Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość eurolifestyle
pocztą? pocztą to sobie możesz kopertę wyslać jak ja mam czasem paczki do 100 kg, albo palety tez teraz zabawej, to sądzisz ze jak zniosę sama z 3 piętra bez windy i zaniosę na pocztę? poczta to mzoesz wyslac do 30 kg maksymalnie poza ytm chyba jak sie nie myle , i nie wiem kto by mi to zaniosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
taniej ? kilogramowa paczka zwykla 9,5 zeta, kurier, do 30 kg około 20 zloty, taniej :O jakbym to pomnożyła razy 50 albo 100 to klient by mnie śmiechem zabił tą wysyłkę pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
no nie, znowu eurokupa ze swoimi mądrościami!:))))) heee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eurolifestyle
niby taka madra niby cale prawo zna,a nie wie, że na rozpatrzenie reklamacji jest 14 dni roboczych, a jeśli w tym terminie nie zostanie rozpatrzona, jest uznana jako zasadna i należy się zwrot - gotówki czy towaru, wymiana na nowy itp. w zalezności od tego co było wpisane na druku reklamacyjnym. I kolportet moze sobie....każdy rzecznik konsumenta ci to powie kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Jeszcze będziecie płacić odszkodowanie mojemu mężowi, za to, że przez Was któregoś razy umrę ze śmiechu. Teraz, aż się popłakałam jak przeczytałam ostatni komentarz do tego wszystkiego lagirffeoutlet. Brawo :-) Ten temat uzależnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
jeśli mowa o kurierach to ja również chcę ostrzec przed kolporterem. My wysyłamy paczki tylko i wyłącznie przez DHL lub OPEK i na szczęście nigdy nie mieliśmy żadnych problemów. Raz zamówiliśmy towar od znajomych z Warszawy i oni niestety wysłali nam ta paczkę właśnie kolporterem. Z doświadczenia wiem, że paczka wysłana kurierem przychodzi dnia następnego. Do nas została wysłana paczka w piątek, a otrzymaliśmy ją dopiero w środę po interwencji z naszej strony. Żaden pracownik tej firmy zarówno w oddziale Warszawy jak i Sosnowiec nie potrafił nam powiedzieć gdzie znajduje się nasza przesyłka ( w Warszawie twierdzili, że w Sosnowcu a w Sosnowcu mówili, że jeszcze jest na magazynie w Warszawie). Dopiero po interwencji u kierownika oddziału w Sosnowcu dowiedzieliśmy się, że paczka jest jeszcze na magazynie w Warszawie (podobno została uszkodzona podczas transportu), dostaliśmy zdjęcia zawartości paczki:/ żeby ustalić czy to akurat to na co czekamy:/ Po otrzymaniu paczki, towar został przez tą firmę na nowo zapakowany,wszystko było ubrudzone z jakiś trocin i pogniecione, i jedna sztuka uszkodzona w sposób taki, że nic z tym zrobić nie można (po prostu podarte). Ta sytuacja miała miejsce we wrześniu, złożyliśmy reklamację od razu i do dnia dzisiejszego echo ze strony Kolportera, dopiero po moim telefonie dowiedziałam się, że reklamacja do nich dotarła i znowu echo:)) Także odradzam komukolwiek korzystanie z ich usług. Firma niepoważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
Witam Kobietki. Za tydzień wybieram się po towar, zawsze towarzyszy mi w podróży mama - co z jednej strony jest pomocne bo doradza w wyborze ciuchów - ale czasem wynika na tym tle konflikt. Mam obecnie problem - ja uważam że teraz, pod koniec listopada, powinnam zacząc przywozic juz jakies eleganckie bluzki, sukienki, narzutki itp, jeszcze może fajne płaszcze ale wstrzymac się narazie ze zwykłymi bluzkami koszulowymi i innymi "praktycznymi" rzeczami - na które Ona się uparła. Twierdzi że do nas nikt nie będzie zaglądał po sukienki, bo to za mały sklepik i lepiej przywieźc cos praktycznego. Ale wg mnie w tym okresie przedświątecznym mało kto poszukuje takiej codziennej odzieży. Co z tego, że te nasze bluzeczki koszulowe nawet dobrze się sprzedają, skoro - wydaje mi się - że klientki będą raczej chodzic za czymś bardziej eleganckim, na święta czy na Sylwestra... Czy ja mam rację, czy może lepiej posłuchac mamy... Dodam, że mam mały sklepik ok.20 m.kw. Kilka bluzek, spódnic, sukienek czy kurtek i ledwo się z tym mieszczę, także nie wiadomo jak dużego wyboru sukienek itp miec nie mogę, no ale coś tam mimo wszystko chyba powinnam... Moje drugie pytanie i wielki kłopot - nie mam pomysłu, jak urządzic ten mój mały lokalik i jak pozmieniac wieszaki itp., żeby wygospodarowac jak najwięcej miejsca na towar. Pomieszczenie jest kwadratowe, z czego na dwóch przeciwnych ścianach mam rurki z wieszakami (góra i dół) a nad nimi wzdłuż ściany półkę na torebki, trzecia ściana to drzwi i wystawa a czwarta to wejście na zaplecze i moja lada. Na środku pomieszczenia stoi gondola - po jednej stronie wiszą sukienki a po drugiej płaszcze i kurtki - straszna landara - i na to właśnie nie mogę patrzec, ale nie mam głowy co z tym zrobic... Może macie jakieś pomysły, bardzo proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem teraz jest czas na sukienki i sylwestrową odzież oraz oczywiśćie płaszczei kurtk i, ale jeśli tamte koszule dobrze schodzą to może weź też dosłownie kilka sztuk - jeśli tyle możesz kupić w hurtowni....co do wystroju to ciężko jest coś powiedzieć nie widząc wnętrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
do eurolifestyle wyobraż sobie że z rzecznikiem konsumentów pisałam napisał mi proszę wysłać emaila z wezwaniem siedmiu dni do zapłaty jeśli nie to sprawa sądowa, i jeśli nie odpowiedzą mam sobie iść do sądu , ocyzwiście nie odpowiedzieli , nawet nie pamiętma kiedy wysłalam im e-maila z tym ,że idę do sądu, już sobie odpuczam , nic z tym nie obię, bo i po co jak nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie znoszę palet tylko korzystam z kurierów dlatego, kurierzy noszą ja tego nawet nie ruszam, przynoszą postawię , przejrze i idzie dalej, ja nawet 10 kg nie podniosę , a co dopiero palete bym ruszyla ;) kurierzy są od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
kurier palety nosi? :-) :-) :-) no nie nie da się pracować, taki zdorwy śmiech też jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
no chyba od tego są kurierzy , nie wiem jak wniesie , w tym tygodniu jest zamówionych 5 dużych palet LEGO , jego problem i jego praca od tego jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwni ci kurierzy, że zgadzają się takie ciężary nosić, to nie należy do ich kompetencji, dziwny też jest twój rzecznik, skoro nawet nie spróbował przeprowadzić mediacji tylko zaraz wysyła cie na droge sądową, mój rzecznik zrobił wszystko za mnie i pozytywnie skończył się nie jeden spór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
no raczej nosi , na 3 piętro bez windy nie da się inaczej niż wnieść , na rękach , ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirrr
do frogs wife mam bardzo podobny lokalik-tez malutki i z podobnym ustawieniem do twojego. Miejsca na ekspozycje ciuszków jest mało i opcji tez nie za wiele ... Jesli chodzi o dylematy z rodzajem ubrań to ja stawiam na Twoja opcję a nie mamy:) teraz bedzie czas świateczny, sylwestrowy i studniówkowy i sukienki beda na chodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
jacy dziwni przecież to ich praca jest? co w tym dziwnego ? a email do rzecznika gdanskiego a gdzies mam nawet , albo i nie skasowałam chyab bo na co mi tak debilna odpowiedz, do sadu to kazdy wie ze mozna isc, ktory nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
Należy wystosować wezwanie przesądowe ( skoro ma Pani dowód nadania paczki) ,zażądać zwrotu paczki lub równowartości wyznaczając termin, po upływie którego wystąpi Pani na drogę sądowa. Proszę także powiadomić o tym fakcie ubezpieczyciela przesyłki. Z poważaniem FK Gdańsk nic mądrego nie napisali , tyle to ja bym sama wiedziała, że mam się ciągać latami po sądach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udaj się do wlasciwej inspekcji handlowej i powiedz, że chce przeprowadzić przy ich pomocy mediację, to na pewno przyspieszy rozpatrywanie reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a można to załawtić przez internet? , bo ja z domu nie wychodzę , więc odpada, gdiześ chodzenie, ja mogę tylko przez neta zrobić coś , znaczy e-mailowo tylko wchodzi w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a już mam, e to trwa dwa miesiące komu by się chciało szarpać dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro kilkaset złotych bo wiemy, że tyle była warta ta paczka/paczki, jest dla ciebie tak mało warte, żeby poczekać dwa miesiące i odzyskac je bez zadnych kosztow, to już Twoj problem, idąc tą drogą oddaj od razu betinie te pieniadze, przeciez to dla ciebie niewielka kwota widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a skąd wiesz że oddadzą , myslisz ze Kolporter sie wystarzy jakiejs tma inspekcji , jak na email z przesadowym wezwaniem nie zareagowal, to jakas tam inspekcja ich przestraszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak teraz juz jestesmy pewne, ze to eurolifestyle pisała wczesniejsze posty - bez nicka, tez problemy ze zdrowiem, nie moze miec kontaktu z ludzmi...a zeby bylo weselej kilka stron wczesniej jest tez "ktos" znaczy sie wiadomo kto, kto rowniez pisal o paletach lego.... Drogie kobietki proponuje zupelnie olewac ta Pania i nie odpisywac na jej zaczepki oraz wypowedzi innych, ktore by sugerowalo, ze to własnie jedna i ta sama osoba, nic to nie wnosi, a moze jej sie znudzi wreszcie, skoro wstydu nie ma aby tu nadal zagladac. Takze ja juz sobie daje spokoj z odpowiedziami na wpisy tej Pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a ty uwazasz ze jedna osoba na swiecie jest chora w tym kraju ? , tylko ja i nikt wiecej ? chyba cię pogięło , dzięki za takie pomysły Kolporter się sądu nie boi , a ty mi mówisz że jakiejś tam inspekcji handlowej się wystraszy dobry żart , jasne już przyjdzie Pan mediator i pieniążki położa na stole, jak tydzien temu wysłałam im przedsądowy wniosek, z adresu znajomego prawnika , normalnie już się trzesą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
wstyd to powinna Pani Betina mieć , udaje biedną pokrzywdzoną, a klnąć i krzyczeć przez telefon to pierwsza , myśli że za 400 złoty to wielka Pani co może ludzi wyzywać , bo płaci, i mam na to świadka moja mam słyszała to , i się dziwiła że mnie ktoś wyzywa a ja byłam spokojna , a teraz się żali i udaje wielce na forum że nie chce oddac kasy, tak to jest jak ktos sie chamowato zachowuje i bez szacunku do innych, nawwet jak sie płaci to trzeba szanowac ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
ja sobię zadaję pytanie, czytając Twoje wypowiedzi czy Ty zasługujesz na szacunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
panimaciejowa i imbirrr - dzięki za odpowiedź. A wszystkim życzę miłego dnia :) U mnie troszkę słonko wyjrzało zza chmur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×