Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

ile mam Pani przesłać takich kwitków na maila 10 , 20 , bez podpisu kuriera a w systemie przerwana realizacja zlecenia - info z firmy kurierskiej , że paczka nie została wydana kurierowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co drążyć tego tematu my swoje , pani euro swoje i tak jest mądrzejsza , zna prawo i w ogóle wie wszystko najlepiej chyba omnibus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"maja setki negatywow , i jakos zadnej sprawy sądowej ani na policję nikt nie poszedl, ludzie sie boja" A czego niby się boją? To nie czasy komuny, żeby bać się policji, czy sądu! Nie mydl już ludziom oczu, bo to żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja juz mówiłam nie bede walczyc z Kolporterem boje sie ich , pozniej zaczna mi inne paczki ginac, to wszystko jedna klika, lepiej takich nie draznic, za takie grosze nie bede sobie szkodzic , ja sie umywam i wycofuje z szargania Kolportera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie etyka
A to tylko kolporter jedyny na świecie jest, przecież są inni kurierzy, najlepiej teraz się wymigać, kwitek jest i wynocha, widzi Pani gdyby Pani nie robiła z nas wszystkich wała zmieniając ciągle nicka i wymądrzając się i użalając się nad sobą jako "hurtownik" to nie odświeżyłaby się sprawa betiny, a tak sama Pani prowokuje, i po co , a może tak zmienić forum tu i tak już nie znajdzie Pani klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
do aleksa, tak to czemu nikt ich nie pdoał do sądu, czemu Kolporter nie ma zadnerj sprawy na policji, ludzie sie jak widac boją, i co ja mam sama stanac przeciwko niemu, to bym była skonczona, kazda firma kurierska na zlosc by mi kradla teraz paczki , z takimi nie wolno dyskutowac, trzeba im przytykiwac, kazdy wie ze kurier to Pan, i tylko od niego zalezy czy paczka bezpiecznie dotrze czy ja ukradna, rozmawialam z bylym pracownikiem Kolportera wlasnie z odzialu slaskiego kradli dwumetrowe paczki, pod monitoringiem bez cienia zmruzenia i klamali klientowi ze nigdy tej paczki tam nie bylo , ja juz nic nie zrobie, chce byc bezpieczna, dla 400 zł nie bede sie narazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
nie nie tylko Kolporter jest ale są najtańsi, gdyby klient wiecznie nie marudził że mu 20 złoty za drogo za wysyłkę nie wziełabym Kolportera , z któym miałam 16 złoty możliwośc ustalenia ceny na paczki, zrobiłam to dla klientów a nie dla wlasnej kieszeni , nie chce się płacić a potem pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo normalni ludzie sprawy załatwiają normalnie. Żadna poważna firma nie rzuci słuchawką, jak się zadzwoni z reklamacją i spokojnie wyjaśni sprawę. A jak ktoś na wstępie straszy nie wiadomo czym, to nic dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płacę 10 zł za przesyłkę DHL-em całego kartonu butów, więc chyba można taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
pewnie że się boje tyle negatywów co ma Kolporter to szok, ja wysyłam teraz palety powużej 10 tysięcy złoty i chce miec pewność że dojdą, nie bede sobie robic problemow jakas paczka za pare stow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
na DHL mam umowe , 28 złoty mi zaproponowali , mam z nimi tez podpisane, ale to niestety za drogo dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie etyka
Ciekawe ilu jest tych klientów za 400, może i ja sie przeniosę do kolportera i zacznę się bać,uuuu, przecież to kpiny z nas wszystkich, boje się kuriera no nie tego to jeszcze nie słyszałam jakby tak było jak Pani pisze to dziki zachód tylko z bronią na kuriera:-) ale się ubawiłam , to cos nowego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kazdy wie ze kurier to Pan, i tylko od niego zalezy czy paczka bezpiecznie dotrze czy ja ukradna" No nie żartuj, takie głupoty to możesz wmówić 5-letniemu dziecku. Przecież paczki miałaś ubezpieczone, więc w czym problem - jak zgubili, to oddadzą pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
no jakoś wszyscy sie boja setki negaytywow ukradzionych paczek [przez kolportera i nitk wani jedna osoba nic z tym nie zrobiła , wiec chyba nie tylko ja sie jak widac ich boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co -ja to czytam i poprostu dalej wierzyc mi sie nie chce-bo jeszcze raz napisze-sama jestem hurtownikiem-sama mam klientow,ktorym wysylam towar mimo tego,ze jeszcze nie kupuja ze stronki-ale wysylam-kiedys tez wysylalam-kiedys robilam to przez GLS-ale kradlo-nie paczki-ale z paczek-wyciagali z zawartosci po kilka sztuk i tak zaklejali ze klietn sie nie mogl zorientowac przy odbiorze-terz zmienilam i zmieniam-jak sie nie sprawdza to dowidzenia-jezdzi tylu roznych kurierow i kazdy chce zarobic-umiez pracowac-suoper-nie umiesz-KADNIESZ?!-WYPAD!!-co to za wytlumaczenie-nie bede slie sprzeczac bo nie chce ze mna rozmawiac-bo co? bo po mojej stronne racja a klient placi? to lepiej stracic klienta jak kolportera? to przeciez tez twoja strata....conajmniej dziwne rozumowanie i dodam,ze wysylam przesylki z zagranicy-nic z nich nie zginelo,zadna nie zginela i koszty maja zblizone jak te w kraju oczywiscie nie przesylam pojedynczych sztuk.Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
tak oddzadza, od lipca prosze sie o rozpatrzenie reklamacji za 60 złoty slownie, i tydzien temu mi pisali "reklamacja nie zostala jeszcze rozpatrzona" a ty mi mowisz ze zworca mi za paczke pazdziernikowa 400 złoty :D chyba nie wiem w ktorym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ludzie, ręce mi opadają - idę spać, bo już mnie brzuch boli ze śmiechu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie etyka
No dla mnie to chore podejście od początku po prostu Pani chce sie wymigać i wymyśla coraz to lepszą ściemę, a nas traktuje ja ciemnogród, który wszystko łyknie i jeszcze będzie współczuł że biedna to jest sprzedająca nie klientka która zapłaciła i towaru nie zobaczyła i już pewnie nie zobaczy, no bo po co przecież "prawo, to prawo" , klient płaci i dowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
lagriffeoutlet ameryki nie odkrylas, wiem ze tak jest, ze trzeba zmienic , ale na kradzieze nic sie nie poradzi, trzeba sie by po policji i sadach ciagac, bo szefostwo dobrze kryje takie sprawy , ja niestety nie mam wyboru , tak trace klienta bo nie stac mnie na pokrywanie cudzych strat , i wykorzystuje to co daje mi prawo , bo inaczej nie dałabym sobie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a gdzie ety ka no takto jest w handlu internetowym, kupujący otrzymuje towar w momencie wysłania, mimo ze nawet go nie widzi jeszcze, kretyn to prawo skronstruowal, ale ja temu kretynowi nawet pomnik moge postawic bo dzieki temu jestem bezpieczna bez strat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i napisze ci ze nie wiem za te 16 zl ile km przewiozl ci ten kolpolter przesylke-ale ja wspolpracuje z kurierami wspanialymi chlopakami-godnymi zaufania -co za 40 zl przyjezdzaja do magazynu nawet po jedna mala paczuszke i 2000 km zawioza do klientki do Warszawy-czasem sie dziwie ,ale robia to-bo to sie nazywa wspolpraca-bo wiedza,ze czasem sa przeszylki na 20 paczek czasem jest 1-czsem nawet nic nie biora-ale nigdy nic nie zginelo-nawet czasem odbieraja platnosc w gotowce od klienta jesli zdarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że coś pikantnie się na forum zrobiło i zaraz stron przybywa :)) (*_*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie etyka
Ja siedzę w handlu internetowym i staram się podchodzić do klienta jak do człowieka nie jak hiena czychająca na potknięcia klienta i prawo, jak bym stosowała Pani techniki to bym musiała już dawno wiać z netu. Ciekawe jak by się Pani czuła gdyby role się odwróciły i spotkałaby Pani takiego sprzedającego jakim sama Pani jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
to nei wiem gdzie ty takich masz, ja mam 16 umowe z Kolporterem, 28 zloty z DHL , UPS odrzucilam od razu, proponowali jeszcze drozej, teraz mam DPD bez umowy za 20 zloty, ale ciezko bo trzeba placic za kazda paczke z gory, a mnie ciezko z gory zalozyc , po miesiacu latwiej splacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co piszesz to nieucciwe umywaie rak-powiem ci,ze proponowalam tej dziewczynie towar na pokryycie straty-ale to co ja jej moge zaproponowac jest dla niej poprostu za drogie- mnie osobiscie twoje podejcie sie nie podoba- ale kazdy jest kowalem wlasnego losu- mnie doswiadczenie uczy,ze kazdy klient najmniejszy mozeurosnac i byc z czasem moim nawiekszym i najlepszym klientem-wiec o kazdego dbam-ty rob jak uwazasz. tym optymistycznym akcentem zegnam drogie Panie i zycze kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
a gdzie etyka uwierz mi że gdyby byla bogata to bym tez tak pisala, i tak robiła, ale nie stać mnie na to ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie etyka
Ja nie jestem bogata, ja jestem po prostu CZŁOWIEKIEM!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurolifestyle
ja też jestem czlowiekiem, i co z tego , ale nie mam ani grosza wolnych środków , wole zapłacic oplaty i za mieszkanie a stracić klienta, taki wybór tylko mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
''betka-b siamense dlaczego nie piszesz pod swoim nickiem?'' Zgłosiłam moje konto do usunięcia. Czemu pierzecie prywatne brudy na publicznym forum? I czemu korzystacie z kurierów skoro są tacy żli? Ja korzystam z poczty - taniej i mogę reklamacje zgłosić. Więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×