Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Mam pytanie do wiktoriada.Ile potrzeba nakładu finansowego na otworzenie sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Może podziele sie z Wami przemyśleniami, gdyż sama zajmuje sie importem ubrań i sprzedaża. Chińszczyzny nie opłaca sie kupować, bo np. u mnie można kupić firmowe ciuszki Redial, Graffic, KIAH, Maner, Minikoko, Amy\'s, Funky Chic, Funky Diva, Fashion Wave, Copirigrt, Azaka, Miss Vivi, Crazy Age, Vicky\'s, Voguish, Wall St., Goodies Jeans. I to w przedziale od 10-35zł!!!!!!! A są naprawde świetnej jakości. Ja importuje z niemiec, gdyż mam podwójne obywatelstwo i mam już wiele kontaktów za granica. Już niedługo będzie możliwość zamówić ciuszki przez internet na stronie www mojej firmy, które zostaną Wam dostarczone firmą kurierską. Odzież to dobry biznes, bo jak ktos wczesniej napisał na to jest zawsze popyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragu
Do żona cwaniaka . A możesz przesłac mi na maila swoją ofertę , chodzi mi o zdjęcia oraz ceny brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chetnie przejrze Twoja oferte.Te bluzeczki to w hurcie kupujesz po 10-35 zl czy juz w detalu tak sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agussssia2008
Cześć ja również przeczytałam całe 45stron i też zastanawiam się otóż chcę jeździć po rynkach i sprzedawać odzież powiedzcie mi co w takim wypadku będzie bardziej opłacalne Vat czy Ryczałt a i dodam że chcę się starać o dofinansowanie z UP proszę o porady??? Bede bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agussssia2008
Cześć ja również przeczytałam całe 45stron i też zastanawiam się otóż chcę jeździć po rynkach i sprzedawać odzież powiedzcie mi co w takim wypadku będzie bardziej opłacalne Vat czy Ryczałt a i dodam że chcę się starać o dofinansowanie z UP proszę o porady??? Bede bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agussssia2008
Cześć ja również przeczytałam całe 45stron i też zastanawiam się otóż chcę jeździć po rynkach i sprzedawać odzież powiedzcie mi co w takim wypadku będzie bardziej opłacalne Vat czy Ryczałt a i dodam że chcę się starać o dofinansowanie z UP proszę o porady??? Bede bardzo wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriada
Dostaję z UP 18500 zł w tym do 50% na towar reszta na wyposażenie sklepu (półki, lady itp.) Jeżeli ktoś chce otwierać sklep te pieniądze na pewno nie wystarczą. Ja będę miała sklep o powierzchni 13m2 . Na początek trzeba zapłacić za lokal, niedługo za Zus. Jeżeli sklep nie jest dobrze wyposażony nie będzie takiego zbytu ludzie lubią pogrzebać a trzeba mieć rozmiarówkę co najmniej od 36-42. Z początku nie ma takiego zarobku bo wszystko co zarobisz wkładasz w towar. Także dziewczyny swój wkład jest bardzo ważny aby nie popaść w dłudi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriada
Dostaję z UP 18500 zł w tym do 50% na towar reszta na wyposażenie sklepu (półki, lady itp.) Jeżeli ktoś chce otwierać sklep te pieniądze na pewno nie wystarczą. Ja będę miała sklep o powierzchni 13m2 . Na początek trzeba zapłacić za lokal, niedługo za Zus. Jeżeli sklep nie jest dobrze wyposażony nie będzie takiego zbytu ludzie lubią pogrzebać a trzeba mieć rozmiarówkę co najmniej od 36-42. Z początku nie ma takiego zarobku bo wszystko co zarobisz wkładasz w towar. Także dziewczyny swój wkład jest bardzo ważny aby nie popaść w długi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyttab
żona cwaniaka czy mogłabys mi równiez przesłać oferte twojej firmy, będe bardzo wdzięczna judyttab@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peacodawca
Żono cwaniaka Ja tez chetnie przejrze Twoja oferte.Te bluzeczki to w hurcie kupujesz po 10-35 zl czy juz w detalu tak sprzedajesz?maverick14@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wiktoriada Jeśli masz rozeznanie,to jaka kwota w chodzi w grę na otworzenie sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmogirl
ja tez poprosze jesli mozna : dobrowolska.martyna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmogirl
ja tez poprosze : dobrowolska.martyna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmogirl
ja tez poprosze dobrowolska.martyna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono cwaniaka byłabym bardzo wdzięczna gdybyś swoją ofertę przesłała również na mój adres mail - kleopatra277@wp.pl Z góry dziękuje oraz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono cwaniaka byłabym bardzo wdzięczna gdybyś swoją ofertę przesłała również na mój adres mail - kleopatra277@wp.pl Z góry dziękuje oraz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zono cwaniaka
też poproszę ofertę : wuuu@op.pl ;) dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga300000
Jakie zainteresowanie oferta zony cwaniaka:)))) Moze mi tez Pani przesle ta oferte.Chetnie obejze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancyk39
Witam! Wpadam tutaj, co jakiś czas, żeby się podbudować lub zdołować. Widzę, że Rusałka212 jest z tego samego miasta co ja. Pozdrawiam krajankę :). Prowadzę sklep z odzieżą w Żywcu. Skorzystałam z dotacji z UP i jestem załamana... Wpakowałam się w coś strasznego. Odliczam miesiące do zamknięcia. Teraz na wiosnę troszkę ruszyło, ale jaki jest sens trzymania sklepu, po to, żeby tylko w lecie mieć z niego zyski? Gdybym miała otwierać jeszcze raz sklep to na pewno nie z odzieżą (zdecydowanie jakaś inna branża) lub otwarłabym go na wsi, gdzie ludzie mają wysokie emerytury, nie ubierają się markowo i nie chce się im jeździć po szmaty do miasta. Zauważyłam, że w moim mieście ludzie albo ubierają się w galeriach albo szmateksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może zaopatrz się
także w używane ciuchy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusałka212
Do ancyk39. a w którym miejscu masz ten sklep? Wpadłabym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragu
Witajcie powiem Wam ,że coraz bardziej się denerwuję jak czytam Wasze czarne scenariusze. Już widzę jak inwestuje 10-ątki tysięcy w odzież i polegam na całej długości....na starcie banrut. Kurcze jak temu zapobiec . Ja inwestuje w sklep z odzieżą ale w większych rozmiarach 42-48 , bo wydaje mi się że panie które maja bardziej obfitsze ciała nie mają się gdzie ubrac ,albo wybór jest marny. Natomiast szczupłe i młode kobiety nie mają z tym problemu, bo rynek jest zalany odzieżą właśnie dedykowaną dla chudzielców(bez obrazy). Co wy o tym myślicie ,może ktoś zna jakąś fajną i niedrogą firme która szyje w takich rozmiarach odzież? będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi w tym temacie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×