Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość gość
witajcie. mam dobry 1gatunek +cream z zamkniecia wlasnego sklepu oddam za 6zł/kg. zdjecia wysle na @ jesli ktos chcialby bo akurat wczoraj pakowalem bo zamykalem sklep to porobilem kilka zdjec. naprawde warto ja sam za to placilem cztery razy tyle a co ma mi zalegac to oddam za grosze. piszcie na allegro478@wp.pl nie mam tego wiele więc kto pierwszy ten lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam handelek?bo cos slabo u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to samo-Wrocław-ale w ubiegłym roku bylo to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
ja czekam na Święta... u mnie coś się rusza w Wielkim Tygodniu... to znaczy mam nadzieję że ruszy, teraz wszystko sobie wisi na wieszaczkach, aż nie wiem co przywozić, żeby nie zaliczyć wtopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wszystko wisi i sie kisi:) juz nie wiem co te baby chca!!!chyba pieczonego lodu!!!!juz mam corz mniej zapału do tej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronek komoroś
naiwniary dalej se myslą że kasiorke zarobią. Odpowiadam: nie zarobita tylko dołożyta hahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty tę kasiorke kosisz i mega zarabiasz.ha ha ha ..wyjdz z kanałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
no tak to już jest raz dołożyta raz zarobita... trzeba przeczekać w końcu się ruszy, jak będzie ciepło i zrzucą kurtki. a teraz tylko siedzeniem nam dziewczyny zostaje i czekanie co pogoda przyniesie. będzie wiosna będą Święta to będzie lepiej. do mnie właśnie przyszły 4 kartony zamówionych jesienią butów i żal mi (...) ściska bo muszę zrobić za nie przelew. potem zus, wynajem itd. oj boli boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej-czy opłaca sie zainstalowac terminal płatniczy w sklepie z odzieżą uzywana ?Ostatnio dosc często"bankomat wciaga " klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terminal w lumpeksie? To rtochę kuriozalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krontalka
Dużo kosztów Ci odejdzie jeśli zaoszczędzisz na wyposażeniu. Możesz na przykład zakupić kilka takich regałów http://e-regaly.pl/ . One drogie nie są, a mają spory udźwig także spokojnie do przeznaczenia przemysłowego się nadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rekrutacyjnarewolucja.pl polecam wszystkim! wejść, zajrzeć sprawdzić znajdziecie coś dla siebie! strona godna waszej uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie rece opadaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest tu admin?????bo dział oferty jest w innym miejscu,czy musimy byc narażeni na ciagłe reklamy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
a ja właśnie przeżywam załamke... miał być lepszy handel w Wielki Tydzień a jest wtopa po całości... takiego niedopasowania towaru do oczekiwań klientek dawno nie miałam... to znaczy niby się podoba ale każdy ma coś co przeszkadza w kupnie. a to kolor nie taki a to rozmiar za mały a to zrobili ozdoby na dekolcie i nie pasuja a to sweterek ma łezkę dekolt na plecach i to nie bo stanik wyjdzie a to dekolt za duży z przodu... załamka... ja nie wymyślam tych szmat to producenci wymyślają wzory... nie wiem czemu wymyślają tak że nie chcą tego kupować... teraz czekać na co ? na maj że się ruszy? a jak u Was? mnie dobiła klientka jak przymierzyła koło 10 rzeczy i w każdej coś nie pasowało... no tak szyją takie fasony robią i tego nie przeskoczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety.we lbach sie poprzewracalo po prostu z tego dobrobytu i ilosci szmat w sklepach.Handlu juz nie bedzie takiego jak kiedys.Tylko sieciowy przetrwaja bo moga jechac na stratach dlugo.Maja swoje sposoby na rolowanie dlugow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie dobre rozwiązania są w Tobie tylko trzeba w to uwierzyć a przede wszystkim przyjrzeć się temu dokładniej:) Jestem coachem, który pomaga ludziom znaleźć sposób na życie i osiągnięcie sukcesu zawodowego. chętnie pomogę poprzez coaching- rozmowy przy herbacie przez telefon. Ponieważ zaczynasz swój biznes- za jedną kieckę w Twojego sklepu! tel. 79 100 26 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis zamknęłam po 15 bo wogole nie bylo ruchu,a to ze babkom wszystko przeszkadza to fakt ze nie maja kasy i sa sfrustrowane ,a taka wymówka ze cos nie pasuje jest akurat ......chciałąm kupic ale mi nie psuje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zamknęłam, nawet wcześniej: w południe :) Ale zawsze w takiej sytuacji wieszam kartkę "pojechałam po towar, przepraszam" i następnego dnia mam te wczorajsze klientki, napalone i kupujące :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
hehehehe podoba mi się ta kartka "pojechałam po towar" zaraz sobie taka zrobię to mi się humor poprawi... ale faktem jest że ostatnio trafiam na towar, gdzie producent=pomysłodawca strasznie pokombinował. nie wiem czemu tak jest ale w zeszłym roku były na wiosne bluzki z żorżety takie gładkie i pod szyją złota blaszka. jakos się sprzedwały. a wtym roku w miejsce delikatnej blaszki zrobili jakąś makabryczną ozdobę z koralików i dżetów. normalnie wieś tańczy i śpiewa. ja wiem że trzeba zeszłoroczny projekt zmienic trochę ale żeby aż tak sp... nikt tego nie chce. miałam mieszane uczucia wzięłam na próbę 5 sztuk. a jak jest gładka to rozmiar jakies 36 na wieszak. albo ja mam takie szczęście w tym roku albo przez pomysły producentów wszyscy polegniemy. trafiłam na fajne ażurkowe bluzeczki takie idealne na mój sklep na panie starsze i co? przód prosty wzór fajne... a na plecac h dziurka łezka. do połowy pleców. ni w oko ni w .... po co robia takie rzeczy? sama bluzka byłaby super a tak to marudzą i ja sie nie dziwię że marudzą. teraz czekam na długi weekend majowy bo w kwietniu to będzie tylko siedzenie na opłaty. mam nową kolekcję kostiumów kąpielowych i też mieszane uczucia co do pomysłów na ten rok. w sensie że nie wiem czy to co wymyslili i uszyli na pewno będzie "leżeć" na klientkach... jakis ten rok od początku z oporami idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masiorex
Biedne naiwne dziewczęta od butików. Nie szkoda wam życia ? lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie-nie szkoda,nawet mamy na waciki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicky gość
a tobie nie szkoda życia na komentowanie wpisów które ciebie nie interesują? czy tak tylko się czepiasz bo nie masz nic lepszego do roboty? nie szkoda ci życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj poszukać czegoś na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona warta odwiedzenia, znajdziesz coś dla siebie, sam korzystałem z niej ze znajomymi i każdemu udało się znaleźć coś nowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorproktor
herj dziewczyny do dobrego handlu ciuchami potzrebna wam teraz neospasmina www.neospasminadohandlarskiegotylka.pl....najlepiej w czopkach bo i tak cały dzień na pupach siedzicie...ale ojciec LIDL wszystkich przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ubranka dla dzieci ze strony allinside.pl, często robię tam zakupy i jestem z nich bardzo zadowolona :D Kupuję przeróżne ubranka, od bucików, bielizny, po sukienki, kurteczki, zawsze modne i po niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolfstein
hej bizneswomeny jak wam idzie...do dobrego handlu polecam sznur konopny www.sznurywiselcze.pl , tylko go dobrze zaczepcie bo sie zerwie i kłopot bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×