Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość bele de jour
ja tez poprosze fisiowna@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hurtownikow
betka-b@gazeta.pl...dzieki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hurtownikow
dzieki juz mam od Was oferty..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
do limanova użuwam Tobiego i nie narzekam co trawda kantu od spodni ni nie sprasujesz ale do rozprostowania rzeczy po podrózy wystarczy w zupełności a ma 1500 wat jezeli chce ci sie walczyc z deska kup zwykłe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka997
Do Hurtownikow-poproszę o ofertę na bozenka997@gmail.com pozdrawiam kolorowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifajka
Witam! Wybieram się w sobotę na PTAKA .Prosze podajcie mi namiary na konkretnych kontrachentów, którzy posiadają w swojej ofercie ładną odzież damską.Będę wdzięczna POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bull
Witam Panie Mam na sprzedaż prasowacz parowy , można by powiedzieć że raczej profesjonalny , używałam go w swoim sklepie, sprawował się rewelacyjnie, przy większej ilości odzieży używanie deski i żelazka jest mało wygodne i wydajne. http://allegro.pl/prasowacz-parowy-parownica- typ-pp1-08-i1265686654.html Druga sprawa to meble cały komplet na powierzchnię sklepową około 50 metrów, całość widoczna na zdjęciach, plus dodatki takie jak wieszaki na odzież , stojaki , dwa manekiny itp. http://allegro.pl/meble-sklepowe-super-meble- do-sklepu-odziezowego-i1271400398.html Całość mnie kosztowała 24 tyś. Mi się niestety nie udało, po 11 miesiącach musiałam zamknąć mój sklep , teraz spłacam długi , więc gdyby ktoś był zainteresowany , to proszę o kontakt. Pozdrawiam Gocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenka1982
cześć dziewczyny... jestem nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożenka1982
Od dłuższego czasu myślę o własnym interesie. Czy moge prosić o jakieś ciekawe oferty na anezob1@op.pl z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limanova
widze gocha, ze tobie tez z outletpolska nie poszlo.. współczuję i cieszę się że w to nie weszłam. Meble bardzo ładne, ale u mnie konkurencja bedzi emiala takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limanova
i poproszę o oferty dodatków na sylwiucha@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDESPEROWANAAAA
DZIEWCZYNY JAKIE MACIE KURTKI? PO ILE KUPUJECIE KURKI I JAKIE MACIE CENY U SIEBIE NA SKLEPIE? NIE MAM POJECIA JAKA POWINNA BYC MARŻA jak wogóle ruch u was u mnie niby dużo osób przeszło ale dzis zero w kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDESPEROWANAAAA
ja kupilam ostatnio po 129 zł w hurcie wydaje mi sie troche drogo? no bo ile do tego doliczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamarzycielka@gmail.com
Niestety lagriffeoutlet lagiffe@tlen.pl'; napisała brutalną prawdę. Parę miesięcy temu KLEJNOCIK zrobił zamieszanie na tym forum pisząc podobne argumenty. Nikt z was sobie tego nie wziął do serca. Rynek jest brutalny Mali muszą zawsze przegrywać!!!!!! Wszystkie panie tutaj kurczowo trzymają się pomysłu na prowadzenie indywidualnego biznesu. Ale niestety nie macie szans na kupowanie towarów po naprawdę atrakcyjnych cenach bo go kupujecie ZA MAŁO. A jak dołożycie swoja marże to towar jest nie atrakcyjny na rynku i zalega wasze sklepy zbyt długo albo nie możecie go w ogóle sprzedać.. :-( Chcąc teraz przetrwać niestety musicie zacząć inaczej myśleć czasy są coraz trudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limanova
wiesz majka, każdy kiedyś był mały, gdyby świat posługiwał się Twoją argumentacją nie dzialo by się nic. Ludziom, którzy mają odwage by coś zrobic nalezy się szacunek, a rynek sam zweryfikuje czy propozycja danej osoby jest ciekawa, czy lepiej zeby jednak na poczcie pracował (nikomu nie uwłaczając) poza tym przynależność do "wiekszego" nie gwarantuje sukcesu, myslę że wielu franczyzobiorcow może się ze mną zgodzić. Wieć weźże tu nie strasz, bo to forum jest raczej ku konstruktywnemu działaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDESPEROWANAAAA
dziewczyny słyszałam o takich centrach handlowych jak : PTAK,GŁUCHÓW ,TUSZYN JA SZUKAM WŁOSKIEJ I FRANCUSKIEJ ODZIEZY GDZIE MI RADZICIE JESZCZE NIE BYŁAM W TYC MIEJSCACH .a nie chce jechcać na marne.dzieki za odpowiedz pozdrawiam wszystkich w tych cięzkich czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamarzycielka@gmail.com
limanowa, to właśnie świadczy jaj tutaj się myśli! Oczywiście że to forum ma służyć konstruktywnemu działaniu!!!! I prawdą jest że każdy był kiedyś mały!!!!!! Prawdą jest też, że każdemu co chce coś zrobić należy się szacunek. I kolejna prawda, że rynek weryfikuje wszystko!!!! Tak jak Was i Wasze problemy których nie możecie przeskoczyć. Więc ja nikogo tutaj nie straszę tylko zwracam uwagę że "bijecie głową w mur" bo dla małych biznesów pewne sprawy są TECHNICZNIE NIE DO PRZESKOCZENIA! i tylko to chciałam tutaj niektórym uzmysłowić, co nie znaczy ze kogokolwiek do czegokolwiek zmuszam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdespreowwana jeszcze niee
majka marzycielka a chcesz zostać naszym prezesem??? bo takim wspólnym działaniem też musi ktoś zarządzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamarzycielka@gmail.com
tu nie chodzi o żadne rządzenie tylko o to że moim zdaniem walczycie "z wiatrakami" bo problemy które tutaj poruszacie są nie rozwiązywalne dla małych biznesów, Ja doskonale sobie zdaje sprawę że wszyscy sobie chcecie pomóc na wzajem Ale ja wiele rzeczy wiem z doświadczenia. Nie chcę nikomu nic narzucać ani wymądrzać się tylko chcę zwrócić tutaj uwagę, że szukacie rozwiązań których dla siebie nie znajdziecie bo rynek wasz na to nie pozwala.Więc tu niema nic personalnego tylko czysta matematyka i bezwzględne reguły rynku, czego nie chcecie zaakceptować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
wiec dzisiaj pierwszy dzien za mna ... W sklepie mam zarówno rzeczy tansze jak i drozsze i... Idą mój sklepik jest na uboczu w mieście 10 000 wiec nie za dużym Towar dobieram według mody czytam regularnie magazyny o modzie i wiem co może sie podobać Dzis obrotu 700zł i nawet jeszcze ulotek nie rozniosłam mało było osób które wyszły z pustą reką wiec oznacza ze problem z małymi butikami polega na złym doborze towaru... Kobietki wchodziły i zachwycały sie innościa towaru . przed otwarciem byłam 3 krotnie w ptaku wiec towar wybierałam bardzo wybrednie ale jak widać opłaciło sie Wiec dziewczyny nie załamujcie sie może zmiencie producentów i coś sie ruszy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie odwrotnie chcialabym wAam napisac cos innego-byc malym nie znaczy nie miec szans-byc malynm moim zdaniem znaczy miec mozliwosc oryginalnosci-masy musza dostoowac sie do tego co narzuca gora-owszem wiekie dystrybucje daja lepsze ceny,ale i wrzucaja do wielkich pudel wiekie masy bubli-ja wiem-bo osobiscie mialam mozliwosc wybierania w magazynach z ktorych potem firma z Berlina zabrala wszystko-czy mi zal-moze troche-ja wiem,ze nie kupilabym tego wszystkiego nawet zeby mi dawali za 1 euro za sztuke bo to prawie calosc towaru z chin mimo ze firma wloska i metki wloskie i 90 % mi sie nie podoba-bedac mala moge sobie pozowlic na wybieranie-dzis jest tak,ze kazdy potrzebuje kupic,ale i kazdy potrzebuje sprzedac,wiec mam mozliwosc wybrac-moze i zaplace kilka euro wiecej,ale mam towar,ktory mi sie podoba,ktory ma wartosc-moge zestokowac ze sklepu ciuchy moschino,ktorych z wielkiego magazynu nie dliby mi za mniej niz 30% wartosci-tyle za ile moglabym spokojnie sprzedawac w polsce-Byc malym to szukac towaru ktory sie spodoba i ktorego inni nie maja takiego ktorego klienci moga poszukiwac ,bo jest wyjatkowy-a nie tylko dla ceny- Zastanawialyscie sie kiedys dlaczego na rynku butiki z kosmicznymi cenami przezywaja a sklepy z outletowymi padaja?Bo maja swoja stala klientele,ktoa szuka wlasnie tego co proponuja.A Polska zaczyna miec cozaz wyzszy status wiec i coraz bardziej wymagajacych klientow-nie wszyscy musza koniecznie kupowac jak najtaniej-moga kupowac tez cos ciekawego i w dobrej cenie. Byc malym to nie jest pozycja przegrana-ale to moje zdanie-i tylko od strony hurtowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamarzycielka@gmail.com
lagriffeoutlet lagriffe@tlen.pl'; Owszem teoretycznie masz racje. Ale za oryginalność musi się zapłacić!!! Dlatego z natury wszyscy wiedzą, że butiki są drogimi sklepami bo tam się sprzedaje krótkie linie (oryginalne), Ale co zrobisz jak wszyscy chcą mieć markowe i oryginalne rzeczy ALE NIE CHCĄ ZA TO ZAPŁACIĆ!!!???? Piszesz że metodą jest „Być małym to szukać towaru który się spodoba i którego inni nie maja . No i co że inni nie maja jak i tak nie możesz sprzedać bo klient nie chce zapłacić tej ceny? Szukać wyjątkowego klienta? Ilu takich jest? Dalej: „Polska zaczyna mięć co raz wyższy status wiec i coraz bardziej wymagających klientów nie wszyscy muszą koniecznie kupować jak najtaniej mogą kupować tez coś ciekawego i w dobrej cenie. Wyższy status zdobywa tylko parę % obywateli rocznie. Natomiast zdecydowana większość będzie szukać co raz częściej towarów coraz tańszych. I ten rynek będzie się powiększał przynajmniej przez następnych parę lat. I najważniejsze proszę nie zapominać że biznes prowadzi się przede wszystkim z powodu ażeby zarobić a dopiero później czym się handluje. Dlatego małe firmy nie oznaczają wcale że są przegrane ale mają bardzo duże ograniczenia zarabiania pieniędzy. Więc od właściciela biznesu zależy co dla niego jest ważniejsze, czy : ile chce zarobić czy czym chce handlować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkamarzycielka@gmail.com
jeszcze jedno uważam, że tutaj uczestnicy tego forum powinni się podzielić na 2 części, na tych co chcą jak najwięcej zarabiać i na tych co mają ambicje być oryginalnym w biznesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka-b
bez przesady z podzialami...kazdy ma prawo wyrazac swoje poglady a kto z ktorych rad skorzysta to jego sprawa..ja tam wole byc sobie stresem i okretem w zadne spolki nie zamierzam wchodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
A ja mam takie głupie pytanie. Czy małe dziewczynki noszą opaski na włosy? Znalazłam bardzo ładne i tanie i nie wiem czy kupić, byłyby na przyszły sezon. Do tej pory mieliśmy wszystko dla młodzieży i kobiet a teraz chcemy rozszerzyć asortyment o opaski, gumki, spinki dla dzieci. Tylko nie wiem czy te opaski to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam malo nie zarabiam...z przykroscia powiem ci,ze okradli mnie w warszawie na 40 tys euro....wiec towar nie tylko mnie sie podobal...ale moge sie podniesc wiec tak zle ze mna nie jest-sztuka w tym,zeby dobrze klupic-a nie w tym,zeby byc zmuszonym sprzedawac tony zeby zarobic-to co ty-w tak wielce pojetym biznesie zatobisz obracajac 1000 szt inny zarobi sprzedajac 100-jesli dobrze kupi-dobry towar- nie musimy sie dzielic-zalezy poprostu kto czzego od zycia chce,ja chce normalnie zyc jak wiekszosc normalnych ludzi....jesli zrobie dobry interes to zarobie,ale nie spedza mi to snu z powiek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze majak ze w zyciu wiele widzialam i wielu ludzi poznalam i wiesz co ci napisze....moze i mozna podzilic ludzi na 2 grupy-na tych co chca zarabiac jak najwieksze pieniadze i na tych co chca byc oryginalni-zaakceptuje nawet twoja nute pogardy-osobiscie podpisuje sie pod ta druga....moze dlatego,ze to co robie,robie dlatego ,ze lubie-bawie sie w to juz od 12 lat-zawsze z przyjemnoscia i z prawdziwa pasja,bo nie mam az tak straszego kolka w watrobie zeby zbijac kase,moze dlatego,ze nie musze przewracac ton towaru zeby zarobic na nastepne tony-mimo tego,ze nie zawsze jest latwo-ale jesli sie robi to co sie robi tylko dla kasy-to moim zdaniem nigdy nie osiagnie sie tak naprawde zadowolenia z dobrze wykonanego zadania-bo kasa to kasa-ale kasa to nie wszystko-dzis jest-jutro jej nie ma-nie da ci tego co najwazniejsze a jesli sama nie potrafisz podarowac sobie zadowolenia z najprostszych rzeczy ktore robisz to poprostu ,maskaryczna walka o zbicie majatku....azzzzz....powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( Do majkaaaaa) Jak możesz podaj swój e-mail jeszcze raz - mam w ofercie ciekawe modele sukienek z dizaniny : turkus , szary a także odcienie panterek :) natomiast sukienki wizytowe są w przygotowaniu. Ifajka - zależy czego szukasz , jakiego typu odzieży ? podaj e-mail może mogę ci pomóc z namiarami na coś zagranicznego - ciekawego. Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×