Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

RE WROCŁAW...A pozwolenie z Ministerstwa Finansów na prowadzenie czegos na kształt Konkursu z nagrodami masz? Bo jak nie to Ci Urzad Celny przyłozy kare zdaje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocław
Co ma Urząd Celny go konkursu? A takowe pozwolenia na urządzanie konkursu wydaje Inspektorat d/s gier przy Urzedzie Wojewódzkim,a nie Ministerstwo Finansów,poza tym mój konkurs nie wymaga zezwolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
A skąd wiadomo jaki konkurs nie wymaga zezwolenia? Ja już dawno miałam w planach zorganizowanie czegoś na podobieństwo losów, gdzie będą różne nagrody, ale nigdy nie podejrzewałabym, że potrzeba na to jeszcze jakiegoś zezwolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocław
i konkusrsu nie moge zrobic,zbyt duzo załatwiania-sprawdziłam :)szkoda bo to swietny magnes na klientki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysiu z Bieszczad
ale masz marzenia. Cóż nie wydają mi się realne. Nawet pan dozorca nie będzie miał na takie coś jak ty ochoty. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
Wrocław a na czym polega to całe załatwianie? Jeżeli jest za dużo tłumaczenia to może podaj link do źródła, gdzie dowiem się czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecień..
jak tam wyszedł u was kwiecieN?? u mnie zaczą sie marnie, ale ostani tydzień nadrobił za cały miesiąc i to z nadwiazką. Zaczeły się żniwa,że tak powiem, oby jeszcze trochę to potrwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A u mnie
miałam fajnie do połowy kwietnia . Cały kwiecień nie rewelacja. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z bieszczad
U mnie tesz bąba. Mam pszynajmniej stówke na czysto codzień. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka210
Witam...ja rowniez planuje otworzyc butik z ciuchami i mam do Was- doswiadczonych takie pytanko, czy ma sens kupowanie odzieży na allegro i sprzedawanie z wlasna marza, jestem ze slaska i troche daleko mam do Łodzi czy pod Warszawe. I drugie pytanko odnosnie sposobu rozliczania sie z urzedem skarbowym jak forme najlepiej obrac..ryczałt czy jednak cos innego...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka da se spokój
To zly pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka210
dzieki za fachowa porade i inteligentny nick...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia0588
anulka210 opłaca się czasami kupować na allegro bieliznę (skarpetki, majtki, bokserki), ceny różnią się między hurtem a ceną o kilka groszy. Ja np. kupuję stopki damskie, gdzie wychodzi mi 1zł z Vatem i na allegro też możesz je kupić za 1zł. A co do rozliczania się, to mnie księgowy proponował na początku ryczałt. Mam mały sklepik, więc na razie to jest najlepszym rozwiązaniem dla mnie. Ale to musisz się dowiedzieć na czym polega i jedno, i drugie. Pisałam kilka postów wcześniej, więc nie chce mi się za bardzo pisać o tym drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjj
jak tam idzie wam handel w maju??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babazjajami
Dziewczyny powiedzcie jest jakis sposób aby dotrzec bezposrednio do producentów ... Jestem z górnego śląska i nie bardzo opłaca mi sie jezdzic po towar co tydzien pod Warszawe.... kupe kasy na paliwo mi pojdzie .. Jest tu moze ktos ze Śląska ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musisz kupować w setkach
Musisz kupować w setkach, tysiącach sztuk albo ko ntenerach producent ci kilku sztuk nie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssddjddd
za granicą u producenta musisz kupić dużo, najlepiej w tysiącach sztuk i to jest dopiero hurt, wtedy masz dobrą cenę i dobre warunki współpracy. w polsce u producenta kupisz po 10 sztuk i będzie ok. zależy co szukasz i ile masz gotówki. u mnie nieźle, czwartek był bardzo dobry: 6 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssddjddd gdzie masz swój sklep?w jakims większym miescie?Ja moge pomarzyc tylko o takim utargu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssjkabsd
na allegro, i 1 stacjonarny, ale to tylko część jest w nim moich rzeczy chociaż pierwsze 2 tyg po zmianach to tragedia, sama nie wiem jak dalej będzie. sądzę, że przetrwam ale mali sprzedawcy na pewno nie poradzą sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
Witajcie Mieszkam w Londynie. Mogę się rozejrzeć za towarem .Kurier z Wielkiej Brytanii kosztuje 1/2 funta za kilo. Dowóz pod same drzwi w Polsce .Kiedyś sama handlowałam ubraniami na allegro i dobrze mi szło , ale paczki na poczcie poszły w górę i przestało się opłacać a nie mam żadnej zaufanej osoby w Polsce której mogłabym to powierzyć .Jeżeli jesteście zainteresowane dajcie znać poszukam taniego towaru na promocji albo w magazynach out let. Ostatnio znalazłam sukienki tuniki firmy cult.co uk z cenie 1 funt oczywiście nowe z metką jeden rozmiar S . Cena na metce to 29,99 funta .Takich promocji jest mnóstwo w Londynie .Nawiąże współprace adres e-mail mojamila00@gmail.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawoza pomysł
trum sprzedaż bez faktury w Polsce, jest karalna, a alegro trzepia teraz jak krety skarbówka , świetna propozycja, żeby kogoś udpić na 10 lat odsiadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do anulka210
Ludzie z najdalszych zakątków Polski ( i nie tylko ) przyjeżdżają a Tobie nie chce się ze śląska ruszyć. Anulka210 jeżeli nie chce Ci się jechać po towar do Łodzi czy Warszawy to daj sobie spokój. Taka dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trum11
brawoza pomysł - ale ja nic nie pisałam o nie legalnym handlu bez faktor .Ja mam zarejestrowaną działalność w Wielkiej Brytanii.Rozliczam się z każdego grosza jedyne co to nie jestem vatowcem .Wystawić mogę invoice.A że sprzedawałam na allegro tym bardziej nie mogłam ukryć dochodów bo wszystko szło przez konta bankowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoniak12
Czy ciuchlandy jeszcze mają w Łodzi przyszłość? Myślicie, że da się jeszcze na tym zarobić? Od dawna mam ochotę na coś takiego i nie bardzo wiem jak się do tego zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka210
Nie to ze nie chce mi sie .. tylko boje sie kosztów, bo wiesz zusy ok 260, czynsz 400 do tego paliwo do Wa-wy jakies 200 zł x 4 ( powiedzmy ze 4x w miesiącu pojade po towar... to daje 1460 hmmm troche duzo a to bedzie tylko mały sklepik na osiedlu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASP anulka201
Zamawiajac przez Allegro tez masz liczone koszty dostawy. Jeżeli szkoda Ci kasy na wyjazdy po towar to naprawdę dobrze się nad tym zastanów. Pamiętaj jeszcze o tym ze jak będziesz sama siedziała w sklepie to zapomnij o wakacjach czy weekendach. Od pon do soboty siedzisz w sklepie a w niedziele po towar i tu zostaje tylko Łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka210
u mnie sytuacja wyglada tak, że oboje z mężem pracujemy na umowe o pracę i w tym osiedlowym sklepiku bedziemy siedziec od 14 do 18 na zmiane( bedzie on tez przy okazji naszym magazynem ), a w soboty bedziemy miec stoisko na targu. Myslicie ze to ma sens?? A po towar bedziemy musieli jezdzic w tygodniu lub w sobote po południu, lub w niedziele. Tylko czy w Wólce trzeba kupowac w nocy czy o dowolnej porze? Bo w Wólce rozumiem ze ceny i jakosc jest najkorzystniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna z Bieszczad
Ja mysle ze oczywiscie to ma sęs. W sobote ciószki spszedajesz a w łikend piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka210
Krystyna z Bieszczad straszne błędy robisz masakra... i nie rozumiem o co Ci chodzi .... a sobota to nie weekend ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×