Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

bardzo bym prosila....generalnie jeszcze troszke musze sie dowiedziec...tak to jest jak ktos nie za bardzo jest doswiadczony:/ czasu jeszcze troszke jest do wrzesnia:)jestem bardzo zainteresowana wspolpraca:)przegladam i przegladam i znajduje coraz wiecej:) jesli ktos jeszcze ma ciekawe oferty oto moj mail becia-oliwka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam i szukam i z tego co widze to faktycznie czasem trzeba placic ale nikt nie wie od czego to zalezy....w wiekszosci sa to paczki ktore ida poczta....no i nic nie pisza polska-irlandia tylko np usa-irlandia albo chiny-irlandia...i od niektorych chca pieniadze od innych nie....i badz tu madrym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
jak tylko bede miała podeślę ofertę jesienną, myślę zę jeśli bedziesz poważnie zainteresowana załatwię nawet bezpośrednią przesyłkę z hurtowni moich z których biorę do Ciebie będzie szybciej bo bliżej z dostawą ja biorę towar z Francji , Niemiec, Włoch i Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ludzie cło placi sie
gdy paczki przychodza spoza Europy, przy przesylkach w ramach tego kontynentu nie ma mowy o cle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie jacy
wy dziwni jesteście...negocjacje handlowe przeprowadzacie na forum? wymieniliście się mailami to czemu tam nie pertraktujecie? gratuluję profesjonalizmu! "podmioty gospodarcze" pełną gębą! żenada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w razie oferrt prosze o kontakt na maila becia-oliwka@wp.pl zycze udanego poczatku tygodnia i duzych utargow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
biala kropka Bardzo prosze o przeslanie mi oferty. i podanie strony www kamilaa08@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modaitalt
Witam Serdecznie! Jestem przedstawicilem nowej fantastycznej wloskiej hurtowni outlet/stock, odziez damska i meska, torebki, made in italy, nowe z metkami, rewelacyjny towar w szokujaco niskich cenach prosto od producenta w euro, wylacznie do sprzdazy hurtowej, poszukuje klientów na terenie polski, hurtownie, sklepy zainteresowane prosze o podanie danych firmy i mail w celu wyslania szczególowej oferty, prosze pisac na mail modaitaly@onet.eu pozdrawiam gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mogę prosić
o ofertę z cenami Białą kropkę ( i innych zainteresowanych) na adres Emma-butik@wp.pl Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja również proszę o przesłanie ofert na iness1612@wp.pl Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Jak bizneswomen wam dzis idzie? u mnie troszke ludzi bylo o 10 i teraz cisza pada deszczyk tak wiec ludzia nie chce sie zapewne wychodzic...Sama jestem taka spiaca ze najchetniej bym pojechala do domku i wskoczyla do wyrka hiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia11788
W moim miasteczku też uciekają przed deszczem:) lub :( bo pustki. W sklepach wieelkieee promocje.Ale to na nic. Też mam ochotę na drzemkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego cenię sobie
dlatego cenię sobie biznes tylko internetowy kiedy chce ide spać, dzisiaj sobie wstałam o 11 a robota i tak się sama kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania okulary przeciwsłoneczne różne wzory- męskie, damskie i dziecięce. Cena od 2 do 10 zł. hurtowo mogę sprzedać każdą parę za 2 zł ale trzeba kupić minimum 20 sztuk. GG: 9490530. Znam też różne fajne hurtownie ze sprzętami rtv i agd i nie tylko oraz z firmowymi ubraniami( nike, adidas, puma, lonsdale, lacoste....). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyprzedaż zima 2009
Wyprzedaż zima 2009 dla dzieci czapka i rękawiczki Hello KItty - róż i czarny / 7 i 11 kompletów Hannah Montana 6 granatowych i 7 szarych 45 kompletów cars szalik i czapka 6 różowych i 11 fioletowych rękawiczek winx 8 uszatek cars 7 fioletowych i 6 białych kompletów High School Musical i 4 pary nauszników Hello Kitty cena za całość 1550 zł ! razem 101 kompletów i 17 par rękawiczek możliwość zakupu też w innych ilościach , o ceny proszę pytać wysyłka od ręki , przy zakupie całości wysyłka gratis kontakt na AnnaMariaShop@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
tez sie zastanawiam nad wystawieniem odziezy na allegro tylko sama nie wiem czy bedzie mi interesik szedl a jednak troszke czasu potrzeba na wystawianie aby to jakos wygladalo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowa okazja
Pakiet biustonoszy 3 typy, kilkanaście rodzajów i kolorów 130, 60, 60 sztuk razem 250 sztuk Cena za całość 480 zł brutto ( istnieje też możliwość zakupu mniejszych ilości kontakt , cennik na sztuki i zdjęcia na e-mail) AnnaMariaShoP@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowa okazja
sorka cena za całość 500 zł , 250 sztuk / 2 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam UŻYTKOWNIKA o nazwie: MAAAGGGDDDAAAA chcodzi o adresy hurtpowni...proszę o pomoc i odezwanie się na beata17-1988@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o ofert
--- Biala kropka ---- prosze o oferte na kamarostyl@o2.pl dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kycia1
Biała Kropka- bardzo proszę o oferte, jak również eurolifestyle :) (znalazłam Wasza oferte na goldenie, ale z checia zapoznam sie z całoscia) . Mail juicyshop.pl@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała Kropka prosze o ofertę na lianna40@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Jak tam u was dzis z ruchem? u mnie srednio z rana troche teraz przestuj.... Biore sie za czytanie gazetki:) herbatke pije bo po kawce jestem i tableteczki musze wziasc bo strasznie mnie dzis glowa boli.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie dzisiaj 500 stów na
u mnie dzisiaj 500 stów na czysto nie narzekam ;) via internet zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulalala
Biała Kropka poproszę o ofertę moze byc juz jesienna, ewakal121@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
ja 200:P no ale cos rozne dni bywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokaa180
prosze o oferty odzieży, bielizny damskiej.. wysokaa180@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×