Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość trum11
Stoisko na rynku to bardzo dobry pomysł dobre są jeszcze odpusty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
anulka nie zwracaj uwagi na Krystynę. Wólka niestety w ndz jest zamknięta, więc w niedzielę tam nie masz co jechać, zostaje Ci Łódź, gdzie ceny są wyższe niż w Wólce. Nie wiem natomiast jak jest w nocy. Ja przeważnie jeżdżę w soboty. Miej otwarte w tygodniu i jedź sobie też w sobotę na rynek i zobacz czy Ci się to opłaca. Tylko, że na rynku musisz mieć dużo towaru, bo inaczej konkurencja rynkowa Cię zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sklepikowo_
agniesia0588 a jak u Ciebie sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARAPACHO
Witam serdecznie wszystkich obecnych. Mam pytanko do wszystkich w temacie. W jakich godzinach otwarte są targowiska głuchów i tuszyn w sobotę i niedzielę?? Mam nowo otwarty sklepik i chciałabym się zaopatrzyć czy warto się wybierać i w te miejsca. Ile musze wziąść $$ aby się w miarę dobrze obkupić. Powiedzcie mi jakiej marki ciuszki mogę tam dostać czy dostanę adidasa lub nike?? Proszę o rady jeśli to możliwe do jakich boksów się wybierać i u kogo kupować i oczywiście gdzie lepiej jechać do tuszyna czy głuchowa?? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z bieszczad
nieprawda ze cie konkórencja zniszczy! Nie kazdy ma taki sam towar. Ja ostatnio podbijam rynek fikuśnymi stringami i arzurowanymi kalesonami dla menszczyzn. pieniąszki lecom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby wyżej
ARAPACHO poczytaj sobie ten temat kilka postów wcześniej, tam masz wszystkie odpowiedzi podane jak na tacy. My na prawdę nie mamy czasu na to, żeby w kółko tłumaczyć te same rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
W rzeczy samej - teraz kiedy żre jak głupie trzeba się skupić, żeby wyciągnąć jak najwięcej bo od czerwca wyprzedaże :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resza
Internetowy sklep z odziężą to całkiem dobry wybór. Jeżeli jest dobrze prowadzony, to na pewno odniesie sukces. DOwodem na to jest chociażby sklep frica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
A juści :} Szczególnie, że w ofercie tego sklepu są spodnie jeansowe ze składem (o zgrozo) wiskoza 35%, poliester 60%, spandex 5%. Czad po prostu :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocnnaaa
bobesh rozbawiłeś mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka210
A ja mam jeszcze pytanko do Was Kochani.. Czy do Wólki jezdzi sie kiedykolwiek? Tzn czy o kazdej porze mozna ? czy sa jakies dni i pory kiedy warto pojechac szczególnie albo dni kiedy nie warto czy to naprawde bez znaczenia... I w jakich godzinach otwarte? A co to są te sklepy internetoweny jak na miejscu? warto z nich korzystac? np. http://wolkacentrum.pl/pl/spds/id225/Obuwie/ i wiele innych które wyswietlaja sie w google ... Czy w nich są takie same co na miejscu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do osoby wyżej
anulka o cenach na stronie i na miejscu w Wólce również było pisane kilka postów wcześniej. Czy tak trudno jest sobie poczytać? Na ich stronach masz też napisane w jakich godzinach funkcjonują na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka210
;( no wiesz niby nie trudno przeczytac ale to jednak 472 strony ... :/ a konkretna odpowiedz o która prosze to zaledwie 3 minuty, no ale dzieki za rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, obecnie otwieramy sklep stacjonarny w centrum Warszawy i poszukujemy możliwości zatowarowania oraz dłuższej współpracy. Na dzień dzisiejszy jesteśmy zainteresowani odzieżą damską w rozmiarach standard oraz XXL (plus size). Bardzo prosimy o informację (kontakt) w jaki sposób możemy współpracować oraz ewentualny asortyment. Pozdrawiam, Necia5858@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaaa1234
witam, ja również chciałabym otworzyć swój sklep, choć może teraz nie najlepszy okres na start, ale kto nie ryzykuje ten nie ma :) Interesuje mnie głównie odzież damska, ale raczej nie młodzieżówka i nie chińszczyzna. Wiem, że teraz prawie wszyscy szyją w chinach ale wydaje mi się, że w mojej okolicy jest nisza jeśli chodzi o polską odzież i np babki, które chcą się ubrać bardziej elegancko czy szukają lepszej jakości jadą na zakupy do innego miasta. Nie wiem gdzie dobrać taki asortyment, bo nie będę też kupowała jakichś ogromny ilości sztuk, więc obawiam się, że u niektórych producentów może to być problem. Jeżeli ktoś się orientuje w temacie polskich producentów z dobrymi cenami to bardzo proszę o podpowiedź :) Widzę, że większość z Was ma duże pojęcie o tej branży, więc na pewno przydadzą mi się Wasze wskazówki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplibnvaqg
Moja wskazówka: zapomnij o własnym sklepie. Może nie takiej oczekiwałaś odpowiedzi ale daj sobie spokój z tym tematem. Owszem kto nie ryzykuje ten nie ma ale na ubraniach się nie dorobisz, chyba, że masz za dużo kasy i nie wiesz co z nią zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia65
Potwierdzam to co napisano wyżej- świetlane czasy handu dawno mięły. Zje cię Zus, czyns, skarbówka, plus konkurencja w postaci markowych sklepów w galeriach czy tania chińczyzna Dobra rada nie pakuj sie w to gówno nie warto stracisz to co masz- wiem co mówię bo w handlu pracowałam 25 lat Małe lokalne sklepiki to archaizm i przeżytek zamkniesz bude wczesniej niz myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaZeŚląska
Witajcie, Mam pytanie do handlujących już jakiś czas-czy wg Was jest opłacalne sprzedawanie na allegro rzeczy kupionych w Wólce, mówię tu o odzieży damskiej? Chodzi mi oczywiście o zarejestrowaną firmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdddsddddd
nie, nie jest to opłacalne bo nie masz szansy przebicia sie z ceną na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja likwiduję swój sklep, więc mam dużo towaru (ponad 200 szt odziezy m.jn. takich marek jak Vila, Fransa, Sisters Point, Sreesia, Drole de Copine) i wyposażenie sklepu do sprzedania. Zainteresowanych prosze o kontakt: martin_ka@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka sklepu
A dlaczego likwidujesz sklep??? Jest aż tak słabo??? Ja też zastanawiam się nad likwidacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, jest słabo. Widocznie nie umiałam wstrzelic się w rynek, chociaż wydaje mi się i od klientów słyszę, że ubrania mam ładne. Po prostu coś nie zatrybiło, szkoda , bo dużo serca w to włożyłam (o pieniądzach nie wspomnę). A dośc juz mam nerwów, zastanawiania się czy będzie na opłaty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iszukamdalej
Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep morze-->Martyna
jak ma nie być słabo ? np. hurtownia z poznania ma wszystko po około 25-30zł ale to samo na allegro wystawiają od 15 zł na licytacji oczywiście brutto jak kupisz więc jakie są szanse żeby na duńskiej odzieży zarabiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka sklepu
A długo miałaś ten sklep???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, zaledwie od końca listopada 2012. Ale te kilka miesięcy wykończyło mnie finansowo i psychicznie zresztą też. Dlatego niech się inni w to bawią, ja dziękuję już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna z bieszczad
Nie podaj sie tak latwo! Walcz morze bendzie lepiej. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka sklepu
Jestem w podobnej sytuacji Otworzyłam swój sklep w styczniu tego roku i tez zastanawiam się nad zamknięciem bo to co się dzieje to jakaś masakra Tyle kasy wpakowałam w ten interes a tu taka porażka. Chyba niczego w życiu tak nie żałuje jak tego, że wpakowałam się w to bagno A dotacje z UP brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobesh
Luz dziewczyny - wybrałyście sobie najgorszy okres na otwarcie. Teraz powinno być lepiej, choć bez rewelacji :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butik2013
trzeba walczyc!!!! ludzie musza najpierw butik poznac. jaki towar, jakie ciuszki , ceny itp. by bylo za pieknie zeby sie zarabialo tysiace w nowym butiku!!! jak bedziesz miala dobry, fajny, zeden chinski towar, to ludzie beda kupowac!!! ja nie jeste z polski, prowadzem 3 sklepy, a 3 sklep to damski butik, otwarlam go w styczniu, rowniez walczem o kazdego klienta!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×