Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość nicky
Jade w przyszlym tygodniu. Ale nie mam pomyslu. Nie wiem czego szukaja. Poza eleganckimi kurtkami za 35zl. I jak mowicie sukienkami ponizej 100. Na Wiosenne lekkie szmatki jeszcze za zimno najwyrazniej. A swetry maja. Otwieracie 2 maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nicky ta kurtka za 35 zł to nieźle mnie ubawiła. Tzn. to był śmiech przez łzy. U mnie podobnie, robię przeceny, promocje, przeceny na przecenę i jest to samo. Zastanawiają się, przymierzają, a na końcu mówią, że muszą się przespać z tematem... A ciuchy po 20-30 zł dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
No to ja zle napisalam... Ona byla pewna ze kurtka ma cene 35 dlatego jej sie podobala... Znaczy dokladnie to tak : przychodzi klientka pyta czy kurtka na manekinie bedzie na nia. No mam do xxl. Mierzenie. Zachwyty. Swietna. Kolezanki doradzaja. No po prostu rewelacja biore. Jaki kolor jaki kroj ten zamek na skos z tylu troczek to sobie sciagniesz. To biore. Lada kasa. 225.????? Co ile ja myslalam ze 35... (Tyle jest metka na szaliczku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołujące to wszystko dziewczyny... Jak tam u was idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, co ile macie nowy towar i jak zagadujecie klientów? Czy lepiej niech sobie pooglądaja i nic się nie odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sytuacja z dzisiaj- wchodzi klientka i zachwyca sie sukienka z manekina,och jaka slicza, dobra długosc, super material, o jejku czegos takiego szukałąm!!! gdy zobaczyłą cene mina jej zbladła i sukienka od razu zrobila sie za szczupła!!! Cena sukienki 85 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To u mnie lepiej. Przecena biżuterii - 60%. wchodzi babka i pyta się po ile ta bransoletka z wystawy (kulkowa). Ja mówię, ze w promocji 12 zł. A ona na to, ze myślała, że tańsza. Pytam sie, czy pokazać, a ona, ze tak. I mówi, że kiedyś były takie bardziej błyszczące. Ja na to, że pewnie tak... Zastanawia się, pyta się jeszcze raz o tamte. Ja mówię, że nie wiem czy będą. W końcu mówi, że ta za bardzo błyszcząca i wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obok sukienek trzeba powiesić worki jutowe po 5 zł , będą miały tańsze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Snieg pada... Wiec pusto jest. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One są masakryczne. Wchodzą i mówią, ze nie chcą kupować chińszczyzny, że to szajs i nie będą dziadować. A później wszystkie sznureczkiem do Chińczyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Za Chinulem panny sznurem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaulii
Hej Dziewczyny. Otwieram swój mały interes z odzieżą. Zaczełam od sklepu internetowego,może w przyszłości będzie to tez sklep stacjonarny. Po pierwsze hurtowe zakupy pojechałam do Łodzi, Ciuszki maja przyzwoite ale ceny niekoniecznie. Poza tym ciąge tez mi sie nie oplaca tam jezdzic po kolejne nowosci poniewaz mam ponad 200km w jedna strone;( Stąd moje pytanie: Skąd sprowadzić dobrej jakości odzież w przyzwoitych cenach? Szukalam w internecie hurtowni ale nic ciekawego nie znalazlam. Interesuje mnie rowniez sprowadzanie towaru z zagranicy, głównie odzież włoska, dobrej jakości. Możecie polecić mi jakieś hurtownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam żadnej hurtowni on-line, bo każda prowadzi sprzedaż detaliczną na allegro i na swoich sklepach internetowych (w cenach hurtowych oczywiście). Więc Ty nie będziesz pewnie chciała sprzedawać tych samych ciuchów z marżą... Zostaje Ci jedynie Łodź i tańsze firmy, których nie ma w internecie. Lub możesz telefonicznie zamawiać Paparazzi Fashion, Vera Perla, Bastet, Lola i podobne firmy. Tyle, że to wyższa półka cenowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem Ci pewien sposób a mianowicie, dogadaj się z firmami od których bierzesz żeby każdą nowość wysyłali ci zdjęciem na meila będziesz na bieżąco, dużo firmw ten sposób działa ze swoimi klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firmy, które wrzucają zdjęcia nowości na fb i nie prowadzą przy tym sprzedazy detalicznej dla konsumentów w cenach hurtowych - czyli uczciwie podchodzą do sklepów. Piszesz do nich na fb i oni Ci przysyłają towar kurierem: Kivi Lola Missfofo Paparazzi Fashion Taffi Minou One Fashion Calben Fashion Adika Niren Milk Shake Vera Perla by Lucca O la Voga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze możesz skorzystać z portalu http://ptakmoda.com/ Tam można się zarejestrowac w zakupach hurtowych. Tyle, ze nie do końca polecam. O co nie zapytałam to nie ma:( Ale moze będziesz mieć więcej szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jak kształtują się ceny ciuszków Paparazzi Fashion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy otwieraniu sklepu pamiętajcie tez o dobrej kasie fiskalnej. Ja kupowałam tego rodzaju sprzęt od tej firmy http://kdf.poznan.pl/. Mają kasy fiskalne stacjonarne, przenośne i metkownice w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szyld reklamowy albo podświetlany kaseton nad wejściem to obowiązek w butiku z odzieżą jeśli chcesz przyciągnąć klientów... Jak zamówiłam do swojego sklepu napis w pracowni http://literypodswietlane3d.pl to dopiero wtedy wszystko się rozruszało bo klienci zaczęli wchodzić z ulicy. Wystarczyło tylko zwrócić ich uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wystawiam manekin na zewnatrz. Zwraca uwage i przyciaga klientow. Z www.kupsemanekin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dziewczyna nie napisała, że otwiera sklep internetowy? A Wy tu jej o manekinach przed lokalem, szyldach. Nawet kasy fiskalnej mieć nie musi na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklamy, reklamy, reklamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paparazzi Fashion drogie, ceny na pewno nie na studencką kieszeń. Ja takich akurat w sklepie nie mam, bo do mnie przychodzą takie co by chciały do 50 zł bluzkę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was sprowadza odzież bezpośrednio z zagranicy? Czy jest to opłacalne przy mniejszych ilościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydawaj wszytskich oszczędności. Zostaw trochę na czarną godzinę. Zakłądając sklep pamiętaj o promocji i internecie. Wystawiaj te same produkty np na aukcjach promuj w mediach spolecznosciowych jakies stylizacje, aby być zauważonym. Wynajęcie lokalu i wrzucenie do niego ciuchów to tylko skromny początek. Ale fajnie, że masz chęć tworzenia czegoś swojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika112
Pomysł dobry, ale trzeba się wyposażyć w odpowiednie programy. Na pewno świetnym programem do kilometrówki jest ten, który znajduje się w ofercie wfirma.pl. Tutaj https://wfirma.pl/kilometrowka-online można dowiedzieć się więcej. Jego główną zaletą jest możliwość ustalenie aktualnych wskaźników. Poza tym nie musimy wiele wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość modaxxl
Hej,jak tam Wam idzie handel obecnie?? Otwieracie jutro?? Ja tak i liczę na klientów :P Powiedzcie mi, znacie jakieś firmy które maja sukienki weselne w rozmiarze 54,56,58?? w przystępnej cenie oczywiście. Pomoże ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ania 74
Witam Was wszystkich ja też potrzebuje takich sukienek do sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nicky
Nie pomoge przykro mi ... Pozdrawiam, tez dzisiaj otwieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a wam nie schodza takie marki jak o.n. e, para mi, lemonada, paparazzi fashion, in vogue, by o la la i inne co sa w Rzgowie? Bo z tego co zauwazylam rzeczy tych marek i im podobnych sie podobaja ale moze u mnie jest inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×