Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość czarodziejka_mała
Straszne upały, pogoda zaszalała, albo jest bardzo zimno albo bardzo gorąco. Wczorajszy utarg był najsłabszy ze wszystkich. Dużo rzeczy u sprzedających miało metki MADE IN ITALY itp. w cenie około 15 zł - 25 zł za 1 szt. Kiedyś rozmawiałam ze znajomymi oraz z kuzynką, którzy na stałe mieszkają we Włoszech. Sama chciałam mieć odzież włoską w sklepie. Kuzynka mi powiedziała, że odzież włoska jest po prostu droga, a to co jest tanie jest po prostu chińskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie woskie towarz
tanie włoskie towary to wszystko podróby co rusz się słyszy w wiadomościach o kontenerach zatrzymanych , i potem nasi to odkupują ,bez problemu można dotrzeć do takich i sprzedają jako oryginal made i n italy za grosze, ostatnio w rzymie złapali 3 kontenery wszytsko poszło na polskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie:) Sklepik otworzyłam niecały miesiąc temu, utargi mam beznadziejne,było już kilka zerowych dni...mimo że ceny poobniżane praktycznie do minimum, nawet bardzo mało osób wchodzi pooglądać :( Czy wakacje są ogólnie gorszym okresem? Bardzo proszę o oferty na adres dreamstyle.sklep@gmail.com Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Cześć dziewczyny. Oj dawno mnie tu nie było,tyle pracy miałam że nie było czasu zaglądać. Jak wam handelek idzie? U mnie teraz słabiutko,ale lipiec zawsze taki był,W czerwcu troszke zarobiłam to odłożyłam na lipiec żeby go przeżyć.A pogoda wymarzona nad morze lub jeziorko,uuuuuuu a ja musze w sklepie siedzieć,od 3godz. nikogo nie było, rano sprzedałam podkoszulki, spodenki i jakieś tam duperelki 200zł mam,dobre i to,może jutro będzie lepiej.Pozdrawiam Was i życze siły do handlowania w tym ukropie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jak nnie urok to
u mnie jak nnie urok to ;) ale dobrze że internetowo , wczoraj pogotowie i wylew w oku, od wczoraj walczę z tym , zwolnienie bez zwolnienia bo i tak pracować trzeba, ale dobrze że nie prowadzę działalności stacjonarnej więc nie straszę sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie jak nnie urok to
dzisiaj średnio na jeża jakies 100 zł czystego zysku , ale zaczynają juz sie zamowienia na rwrześniowy rok szkolny i jesienne/ zimowe ubrania więc mam nadzieję ze cos sie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
u mnie dzisiaj strasznie kiepsko, mimo wyprzedaży tylko 80zł w kasie!!! Ludzi nie widać na ulicach albo chodzą jak śnięte muchy, nie wiadomo za czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
u mnie dzis tez jest nie ciekawie chodza ale kazdy zmeczony tym upalem ale niejmy nadzieje ze sie to zmieni w miare szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modaitaly
Witam Serdecznie! Jestem przedstawicilem nowej fantastycznej wloskiej hurtowni outlet/stock w Północnych Włoszech posiadamy odziez damska i meska, torebki, made in italy, nowe z metkami, rewelacyjny towar bardzo dobrej jakości w szokujaco niskich cenach w euro, możliwość zakupu z wieszaka, wylacznie do sprzdazy hurtowej, poszukujemy klientów na terenie polski, hurtownie, sklepy zainteresowane prosze o podanie danych firmy i mail w celu wyslania szczególowej oferty, prosze pisac na mail modaitaly@onet.eu pozdrawiam gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
u mnie dzis cos 200zl ale od 2 godz cisza nikogo nie bylo...Duszno parnie a my zamkniete w 4 scianach:( mam taka chec pojechania nad morze i wypoczecia... Nie moge sie doczekac pazdziernika kiedy wezme stazystke i choc troszke oddychne... mam do was pytanie czy ktos z was korzystal z dofiansowania ale uni gdzie jest 40tys na otwarcie dzialalnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Z tego co wiem to na sklep odzieżowy nie dostaniesz takiej dotacji, ktoś mi to mówił parę miesięcy temu. Za duże ryzyko przy sklepach odzieżowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter.
Witam Mam butik w centrum(ale nie ścisłym) 40 tys miasta. Prowadzę go 7miesięcy. I ostatni tydzień był jednym z najlepszych- jak woda szły letnie sukienki, lekkie bluzeczki i tuniki. Spodenek nie mam wcale. Handluję raczej tańszą odzieża. Zyczę sukcesów i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter.
Dodam - tańszą czyli- MADE IN ITALY Może mi sie to podobać czy nie ale ona sie po prostu sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolinka12
hela33 Ja się zaopatruję w hurtowni z odzieżą przywożoną z Włoch - swój butik w małym mieście (20 tyś) mam od jesieni - i jest super. Jeśli któraś z Pań potrzebuje pomocy - gdzie kupić tanio porządny towar - mogę pomóc - napiszcie maila - podpowiem. Do hela33. Podaj proszę te namiary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelunia
Witam wszystkich. Ja również od września chcę otworzyć sklep z damską odzieżą, mam do wyboru mniejsze miasteczko albo duże miasto, na galerię mnie nie stać ze względu na wysokie czynsze oraz umowy najmu na okres 5lat:( i się waham, marzy się mi butik z włoską odzieżą ( ten tylko w dużym mieście ) albo właśnie tą tańszą z metkami made in Italy ale fajną . Mam doświadczenie w handlu gdyż pracuję w butiku ale z odzieżą męską stąd znam miejsca typu Rzgów. Obawiam się niestety utopienia pieniędzy gdyż widzę, że źle się dzieje na rynku (zwłaszcza tym drobnym, młodzieżówki handlują w galeriach) od ok roku ale kto nie ryzykuje to nie ma, wóz albo przewóz. Proszę o oferty fajnej odzieży damskiej również młodzieżowej, też z metkami made in Italy, oraz ciążową-to mój drugi wariant, mój mail elamalek@amorki.pl Czekam na propozycję i będę śledzić wątek,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelunia
Hela33 ja również proszę o namiary elamalek@amorki.pl interesują mnie również ubrania marek: lucy paris, cinema donna, stefano, kikiriki itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeelunia
Biała Kropka proszę i ja o ofertę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia11788
Witam! Z końcem lipca zamykam swój butik. Mam do zaoferowania komplet mebli do sklepu odzieżowego.Meble te idealnie wkomponują się do lokalu o powierzchni 30-40 metrów.Wykonane są z metaloplastyki w kolorze złotej patyny.Patynowane ręcznie na stare złoto. http://allegro.pl/item1149777843_meble_sklepowe_do_butiku_kute_metaloplastyka.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaaa5
Zapraszam od 1 sierpnia do nowo otwartej hurtowni odzieżowej typu outlet. W sprzedaży same oryginalne i wyjątkowe rzeczy marek włoskich i greckich. W sprzedaży odzież już od 15 zł/szt oraz droższe marki takie jak: Fracomina, Stefanel, Guarapo, Kor@kor, Tommy Hilfiger i wiele innych. W naszej hurtowni klient sam wybiera towar, z wieszaka, jakim jest zainteresowany. Nie posiadamy min. zakupu, typowego dla innych hurtowni. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: outletarena@wp.pl, celem przesłania przykładowych zdjęć (za dwa tygodnie, wtedy też jedziemy po towar) Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Na stałe wprowadzamy teraz do oferty super pakiet biustonoszy 250 sztuk w cenie 500 zł . Różne modele i wzory ( po 3 szt z jednego modelu) odpinane ramiączka, biustonosze można nosić bez lub z dopiętymi ramiączkami . Kontakt na e-mail biuro@eurolifetsyle.pl Na sztuki w cenie 2 , 2,55 i 3,99 brutto w trzech rodzajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
błąd w email biuro@eurolifestyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję outletu do butiku
Witam Wszystkich, otworzyłam niedawno butik z odzieżą outletowa i już wiem, że moi klienci poszukują rzeczy niepowtarzalnych, jeśli ktoś miałby możliwość sprowadzania outletu dobrych marek ( włoskiego , francuskiego, angielskiego , duńskiego) prosiłabym o kontakt . Poszukuję też odzieży lnianej - niekoniecznie outletowej. Pozdrawiam :) manngosia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Letnie sukienki i spódniczki rewelacyjnie się u nas sprzedają. Hitem są oczywiście białe. Poza działalnością hurtową mam również dwa butiki detaliczne - spodziewałam się raczej przestoju letniego - a tu na szczęście wprost przeciwnie. Dlatego też zdecydowaliśmy się na następna dostawę letnich sukienek. Mam nadzieję , ze w poniedziałek juz u nas będzie. Zapraszam do galerii - zdjęcia wraz z cenami. www.vogahurt.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.saysay.pl
Witamy wszystkich Gorąco zapraszamy do współpracy,jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży damskiej i młodzieżowej z Francji i Włoch.Więcej szczegółów na Naszej stronie www.saysay.pl W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą. Pozdrawiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jolinka 12
Jolinko mogłabyś mi przesłać na prv adres tej włoskiej hurtowni?? Byłabym ogromnie wdzięczna. manngosia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do www.saysay.pl proszę o cennik bo nie doszukałam się na waszej stronie prowadzicie również sprzedaż wysyłkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dołączam do grona bizneswomen...waśnie sie zastanawiam nad jakims interesem, czasu mam niewiele, bede sie starac o dotacje z UE ale z tego co czytam to mało prawdopodobne bym dostała na odzież uzywana czy na nową (myślalam o franczyznie) bede szukac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JOLINKA 12
ja również bym prosił o jakiś kontakt do hurtowni nunex.sklep@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziś przyjechała do nas dostawa prosto z Włoch. Zdjęcia wraz z cenami na stronie: www.vogahurt.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×