Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość andzia1971
Witam . ! Żono cwaniaka :-) Ja również proszę o Twoją ofertę. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Jak będziecie w Łodzi lub Wawie to obejrzyjcie ubrania Sabry i jej tańszego odpowiednika. Sabra jest dosyć droga ale u mnie sprzedawała się rewelacyjnie. Inne materiały, inny krój - coś co przyciąga młode klientki, ale nie typową młodzieżówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie dokładnie można zobaczyć ubrania tej firmy w warszawie na wólce kosowskiej? a w łodzi gdzie? może masz jakieś konkretniejsze namiary? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Dzisiaj dopiero nadrobiłam zaległości w czytaniu topiku :) marta1902 Jeśli chodzi o targowiska w okolicach Łodzi to są np. tuszyn targowisko niedziela 20:00 - 4:00 wtorek 4:00 - 9:00 środa 2:00 - 9:00 czwartek 4:00 - 9:00 piątek 4:00 - 9:00 sobota 6:00 - 10:00 niedziela 6:00 - 10:00 Duży wybór, niskie ceny, czasem mozna trafić na bardzo dobrą odzież, ale trzeba uważnie wybierać, gdyż niektóre ubrania mogą być wykonane z najgorszej jakości materiałów, które pozornie wyglądają bardzo atrakcyjnie, a mogą mechacić się, no i oczywiście trzeba też miec własny transport oraz być na miejscu jak najwczesniej. Centrum Targowe PTAK (Rzgów) Pon - Pt 7:00 - 15:00 Sob 9:00 - 15:00 Nie 9:00 - 15:00 Ogromne targowisko, zaopatruje się tam mnóstwo sprzedawców, trzeba szczególnie uważać na złodziei, gdyż każdy dobrze wie, że w tym miejscu ludzie dokonuja zakupu towaru o wartości nawet kilkudziesieciu tys. zł, więc trzeba być czujnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona cwaniaka dziękuję Ci bardzo ale ja trochę w tych sprawach się orientuję bo mój tata handluje już długi czas, moja mama nie dawano zaczęła. Pytałam się gdzie można spotkać te ciuszki firmy sabra co pisała czarodziejka_mała bo chciałam je sobie obejrzeć, będę w Tuszynie i w Wólce kosowskiej w poniedziałek to może bym je znalazła. Kochane ja jutro podpisuję umowę w urzędzie pracy i od poniedziałku ruszam do roboty a otwarcie 04.05.09 Mam do Was pytanie. ja reklamowałyście lub jak chcecie się rozreklamować? Może jakieś promocje w pierwszy dzień? Podpowiedzcie mi troszkę! z góry dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdriannaM1978wp.pl
Hej dziewczyny. Moja ciocia handluje w Ptaku, w związku z czym mam dostęp do tanich bluzeczek. Bluzeczki(młodzieżowe) są dobrej jakości, nie jakiś tam chiński badziew. Bluzeczki są po 10, 12 i 14 zł. Jeśli któraś jest zainteresowana, to mogę podesłać zdjęcia bluzek na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimeczek
"Żono cwaniaczka", poproszę o ofertę bimeczek@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia830423
Przeslij mi Adrianna zdjecia na email asiakuzanska83@o2.pl .Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep jest czasu nie ma
A te bluzeczki to z dlugim czy krotkim rekawem? Bo jak z krotkim i masz ladne mlodziezowe bluzki to moze bym wziela troche do swojego sklepu. Nie mam ostatnio czasu jezdzic do Łodzi, bo caly dzien na to trace, a ktos sklepu musi pilnowac. pytam oczywicie Adrianne1978 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora1950
www.sabra.pl Marto to adres ich strony. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianna ja też proszę o ofertę na maila, w poniedziałek bedę w łodzi to mogłabym sobie cos wybrać dzięki za stronkę tej firmy zaraz wchodzę zobaczę co mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolpińcet
witajcie, a co sądzicie o sklepie z obuwiem (takie koncówki serii itp.) marek od stradivarius i bershka przez bagatt po venezia, irregular choice itp ?? Pojedyncze rozmiary z każdego modelu ?? Taki ekskluzywny butik z niskimi cenami ?? Np. jak w sklepie bagatt para kosztuje ok. 400-500 zł to u mnie ok. 150-200 zł ;)?? jeszcze myslałam o torebkach i okryciach wierzchnich :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr11192
a ja po wakacjach chcialam zaczac szycie odziezy w wiekszym rozmiarze i zaczac od serii spodni lepszej jakosci, chcialabym kochane kobitki zapytac sie was jaka cena hurtowa moze byc takich np. lnianych spodni a jaka takich grubszych jesiennych w rozmiarowce 44-52 bo ceny sa dosc niskie w wielkich hurtowniach w rozmiarowce 36-42 i nie wiem czy cos wogole bede mogla zarobic oczywiscie wiem ze musi byc realna zeby sklep mial swoja marze bardzo prosze o odp. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr11192 Kochana, jak masz talent do szycia to jeśli oczywiście chcesz i masz takie możliwości, spróbuj szyć na miare suknie ślubne/komunijne/wizytowe. Na tym można dobrze zarobic, bo teraz zwykła odziez jest tania (szczególnie szyta w Chinach), więc mogłoby sie tak zdarzyć, ze napracowałabys sie bardzo, a niewiele zarobiła. A raz w życiu każdy chce mieć idealnie dopasowaną suknie, czasem niezaleznie od ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animation
u mnie salonów sukni ślubnych jest mase, ale ludzie chodzą do tym zaufanych, z nowymi jest ciężko, ale zależy jaka miejscowość ;] jeśli chodzi o ciuchy XXL to nie różnią się zbytnio od M i L, więc sądzę że w zaleźności co oczywiście to jakieś 10-30 zł :) Co do butów venezia itp. to chyba dobry pomysł, ja osobiście baaaaardzo lubię te firmy, ale wiadomo jakie sa ceny w sklepach :/ kurtki skórzane i torebki też baaardzo lubię, ale trzeba mieć dobry towar w przystępnej cenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik
Witam , do czarodziejka gdzie można zakupi te rzeczy ze strony www.sabra.pl ? I wjakich cenach? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Na Ptaku z tego co pamiętam to Sabra była w tej hali łączącej halę A i B, chyba ze 4 -5 sklepy ogromne tam mają - na wszystkie hale. Trudno przeoczyć. W Warszawie też chyba w pierwszej hali. Nie pamiętam już. Ceny są wysokie ale rzeczy są bardzo ładne i nietypowe. Często mają duże wyprzedaże. Trzeba brać po całej rozmiarówce. Może popatrzcie na allegro mniej więcje co ma Sabra. Nowa oferta co tydzień. Dużo wzorów. A Click Fashion??? Niektóre rzeczy mają bardzo fajne, współpraca na zasadach paczek. Dobrze De facto, Vissavi, Maxima, Grey wolf, Tatuum, Danhen itp. się sprzedaje. Ale to też zależy od miasta.... niestety. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmogirl
czy moge prosic o przyblizone ceny tej sabry ? oferte jezeli chodzi o fasony maja bardzo ladna jednak trudno ocenic po ile kupuja towar sprzedawcy z allegro jesli maja np wystawiona bluzeczke za 60 zl ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Sabra ma tak dużą ofertę że nikt Ci nie poda cen, czasami mają tanio np: po 30 zł dużo rzeczy a czasami mają żakiety po 200 zł itp. Często są wyprzedaże. Pamiętam że już w czerwcu kupowałam niektóre bluzki za 15-20 zł przecenione z około 50 zł. Musicie same zobaczyć jak to wygląda, mają spódnice i po 30 zł i po 130 zł. Kiedyś wybór był ogromny. Ale nie wiem jak jest teraz. Są to rzeczy generalnie droższe ale podobają się. Zawsze pełno u nich hurtowników. Miss Bergie jest tańszym odpowiednikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr11192
żona cwaniaka chyba masz racje z tym szyciem koszt bedzie 35 moze 30 zl ale wątpie bo chcialam cos fajniejszego jakieś 15 na sztuce dla mnie to bym do sklepu musiala 200 szt spzedac i to za 45 50 zl to raczej lepiej sie za handel wzjasc lepszy zysk i mniej przeplatania uszmi choc u mnie w Radomiu to kazdy nazeka ze slabiutko raz ze nie ma lokali bo na popularnych halach targowych znalesc miejsce to trzeba cudu ale i tak kazdy marudzi ze ledwie wiąże koniec z końcem to gdzie tu choc troche prawdy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr11192
ps. myślałam ze szycie w dużej rozmiarowce 4452ale nie takiej z zanizonej normalnej duzej to popyt taki spory by sie znalazl na jakies fajniesze ciuchy dlatego cos juz w tym kierunku mozna dzialac, sama nie wiem czy lepszy handel ciuchami w standardowj numeracji np. sabra ma bardzo fajne ciuszki tak jakpiszecie ale mam rozteki:-) trzeba zaryzykowac ale z czym najszybcjej znow wyjade do pracy choc nie chce, no ale mnie to denerwuje, bo nie mam punktu zaczepienia wszedzie ludziska co innnego mowia a przeciez tu nie o kokosy chodzi tylko zeby co miesiac jako taki zarobek byl i czlowiek spokojnie w miare żył pozasuwał ale miał świadomosc ze jest po co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marl 21223
Do Marta S Bardzo podobają mi się Twoje ciuszki i byłabym zainteresowana współpracą:-) podaje mój mail mbudziarska@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca ania...
Czesc dziewczyny. Chcialabym zalożyc hurtownie, ale nie wiem, czy bedzie mnie stac na to, więc może lepiej zając sie sprzedaża detaliczną. Mam kilka pytan do was. Ile mniej więcej rzeczy kupujecie za jednym razem w hurtowni? Ile musialabym posiadac produktów w sprzedaży?? Proszę uprzejmie o jakies wskazówki, bo jestem zupełnie zielona jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomicky
wie ktos moze jak otworzyc butik vero moda ? otwiera sie nowe duze centrum i zona chciała by rozpoczac wlasna dzialalnosc. a w internecie nie ma kontaktu do zadnego przedstawiciela na polske :( bede wdzieczny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Na Vero modę pewnie byś musiał przeznaczyć z 300 tyś zł na sklep. Mie wiem czy oni nie otwierają swoich sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marta S.
ile kosztuje taka kiecka np ?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do marl 21223: wyslalam ci wiadomosc na maila Do calej reszty: jesli interesuja Was ceny moich ubran, to bede w stanie je podac za okolo miesiac (no moze troszke wiecej), gdyz dopiero rozpoczynam swoja dzialalnosc, jedno moge Wam powiedziec z pewnoscia, raczej nie beda to ubrania za 15zl, mysle, ze sukienki juz w sklepie powinny byc w granicach 80-200zl (to tak tylko orientacyjnie). A tak poza tym to zachecam do ogladania mojej galerii na naszej klasie, szukajcie Nowy Sklep Odziezowy W Kozienicach. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butiiik
Cześć dziewczyny, wiem, że mogę nie uzyskać odpowiedzi, ale znacie jakieś b. tanie typowo chińskie hurtownie, oczywiście poza wólką kosowską i nadarzynem, oraz tymi pod łodzią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×