Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

z wielką uwagą przeczytałam wasze wypowiedzi a szczególnie zainteresowała mnie opinia kimi 1985 dot outlet babilon.kobieto co chcialaś kupic za tą kasę chyba jesteś nowa w branży i dlatego jesteś taka niezadowolona.tak naprawdę sprzedają to co inni tylko mają więcej ciekawszych marek i lepsze ceny.ja prowadzę duże outlety i biorę od nich towar kupuję duże pakiety ponieważ cena jest bardzo dobra i można tam znależc naprawdę fajne ciuszki na których można nieżle zarobic.pewnie, nie wszystko jest ładne,zresztą jak wszędzie jestem w tej branży b.długo i wiem co mówię.pozdrawiam was i życzę powodzenia w biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiaa
witam ja wzięłam dwa tiry z francji ,końcówki , spoko można było powybierać ale w małym sklepie i mieście nie sprzedam 200 szt tych samych bluzek czy spodni ,spódnic mam tego sporo jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o emaila .Ceny śmieszne i do uzgodnienia . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzież_odzież
witam mam do sprzedania nową odzież dziecięcą firm Barbie, My Little Ponny, Scooby Doo, Marvel Heroes, Dora, Lonsdale .... zdjęcia wysyłam na meila poszukuję również osób do sprzedaży ww. marek na stoiskach handlowych w sklepach oraz do dystrybucji prywatnej bardzo niskie ceny przy zakupie hurtowym, odzież "jesienna". poznań gg 2727094

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2000 pomysłów na domowy biznes
www.pomysly.xt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętnie uruchomię
sklep internetowy. zakladaniesklepu@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtodzież
Witam. Jestem w trakcie otwierania nowej hurtowni z odzieżą nową outlet i odzieżą używaną na terenie Lubania śl. Odzież ta będzie importowana z Angli. Pierwszą partię towaru sprowadzę to hurtowni na koniec września. Posiadam szerokie kontakty z wieloma angielskimi firmami które zajmują się zbiórką i sortowaniem odzieży używaniej oraz pozyskiwaniem odzieży nowej outlet i tzw. Shops Returns. Proszę wszystkich zainteresowanych współpracą, kupnem odzieży o kontakt. Proszę również pisać jaka odzież Państwa interesuje i jaka ilość. Potrzebuję tych informacji abym wiedzał co mam przywieźć do mojej hurtowni w pierwszej kolejności. Odzież tą będę sprowadzał sam własnym transportem więc cena końcowa towaru nie będzie wysoka. Serdecznie zapraszam do współpracy. hurtodziez@googlemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos temat
podupada, ostatnio widzę same oferty od hurtowni i sprzedawców a szkoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savira
Witam, Chciałabym otworzyć swój sklepik:)może mi ktoś powiedzieć jakie warunki trzeba spełniać zeby otrzymać dotacjez UP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhheeehhhh
ehhh, jest beznadziejnie dobrze ze juz koniec wakacji moze cos ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze a ja zakładam butik z ciuchami. Ale mnie przestraszyliście... Czy tu jeszcze ktoś bywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...śka
Witam!!!! Zgadzam się, że okres letni nie sprzyja sprzedaży ciuszków. Ale na szczęście wakacje się kończą:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marl 21223
Diewczyny zanim otworzyłam sklepik naczytałam się praktycznie samych złych opini.Wszyscy prawie piszą,że to nie najlepszy pomysł.Chcę Was podnieść na duchu i powiedzieć,że otworzyłam 1 lipca i rezultaty przewyzszyły moje najśmielsze oczekiwania a dodam,że mieszkam w 50 tyś mieście.Wiadomo,że są lepsze i gorsze dni ale jak na początek jest dobrze.A podobno teraz jest ten słabszy okres... Cieszę się,że nie zrezygnowałam z otwarcia sklepu po przeczytaniu tego forum a byłam tego bardzo bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl a co dokładnie sprzedajesz? Ja otwieram 9.09.2009 tylko z odzieżę damską i bielizną. Miasto 200 tys. ale duża konkurencja. Bardzo chciałam i chcę ale teraz mam wątpliwości i co tu ukywać stracha!!! Możesz trochę dokładniej napisać co sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marll 21223 tez jestem ciekawa co sprzedajesz. ja tez chce otworzyć sklepik z ciuszkami. jestem na etapie szukania lokalu jest ciężko bo ceny najmu są kosmiczne u nas. a brałaś jakiś kredyt czy z dotacji i ile na początek trzeba? ja miałam już otwierać w marcu, już miałam fajny lokal, ale niestety choroba mnie wyłączyła na 4 miesiące z życia. ale już jest lepiej i nadal chce kontynuować to co zaczęłam mimo choroby. no ale niestety lokal przepadł.boje się ale mam nadzieje ze dam rade :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masiorka
Witam Was dzielne dziewczyny. Mam ogromną prośbe do mieszkanek Lodzi. Wiem, że jest u was sklep z odzieżą duńską i krajów skandynawskich, prowadzi go kobieta, która też sama jezdzi po towar. Wiem, że ma bardzo ladne sukienki, jeśli wiecie, znacie adres, badz telefon, bede bardzo wdzięczna. agus.madetko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajek
ja przymierzam sie do otwarcia sklepu internetowego(sprzedaz na allegro)z ciuchami damskimi dla puszystych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.f. i a.
Ja tez jestem na etapie otwierania sklepiku typu outlet ale... szukam fajnych hurtowni. jednak zainteresowana jestem markami z USA tzn przynjamniej tam dobrze znanych takich jak guess, tommy hilfiger, DKNY CAlvin Klein Ralf Lauren GAP itp. CZy ktos zna hurtownie które sprowadzają taki towar? Proszę o namiary. A wszystkim, któzy otwieraja swoje interesy życze powodzenia i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arti33.33
a moze ktoś szuka wspólniczki/ka ???? ja jestem ( niestety ) facetem i trochę boję się otwierać sklep z odzieżą, nie znam się na handlu, bardziej na reklamie. posiadam natomiast trochęgotówki i kontaktów jeżeli chodzi o ciekawy towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dostęp do hurtowni z markową odzieżą we Wloszech. Myślę o otwarciu butiku. Mam pytanie czy za sprowadzanie ciuchów ponoszę jakieś opłaty typu:cło? Czy mógłby ktoś mi doradzić od czego zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arti33.33
jestem z Poznania i wiem że do pewnych spraw mogę się przydać. mam dobre kontakty w Wielkiej Brytanii skąd głównie sprowadzam odzież problemem jest tylko dystrybucja. do tego bardziej nadają się kobiety a moja niestety nie ma zacięcia handlowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arti33.33
A dokładniej jaką odzież sprowadzasz ??jakis konkretnych angielskich firm??? jak to mniej wiecej cenowo wyglada?? ja mam wlasnie zamiar otworzyc butik z ciuszkami i myslalam o angielskich ale nie bardzo mam jak je sprowadzac...napisz cos wiecej na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do żony cwaniaka,jestem zainteresowana pani ofertą mój meil cherrie@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja boję się zrobić
pierwszy krok i w ten sposób stoję w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupy w Rzgowie
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy w Rzgowie lub miejscach tego typu chcąc kupować w cenach hurtowych trzeba mieć działalność typowo handlową czy może być jakaś inna np usługowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o jakie miejsca Ci chodzi ale np w Ptaku, Tuszynie czy Głuchowie nie musisz mieć żadnej działalności aby kupować hurtowo bo nikt tego nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musisz kupować hurtowo czyli nie po 1 szt, bo tak to raczej Ci nie sprzedadzą w cenie hurtowej, albo doliczą Ci coś do sztuki, najczęściej tyle,że równie dobrze kupisz sobie to w sklepie w podobnej cenie, są też miejsca w których na sztuki nie kupisz bo zajmują się tylko hurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Msrta 1902
a ile minimalnie trzeba wziąść, żeby była niższa cena?? chcę powoli wprowadzać rzeczy do sklepu dlatego zależy mi na tym aby go nie zawalić ciuchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy albo całą rozmiarówkę z danego fasonu albo paczkę(w paczce najczesciej jest 10-12 szt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×