Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość GAGUSIA35
a juz wiem co cie zmyliło..........pisząc o oryginalnych ciuchach miałam na mysli ze robiłam sądaz wsród ludzi [tez musisz to wziac pod uwage otwierając cos innego]i raczej wiekszosc reflektowała za tym co jest aktualnie modne.pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
CZARODZIEJKO a pamietasz moze pi razy oko ceny tych smakołyków ? moze jednak bym sie skusiła.....tylko latem nie było by chyba za wielu klientów ...............chyba ze lody polane gorącą czekoladą mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Właśnie wróciliśmy z Wedla. :-) Za kawę, czekoladę z lodami i bitą śmietaną oraz sernik z czekoladą zapłaciliśmy około 16 zł. Komplet gości tradycyjnie był. Mają niesamowite gofry, ze 3 rodzaje ciasta, i kilkadziesiąt rodzai czekolady, lodów, deserów. Lato z utargami mają na pewno rewelację, mają niesamowite lody + dodatki, różnorodne smaki, wzory i kolory. No i cenowo ok. To też jest ważne. Prawie zawsze stoi się z 10 min w kolejce w lecie, a w weekendy to już wolę nie mówić. :-0) Szczerze takie coś polecam jak masz odpowiednie środki finansowe. U nas lokal jest urządzony skromnie, ale ze smakiem. Miło, przytulnie, świece. Przychodzą i dzieci i dorośli i młodzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
oj to faktycznie niedrogo jak myslisz ile kasy na to trzeba, duzy ten lokal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czarodziejko ale mi narobiłas chęci u nas czegos takiego nigdy nie było jak narazie to jest chyba najleprzy pomysł o jakim słyszałam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Lokal z 20 metrów, mały, z 6, 7 stolików + przy barze stołki. Zaplecze. Lodówki na napoje i ciasto. Lada z drewna, jakby starodawna tapeta na ścianie, z obrazkami dotyczącymi czekolady, część u góry pomalowana farbą, zasłona, krzesełka jakby skórzane (od niedawna), drewniane stoliki, muzyka. Najdroższe są pewnie maszyny, nie znam cen, może można je wynająć, leasing itp. Musiałabyś popytać ekspertów. Podświetlana tablica na ścianie z dostępnym asortymentem. Ciasto wiem, że mają z jakieś cukierni. Dowożą im. sami robią tylko gofry, bitą śmietanę, profesjonalna gofrownica chyba około 5 tyś zł. Lody nie wiem skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
na allegro profesjonalne gofrownice są po około 2500 tyś zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
dzięki kochana jestes wiem ze tego typu maszyny można wziąc w lizing bez problemu lokal niewielki ,stolarzy meblowych mam [zrobiła bym stylowe meble ekskluzywne jak na wedla przystało]aranzacją wnętrza tez się zajme[sama projektowałam wystrój swojego 170 metr.domu] pomysł -burza chyba w to wejde ,dzieki stokrotne.. a co ty teraz będziesz robiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
wiem ze sklepu z ciuchami masz dosyc ,wczoraj rozmawiałam z moją kuzynką która tez prowazdi sklepik odziezowy i tylko dla tego nie zrezygnuje ze ma bezzw.dotacje z urzedu pracy i musi harowac rok .ona szuka pracy u kogos bo nie wyrabia finansowo a tak sie cieszyła jak otwierała..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Jak Ci się uda to gofry i czekolada dla nas z mężem gratis za pomysł. :-) Mam co robić, ale wolę o tym tu nie pisać na forum. Myślę że to dobry pomysł, lokal do którego przyjdzie i babcia i wnuczek... Nie tylko młodzież. Jak byś robiła takie meble, i niedrogo to daj namiary na stolarza, my potrzebujemy takich mebli do domu w stylu wiejskiej chaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
droga czarodziejko jak mi sie uda to łakocie macie u mnie do konca zycia a na takie meble musisz miec swoje drewno niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
a pytałas gdzies u górali oni takie robią i z drewnem nie ma takich problemów jak w polsce centralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Nam takie meble są potrzebne na przyszły rok, w tym roku nie damy rady finansowo, o fachowca tez trudno, żeby to były meble z duszą i za normalną cenę :-). Z drewnem nie ma problemu. Na poważnie pomyślę o tym na jesieni, ale tel fachowca warto zawsze mieć. Powodzenia życzę!!! Powinno Ci się udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
albo jest taka firma na pomorzu która robi meble sosnowe mają sklepy w całej polsce [jak znajde nazwe to ci napisze]ja u nich zamawiałam cała sypialnie goscinną tez są fajne i nie drogie a widziałam w ofercie stoły do kuchni ,kredensy i skrzynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
dzieki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Ja mieszkam na dosyć zalesionym terenie. Dzwoniłam już do kilku górali, nie ma o czym marzyć. Często jeździmy w góry. Fascynuje mnie wszystko z drewna, w starym stylu. Np za dom góralski chcą ok 400 tyś zł ! gdzie znalazłam faceta który to zrobi za 150 tyś ze swoim materiałem. Meble, ozdoby, sufit, sssstraaaasznie chcą drogo. Porażka. Piękne rzeczy, ale dla bardzo bogatych, nie dla młodego małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
na razie porzućmy temat mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
to prawda ale drewno nigdy nie wychodzi z mody a jak pieknie sie starzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viiiikiiii
witam aczy moze ktos sie oriętuje czy sklepik z torebkami damskimi to dobry pomysł -w duzym miescie, w dobrym punkcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhvhgdrxtrui890
na pewno lepszy niz z ciuchami ,jednak wszystko zalezy od tego ile takich jest w poblizu , sięgnij pamięcią czy aby ostatnio jakis nie odpadł z rynku bo to sygnał ze nie było warto go prowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dawno mnie nie było:) czy ktoś tu bywa? jak wasze sklepy? bo u mnie ciężko potrzebuje pomocy, jak skutecznie rozreklamować mój sklep:) przypominam że mam sklep z odzieżą dla puszystych w dużym mieście!!! halo hop, hop!!!! wracać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc OSZO faktycznie dawno cie nie było jak i wiele innych stałych dziewczyn ,fajnie ze sie odezwałas ale zle ze ci sie nie kreci [sledze wątwk od początku]bo bardzo ci kibicowałam z racji tego ze tez chciałam to otworzyc,ale dzieki waszym informacjom dałam sobie spokój z ciuchami,czy jest az tak zle? pozdrawiam i wytrwałosci zycze z całego serca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
aha OSZO dzieki za poscik na moim topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czy jest az tak zle?\" hmm powiedzmy ze jeszcze nie mialam wyplaty:) fajnie nie:) ale AŻ tak źle nie jest bo nie dokładam:) ciągle liczę że się rozkręci:) jak po roku nic z tego nie bede miala to zmienie branże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallkkaa
POSłUCHAJCIE MOJ PLAN NA BUTIK!!!!! BARDZO BYM CHCIAł OTWORZYC SKLEP Z CIUCHAM DLA OSOB O NR OD 42 DO 50! DLATEGO ZE U NAS W TORUNIU SA SKLEPY Z ODZIEZA DLA GRUPSZYCH ALE NIE MA FAJNYCH CIUCHOW! JA NOSZE ROZMIAR 44 i CIECKI MI SIE UBRAC W SKLEPIE ! FAJNIE SIE UBRAC! JA NIE WIEM CZY WSZYSTKIE DZIEWCZYNY SA JAK SZCZYPIORKI!NIE!! A CIUCHY DUZO DAJA ! JESTESM FRYZJERKA I WIEM ZE MODA I FRYZURY MAKIJAZ DUZO ROBIA Z OSOBAMI! WIEM TO SAMA PO SOBIE ! BARDZO BYM CHCIAł POMUC OSOBA KTOREE MAJA TAKI SAM PROBLEM JAK JA !!! A WIEM ZE JAK BEDE MIAłA TAKI BUTIK Z CIUCHAMI O PARE NR WIEKSZE TO NA PEWNO USZCZESLIWIE DUZO DZIEWCZYN! A SAMA JESTESM OKRAGłYCH KSZTALTóW WIEC TAKIEJ DZIEWCZYNIE GRUBSZEJ BEDZIE LATWIEJ MI POWIEDZIEC JAKI MA ROZMIAR , ITD! TYLKO NIE WIEM NA PRAWDE NIE WIEM OD CZEGO JA MAMA ZACZAC ! ALE SADZE ZE TO JEST DOBRY BIZNES! JAK SADZICIE ODP I BADZO PROSZE ZEBY ODPISAłA DAGUSIA35!! ON SIE CHYBA JUZ BARDZO DOBRZE ZNA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallkkaa
do SKLEPIK: TO CO MI RADZISZ ? NIE MA NA SERIO ZADNYCH HURTOWNI Z CIUCHAMI WIEKSZYMI? A JAK BYM WNAJEłA FIRME KRAWIECKA? TO PEWNIE ZA DUZO BYM KASY STRACIłA? MAM JESZCZE POł ROKU MUSZE WSZYSTKO SIE DOKłADNIE DOWIEDZIEC BO NIE WIEM CO MAMA ROBIC :( JESTESM ZAłAMANA ! ALE CZY MOJ POMYSł NIE JEST DOBRY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuuddaaaa30
a co sądzicie o butiku z torebkami i butami -takie sprowadzane przeze mnie jakich w polsce nie widziałam i ceny normalne a nie jakies z kosmosu????doradzcie czy taki interes moze wypalic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
czesc NATALKO poczytaj ten topik od deski do deski to znajdziesz przygode dziewczyny ze sklepem dla puszystych Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallkkaa
DO OSZO! SPADłAS MI Z NIEBA DOSłOWNIE SPADłAS MI Z NIEBA ! DZIKUJE ZE SIE ODEZWAłAS CZYTAłAM TOPIK I CHCIAłAM SIE Z TOBA JAKOS SKONTAKTOWAC I W KONCU JESTES:) SłUCHAJ JA ZA POł ROKU W TORUNIU CHCIAłAM OTWORZYC SKLEP O WIEKSZYCH ROZMIARACH! JUZ ZAłATWIAM PAPIERY I BIZNES PLAN O DOFINANSOWANIE Z UNI! SłUCHAJ CZY SA JAKIES HURTOWNIE Z TAK ODZIEZA TYLKO ZE JA NIE CHCE CIUCHUW DLA STARYCH GROBYCH BABECZEK BO TAIE SKLEPY Są! JA CHCIAłąM CIUCHY MODNE TAKIE JAK NOSZA DZIEWCZYNY SZCZUPłE TYLKO ZE O WIEKSZYCH ROZMIARACH W KOLORACH TURKUSOWY, ROZOWY ITD A NIE CZARNE JA SAMA JESTESM GRUBSZA I WIEM JAK DZIEWCZYNY PRZ SOBIE SIE CZUJA JAK NIE MA DLA NICH CIUCHOW TYLKO JAKIES TANDETNE CZRNE DO KOLAN SWWETERKI ITD WIEM TOPO SOBIE :( Z RESZTA JUZ SIE WCZESNIEJ WYPOWIEDAłąM! BARDZO CIE PROSZE WEZ DO MNIE NAPISZ TO BARDZO WAZNE CHC Z TOBA SE POGADAC I SIE DORADZIC BO MI ZOSTAłO TYLKO POL ROKU I RUSZAM Z MOIM BUTIKIEM POZDRAWIAM I LICZE NA SZYBKA ODPOWIEDZ BUZAK :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallkkaa
OSZO PAMIETAJ NAPISZ ! BEDE CZEKAłA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×