Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

straganiara nie wiem jak jest w Twoim mieście ale ja myśle,że na straganach idą lepiej chyba rzeczy z niższej półki, ja np zastanowiłabym się przed kupnem makrowego ciuszka na straganie wolałabym kupić w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuta22
Witam wszystkich!!! Planuję od przyszlego miesiaca otworzyc sklepik z odzieża dziecięcą i akcesoriami a w przyszłości może dołozyc bielizne damską, lokal mam juz upatrzony, czynsz nie jest drogi. Zastanawiam się nad wyposazeniem jakieś półki, regały wieszaki ile to może kosztować?? no i ile trzeba by miec na start na towar?? jak myslicie. dotacji nie dostałam ale mimo to chce sprobowac z wlasnych srodkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straganiara
wiem, wiem .... sama bym nic markowego nie kupiła na straganie. ale jak to sprawdzić czy cokolwiek zejdzie. równie dobrze można wystawić na Alegro ale to również nie jest miarodajne mogłabym dać komuś w komis , do sklepu. jest to jakieś rozwiązanie ale niestety nie chcąbrać zbyt chętnie. wolą sprzedawać własny towar. boję się ostatnio ryzyka .... starzeję się ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz może zeby dużo nie inwestować na początek spróbuj na rynku sprzedawać, wydaje mi się,że to jest lepsze od allegro bo na allegro jest raczej trochę inny kupujacy a na rynku powinien być taki o jakiego Tobie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaa84
Witam serdecznie! Zamierzam otworzyc sklep z odzieza znanych marek . Którą hurtownie polecacie? Gdzie najlepiej sie zaopatrywac? Bede wdzieczna za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A...śka
Kto nie ryzykuje ten nie ma!!! Otwórz mały butik, zainwestuj tylko w dobry wystrój. Nie pchaj się w sprzedaż na straganach, u mnie w mieście na rynku jest tylko ruch w soboty i to też nie zawsze. A poszukaj lokalu w centrum miasta i próbuj!!! Powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaa84
Witam serdecznie! Zamierzam otworzyc sklep z odzieza znanych marek __________w Wielkopolsce___________________. Którą hurtownie polecacie? Gdzie najlepiej sie zaopatrywac? Gdzie zaopatrzyć sie w wyposazenie sklepu? Bede wdzieczna za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straganiara
dzięki za odpowiedzi mój stragan byłby w centrum Poznania więc nie taka mała miejscowość dodatkowo w jednym z najbardziej ruchliwych miejsc. nie martwięsięo ruch uliczny i ilość osób przechodzących. problemem jest to czy byłybyście skłonne kupować dobrą markową odzież na beznadziejnym, zbitym z desek straganie. pocieszające jest to, że jeżeli na "czymś takim" będzie względnie duże zainteresowanie to to w normalnym sklepie będzie większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimi powinnaś to gdzieś zgłosić albo zwrócić towar, chyba przysługuje Ci takie prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyotka1
Witam, jestem tu nowa. Przeczytałam właściwie wszystkie wasze wypowiedzi i załamałam się. Otwieram sklep z markową odzieżą w galerii handlowej (miasto około 50 tys). Moja inwestycja pochłonie prawie 150 tysięcy złotych (adaptacja lokalu, towar itd.) A Wy tu mówicie, że to mało opłacalne! Boję się, że tych pieniędzy już nie odzyskam! Żeby wyjść na swoje musiałabym mieć dzienne utargi w granicach 2300 zł. Czy to realne??? Dodam jeszcze, że miesięczny czynsz w takiej galerii to około 8000 zł za lokal 60 m2, do tego 2 pracownice. Czy to się opłaca??? Poradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straganiara
właśnie dlatego ja się trochę boję. mam towar i sprzedaję na alegro ale chcę sklep , podobnie jak Ty w dużym centrum handlowym. możesz napisać jaką masz średnią zyskowność na ciuchach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyotka1
Do każdej rzeczy mogę doliczyć 50% - 60%. Jeśli bluzeczkę kupuję za 100zł, u mnie w sklepie będzie kosztowała 150zł. Firma z którą podpisałam umowę twierdzi, że to dużo. Ale czy wystarczy na wszystkie opłaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritksa
kurde bluzeczka za 150 zł jak dla mnie troche drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straganiara
no to niewesoło licząc czynsz, 2 pracownice ( ZUS ) koszty prądu, tel itp. nie licząc reklamy to spora kwota wychodzi masz wszystkie dane i liczyć też pewnie potrafisz . przy obrocie żędu 2300 zł inwestycja zwraca się za ..... 50 lat mam nadzieję że mozesz coś zmienić . masz umowe franchyzową ? a moze nie będzie tak źle. jestem z Poznania i nawet sklepy posiadające drogi towar w drogich centrach handlowych jakoś prosperują. wszystko chyba polega na trafienie w odpowiedniego klienta, dopasowanie się do miejsca no i reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyotka1
Tak, mam umowę franczyzową, a właściwie jadę ją podpisać za dwa tygodnie, stąd te dylematy. Mówiąc o obrocie 2300zł miałam na myśli to, że nie będę musiała dopłacać do interesu. Oczywiście mam nadzieję , że utargi będą większe i będę także zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straganiara
skoro to franchyza to masz możliwość przemyślenia, przeliczenia mój znajomy przed podpisaniem umowy odwiedził kilka salonów danej firmy w innych miastach i zrezygnował. ale dobrze że możliwość taka jest ja niestety nie mam żadnego salonu z odzieżą marek które chce sprzedawać i dlatego nawet ceny jest mi trudno ustalić więc masz lepiej powodzenia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOYOTKA,jeżeli masz odzież z dobrej firmy,która ma renome to nie zamartwiaj się,wszystko będzie dobrze.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO BUTIK
JEŚLI TWOJA OFERTA JEST NADAL AKTUALNA TO PROSZĘ O FOTKI Z CENAMI uniquestyle.wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO BUTIK
uniquestyle@wp.pl :) tak miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO BUTIK
jednak moj komputer mnie nie lubi hehe unique-style@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabellbutik
witam, dopiero weszłam na to forum ja otworzyłam miesiąc temu, miałam troszkę outletu z Anglii ..poallegrowego'' i teraz dokupuję,jak na razie jest dobrze, klienci cieszą sie ze brakowało takiego sklepiku, z klimatem i fajnymi ciuszkami, pozdrawiam wszyskich serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straganiara
do isabellbutik - miałabym do Ciebie kilka pytań. czy mogłybyśmy porozmawiać na PRw ? moje gg 2727094. ja również handluję odzieżą z Anglii ale z trochę innego źródła. handluję .... tzn dopiera chciałabym zacząć i nie wiem czy się opłaci, jaki rodzaj klienta na tego typu ciuchy. jak na razie kupiłam trochę towaru i szukam pomysłu co z tym zrobić pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy27
Witam Też, jak wiekszość tutaj chciał bym otworzyć sklep z odzieżą. Mam kilka pytań: - czy handluje ktoś ciuchami z chin? - kupujecie towar w centrach chińskich? - jakie tam są ceny? Mogę wynająć lokal 100- 150 m2 za niewielkie pieniądze, tylko w malutkiej meścinie 4500 ludzi a cała gmina ok 20k. Żeby wyjść na czysto muszę mieć ok 8000 obrotu w miesiącu, czy jest to możliwe w takim miejscu. Ceny chce mieć podobne do już istniejących sklepów, do tego może umowa z pralnią llub krawcem. Jak myślicie utrzyma się interes patrząc poprzez Wasze doświadczenia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka11s
Witam!! jestem tu nowa,chciałabym usłyszec Wasze opinie na temat prowadzenia sklepów z markową odzieżą typu Reserved,Orsay,Croop,wiecie jak to wygląda???opłaca sie w to wkrecac??a jesli tak to z jaka swoja gotówka???proszę Was o opinie,może któras z Was prowadzi taki sklep i udzieli mi paru informacji???napiszcie!z góry dzieki i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy27 jeżeli w twoim miasteczku nie ma takich sklepów to myślę,że to powinno wypalić, przy tak dużym metrażu musisz mieć duży wybór a wydaje mi się,że będzie dobrze w moim mieście jest duży sklep tylko z rzeczami chińskimi i bardzo dobrze prosperuje a obrót 8 000 to nie jest dużo ja w sklepie 22 metrowym osiągam takie obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira -outlet
witam serdecznie zapraszam na strone naszej hurtowni Sprzedaż hurtowa odziezy outlet bezpośrednio z Wielkiej Brytanii bez pośredników , a wiec w bardzo przystepnej cenie . Naszym atutem jest to że nie wciskamy gotowych pakietów .Sami mozecie skompletować swoja paczke z dostepnego asortymentu .Rozmiary od 34 do 60. www.elwira-outlet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira -outlet
już w przyszły czwartek kolejna dostawa ( 18-06-2009)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwira w jakim mieście masz hurtownie? Czy mozesz powiedzieć jaki przekrój cenowy masz damskich bluzek? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira-outlet
www.elwira-outlet zapraszam na stronę hurtowni tam znajdziecie wszystkie niezbedne informacje.Realizujemy też zamówienia internetowe ,wystarczy wybrać asortyment a my w przeciagu 48 godzin firmą kurierska dostarczymy towar pod wskazany adres Ceny odziezy są rózne w przedziale od 20 do 45 zł netto w zależności od asortymentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekpog
witam do żona cwaniaka czy możesz mi przesłać swoją ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×