Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość witam serdecznie
zapomniałam wspomnieć że chodzi mi o sukienki które kupię w ptaku. Proszę podajcie mi przykładowe ceny kmx, nor-bi i podobnych. będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie Panie Prowadzę mały butik na osiedlu i miałam bardzo fajne bluzeczki ok 40 sprzedałam wszystkie na dosyć tęgie Panie/ Ostatnio przyszła jedna baba z reklamacją twierdząc,że puścił kolor przy praniu. Ewidentnie widać że jest to zalanie jakimś detrgentem do wybawiania plam. Mimo tego ona upiera się, że wyprała raz i tak się stało. Pytałam inne kobiety które też je kupiły i mówią że są bardzo zadowolone z nich i prały już po kilka razy i wszystko jest w porządku. Powiedziałam jej że nie zwrócę jej pieniędzy gdyż to jej wina a ona mi grozi o glupie 33 zł niedość że przyniosła ją po 3 tyg to jeszce nie dała paragonu stwierdziła,że jestem niepoważna prosząc taki świstek. Przecież gdziekolowiek chce się reklamacji trzeba pokazać dowód zakupu/ dziwni są niektórzy ludzie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
import Interesują mnie wyłacznie rzeczy damskie i męskie Natomiast mam na tyle duzy dutik,że zachowam sobie kontakt i może w przyszłości się odezwę :) Tymczasem czekam na odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie :) klodi.eko@wp.pl :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Kochani Szukam kompletnego wyposażenia sklepu odzieżonego meble,lada,manekiny,wieszaki etc........ Najlepiej meble kute ale niekoniecznie Poważne oferty poproszę na maila: klodi.eko@wp.pl Ewentualnie jakieś namiary na sklepy w rozsądnych cenach Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
podstawą reklamacji jest paragon lub jakis inny dowod zakupu jezeli nie masz kasy ,a jezeli pani przyniesie paragon spisujesz reklamacje i mowisz ze wyslesz do producenta karzac jej przyjsc za 2 tyg odpisujesz sama ze towar ulegl zniszczeniu przez winne tej pani jakims fachowym jezykiem i mowisz ze tak odpisal producent jezeli chce moze sie odwolac od reklamacji idac do rzeczoznawcy na swoj koszt i przynoszac ci opinie i wtedy widzisz co i jak najczesciej uwierz za takie male kwoty nikomu sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blueberrya
a baby sa wredne niektore i chac reklamlanowac wszystko ,tak samo jak targowac sie kupuja rzecz przeceniona z 89 za 39 i ona sie jeszcze targuje ze za 30 zl tez ciezkie przypadki ,niech ida do zary i sie potarguja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez zrobię ale naprawdę widać ewidentnie że bluzka zostala sprana jakims detergentem i ona będzie mi jeszcze grozić że nikt już od mnie nie przyjdzie. Ehh co za ludzie, szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do klaudi Ja kupowałam wyposażenie sklepu w takiej butce koło ptaka. Bardzo przystępne ceny i super pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Szymczak
Witam miłe Panie, ja też w niedalekiej przyszłości po skończeniu szkoły chce otworzyć sklep z odzieżą. Nie wiem czy Panie oglądały serial Kardashianowie ale tam trzy siostry miały swój butik z odzieżą o nazwie DASH i własnie nie wiem jak to sie u nich odbywa ale każdy ciuch kupiony u nich miał metke z nazwią ich sklepu co musze zrobić aby u mnie było tak samo ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do nas na stronę: www.vogahurt.pl Już od dzis nowe modele tunik i sukienek juz w sprzedaży. Oszałamiające ceny - już od 10 zł ! Tegoroczne modne fasony. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
Kamil Szymczak nie bardzo rozumiem czy chodzi o wszywkę czy o metkę papierową w przypadku wszywki powinieneś to załatwić z producentem . przy odpowiednio dużym zamówieniu jest możliwe , że producent oznaczy odzież znakiem twojej marki . w przypadku metki papierowej wystarczy , że zaprojektujesz ją sobie i albo sam , albo zlecisz drukarni . bez problemu możesz do kazdego produktu dołączyć swoją metkę . ja np sprzedaję markowe produkty . kazdy produkt zanim trafi na półkę sklepową jest oznaczony dodatkowo moją metką papierową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Szymczak
ooo nie wiedziałem że tak można ;) naprawdę jestem pozytywnie tym faktem zaskoczony ;) a jak to wygląda od tej strony że chcę coś wprowadzić do produktu swojego jakieś wcięcie czy coś ? a jak to jest że robi sie tylko dla siebie odzież tzn. tylko swoja pod swoją marką itp ? bardzo prosze o przyblizenie tego tematu bo jestem kompletnie zielony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiz miec umowe z
musiz miec umowe z producentem, wykupiona własna marke, długie i żmudne procedury i dużo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowesnymam
Kamil Szymczak ojej , to rozległy temat wystarczy rozejrzeć się , a widać że ten sam produkt czasem występuje pod wieloma markami . wiele firm produkujących daje możliwość klientowi wypromowania swojej indywidualnej marki . możesz od takiej firmy kupić towar jako ich markę , albo ten sam wyprodukują dołączając wszywki z twoją marką . oczywiście w grę wchodzą duże ilości produktów . możesz także zaprojektować swój produkt i zlecić producentowi uszycie odzieży pod swoją marką . tylko , że to bardzo kosztowne przedsięwzięcie . ale wiele znanych , dobrze sprzedających się marek takie miało początki . poczytaj w necie , jest dużo na ten temat . tu raczej nie spotkasz nikogo kto tak wysoko mierzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kamil
powiedz o jaka odzież dokładnie ci chodzi. co chciałbyś sprzedawać pod własną marką 9tylko sukienki, bluzki czy może wszystko od a do z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
lidka22 Dziekuje za podpowiedź :) Ale tak juz wspominalam jestem tu nowa..i nie wiem czy chodzi o Ptaka w Poznaniu???? Może moje pytania wydaja się Wam błahe...ale dopiero się wdrażam we wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta,mcbx jhd nn
ptak w poznaniu? ale się usmiałam, i tacy ludzie chcą otwierać swoje sklepy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Wyobraź sobie że jest Ptak w Poznaniu..hurtownia z rzeczami.. Jeżeli jestes taka inteligentna,że zamiast pomóc potrafisz się śmiać to gratuluję :) Nie ma "głupich" pytań,jeżeli ktoś się chce czegoś dowiedzieć wyrazy współczucia dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdka z tej strony
hej kbietki, jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu chodzi za mną taka myśl a mianowicie. Chciałabym szyć sukienki jakieś spódnice. Takie bardziej eleganckie rzeczy. Najbardziej opłacalne by było szyć i sprzedawać we własnym sklepie, ale raczej jest to nie możliwe. Dlatego myślałam aby nawiązać jakąś współprace ze sklepem. Innym pomysłem byłoby otwarcie takiej mikrohurtowni. tam byłyby wystawione modele i można by je zamówić przez internet. Jest jeden szkopuł w tym. Jedyną osobą która by to szyła to ja we własnej osobie. Dlatego też nie było by to ilosci takie jakie są w ptaku. Plus z tego jakiś jest. Sprzedawca mógłby być zadowolony z tego, że w sklepie obok albo i nawet w jakies większej odlagłości nie ma tych samych rzeczy. Co o tym pomyśle sądzicie, ma szansę wypalić. I powiedxcie w jakich cenach sabra i inne podobne firmy sprzedają sukienki. Na rekonesans do ptaka będę mogła dopiero jechac w połowie miesiąca. Tak wieć byłabym wdzieczna o jakieś info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Blueberryay. Mam prośbę możesz przesłać mi swój wzór odmowy reklamacji. Ja poniekąd już coś naskrobałam mądrego, ale zastanawiam czy to wystarczy. Z góry dziękuje mój mail mofisia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Klaudi Ptak jest w Rzgowie koło Łodzi. Poszukam namiarów na tą budkę i wrzucę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdka z tej strony
do klaudia 1982 Chodzi o centrum ptak w rzgowie. to jest główne centrum handlu odzieżą, obuwiem, biżuterią sztuczną, itp. Tam zaopatrują się praktycznie wszyscy. Od sklepików z chińskimi rzeczami po lepsze butiki. Dostaniesz tam manekiny, chińskie pluszowe misie i wiele innych. Spaceru co nie miara. Wpisz sobie w googlach centrum handlowe ptak albo wpisz www.ptak.com.pl i przeirzyj sobie ich stronkę. życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Dziewczyny...to mam namiary na Rzgów...ale nie wiedziałam ze się tak nazywa :) Lidka to jak już tam pojadę,to obejdę i poszukam....ale jak znajdziesz dokładniejsze info to będę wdzięczna :) Widzę że są normalne osoby jednak na tym forum..bo już się martwiłam :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Kochai,czy znajdę tam też rzeczy Ciocco???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enduro
To prawda że w takich sklepach zarabia się najwięcej na dodatkach i nie należy odkładać na bok koszulek z nadrukami zwłaszcza w małej miejscowości wręcz przeciwnie najwięcej na tym zarobisz. Jeśli jest to mała miejscowość możesz również sprzedawać w internecie jeśli zrobisz sobie np. stronę z jakimś produktem , ja rozdaję za darmo kurs ale można za pomocą takiej strony również sprzedawać sami oceńcie http://tadeuszadamek.pl/kurs/index.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Szymczak
Nie chce aby miał produkt która inna marka już posiada. Również nie chce kupować od firmy ich produktu który ma ich markę a moja metka z moją nazwą marki będzie jako dodatek. Chcę wyprodukować własną odzież tylko i wyłącznie beż żadnych innych firm. Chce aby dany model był tylko i wyłącznie kojarzony pod moja marką. Chciałbym go sam zaprojektować aczkolwiek nie koniecznie, znam dużo znanych ludzi, i podjąłbym z nimi współprace, tzn dużo osób zachęci to że np. daną sukienkę zaprojektowała znana aktorka czy znany aktor. W tym roku pojawię się na Fashion Week w Łodzi i znów poznam interesujące osoby. Te słowa najlepiej pasują zacytuję : "możesz także zaprojektować swój produkt i zlecić producentowi uszycie odzieży pod swoją marką . tylko , że to bardzo kosztowne przedsięwzięcie . ale wiele znanych , dobrze sprzedających się marek takie miało początki ." o takie właśnie coś mi chodzi, domyślam sie iz bedzie to bardzo kosztowne ale cóż muszę sprostać, chciałbym swoja marke przez kilka pierwych lat 1-3 wypromowac na tyle aby była znana. Co do ilości towaru to myślę że będzie go mało tzn. nie od razu 100 bluzek, tylko po 2-3 z każdego rozmiaru i np 2 serie czy 3 czyli ok 15 bluzek na sklepie taki początek, oczywiście na zamówienie można robić też, następnie gdy firma "zabłyśnie" na rynku zwiększy się produkcję. Plany mam ambitne wiele szukałem w internecie ale nic nie mogłem znaleźć :( zdaję sobię z tego sprawę iż musiałbym zastrzeż prawa do mojej marki ale myslę że sprostam. Następny cytat : "powiedz o jaka odzież dokładnie ci chodzi. co chciałbyś sprzedawać pod własną marką 9tylko sukienki, bluzki czy może wszystko od a do z" - myślę że najpierw same sukienki, bluzki tuniki, może spodnie. Wraz z rozrostem marki asortyment wzrośnie o np. kurtki czy coś ale podstawa to sukienki bluzki i tuniki. Przewiduje tylko odzież damską każdy wie dlaczego ;) obecnie ucze sie w technikum do zawodu fryzjer. Chcę zrobić metropolie, np. pod tą samą nazwą salon fryzjerski i marke odzieżową, tylko dopowiednie serie. ;) co Panie sądza i czy moge dostac namiary na jakieś informacje związane z tym i jak to jest z producentami którym zlecasz '"wszytsko pod swoją marką" Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudi1982
Kochani szukam hurtowni z rzeczami nowymi H&M,ZARA,ORSAY, VERO MODA,Vila, Stradivarius, Koszule DORAMAFI,Morgan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfashion
No Kamil, plany masz baaardzo ambitne, ale chyba bujasz w obłokach. Jestem bardzo ciekawa, który znany aktor, czy znana aktorka zaprojektuje sukienkę dla nieznanej marki, tym bardziej, jak piszesz że "Co do ilości towaru to myślę że będzie go mało tzn. nie od razu 100 bluzek, tylko po 2-3 z każdego rozmiaru i np 2 serie czy 3 czyli ok 15 bluzek na sklepie taki początek" Chyba nie myślisz, że ktoś to zrobi za friko, a wyprodukowanie tak małych serii, to będzie baardzo wysoki koszt jednostkowy. Oj, seriali się naoglądałeś, a im bardzo daleko do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Szymczak
a dlaczego gdy ilośc zamówienia jest małą to jest drozej a jakbym zamówił więcej to było by taniej ? jak wczesniej wspomniałem chce zacząc od salonu fryzjerskiego i na nim zaczać markę, potem zainwestować u odzież. na razie sie pilnie ucze do zawodu, rodzice powiedzieli mi że pomoga mi finansowo z salonem fryzjerkim w nastepnej kolejności chce obworzyc butik. pod ta samą marka co salon fryzjerski. wiesz co naaoglądałem się seriali tylko za bardzo nie znam ich taktyki, sprzedawania. po prostu chce zaciągnąc pomysł od nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdka z tej strony
wydaje m się, że jest to nierealne. takie pomysły może mieć pani kulczykowa otwierając swoją nową markę. mając nieograniczony dostęp do gotówki, prestiż dzięki olbrzymiej kasie i olbrzymie kontakty, ale nie zwykły szarak. niestety nie da się w ciągu roku czy trzech wyrobić znana markę, powiedz z czego to wzystko chcesz finansować? policz ile potrzebujesz kasy na same tkaniny aby stworzyc coś takiego. pomijam zlecenie szycia, czynsz za lokal, zatrudnienei pracownika, ksiegowej, inne opłaty takie jak np. promocja. materiał w takim ekstra butiku musi tez być bardzo dobrej jakości. nie możesz sobie pozwolić na materiał od chinczyków, który jest dostępny w każdej hurtowni z tkaninami. od producenta tez tkanin nie kupisz bo to są za małe ilości. a w hurtowni jak to w hurtowni tkaniny sa dostępne dla wszystkich takie same. jest możliwość stworzenia tkaniny na zamówienie z zaprojektowanym przez siebie wzorem, składem, ale niestety musisz zabrać całą bele. idąc dalej tropem tkanin sa w polsce hurtownie, które sprowadzają tkaniny z francji, włoch, jes duży wybór naturalnych jedwabi, ba, są nawet stoki od znanych projektantów. Ale są to drogie tkaniny. jest jeszcze masa wydatków związana z posiadaniem niezbędnych rzeczy do produkcji ubrań: zamki, fliseliny (różne rodzaje), gumy, gurty, tasiemki, metki, guziki, lamówki, koronki, podszewki (różne rodzaje, kolory). to wszystko powinieneś posiadać, bo najczęściej szwalnie szyją z powierzonych materiałów. dalej bardzo istotną rzeczą jest przygotowanie szablonów odzieży. napisałes że ty byś to projektował, ale to jest pikuś. najtrudniejszą rzecza jest przełożenie tego na papier i wykonanie szablonów (zwykła krawcowa ci tego nie zrobi, tylko odpowiedni specjalista). Po wykonaniu takiego szablonu wykonuje sie modelowanie. czyli szyje sie piewowzór, to zakłada modelka która w kazdym strategiczny miejscu ma np. rozmiar 40 i dopasowuje się to. poprawia się dekolty, zaszewki, przy pachcach i wielu innych miejscach. po tym nanosi się korektyna szablon i twrzy różne rozmiary. no i oczywiście za wszysko trzeba płacić. za stworzenie szablonu spódnicy, (jeden rozmiar) 120 zł + modelowanie 80 zł + rozmiarówka przykładowo (za jeden rozmiar 80 zł. Ceny oczywiście są przybliżone i zależne od rodzaju rzeczy i trudności. Mało tego taka sama sukienka z tkaniny i dzianiny potrzebuje róznych szablonów, bo materiały różnie pracują na ciele. i dopiero zaczyna się etap właściwej produkcji czyli szycia. Nie kazda szwalnia bierze takie małe ilości. bo dla 5 bluzek to nawet nie warto zmianiać nici w owerloku. dalej to już wiadomo, butik i sprzedaż, ale o tym nie muszę nic pisać, bo wątek jest rozległy i wiele informacji uzyskasz czytając ten topik. więc powiem tak. Produkcja własna jest możliwa, ale musisz zweryfikowac swoje plany, zejśc na ziemie i popatrzeć na to rozsądnie. pamietaj nie jesteś zapewne pierwszy i wiele osób myślalo podobnie. tylko, że to nie jest takie łatwe. i teraz kajam sie przed wami za te wszystkie błędy ortograficzne, brak interpunkcji i wszystko pozostałe. I nie wierzcie, że jak sie dużo czyta to sie nie robi błedów, jestem tego żywym przykładem. a i prosze o jakies sugestie dotyczące mojego pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×