Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość do Bzdury!!
chcesz raiską wyeliminować z biznesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszędzie taka kicha
No niestety miesiac fatalny. U mnie w listopadzie na zero :( chyba tylko w lumpeksach biznes idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadectwo Pracy
Kiedys prowadziłam własną działalność gosp., właśnie dostałam bardzo ciekawą ofertę pracy, wymagają odemnie przedstawienia świadectw pracy. Jak jest w przypadku własnej działalności? Wystawiam sobie sama takie świadectwo czy dostarczam zaświadczenie o prowadzeniu działlaności gosp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszędzie taka kicha: niestety, miesiąc najgorszy od marca, rok temu listopad był nieporównywalnie lepszy niż w tym roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka:)
Kiedys prowadziłam własną działalność gosp., właśnie dostałam bardzo ciekawą ofertę pracy, wymagają odemnie przedstawienia świadectw pracy. Jak jest w przypadku własnej działalności? Wystawiam sobie sama takie świadectwo czy dostarczam zaświadczenie o prowadzeniu działlaności gosp.? sam siebie zatrudniałeś to sam je sobie wystaw ;) świadectwo pracy ma potwierdzać twoje doświadczenie więc powiedz im że prowadziłeś własną działalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskit30
Witam prosze pomozcie chce otworzyc maly sklep odziezowy ale nie mam pojecia z kad brac towar jestem z okolic Krakowa i zastanawiam sie nad tandeta w Krakwie albo nad Lodzia i Tuszynem prosze pomozcie gdzie sa lepsze ceny i lepszy towar? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobiety.mam zamiar otworzyc sklep z odzieza,zabawkami wylacznie dla dzieci do 164cmdoswiadczenie w handlu mam miasto 20-tys.dodam ze beda to ciuszki uzywane ale cream,ogolnie w tym miescie kicha z handlem wiec chce sie doradzic.poradzcie prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bisnes owner
moskit30 niesamodzielni ludzie nie mają czego szukać w biznesie. nie umiesz się dowiedzieć gdzie w innych miastach są hurtownie, pojechać i obejrzeć towar to biznes nie jest dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskit30
do bisnes owner w przyszlym tygodniu zamierzam jechac na tandete i zobaczyc jak to wszytsko wyglada a pytam dlatego bo wiem ze sa tutaj ludzie ktorzy chetnie mi pomoga a nie tak jak ty bojacy sie konkurencji... Czy ktos moze mi powiedziec ile sztuk jest w zestanie np.bluzek w wolce widze ze przewaznie pakowane sa po 12 szt.czy jest mozliwosc zakupu np.tylko 6 szt? Pozdrawiam i dziekuje za opowiedz ZYCZLIWYCH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do moskit 30 Bluzki pakowane są przeważnie po 12 szt ale często dzielą paczki na pół sprzedają 6 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanos
wielcy życzliwi !!Mam w planie otworzyć butik z odzieżą damską dla pań które lubią się wyróżniać głownie odzież włoska butik będzie w Katowicach Mam ogromną prośbę chętnie nawiążę kontakt z dostawcami.(interesują mnie m.in takie marki jak COCONUDA, IMPERIAL, BABYLON, ROSSODISERA, Rinascimento ITP ). Wszelkie informacje proszę przesłać na meila nomma33@poczta.onet.pl z góry dziękuje bardzo kiedyś kazdy z was zaczynał więc proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa kolekcja !!! Coraz bliżej Święta :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A stronka dla przypomnienia. Ceny aktualne. www.vogahurt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółtodziób
Witam, jestem nowa tak przeglądam wasze posty są bardzo interesujące i pouczające. Od pewnego długiego czasu nie moge znaleśc pracy i pomyslałam że może od nowego roku zabrałabym sie za jakis outlet moż na początku same allegro a pozniej jaki sklep u mnie w okolicy niema takiego jak juz to jedem zwykły lumpeks ze szmatami i same drogie butiki. Tylko nie wiem od czego zacząc, kasy troche mam to nie problem, może byście mogli mnie trochę oświecic jak ruszyc z tym interesem? i czy przy allegro mam zakładać własną działalnośc? sysa90@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magddallenka
ja tez otwieram butik z luksusowa odzieza damska taka dla kobiet lubiacych sie wyrozniac, rowniez w katowicach w samym centrum :) planuje otwarcie w polowie stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanos
Witam magddallenka:) też jestem z Katowic trzymam kciuki za sklepik...może zgadamy sie na gg oto moje 1445950. Mam dostęp do Włoskich rzeczy mysle ze w rozsądnych cenach, do oryginalnych rzeczy z Diesla, Torebki Tommy itp pozdrawiam cieplutko papa i mysle do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na alkohol
ja tez otwieram butik z luksusowa odzieza damska taka dla kobiet lubiacych sie wyrozniac, rowniez w katowicach w samym centrum planuje otwarcie w polowie stycznia. czego nie otworzyłaś przed świętami gdy masz największy ruch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak u Was???????
Jak Wam idzie w grudniu ? ja sobotę miałam zerową. Wszyscy do galeri chyba pojechali. Tam mega wyprzedaże :-( A ja mam mały sklepik z odzieżą dla puszystych i ciążową. Ogółem listopad fatalny a i grudzień dobrze się nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteś głupia
Jak u Was??????? - widzisz jak się trzeba znać na marketingu żeby dać sobie radę w biznesie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaml
Marta1902 Co podobnego widziałam w Ptakach. W środę jadę do Tuszyna i zahaczę, o Ptaki to popatrzę czy faktycznie takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jak u Was???????
U mnie też fatalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaossa
Czesc dziewczyny. od stycznia 2012 otwieram stoisko z odzieżą , (woj.pomorskie małe miasteczko) niestety jestem całkowicie zielona w tych sprawach. a nastawiam się na młodzież i kobiety do 30 roku życia. Interesują mnie ciuszki kolorowe,tuniki,bluzy z kapturem,bluzki z nadrukiem. niestety nie mam namiaru na jakąś porządną hurtownie. Słyszałam o AWANTI , ale podobno są tzw na jedno pranie i do wyrzucenia. Polecicie mi jakąś hurtownie ?? w miare tanią ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaml
Tak na prawdę zależy o jakiej odzieży piszesz (półka cenowa). Ja tuniki, sweterki sukienki z eko skóry kupuje w Ptakach ale w tym tygodniu chcę jeszcze zobaczyć czy coś podobnego nie można kupić w Tuszynie. Wszystko zależy od półki cenowej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptak dobrze zarabia
warto być takim ptakiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jak u Was???????
U mnie tez kicha. Własnie dałam wypowiedzenie pracownikowi. Choć bardzo nie chciałam. Mam jeszcze prace na 1/2 etatu ( która jest tez moją pasją )muszę z niej zrezygnować i stanąc za ladą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×