Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gragu
Witajcie powiem Wam ,że coraz bardziej się denerwuję jak czytam Wasze czarne scenariusze. Już widzę jak inwestuje 10-ątki tysięcy w odzież i polegam na całej długości....na starcie banrut. Kurcze jak temu zapobiec . Ja inwestuje w sklep z odzieżą ale w większych rozmiarach 42-48 , bo wydaje mi się że panie które maja bardziej obfitsze ciała nie mają się gdzie ubrac ,albo wybór jest marny. Natomiast szczupłe i młode kobiety nie mają z tym problemu, bo rynek jest zalany odzieżą właśnie dedykowaną dla chudzielców(bez obrazy). Co wy o tym myślicie ,może ktoś zna jakąś fajną i niedrogą firme która szyje w takich rozmiarach odzież? będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi w tym temacie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gragu To, czy sklep będzie dobrze prosperował zależy od wielu czynników. Zwróć uwagę, czy lokalizacja sklepu jest dobra, czy zainwestowałaś w odpowiednią reklamę oraz wystrój wnętrza sklepu. Bardzo ważny jest odpowiedni dobór hurtowni z której bierzesz towar-to od nich zalezą Twoje ceny. Jeśli prowadzisz sklep odzieżowy musisz śledzic modę. Nie martw się, że narazie sklep nie przynosi dochodów - to normalne. Jeśli po roku zaczniesz wychodzić na zero, będzie to bardzo dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasta55
do zony cwaniaka-proszę o ofertę i cennik na maila-kaczaki-1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żony cwaniaka
ja też poproszę axelm@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep_mojehobby
Ja tam nie narzekam. Wychodze na swoje, choc tez na poczatku sie bałam. Teraz wiem, skąd brac towar, bo znalazłam swietną hurtownię i to w internecie( w zyciu bym nie pomyslała, ale okazało sie, ze bardziej mi sie opłaca sie brac stamtad niz jezdzic do Łodzi i wydawac na paliwo). Tak wiec głowa do gory dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handloweic
sklep_mojehobby podaj namiary na ta hurtownie w necie na maila maverick14@op.pl.W zamian moge podac linki do hurtowni ale niemieckich i tez w necie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklep_mojehobby Witaj jestem zainteresowana adresem twojej hurtowni,ja jestem z Łodzi jak nie jestem dla Ciebie konkurencją to proszę prześlij mi adres na zutunia@gazeta.pl Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriada
Do sklep_mojehobby bardzo proszę o adres hurtowni ja jestem z Elbląga i niestety muszę jeżdzić do Łodzi 400km. Mój adres to adzia.akcja@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik
witam ja jestem z nad morza szukam hurtownii przez internet bo inaczej zbankrutuje. julkap2008@vp.pl proszę o namiary również do żony cwaniaka - proszę o ofertę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik
Słuchajcie bardzo bym chciała uzyskac namiary na hurtownię, w której mogłabym kupowac płaszcze ZARA - takie jak na allegro sprzedają muszą je chyba brac w jakiejs hurtownii - chce je sprzedawac u mnie w sklepie- nie wystawiac na allegro-wiecie może gdzie sa takie hurtownie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragu
do sklep_mojehobby jeśli to możliwe to bardzo cię proszę przeslij mi adres tej hurtowni w której się zaopatrujesz .Szczerze to ja szukam własnie hurtowni do wspólpracy a nie bazarów typu Łódź. Ja otwieram sklep koło Krakowa więc może nie będę dla ciebie konkurencją. Oto mój mail gragu@tlen.pl.Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotacja
Witam do zony cwaniaka ratuj kobito tymi namiarami.Nie mogę trafić na dobra hurtownię .Ludzie piszcie gdzie kupujecie!!!Proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antałek3333333
A ja mam pytanie do sprzedawców. Kupujecie ciuchy z fakturą vat? Bo jak ktos na poczatku ma działalnosc to nie musi byc vatowcem i nie wiem wlasnie czy wy zawsze bierzecie faktury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragu
ja tez prosze o namiar dobrej hurtowni , bo już tyle hurtowni odwiedziłam do tylu dzwoniłam i kiszka. Albo rozmiarówkatylkomała, albo sama młodzieżówka,albo ceny kosmos itd Ratujcie... proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antałek3333333
To jakich ciuchów szukasz gragu? Dla panów, dziecięcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antałek3333333
No i jakie ceny cię interesują. Moze bede mogla ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragu
aniołek 33333 interesuje mnie odzież dla pań puszystych rozm 40-48 ładna modna ale nie babciowata ( również młode dziewczyny mają nadwagę a niestety jak wiekszy rozm to nadajhe się raczej dla starszej pani), trochę finezyjna,wyszczuplająca taka z ikrą. Ceny wiadomo przystepne , dla każdego ,żeby klientka mogła kupić tanio i modnie .Np bluzka juz w sklepie 40-60zł , spodnie40-60zł żakiet 40-120zł, . W miejscowości gdzie otwieram butik sa 2 sklepy z odzieżą w większych rozmiarach ale ceny to np bluzka85-150zł , spodnie 60-150 garsonki 160-400zł to sa jednak drogie rzeczy i nie każdego stać. Zastanawiałam się nad duńską odzieżą,ale cięzko jest znaleśc taką hurtownię albo importera który ma fajne i przystepnie cenowo ubrania.U Jeśli możesz mi pomóc bedę ci wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstawą
udanego interesu jest idealna hurtownia, są ludzie co latami szukają a Wy chcecie w sekundzie mieć wszystko na tacy podane :/ poszukajcie na necie, podzwońcie pojeździjcie. Nie dziwię sie że tyle sklepów upada jak nie potraficie się sami o siebie zatroszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotacja
Nie chcemy mieć podane na tacy mam 3 hurtownie ale szukam dalej.Jedna to z odzieżą włoską.Byłam też w tej otlet masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragu
Do podstawą - daję ci głowe uciąc ,że większośc z nas na tym forum codziennie zaczyna dzień od szukania hurtowni i kontaktów , a proszenie innych o pomoc to nie grzech ,jesli ktos ma ochote to pomoże a jeśli nie to nie reaguje. Napewno nikomu z nieba manna nie spadnie , ale cieszę sie że kobiety walczą o swój byt w tak trudnych- nadal dla nas czasach. Ja dwa razy straciłam pracę pierwszą- ze względu na mój ślub, bo wiadomo dziś slub jutro ciąża - poprostu absurd, a za drugim razem jak po dwóch latach małżeństwa staralismy się o pierwsze dziecko , "serdeczna przyjaciółka " poszła do mojej przełożonej i powiedziała że jestem w ciąży-kolejny absurd , bo dzięki Bogu w ciąże zaszłam 4 lata po slubie. Powiedziałam dość nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć. Człowiek pracuje najlepiej jak potrafi , wzasadzie ponad to co do niego należy , i co z tego jak nikt cię nie szanuje, nie docenia , więc po co mam dawać z siebie tyle i pracować na kogoś jak moge pracować dla i na siebie. Powodzenia dziewczyny trzymajcie sie i walczcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia2369
Do sklep_mojehobby czy możesz mi również podać namiary na tą hurtownię internetową jestem z okolic Poznania wielkie dzięki pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotacja
też proszę o wszelakie namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacaaa
Dziewczyny, a jakie ubrania bedzieci sprzedawac? Młodziezówke, czy cos innego? Ja szczerze mowiac uwazam, ze młodziezowka sie bardziej oplaca. A jakie jest wasze zdanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacaaa
Dziewczyny, a jakie ubrania bedzieci sprzedawac? Młodziezówke, czy cos innego? Ja szczerze mowiac uwazam, ze młodziezowka sie bardziej oplaca. A jakie jest wasze zdanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotacja
mam młodzieżówkę,sprzedaje się tak sobie.Najwięcej od rozmiaru 40 do 52.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik
Witam a nie można prościej że na przykład ta hurtownia i ta na tej ulicy itd byłam ale niestety nic ciekawego może jakoś byśmy się wymienili- przecież co tu ukrywac wszystko jest w internecie ale nie każdy z nas może jecha w głąb Polski i sprawdzic- może jakoś sobie pomożemy. Czy ktoś dostał te namiary od żony cwaniaka? Jakieś reakcje- czy wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny nie lodźcie się,że ktoś nam poda adres swojej hurtowni. Jeśli ktoś ma super hurtownię,to nie poda adres ,bo będziecie ich konkurencja.Trzeba szukać i jeszcze raz szukać.Wiem,że to ciężka praca,ale zastanówcie się,jak Wy po wielu trudach znalazłybyście fajną hurtownie,to podałybyście jej adres w internecie? Możemy tylko liczyć na kontakt z hurtownikami i osoby ,które z nudów poszukają nam hurtownie,ale na to nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszak
do żona cwaniaka proszę o szczegóły Twojej oferty, ceny brutto, na elcia24@op.pl, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim zainteresowanym wysłałam ofertę na maila. w związku z dużym zainteresowaniem dodam na forum kilka istotnych informacji Moja firma ruszy najprawdopodobniej w lipcu/sierpniu i ciuszki można będzie zamawiać przez internet.Importujemy odzież z Niemiec. Będzie dostarczana firmą kurierską prosto pod wskazany przez Państwa adres. Jest to firmowa odzież (Redial, Graffic, KIAH, Maner, Minikoko, Progres, Funky Chic, Funky Diva, Fashion Wave, Copiright, Azaka, Miss Vivi, Crazy Age, Vicky\'s, Bella Women, Lili London, Moda Huanqiu, You & You, Goodies Jeans) już od min.10zł brutto za szt. W ofercie sukienki wizytowe, na wesele, Bluzki damskie, Bolerka, Topy, Gorsety, Żakiety, Dresy, Kurtki damskie, Płaszcze, Spódniczki, Tuniki, Spodnie damskie, Swetry, Bluzy oraz bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×