Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość butiiik
albo wiecie gdzie mogę się zaopatrzyć w odzież z turcji, albo jeans firmy stress ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca ania...
nikt mi nie odpisze??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, na zalozenie hurtownii to jednak sporo kasy bedziesz potrzebowala, ja mysle ze 100 tys to absolutne minimum dla bardzo, bardzo malej hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziara500
Witam Was serdecznie. Z zachwytem czytam Wasze posty :) Marta S. - masz niesamowite wzory sukienek sama bym sobie coś kupiła z Twojej kolekcji. Bardzo dobry pomysł na sklepik:) Ja właśnie myślę o sklepiku z ubrankami, będę obserwowała Twoje poczynania. I życzę udanego interesu:) Tomicky - byłam ostatnio na rozmowie w sprawie pracy w Vero Moda i z tego co mi mówili to maja tylko własne sklepy sieciowe. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti_2009
Do żony cwaniaka - bardzo proszę o przesłanie oferty. beatatop@interia.pl z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala2009
Witam. Czy mozecie mi powiedziec gdzie jest ten Ptak i czy mozna tam kupic pojedyncze rzeczy czy tylko cala rozmiarowke? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasqwsazdxs
mala2009- NA PTAKU raczej można kupić pojedyńcze rzeczy ale już w cenie detalicznej, Ptak jest zaraz za Łodzią, jak dobrze pamiętam to jedziesz na katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B.I.Z.
Sluchajcie,pojawilo sie juz takie pytanie na forum ale nikt nie odpowiedzial.zpowodu,ze mnie tez to interesuje powielam pytanie jednego z forumowiczow-gdzie mozna kupic fajne tanie ciuchy w anglii??chcialabym kupowac tam i sprzedawac w butiku w Polsce.Jak myslicie ,dobry pomysl,oplaci mi sie taki biznes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie do osób ktore brały pieniądze z dotacji PUP. W jakim czasie trzeba wydac te otrzymane pieniądze i się z nich rozliczyc? Chodzi mi o to ze przykładowo u mnie w PUP jest warunek do 50% na towar i czy np. moze te 50% wykozystac w ciagu roku czy jednorazowo? I czy dotacje można przeznaczyc na wynajem lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biz
Sluchajcie,pojawilo sie juz takie pytanie na forum ale nikt nie odpowiedzial.zpowodu,ze mnie tez to interesuje powielam pytanie jednego z forumowiczow-gdzie mozna kupic fajne tanie ciuchy w anglii??chcialabym kupowac tam i sprzedawac w butiku w Polsce.Jak myslicie ,dobry pomysl,oplaci mi sie taki biznes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniadze trzeba wydać do końca pierwszego miesiąca otwartej działalności. Nie możesz ich wydać na wynajem lokalu, tylko na towar, wyposażenie sklepu, reklamę ale tylko na szyld reklamowy bynajmniej u mnie tak było. 50 % na towar to trochę mało, u nas jest 80 % a np u mojej bratowej można przeznaczyć nawet 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta1902 - dziękuje Ci bardzo 🌻 :). Jestem zupełnie zielona w tych papierkowych sprawach. Czy mogłabyś mi jeszcze powiedzieć jak rozliczasz się z US? I ogolnie czy nie żałujesz ze wzielas dotacje? Bo słyszalam wiele opinii, że lepiej się w to nie pakowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marl 21223
50% na towar to i tak bardzo dobrze:-) 2 dni temu złożyłam wniosek i na towar nie mogę wogóle przeznaczyć pieniędzy.Pani w PUP stwierdziła,że ani na szyld ani na oświetlenie ani nawet na wieszaki plastikowe też nie mogę przeznaczyć tych pieniędzy!!!!! Chyba mieszkam w jakimś chorym mieście:-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd jesteś marl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na co w takim razie możesz przeznaczyć te pieniadze? wiecie co moim zdaniem to jakaś głupota,niby jeden regulamin a w każdym urzędzie jest inaczej. ja dopiero otwieram sklep od 4 maja ale jak pisałam wcześniej moja mama ma otwarty od 1 kwietnia ( my razem mamy te dwa sklepy i utarg dzielimy na dwie z tych sklepów, taka mała spólka ale w urzędzie pracy na spółki nie udzielają środków to każda otworzyła niby swój sklep) Jak na razie idzie nam chyba nieźle razem z giełdami w niedziele mamy już coś ponad 11 tys utargu.Opłaty to tylko 1000 zł czynsz i 160 zł giełda teraz od maja dojdzie jeszcze mój sklep więc chyba nie będzie tak źle Ja będę na ryczałcie, jak przekroczę najwyżej wejdę na vat , na razie nie żałuję bo nie jest tak źle- u nas teraz ciężko z robotą jest kryzys trzeba trochę to przeczekać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handlowiec
Marta powiedz mi czym handlujecie z mama i jaki macie przewazajacy asortyment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam wcześniej po doświadczeniach taty stwierdziłyśmy,że będziemy handlować odzieżą sezonową tzn teraz mamy większość rzeczy eleganckich bluzki spódnice żakiety bo wiadomo okres komunii matur i to nam schodzi dobrze i teraz od tygodnia weszłyśmy już w krótkie spodenki spódnice i ogólnie taki towar letni, pod koniec wakacji wchodzimy w bluzy i kurtki jesienne a od października będziemy mieć w sklepie tylko kurtki ale duży wybór i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzież mamy bardziej młodzieżową ale myślimy aby wejść w damską a to dlatego,że koło naszego sklepu jest sklep z firanami najlepszy w mieście i zawsze jest w nim pełno ludzi i dużo kobiet wychodząc z niego zagląda do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jesteśmy importerem i dystrybutorem odzieży damskiej oraz męskiej działającym na polskim rynku od 1998r. Nasz towar importujemy przede wszystkim z Francji (jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy BEST MOUNTAIN), a od niedawna również z krajów Dalekiego Wschodu. Modele są nasze i produkowane w krótkich seriach. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt na e-mail to wyślę ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragu
Ja również poproszę o ofertę wraz z cennikiem - prosze tylko zaznaczyć czy podane ceny to brutto czy netto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszelkie ofert poproszę
wuuu@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhm hm
To może włączę się do tematu : Otóż zamierzam otworzyć sklep z odzieżą, obuwiem bielizną i dodatkami, natomiast mama taką artystyczną kwiaciarnie. Tyle że ja jestem tuż po szkole, praktycznie bez doświadczenia, mamie natomiast kończy się umowa o prace i idzie na bezrobocie, ale jako tako też nie ma większego doświadczenia, więc jak wygląda sprawa w up ?? Lokal mamy własny, składający sie z 2 odrębnych pomieszczeń, będziemy sąsiadkami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marl 21223
Ja również poproszę o ofertę wraz z cennikiem. marlenka216@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowy przez internet
Mój tato jest księgowym - jeżeli na ryczałcie chcesz byc to nie ma wiele roboty i raz na miesiąc zus wyliczyc trzeba do tego. 50zł na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Zyteczka księgową szukaj w swoim mieście SAMA a nie na forum, skąd możemy wiedzieć który księgowy jest u Ciebie najtańszy i gdzie ma swoją siedzibę i jakie są stawki w Twoim mieście za takie usługi. :-) Normalnie takie pytania mnie rozbrajają.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiita
cholera jasna, u mnie wstrzymali przyznawanie dotacji bo się kasa skończyła :/ I co w takiej sytuacji ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ŻONY CWANIAKA
ja też bym poprosiła o ofertę:) anna_wil@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 zł za księgowość? w jakim mieście? Ja po znajomości płacę 100 zł a mój mąż 120 na miesiąc, jesteśmy oczywiście na ryczałcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×