Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość GAGUSIA35
Nata a szukałas w necie?są producenci takiej odziezy bo ja tez kiedys szukałam i zdjęcia tych ciuchów tez są ale teraz juz nie pamiętam na jakich stronach,wystarczy ze wpiszeszPRODUCENCI ODZIEZY DLA PUSZYSTYCH i wyskoczy mnustwo ogłoszen .🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
OSZO trzymam kciuki za twój sklep i ciebie,obys zaczela zarabiac,bo ile mozna czekac na wypłate? a moze zmien lokal na tanszy? nie da rady? bo rozumiem ze opłaty pochłaniają cała kase,a jak przyjdzie ZUS płacic calą sume?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość China Piotr
Jestem producentem odzierzy damskiej w chinach . Realizuje zamowienia na wszytko co zwiazane z odzierza i nie tylko. Mam swoje wyroby , mam klegow ktorzy robia wszytko od A_Z Zapraszam do wspolpracy, aha, ceny sa bardzo atrakcyjne, a towar pierwszej klasy. Nasze biuro projektowe zatrudnia autentycznego wlocha , chlopak ma talent Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallkkaa
DO CHINA PIOTR! MAM PYTANIE A PRODUKUJECIE ODZIEZ DLA PUSZYSTYCH BO OTWIERAM SWOJ BUTIK ZA POł ROKU I SZUKAM PRODUCENTOW ODZIEZY DLA PUSZYSTYCH! A JAKIE MACIE CENY ? MASZ JAKIES PROJEKTY ZDJECIA ODZIEż? PODAJE SWOJ E- MAIL nnaattaallkkaa6@wp.pl jak mozesz to przeslij mi cennik i zdjecia ciuchow jakie proponujesz ludziom jakis katalog czy cos ! POZDRAWIAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallkkaa
do gagusia 35: WYSZUKAłAM SOBIE TYCH PRODUCENTóW NA NECIE NAWET SIE Z JEDNA FIRMA SKONTAKTOWAłAM ! DZIEKUJE CI ZA WSKAZóWKI ! BUZKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka_zielona.
jest taka firma kumi, robią fajne rzeczy ale drogie np: spodnie 100 zł w hurcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuuddda30
DZIĘKI ZA OPOWIEDŹ ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
NATALKO powodzonka zycze i bądz ostrozna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fashion
Hej. Mam pytanko:-). Orientuje się ktoś skąd wziąśc ciuszki, które bardzo często prezentuje blond modelka na Allegro. W tej chwili mam tylko jedną stronę z tymi ciuszkami a chciałabym zatowarowac nimi sklep. U mnie w miejscowości górują ciuszki z napisami "Made in Italia" i dosłownie klientki mają tego dosyc ponieważ co sklep to te same ciuszki i cała moja miejscowośc chodzi w tym samym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKLEPIK
Ja się orientuje. Nie ukrywam jednak, ze nie bardzo mi jest na rękę wypowiadanie się o tym na forum ;) Zaznaczam , ze to co widać na modelce nie zawsze jest chocby odobne do tego co dostajemy realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...przekupka...
sluchajcie, mam pomysl na biznesik ciuchowy dla osob ktore dysponuja ok. 6.000-10.000zl i nie sa mocno uwiazane do miejsca, lub maja troche wiecej gotowki, wtedy to moze ruszyc gdziekolwiek. sama chcialam otworzyc taki sklepik, mysle, ze mialby powodzenie, ale zwyczajnie natrafilam na okazje w branzy gastronomicznej i licze na duzo wieksze zyski. mam towar, szukalam tylko lokalu, sprzedajac cos tam po trochu na allegro i towar na prawde ladnie idzie. ale potrzebuje dosyc pilnie kaski, bo lokal nie jest wyposazony. adresuje to przede wszystkim do osob z wiekszych miast. czekam na zapytania do konca tygodnia, bo pozniej zwyczajnie sie przeprowadzam i nie wiem, czy bede miala dostep do sieci:) zostawiajcie tu maile, najlepiej tak przerobione, aby spamerzy ich nie zebrali. (np. wiesiaspod13 malpa gazeta.pl) dobrze by bylo, aby zglosily sie osoby z zach-pom lub lubuskiego, wtedy mozliwy bylby odbior osobisty, moge postarac sie porobic zdjecia calego towaru. w mailu uzasadnie, dlaczego akurat ta branza i gdzie warto rozgladac sie za miejscem na sprzedaz:) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abercrombie Fitch
Witam! Czy ktoś tu z wypowiadających się prowadzi lub ma zamiar prowadzić sklep z odzieżą markową typu Abercrombie $ Fitch, T F, itp. ? Czy może znacie jakieś hurtownie w Polsce z tego typu odzieżą ? Mam zamiar otworzyć taki sklep o pow 25-30 m2 w mieście gdzie jest 15 tys. mieszkańców a jednocześnie sklepów z jakąkolwiek orginalną odzieżą jest jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...przekupka...
moge sie szczerze wypowiedziec??? mysle ze w tak malym miescie nie ma sensu otwierac takiego butiku, stad jego brak. bogacze raczej beda sie ubierac w wiekszych miastach, a jak sie znajdzie nawet te 20-30 osob zainteresowanych to watpie, zeby z tego utrzymalo sie wszystko. ale to moje zdanie;) zawsze warto zaryzykowac, kto nie ryzykuje ten nie je:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallkkaa
DO OSZO; CAłY CZAS CZEKAM AZ SIE ODEZWIESZ POZDRAWIAM BUZKA PA:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej natalka jestem jestem tylko ciagle czasu mi brakuje:) powiem Ci tak jest ciężko z ciuszkami dużymi w hurcie:) ale jakies adresy mam więc mogęCi troszkę pomóc,jednak sama bediesz musiala wyprobowac i sie przekonac co u Ciebie bedzie się sprzedawało, ja na początek zaopatrzyłam sięw ciuszki dla młodych dziewczyn bo tyle się słyszy że nie mają się gdzie ubierać a tu okozuje się że do mojego sklepu młode dziewczyny przychodzą ale jest ich około 20% reszta to Panie troszke starsze :) także musiałam się do nich dostosować bo WCALE im się mój towar nie podobał:) nadal liczę na te młodsze, bo z taką myślą powstał mój sklep:) natalko napisz do mnie na gg : 1799458

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fashion
Witam!! Sklepik to jest mój nr gg 1806167 ja też znam parę stronek internetowych więc możemy się wymienic:) Dostępna jestem przeważnie wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka20008.
WITAJCIE, czytam to co piszecie o odzieży XXL, miałam sklep z odzieżą dla kobiet puszystych około 1,5 roku temu, niestety nie przetrwałam. To co wydawało mi się modne, ładne to właśnie WCALE się klientkom nie podobało. Moim zdaniem kobiety nie potrzebują takiego sklepu, ja tylko się zadłużyłam, stawałam przez 1,5 roku na głowie żeby to rozkręcić i nic. Starsze klient zadowalały się byle czym na rynku itp. a młodsze narzekały, że kolor nie ten, że fason, że wyglądają grubo!!! Natalia jak możesz to nie rób głupstw. W Łodzi na Ptaku można kupić wbrew pozorom dużo fajnych większych rzeczy, tylko trzeba poszukać. Nie ma co się pakować w rozm. powyżej 52, tego nikt nie kupuje, uwierzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przekupki
to ja zostawię kriss73_ltd@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallkkaa
do OSZO: NAWET NIE WIESZ JAK SIE CIESZE ZE MI ODPISAłAS MOWIE CI POPRAWIłAS MI HUMOR ! :) SłUCHAJ BARDZO BYM CIE PROSIłA O POMOC NA SERIO GDZIE SA JAKIES HURTOWNIE BARDZO CIE PROSZE ! JA PISZE OGOLNIE Z TAK FIRMA E-MAILE ALE STRASZNIE DROGO SOBIE LICZA ZA CIUCHY! WIEC WIESZ JAK JEST ALE SłUCHAJ JA NA POCZATKU BYM SPROWADZAł CIUCHY Z HURTOWNI A POZNIEJ WIESZ JAK BYM ZAROBIłA TROSZKE WIECEJ TO MOZE JAKS FIRME ZACHACZE Z LEPSZYMI CIUCHAM ALE POCZATKI SA TRUDNE ! ALE MUSZE CI POWIEDZIEC ZE Z NIEBA MI SPADłAS BUZKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallkkaa
DO ULKA2008: CZESC CIESZE SIE ZE NAPISłAS I POWIEDZIłAS CO MYSLISZ :) LICZE SIE Z TWOIM ZDANIEM ! SłUCHAJ JA JESTESM JAK NA RAZIE FRYZJERKA ! I MAM NA CODZIEN DOCZYNIENIA Z LUDZMI! I LUDZIE (KOBIETY GRUBSZE , MłODE DZIEWCZYNY) JAK SłYSZA O TYM MOIM PLANIE TO SA ZACHWYCENI! WRECZ KAZ MI OTWORZYC TEN BUTIK! JA WIESZ JESTESM W ZYCIU OSTROZNA ... PIERW PRZEPROWADZAM Z LUDZMI WYWIADY I PYTAM SIE ICH CO O TYM SADZA PRZEZ 3 LATA NIE SPOTKAłAM SIE Z NEGATYWNA OPINIA NA TEMAT TEGO BUTIKU... A W JAKIM MIESCIE MIAłAS TEN SKLEP? JA JESTESM Z TORUNIA I TU NIE MA SKLEPU Z MODNA ODZIEZA DLA GRUPSZYCH NIE MA PO PROSTU NIEMA :( DZIEKUJE ZA NAPIASłAS I DZIKUJE ZA WSKAZóWKI BUZKA JAK COS TO NAPISZ JESZCZE JAKIES WSKAZóWKI WEZME JE DO SIEBIE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKUPY
WITAM WSZYSTKICH!!! ja równiez marze o wlasnym sklepie ale..... mam zbyt malo kasy! mysle o handlu na rynku ale nie wiem czy to dobry pomysl? wiec prosze wszystkich o rade!dzieki papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKUPY
Tontinaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak możesz to odezwij sie na moje gg 6853131, bo ty juz jestes ekspertem w handlu na rynku! wielkie dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdar
Przeczytałam całą dyskusję na forum....i sie troche zdołowałam. Wpadłam na pomysł zeby również otworzyc sklep z odzieżą, wiec zaczełam szukac info w necie, ale generalnie nadal nie wiem czy lepiej sie do tego nie zabierać. Tzn. ja mieszkam w małym mieście, liczy 15 tyś,( bez wiosek otaczających to male miasto). I nadażyła sie okazja kupuje mieszkanie w kamienicy (42 mk, czynsz malutki) w centrum miasta na parterze, które moge przerobic na sklep, lub na cokolwiek innego. No i sie zastanawiam. bo to małe miasteczko, koło Torunia, i biedne wiec ciuchy musiałaby być naprawde tanie a zarazem dobre. W tym mieście jest moze z 4,5 sklepów z tanią nową odzieza ale nawet ładną, a reszta to lumpeksy i takie sklepy z tanimi beznadziejnymi rzeczami. hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Hej, znajome moje i mamy, kuzynki itp. również prosiły o przywożenie większych rozmiarów, więc część sklepu później miałam w rozm. do 48. Ogólnie 36-48. 50 i powyżej wcale nie schodziły wbrew pozorom. Przychodziły kobiety i jak mówiłam im np: 85 zł za bluzkę firmową w rozm. 52 to mówiły: tak drogo! A ta bluzka była wielka, nikt się nie liczy z tym ile materiału poszło na nią. Fason takiej bluzki też nie będzie cudny, trzeba się z tym liczyć. Szczerze to ja bym się nie pakowała w sklep z większymi rozm. U nas były 2 i zbankrutowały. Jakiś czas temu miałam młodą klientkę która nosiła 48-50, oczywiście narzekała, że nie ma się w co ubrać, że wszędzie małe rozmiary, pokazałam jej to co miałam większego, ogólnie miałam około 40 fasonów w tym rozmiarze spódnic i bluzek, wybór był. Była zachwycona. Z 40 min mierzyła, dziękowała mi że myślę o grubszych Paniach itp. Oczywiście narzekała, że jest gruba, grubo wygląda itd. W końcu kupiła bluzkę za 65 zł. Na drugi dzień rano przyniosła mi ją i oddała PONIEWAż ZA GRUBO WYGLąDAłA, TłUSZCZ JEJ WIDAć, I JEDNAK TO NIE TEN KOLOR, WOLAłABY COś INNEGO! To nie był jednorazowy incydent. Klientki o większym rozmiarze moim zdaniem są fatalne. Grubsze osoby mają 100 tyś różnych kompleksów, nie zmienisz 48 w 38 rozm. Dla mnie najgorzej było sprzedawać 36 i pow. 46 rozm. Każda z tym pań twierdziła, że jest jak wieloryb. Szkoda że obok przymierzalni nie stał psycholog, a w niektórych przypadkach psychiatra. Najlepiej schodzą rozm. 42-46, są to rozm. bezpieczne, ale mniejsze niż 42 też trzeba mieć. W Rzgowie w hali A, są ze 4 butiki z bluzkami do 58 rozm. i na którymś z nowych pasaży też, chyba firma Ladies. Halszka ma nową linię do 48 rozm. Ogólnie jak pisała Ulka jest co kupić, ale czy to zejdzie???? Musisz przeszukać wszystkie hale, dawno tam nie byłam. Na nocnej giełdzie z tego co pamiętam to też jest jako taki wybór. Jeżeli chodzi o sklepy firmowe z odzieżą XXL, to mało osób stać na nią, ceny są jednak dosyć spore jak na nasze czasy. Zanim sprzedasz najpierw samo musisz to kupić!!!! Za swoje pieniądze!!!! U mnie np: latem przychodziły grubsze klientki, a już zimą tylko szczupłe. Nie wiem czemu. A tak poza tym zrobiłaś Natalio sondę, że kobiety chciałyby kupować większe rozmiary, jak zrobiłam tak samo. Klientki, które Cię znają jak będą wiedziały że to Twój sklep to czy z czystej zazdrości zechcą coś u Ciebie kupować? Jak znajomi coś u mnie kupowali sporadycznie to normalnie było im niedobrze, za moimi plecami usłyszałam ile to ja się dorobiłam na nich, na szczęście dla mnie wyszłam za koleżanką i usłyszałam szczerą wypowiedź przypadkiem. Generalnie ludzie nie lubią żeby się rozwijać. Przemyśl z tym sklepem, ja bym się nie pakowała w to. Nie w dzisiejszych czasach. Koszt wynajęcia polskiej firmy która uszyje Ci takie ubrania jest kolosalny, moim zdaniem nie ma o czym marzyć. To co się podoba Tobie, nie znaczy że ktoś inny to kupi. Tak jak pisała Oszo to co przywiozła nie podobało się wogóle starszym klientkom. Najlepiej jedź do Łodzi na dzienną i nocną giełdę i zobacz jakie są ceny, ubrania. Pamiętaj że może być ładna kolekcja wiosna-lato, a jesień-zima może być zupełnie nietrafiona. Tak też bywa. Możemy Ci tu radzić, ale ostateczną decyzję podejmiesz Ty. Nie chcę Cię straszyć, ale ludzi się nie da uszczęśliwić, pamiętaj o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnaattaallkkaa
do czarodziejki: wiem ze taki sklep to duze ryzyko ale ja chce sprobowac bardzo che ! mam dobry punkt sprzedarz! i na prawde juz jest moja decyzja podjeta! dzikuje wam wszystki ze dajecie mi tu tyle wskazowek ktore wezme do serca ! ale ja jestesm uparta i tak długo czekałam za ten sklep tak dlugo i wiem ze bedzie ciezko i wiem ze moge nie podołac ale chce sie zmierzyć z ty ryzykiem! dam rade musze dac to moje marzenie od zawsze ! 1 marzeniem było zostac fryzjerka i doszłam do tego a teraz jak juz doszłam do fryzjerstwa chce miec slep z ciuchami! moze dziki wam duzo sie dowiedziałam bardzo duzo! dzki wam wiem co mam robic w ktorym kierunku isc ! i jakich błab\dow nie popełniac ! dzikuje ze jest ten topik :) nawet nie wiecie jak warzne sa dal mnie marzenia! majac tak niewiele czasu! buzka pa:* POZDRAWIAM WSZYSTKICH :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mogę tego czytać
Po jakiego ch...a te zdrobnienia. Czy jesteście dorosłe, czy to forum dla infantylnych przedszkolaków? Ciuszki, sklepik, towarek :o Dochodzę do wniosku, ze sklep z odzieżą to domena niedouczonych małolatek po 30-tce. Żenada Trochę klasy, w końcu od waszego poziomu również zależy sukces w pracy z ludźmi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdyy bhjiklkoplp
do NIE MOGE TEGO CZYTAC ty juz w pierwszym zdaniu robisz byka ,a czepiasz sie ze ktos jest niedouczony,skoro to jest forum dla infantylnych[podejzewam ze nie znasz znaczenia tego pojęcia]przedszkolaków to co tu robisz ? Kogo to obchodzi czy ty mozesz to czytać ,zastanów sie zanim napiszesz znowu cos co nikogo nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepialskaxxl
Byka? Nie widzę. Co prawda, to prawda. zdrobnienia SĄ wkurzające. Cieszcie się, że wam chociaż ten dziadowski topik ktoś podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mogę tego czytać
pisze bardzo ładnym językiem. Gdyby tak jeszcze Enter dla nowych wątków... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mogę tego czytać
To powyżej było o Czarodziejce- małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×