Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość missy08
ja rowniez zamawia,m z zagranicy ale pojedynczo kupuje w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja starałam się o dofinansowanie z UP na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej tzn. swojego butiku z odzieżą damską. Dofinansowanie to uzyskałam z czego jestem bardzo zadowolona :D! Zaczynam od 1 sierpnia, mam bardzo dobrą lokalizację (targowisko, gdzie zawsze jest mnóstwo ludzi), wynajem 450 zł + 350 zł czynsz BAJKA :D Planuje wprowadzić odzież damską + dodatki typu biżuteria, paski, torebki itp... Zastanawiam się czy są tu dobre duszyczki, które mogłyby mi podpowiedzieć gdzie najlepiej udać się po fajne i niespotykane ciuszki (nie chcę żeby u mnie było to samo co w każdym innym butiku na tym targowisku)... :P Wiem, że Ptak w Łodzi, no i Tuszyn, Nadarzyn to miejsca gdzie wszyscy się zaopatrują... a może ktoś zna fajne hurtownie za granicą i mógłby mi podesłać na priv jakieś nazwy hurtowni itd... Na pewno będę sprowadzała ciuszki z Anglii, już wyczytałam na forum, że będę potrzebowała NIP europejski..Poza tym dowiedziałam się, że na ciuchy z np. Anglii nie trzeba mieć FV wystarczy mieć rachunek...nie wiem ile w tym prawdy>> :/ No! Moje drogie forumowiczki... rozpisałam się :P Powiem wam, że nie boję się otwierać sklepu z odzieżą... Trzeba być pozytywnej myśli, a damy RADĘ!! :D PS: Czy znacie może firmę Miss Sexy?! Nie mogę znaleźć ich w necie. Pozdrawiam i 3mam za Was kciuki... Niech utargi idą w GÓRĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiadaczka...
do Inneska24 ta firma to Miss Sixty. Fajne ciuchy ale dosyć drogie . Na rynku możesz mieć z nimi kłopot ale może się mylę. Dużych utargów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja dzis otworzylam sklep..
No i stalo sie dzis mialam okragle zero w kasie :( . O co chodzi ??? Na liczbe odwiedzajacych nie moge narzekac, chwala mowia ze fajne rzeczy, ze takie inne bla bla , przymierzaja, nadal sie zachwalaja, a potem odwieszaja rzecz i wychodza :( . Ceny mam naprawde przystepne, powiedzialabym ze standardowe, nie zdzieram w zadnym wypadku. Rety jak tak dalej pojdzie to nie wiem co bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety czy u was jest tak źle jak piszecie? ja dzisiaj w jednym sklepie miałam 360 a w drugim 400 zł i tak średnio zawsze mam minimum te 600 dniówki z dwóch.Przy moich czynszach to wydaje mi się,że nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja dzis otworzylam sklep..
No niestety u mnie wlasnie jest tak kiepsko, wczoraj mialam lacznie ze sprzedaza internetowa 180zl , a dzis totalne zero... Musze sprowadzic ciuchy dla wiekszych kobiet bo wiele takich zaglada, a ja moja rozmiarowka konczy sie na rozmiarze 42... moze wtedy cos ruszy ? !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do podpowiadaczka... Wiem, że jest taka firma jak Miss Sixty, ale jest też Miss Sexy! Kupiłam ostatnio świetne spodnie (na targowisku, ale na innym niż ten, na którym otwieram swoją własną działalność), który miały wszytą metkę właśnie z firmą Miss Sexy... Chciałam podpytać babeczkę skąd sprowadza ciuszki (wszystkie ciuszki ma takie oryginalne i niepowtarzalne), ale było mi trochę głupio...niestety widzę, że nie mam wyjścia :P Muszę do niej iść chyba po prostu zapytać :) Pozdrawiam i powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
do Marta 1902 No to jest jesteś chyba jedyną, która może się pochwalić takimi utargami! U mnie z utargami baaardzo słabo! W jeden dzień- 50zł, w drugi 80zł a od święta 250zł! Wczoraj nie dość, że 100zł w kasie to jeszcze kradzież 2 sukienek!!!załamka... Jak tych ludzi upilnować????Trzeba by było chodzić za każdym klientem krok w krok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ineska24
mam w ofercie i mixx sixty i inne angielskie marki znane , sprowadzam towar z całej europy, kontakty też mogę odsprzedać ewentualnie napisz na e-mail biuro@eurolifestyle.pl , mam już jesienne kurtki z angielskich marek po 18 zł sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
z cyklu "mądre" powiedzonka klientek... -"szukam małej czarnej", po pokazaniu jej modelu, klientka pyta: "A są w innych kolorach?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(do Inesska 24) Witam serdecznie Jeśli szukasz czegoś ciekawego zapraszam do współpracy : www.vera-fashion.pl - sukienki na każdą okazję , szeroki wybór sukienek z szyfonu , satyno-bawełny ! Wiecej zdjęć nowości podsyłam na e-mail ! Atrakcyjne ceny ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
Dziewczynki chyba jakis cod sie zdazylal wczoraj nie mialam nawet czasu tutaj wejsc... utargowalam ponad 800z:)) alez jestem szczesliwa.Milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja dzis otworzylam sklep..
missy08 gratulacje :) Czyli jest szansa ze to wszystko jeszcze jakos ruszy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze dopiero teraz...jestem tu kompletnie zielona...oto moj mail: becia-oliwka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczka21
o kurcze jak tak czytam to mysle z nie mam zle tworzylan sklep 5 miesiecy temu z kolezanka ani razu nie dolozylam na oplaty po towar jezdze raz w tygodniu wydaje ok 4 000 mam na ciuszki dla siebie i wspolniczki i cos oproczw kasie mam utargow raz 500 raz 1700 na dzien myslalam ze to kiepsko le widze ze sie mylilam powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja dzis otworzylam sklep..
niczka21 ja marze zeby miec dziennie 500zl :D , a 1700zl to juz totalna abstrakcja ;) . A Wasz sklep jest w duzym czy malym miescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie....pod domem mam wielka stacje benzzynowa gdzie ruch jest nieziemski i obok jest tez super wielki ale to wielki punkt do wynajecia!taki duzy mi nie potrzebny ale za tyle samo co w tym centrum handlowym...zawsze mozna zmniejszyc...mieszkam w malej dzielnicy gdzie jest tylko 1butik z odzieza elegancka dla starszych pan...ale czy ten punkt bylby ok?pomyslalam ze skoro tylu ludzi sie przemieszcza przez stacje to moze bylaby szansa?najgorzej wybrac dobre miejsce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raczej
na zakupy wybieram się do centrum hanlowego. na stację to tylko zatankować ewentualnie napić się kawy i coś przekąsić... także wg mnie to chyba nienajlepsze miejsce na butik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoNe
Witam, Orientuje się może ktoś czy dzisiaj będzie giełda nocna w Tuszynie lub jutro z rana ? bo zamierzam jechać po towar. Jutro w Głuchowie giełda od rana, zgadza się ? wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoNe
Witam, Orientuje się może ktoś czy dzisiaj będzie giełda nocna w Tuszynie lub jutro z rana(proszę o podanie godzin otwarcie) ? bo zamierzam jechać po towar. Jutro w Głuchowie(Głuchów) giełda od rana(od 6), zgadza się ? wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam Ps. sorry za dubelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do Becia2525) Jeśłi mogę coś doradzić o ile kierujesz się własną opinią nie angażuj się w spółki ! Lepiej jest samemu się rozwijać ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytałam wasze wypowiedzi
i jasno widać ze nie nadajecie sie do prowadzenie własnego interesu NA PEWNO WAM SIE NIE UDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Muflon82 Jak to wygląda cenowo???? Same sukienki to jednak troche za malo;P ale mysle ze cos tam bym z tego mogla wybrac...potrzebuje namiary na bluzki topy sweterki mlodziezowe placzyki kurtki spodnie jeans leginsy tuniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
napisz na e-mail biuro@eurolifestyle.pl prowadzę hurtownię odzieży różnej znajdziesz każdy rodzaj ubrań, sukienki tez od 29 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:)juz napisalam a teraz oczekuje na odp:)prosze o wiecej:)))pozdrawiam ps.a do kogo ta wypowiedz ,,przeczytalam wasze...,,jest skierowana???skad w ogole ktos kto sobie podczytuje moze twierdzic a nawet z taka pewnoscia mowic ze nie nadajemy sie do swojego interesu i napewno sie nie uda?...napewno to kazdy z nas kiedy umrze...to napewno;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
poszedł e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do panstwa w ,,EUROSTYLE.. te ciuszki sa po prostu super!wlasnie tego rodzaju chcialabym miec u siebie:)tylko dlaczego sa takie drogie???jak na moje oko to wiele z tych cen jest normalnie w sklepach...:/ kazda cena podana jest za sztuke tak?jak to wyglada rozmiarowo?trzeba kupowac paczkami czy na sztuki?i co z rabatami?wiem od jakiej kwoty sa a le chcialabym wiedziec wiecej...co ile macie cos nowego?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
zakup tylko tak jak jest podany , drogie nie wiem, co Pani widzi drogiego , markowe angielskie ubrania za 13,75 netto to jest dla Pani drogo to gratuluje znajomosci rynku .. hmmm niech mi pani da znać gdzie są taniej sama skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
zakup tak jak jest podany jeśli jest napisana ilosć sztuk to tylko sztuk jest w pakiecie , nowości są ciagle , mamy kilka tysiecy produktów w ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
nie wiem na jakie zyski Pani liczy mowiac drogo , ja mam 3-4 zł na sztuce sprzedanej razem z dostawa z zagranicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×