Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
bbsh ale Ty bzdury piszesz- bańka ze sklepu w galerii??!! Nie masz pojęcia o tym co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok mogę jechać do Włoch. Tylko w jakim hotelu trzeba zrobić rezerwację i ile kosztują autostrady? Jaka sieć hoteli jest przyzwoita, ale tania? Muszę skalkulować koszty przejazdu, a wtedy ocenię czy mi się to najzwyczajniej w świecie kalkuluje. Nie jest tajemnicą, jakie marże mają hurtownicy na Ptaku i w Wólce. Adres na chińskie centrum we Włoszech znam, nie jeżdżę bo ode mnie jest daleko. Wybrałam Francję( chociaż droższa od Włoch), bo mam bliżej i zawsze to coś innego niż wszechobecna włoszczyzna. Chyba też lepsza jakość, kupuję na paczki a nie z wieszaka, jak to ma miejsce we Włoszech. Ale rekonesans mogę zrobić. Do Francji oprócz hurtowników też przyjeżdżają ludzie, którzy się skrzyknęli i zrzucili na wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w galerii zachodnie sieciówki takie kokosy kręcą i bańki zysku wyciągają, że po pięciu latach można tylko smród po nich powąchać. A sieciówki polskie zaplombowane i zamknięte razem z towarem i meblami na trzy spusty za długi. A niby wszyscy okoliczni mieszkańcy walą do tej galerii dzwiami i oknami. Tłumy. Do tego są jeszcze turyści i w obrębie 30 km nie ma żadnej innej galerii. Przestańcie pisać bzdury, bo nie niedouczeni analfabeci czytają to forum i żal zwyczajny, jak się czyta takie wpisy. Np. Orsay w grudniu w tygodniu przedświątecznym w tej galerii robił dziennego obrotu 17 tys. zł. W grudniu!! To o jakich bańkach zysku ty piszesz? W jakiej sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbsh
relatywizm. "U mnie w galerii". U mnie w galerii 100 tys obrotu na miesiąc to jest dobrze bo koszty są niskie. LPP w okresie przedświatecznym na sklepie w dobrej galerii zanotowało sprzedaż w wysokości 3300 netto/m.kw. Sklep ma 800 m. kw.. Marża na poziomie 56%. Reszta do policzenia. I to nie jest jakiś tam wyjątek. Orsay przy takich molochach to jest mały pikuś, poza tym wyjątkowo mało zrobili. Gówniany mały sklepik OCHNIK-a w dobrej galerii robił średnio dziennie więcej. Ale to jest inna liga. Ile robi taki H&M na dobrą sprawę nie wie nikt, poza H&M. :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda gadać, żadna z nas to nie sieciówka, ani tym bardziej nie LPP, bańki zysku nie wyciągnie i 800 metrowca nie otworzy trzeba zejść na ziemię bbsh albo pracujesz w takiej sieciówie, albo nudzisz się gdziesz za biurkiem, ale własnego sklepu to raczej ty nie masz...... może franczyzę, ale wszystkie franczyzy to jest wielka ściema napędzająca kasę franczyzodawcy, biorca ma z tego wyłącznie fajne długi na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojbiznes
Witam ! Planuję otworzyć własny sklep odzieżowy w niewielkiej miejscowości. Zastanawiam się jednak gdzie najlepiej zaopatrywać się w odzież ? Zależy mi w miarę dobrej jakości ( nie jakas chinszczyzna) oraz na tym aby w miarę możliwości mój asortyment różnił się od pozostałych sklepów. Macie jakieś sprawdzone, godne polecenia hurtownie ??? Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a swistak siedzi i zawija w sreberka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ile kosztują autostrady, hotele. Ale jak macie wyrzucać w błoto np: 20 tyś tutaj to może czas zastanowić się nad innym rozwiązaniem. Co za różnica czy tu czy tam. Z góry wiadomo, że zakupy tutaj oznaczają pół roku marnej egzystencji i zamknięcie sklepu. Ne ma co przeliczać, ile kosztuje hotel, czy autostrada. Ryzyko jest, ale zyski też są. Trzeba odwagi. Gdybym wiedziała kiedyś to co teraz wiem to byłoby zupełnie inaczej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam idzie sprzedaż?? u mnie bez rewelacji,początek miesiąca zaczął się kiepsko,może dlatego że wakacje się zaczeły i ludzie pojechali na urlopy póki pogoda ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zastanawiam się nad otwarciem sklepu z odzieżą xxl. Czy jest to opłacalne. Jaką ofertę mieć odzież elegancką czy taką na codzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak jeździsz po towar do Włoch, jak nie wiesz jakie są opłaty za autostrady, ani ile kosztuje w miarę tani hotel? Jak zarobiłaś 10 tys. zł kupując towar we Włoszech? Koszty trzeba kalkulować bez tej podstawowej rzeczy kończy się właśnie z ręką w nocniku zamykając biznes. Przecież kalkulacja kosztów i marży to podstawa w tym biznesie. Być albo nie być. Kozty paliwa, autostrad, hotelu mogą być tak wysokie, że przy tej ilości towaru, którą będę w stanie kupić niewiele zyskam. Hurtownicy przeważnie dają średnio 5-8 zł marży, na droższych rzeczach więcej. A zatem muszę skalkulować koszty tak, by było taniej niż u nich, jeżeli tak nie jest a różnica za mała to po choinkę się szarpać? Zawsze tak działałam i jestem, a dookoła wszystko pojawia się i znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chińczyk we Włoszech towaru za darmo też nie daje. Poza tym hurtownik pędzący z Ptaka do Włoch 2 razy w tygodniu dwoma busami i wydający tam dziesiątki tysięcy euro dostanie zawsze lepszy rabat niż osoba wydająca kilka tysięcy. A nie oszukujmy się, ja zaupów za więcej niż kilkatysięcy euro nie zrobię, bo więcej nie mam. 20 tys. zł to jakieś 4.600 euro. Pewnie po odjęciu kosztów na zakupy zostanie jakieś 4.250-4300. Ta kwota nie rzuci Chińczyka na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ja napisałam, że jeżdżę po towar do Włoch? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ani nie latam, ani nie jeżdżę już nigdzie. Kilka lat w tym pracuję i etap poszukiwań "złotego kontaktu" mam za sobą. Mam ceny jak chińczyk dla chińczyka. Zabrakło mi 1 rzeczy, udało mi się ją zlokalizować z tydzień temu, ten sam kolor, wzór pod Warszawą, tylko, że 16 zł drożej niż ja kupuję. Policzmy 16 zł x 1000 sztuk = 16000 ........ i to pozostawiam bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam utargi i wyprzedaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbsh
Jak na razie super. Czerwiec rekordowy, lipiec póki co też. Jak pisałem w marcu - sezon ewidentnie się przesunął o półtora miesiąca po długiej zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nie najlepiej. Rekordowy miałam MAJ ,czerwiec też dobry, a lipiec zaczął sie nie za bardzo. A jak u reszty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maj i czerwiec utargi normalne dla tego okresu, kryzysu nie widać, ale rekordów też nie określiłabym je jako wysoke, zadowalające i dobre, na in plus lipiec niestety zdecydowanie słabszy, a nie zawsze tak było, z reguły utrzymywany był poziom maja-czerwca, sierpień za to bywał słabszy, co nie znaczy jednak, że zły, raczej przyzwoity, wyraźne odbicie było we wrześniu, wysoko w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. Byl ktos może ostatnio w Gluchowie?? co tam teraz sprzedają,jaki asortyment?? Mają może już jakieś sweterki rozpinane?? Bo poszukuję jakichs sweterków to założenia na bluzeczki na chłodniejsze dni,ale nie mogę znaleść. Ma ktoś może namiary??i żeby były ciut większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Mam do sprzedania sukienki. Info pod adresem zaka@zaka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie rozmiary i cena tych sukienek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryś-W
Myślę, że odzież ciążowa to nie to. Ja bym postawiła na odzież męską; garnitury, krawaty, koszule, kamizelki, może jakieś płaszcze. Znajoma ma taki butik, ciuchy zamawia u producenta (Impis) i naprawdę sporo na tym interesie zarabia. Co myślisz o takim kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kierunek to ślepa ulica.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Posiadam w ofercie eleganckie sukieneki nakażdąokazję ponad to także ofertę wyprzedażową. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na e-mail muflon82@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b vgsbn
a był ktoś może w Czechach w tym centrum hurtowym. Znajomy mówił mi ostatnio,że mają tam trochę inne rzeczy niż u nas. Może ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria nie daria
totalne badziewie.Wolka przy Pradze to pełny wypas.Dodam jeszcze to samo dotyczy Budapesztu i innych tym podobnych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka19
witam, jestem tutaj pierwszy raz i mam pytanie, czy byłby ktoś zainteresowany odkupieniem nowych ubrań damskich w rozmiarach 36/38/40, są to bluzki, spodnie, tuniki, spódniczki, spodenki . pojedyncze sztuki, cena za szt 10zł, zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia.jeo100@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za pózno jezeli to jest krótki rekaw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czym najlepiej handlowac jesienią?? co się dobrze sprzedaje oprócz jeansów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CashflowPoznań
Witam serdecznie, Jesteśmy firmą szkoleniową zajmującą się szerokim spektrum szkoleń, lecz dziś chcieliśmy Państwa zachęcić do zapoznania się z projektem szkoleń na temat rozwoju inteligencji finansowej. Nasz projekt polega na wykorzystaniu pomysłu Roberta Kiyosakiego, według którego poprzez grę uczy się odpowiednich wzorców zachowań, które można przełożyć na życie codzienne. Do nauki wykorzystujemy grę Cashflow (zalecany poprzez ministerstwo edukacji materiał dydaktyczny) oraz własne doświadczenie. https://www.facebook.com/groups/307455249385613/ CashflowPoznan@gmail.com Zapraszam do zapoznania się z ofertą współpracy i do nawiązania kontaktu z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×