Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

bardzo przepraszam nie chcialam nikogo urazic!sa rzeczy taniutkie oczywiscie:)mnie jednak najbardziej zainteresowaly bluzki topy i tuniki gdzie za sztuke wychodzi ok 40-50zl...sa tez takie za ponad30...no ale nie powiem sa bardzo ladne i tego typu szukam...a jak z tymi znizkami???jeszcze raz przepraszam-mowiac drogo chodzilo mi o ceny bluzek...nie chcialam urazic naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
topy nie są tanie owszem, sprowadzam je z francji głownie z paryża i z niemiec, anglii, włoch .. rabaty sa od 5000 złoty tak jak pisałam zależnie od zamowienia i tego jak czesto i ile klient u nas kupuje , wyceniamy kazdego indywidualnie , im czesciej u Nas tym czesciej z Nami i rabaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
oczywsicie jak wezmie Pani samych topów za jakas duza kwote to ich cena tez spadnie, te ceny są raczej do osób ktore biora małe zamowienia do 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
moge Pani podeslac zaraz oferte topow po 6,90 , bielizny po 3-4 zł nie ma problemu t6kaie tez mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poprosze rowniez o ta oferte:)tanszych:)jesli tak to super:)moje zamowienie napewno wyniosloby wiecej niz 500zl:)no i interesuje mnie oczywiscie jaknajbardziej zeby brac towar od tych samych osob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biła kropka
Becia pozwoliłam sobie wysłać ofertę na Twój adres mailowy, może coś Cie zainteresuje. Towar super,a ceny różne od tańszych do tych trochę wyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
oferta poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia pozwoliłam sobie wysłąć ofertę na Twój adres mailowy, może coś Cie zainteresuje. Towar super,a ceny rózne od tańszych do tych trochę wyższych. Sorki za zdublowany post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:)dziekuje bardzo:)a czy posiadaja panstwo rowniez tansze bluzki spodnie leginsy???interesuje mnie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
z tańszych rzeczy polecma zamówienie mix-ów po 13,75 netto , będzie tam wszystko 70 proc damski, reszta asortyment meski i dziecinny , towar z najlepszej angielskiej hurtowni , która dostaje nagrody królowej angielskiej od lat, z metkami , na wieszakach, same markówki angielskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
mozna wziasc palete albo karton 100 sztuk na probe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
nie wiem jak duże planujesz zamówienie ale przy kwotach 5-10 tysięcy jest szansa na duże rabaty , plus bezpłatne dostawy kurierskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikaaaa
biała kropka możesz mi też podesłać ofkę na kasik810@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze zamowienie w granicach 9-12.000 kolejne juz napewno mniejsze na poczatek musze zapelnic sklepik:)bedzie o powierzchni do 25m kw...takze pozniej to mysle ze co 2tygodnie bede cos domawiac zeby miec non stop nowosci...moze byc tez tak ze bedzie to raz w miesiacu za ok 5000:)wszystko zalezy od tgo jaki bedzie ruch itd....a czy kurier za granice tez jest za darmo w wypadku takiego zamowienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikaaaa
dzięki za ofkę powiedz mi jakiej to produkcji te ciuchy skąd są? jakie maja metki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
jaki kraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasikaaaa towar sprowadzam z Włoch więc metki włoskie,ale mam również trochę rzeczy z Turcji. Jesli coś Cie zainteresuje, zapraszam. Tak jak pisałam od sierpnia towar już jesienny, staramy sie przywozić krótkie serie.Jesli nie masz nic przeciwko w sierpniu mogę wysłąć nową ofertę na nowy towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do biala kropka:) ja rowniez poprosze jesienna kolekcje i jak masz cos wiecej to smialo wysylaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a panstwo z eurostyle kiedy beda mieli cos jesiennego???bluzy sweterki tuniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia zrobie fotki i wyślę na pewno, mam Twój mail więc będziemy w kontakcie. Nasza hurtownia jest w fazie rozruchu, nie będe też zapewniać,że mamy najniższe ceny bo tak nie jest, to nie jest towar bazarowy,a butikowy więc ceny są rózne,ale wszystko jest do dogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
u mnie już możesz znaleźć kurtki , sweterki , etc. ale to dopiero początek ,. mamy pakiety z kurtkami angielskich marek po 18 złoty netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikaaaa
jak bedzie cos nowego to też poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
a orientowałaś się jak jest z przepisami celnymi w Irlandii i procedurami dopuszczenia towaruów bo coś mi się ostatnio obiło na uszy że tma jest trochę inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co panstwo slyszeli?choliiiba jasna ciagle mam pod gorke nooo...napewno sie dowiem ale prosze powiedziec co panstwo wiedza na ten temat??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do becia
nie nwiem coś mi się z cłem obiło chociaz nie wydaje mi sie tro realne ale tak pisało na necie jak znajde to poweim narazie nie widze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×