Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość bbozennka82
nie moge znaleźć nigdzie nic podobnego żeby wam przybliżyć wizualnie jak wyglądają te spodnie. Wranglery to może w tej cenie idzie kupić ale krój chyba taki klasyczny, a te są takie "inne"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w detalu czy w hurcie?
normalna jakbym miala wywalc tyle kasy to juz wolalabym miec chociaz markowe a nie jakies tandetne no name made in china

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bbozennka82 Witam! Ja mam takie pytanie- czy spodnie jeansowe, gniecione a'la bombki, rurki, niemarkowe ale dobre jakościowo w cenie 95 zł to według was wygórowana cena? Bo mi już ręce opadają jak słysze niektóre komentarze... Albo ludzie sa zacofani albo ja naiwna Pozdrawiam." Wszystko zależy od tego, gdzie masz sklep. W większym mieście jest to cena do zaakceptowania, natomiast w mniejszym, gdzie społeczeństwo jest uboższe, może być to cena zbyt wygórowana. Ja mam sklep w małej miejscowości i nie ma jeansów powyżej 75-80 zł, bo by mi ich nikt nie kupił, albo sprzedałabym jedną parę. A fasony mam naprawdę fajne, nowoczesne, również te gniecione. Moja rada: przywoź towar pod swoich klientów. Jeżeli nie są w stanie tyle zapłacić, kupuj tańsze fasony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbozennka82
do aleksa no właśnie ja mam i tańsze spodnie... głownie po 60-69 zł .... jeansowe klasyczne ładne fasony, ale te są takie inne od tych klasycznych bo mają taką ładną bufiastą górę (bombka), dlatego mam je drożej zrobione bo i w hurcie kupiłam je drożej od klasycznych. Ja wiem że ludziom nie dogodzi się, jak miałam takie jeansy to chcieli inne, jak przywiozłam takie to znowu cena nie ta.. i tak zawsze coś nie pasuje. Dziękuje za zainteresowanie tematem. Poprostu chciałam usłyszeć opinie ludzi z branży...:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam pytanie? i takie i takie ale w sumie częściej dla większych dzieci , od 2 lat wzwyż " Z Twoich postów wnioskuję, że importujesz tę odzież, bo gdybyś kupowała w Polsce, na fakturze byłaby już obowiązująca stawka vat. W przypadku importu, aby zastosować obniżoną stawkę vat, odzież niemowlęca musi być dokładnie oznaczona rozmiarami (tak aby nie przekroczyła tych 86 cm). W przeciwnym wypadku musisz zastosować 23% vat. Zresztą już od 2012 roku vat na odzież niemowlęcą idzie w górę i wyrównuje się do poziomu 23%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bbozennka82 do aleksa no właśnie ja mam i tańsze spodnie... głownie po 60-69 zł .... jeansowe klasyczne ładne fasony, ale te są takie inne od tych klasycznych bo mają taką ładną bufiastą górę (bombka), dlatego mam je drożej zrobione bo i w hurcie kupiłam je drożej od klasycznych. Ja wiem że ludziom nie dogodzi się, jak miałam takie jeansy to chcieli inne, jak przywiozłam takie to znowu cena nie ta.. i tak zawsze coś nie pasuje. Dziękuje za zainteresowanie tematem. Poprostu chciałam usłyszeć opinie ludzi z branży..." Nie ma za co :) To może zrób cenę 89 zł - to zawsze trochę inaczej wygląda niż dziewiątka z przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbozennka82
a wiesz że też już o tym myślałam, he he taki chwyt marketingowy ;-) jeszcze raz dzięki.. :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam szanowną konkurencję
Jak już tu zajżałem to zapytam o biznes odzieżowy,czy już sie u was ruszył sprzedaz wiosennych kolekcji....bo u mnie jakoś jeszcze dretwo idzie. W ubiegłych latach o tej prze było lepiej. To co zaważyłem to mniej sie otwiera nowych sklepików z dotacji unijnych,a i sporo tych funkcjonujących sie zamyka. Może mniejsza konkurencja pozwoli przetrwać wielu z nas,może po wyborach coś sie zmieni na korzyść i zmniejszy się bezrobocie,trzeba na to liczyć,bo w innym przypadku będzie coraz gorzej dla wszystkich. Filip ...nie żle, przejżałem dość szybko Twoje oferty i napewno powrócę na Twój portal. Oferty na bieliznę Triumph masz bardzo okazyjne, odzież również ciekawa i w dobrych cenach....widziałem w innej hurtowni o wiele droższą. Co mi sie podoba że można kupować pojedyńcze sztuki a nie całe gotowe pakiety. Daj mi znać jak portal będzie gotowy i będzie można coś kupić. Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam szanowną konkurencję
Jak już tu zajżałem to zapytam o biznes odzieżowy,czy już sie u was ruszył sprzedaz wiosennych kolekcji....bo u mnie jakoś jeszcze dretwo idzie. W ubiegłych latach o tej prze było lepiej. To co zaważyłem to mniej sie otwiera nowych sklepików z dotacji unijnych,a i sporo tych funkcjonujących sie zamyka. Może mniejsza konkurencja pozwoli przetrwać wielu z nas,może po wyborach coś sie zmieni na korzyść i zmniejszy się bezrobocie,trzeba na to liczyć,bo w innym przypadku będzie coraz gorzej dla wszystkich. Filip ...nie żle, przejżałem dość szybko Twoje oferty i napewno powrócę na Twój portal. Oferty na bieliznę Triumph masz bardzo okazyjne, odzież również ciekawa i w dobrych cenach....widziałem w innej hurtowni o wiele droższą. Co mi sie podoba że można kupować pojedyńcze sztuki a nie całe gotowe pakiety. Daj mi znać jak portal będzie gotowy i będzie można coś kupić. Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam szanowną konkurencję
I nie wiem czy wiecie,że UP już nie mają kasy na staże i inne pomoce. W Polsce robi się bardzo źle dla przedsiębiorczości. Ja to sie nawet zastanawiam czy nie zwolnić pracownika,bo koszty pracy zaczynają zjadać mi mój zysk.Trochę mi szkoda człowieka, bo dobrze pracuje i nie robi problemow,rozumie sytuacje. Wiem też,ze ta osoba szybko pracy nie znajdzie,a to jej jedyny dochód. Od kilku mcy zmieniłem jej umowe na zlecenie,więc chyba kuroniówka jej sieę tez nia nalezy.Może ktoś cos poradzi? Filip Jak już tu zajżałem to zapytam o biznes odzieżowy,czy już sie u was ruszył sprzedaz wiosennych kolekcji....bo u mnie jakoś jeszcze dretwo idzie. W ubiegłych latach o tej prze było lepiej. To co zaważyłem to mniej sie otwiera nowych sklepików z dotacji unijnych,a i sporo tych funkcjonujących sie zamyka. Może mniejsza konkurencja pozwoli przetrwać wielu z nas,może po wyborach coś sie zmieni na korzyść i zmniejszy się bezrobocie,trzeba na to liczyć,bo w innym przypadku będzie coraz gorzej dla wszystkich. Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipie,,Filipie
Co to za metoda u ciebie na wszystkich działach Kafe,z tymi zdublowanymi wklejkami .Mało czytelne i sensowne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam szanowną konkurencję
Komu se nie podoba niech nie czyta....ja tak robiac wzmacniam przesłanie,przypominam temat mnie charakteryzujący.Żeby mnie kojażono z wcześniejszymi wypowiedziami i tak dalej.Wolno mi.pzdr Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la chatton
Kochani, czy ktoś współpracował z VERA LUCCI? Odnośnie dotacji na sklep internetowy, pytałam Was kilka dni temu. Prowadzę sklep stacjonarny, a chciałabym też uderzyć w internet (allegro nie chcę, bo koszty mnie zjedzą), więc dofinansowanie chciałabym tylko tak naprawdę na założenie strony internetowej, a nie na sprzęt, czy na towar -bo to posiadam. Czy wie któraś coś więcej na ten temat? Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi. I czekam na info w sprawie Vera Lucci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la chatto czy jakos tak :) pisalas ,ze chcesz otworzyc sklep internetowy... ze wzglegu na niski koszt, nie do konca .. allegro to bardzo popularny serwis, prawie kazdy o tym slyszal a jesli chodzi o sklep to calkiem mozliwe ze Twojego nawet nikt nie znajdzie, a wiec tu tez sie pojawia koszt - taki sklpe trzba pozycjonowac lub reklamowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
Gość Blueberrya
I czy to BERGE ktorę widoczne jest na ost sweterku to to samo co odnoga SABRY - MISS BERGE ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limanova
witajcie po długiej przerwie, biznes się kręci, zmieniamy lokalizację W nowym lokalu chcemy wprowadzić odzież męską od 2 tygodni szukam ciekawych dostawców - ale kaszanka, może przy okazji swoich zakupów znaleźliście przypadkiem hurtowników z dobrym męskim asortymentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy 99
Witam mysle nad zalozeniem sklepu tylko nie wiem w co wejsc moge wlozyc w niego okolo 50tys moze ktos mi doradzi czym na poczatek zaczac handlowac moze ma ktos jakis ciekawy pomysl dodam ze mieszkam w miescie okolo 50 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blueberrya berge to jest własnie to samo co miss berge. ich stoiska znajdziesz na Ptaku, w Wólce Kosowskiej. Resztę rzeczy też myślę,że znajdziesz własnie w tych miejscach(nie wiem jak z torebką bo takiej nie widziałam). W poniedziałek byłam w Łodzi i pierwszą tunikę widziałam w paru miejscach tuniki w koronkę też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
@marta1902 dzięki też tak właśnie myślałam ,lecz ost raz w ptaku byłam w grudniu a będę mięć teraz jakieś 2 godziny na zakupy więc będzie to szybki szpil po wszystkich halach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Zapraszam do zapoznania się z oficjalną galerią odzieży marki YSATIS (www.yzatis.be)z kolekcji wiosna/lato 2010: http://www.yzatis.be/en/gallery?func=detail&id=27 a już dzisiaj wieczorem przykładowe zdjęcia odzieży tej marki jakie posiadamy na magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Andern
Czytam te wasze posty na temat sklepu odzieżowego z uśmiechem na twarzy. Widze, że większość osób zajmujących się prowadzeniem takiej działalności nie ma o niej zielonego pojęcia. Ja prowadze od pięciu lat 3 sklepy odzieżowe w jednej i tej samej miejscowości a mieisięczny obrót każdego z nich to około 80 tyś zlotych...zaczynałam w weiku 19 lat bez żadnego doświadczenia i już wtedy byłam dużo mądrzejsza od Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Via...to podziel się swoim doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Andern
nie wiedziałabym kompletne od czego zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od początku najlepiej. Co takiego wiedziałaś mając 19 lat czego my nie wiemy teraz? :) masz 3 sklepy, ale chyba sieciówki, bo na pewno nie zwykły sklepik "no name" z takim obrotem, pozazdrościć, zwłaszcza, że nadal jesteś bardzo młodziutka. Jesteśmy w tym samym wieku, tylko, że ja zaczynam w maju swój pierwszy biznes... Może coś doradzisz botox3 @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Andern
Więc jeśli mogłabym Wam coś poradzić...Jeden ze sklepów to sieciówka, ale polska, nie zagraniczna, jeden to sklep z odzieżą "no name", ale tańszą, z niższej półki i o niskim standardzie, ostatni to odzież droga, butikowa, głównie produkcji krajowej, ale też zagranicznej. W ciągu tych paru lat chyba nie było kontynentu z którego nie ściągałabym towaru do handlu..Jeśli zadacie mi konkretne pytanie to chętnie odpowiem, nie boje się o konkurencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Andern
Aha i jeszcze dopisze, że właśnie jestem w trakcie organizowania własnej produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Via Andern
Otiwerając pierwszy sklep dysponowałam kapitałem 6 tyś zł i teraz wydaje mi się to śmieszne. Miałam wtedy przeczucie, które po czasie okazało się dobre, że najistotniejsza dla sklepu, zwłaszcza pierwszego jest LOKALIZACJA. Więc za swój pierwszy czynsz przyszło mi zapłacić około 3 tyś złotych (połowa środków). Mini remont wykonałam sama w trzy dni. W skelpie stały dwa stendery kupione gdzieś w Tuszynie, ze starych zasłonek i rury zrobiłam przymierzalnie, a ladą było moje biurko na laptopa. Pamiętam, że na towar miałam 2200 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×