Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość taaaa tylko ja nie narzekam
jak ty, i kto sie tu zna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca bizneswomen
Witam. Jestem nowa w tym temacie i mam głupie pytanie, mianowicie czy aby wziąć towar z hurtowni muszę prowadzić działalność? Chciałabym wziąć trochę rzeczy na początek i sprzedać na allegro i wśród znajomych, żeby zobaczyć jak to w ogóle będzie szło i czy opłaca się zakładać działalność. Jeśli to by wypaliło, wówczas chciałabym otworzyć butik w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zaleznosci jaka hurtownia
w jednej tak, w drugiej nie. Towar bierze sie na faktury a i tak podklada pod te faktury lewy towar zeby ie placic od kazdej szmaty podatku. Spróbuj wziąc towar od producenta a nie z hurtu , bo to sie nie oplaca... Jedz do Lodzi na targi na poczatek pogadaj popatrz, wpier w porównaj ceny... z Hurtu ciuchow sie nie bierze , nie oplaca sie tylko PRODUCENT..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca bizneswomen
Wiadomo, że od producenta byłoby taniej, ale słyszałam, że producenci nie chcą współpracować z osobami fizycznymi, a nawet niektórzy do sklepów nie sprzedają tylko do hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka.27.
dzieki tontina za odpowiedz potwierdzam jest martwo nawet ludzie nie chodza po rynku ja jeszcze chcialam ci sie zapytac jaki ty masz asortyment bo ja zaczelam od wloskich standardówek tuniki bluzki itp ale to nie za bardzo schodzi zastanawiam sie teraz nad bluzkami z turcji albo cos wlasnie eleganckiego poniewaz niektore panie narzekaja ze za male bluzki mam a ty masz same bluzki czy spodnie i spodniczki tez mozesz mi troche opisac twoj towar z gory dzieki i podrawiam trzymajcie sie wytrwalosci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HE HE ALE BZDURY PISZESZ
taaaa tylko ja nie narzekam jak ty, i kto sie tu zna...? JA NARZEKAM? w którym miejscu to widzisz? dosyć,że pieprzyszz głupoty to jeszcze coś Ci się miesza w główce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza2307
szukam osoby chetnej do otwarcia sklepu z odziezowego na opolszczyznie jako wspolwlasciciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo z producentami
zalatwiasz dostawe na targach... Masz targi mody w Milano, Paryzu, pojedz zobacz , popytaj... Ale musisz znac jezyk... Są producenci róznych firm,wystawiaja sie na targach, jest taka firma która robi ciuchy dla roccobarocco, Byblos, Biagotti, i od niej mozesz zakpic towar katalogowy powyzszych marek, ale trzeba jechac na targi, a... francuskie ciuchy sa znacznie tansze od wloskich, ale zeby je zdobyc , trzeba pojechac na targi mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Julka ja mam przeważnie towar polski , dlatego mam rozmiary , bluzek , spodni , spódnic . Przeważnie od 36 do 46 , ale niektóre nawet do 50 ;) Tureckiego biorę bardzo malutko , bo sklepy sieciowe są tym zalane , i ceną z nimi nie wygrasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosi
Witam Chciałabym przedstawić moja ofertę do Waszej oceny od jakiegoś czasu importuję odzież dziecięcą . ostatnio założyłam sklep internetowy i staram sie jakoś zaczynać zeby sprawdzić czy to ma sens prosiłabym o ocenę wystawianej odzieży, czy ceny są odpowiednie czy organizacja strony jest ok niestety zdjęcia są poglądowe i słabej jakości, muszęto zmienić ceny są detaliczne więc jeżeli ktoś chce większą ilość tego towaru to oczywiście mogę daćdość duży rabat poza tym jeżeli ktoś byłby chętny przyjąć towar w komis lub zająćsiędystrybucjąna swoim terenie to również zapraszam do kontaktu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosi
www.odziezdladzieci.sklepna5.pl zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsprzedam towar w cenach hurtowych, głównie bluzki, szybko- najchetniej do końca roku!!!! Zamykam firme zależy mi na czasie!!!po cenach zakupu- hurtowych oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moze mi ktos napisac jak trzeba taka dzialalnosc rejestrowac?? Krok po kroku..Co trzeba zrobic?? Prosze o ospowiedzi na email albo tu na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Oszo najłatwiej towar sprzedać na allegro ale raczej nie dostaniesz za niego cen hurtowych. Ja sprzedałam wszystko w tydzień, w cenach od 5 do 30 zł, średnia cena 20 zł za rzeczy kupione w hurcie niekiedy po 80 zł... Dużo straciłam, ale nie chciałam aby to leżało gdzieś w szafie w kartonach czy na strychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidoma
Zapraszamy do nowego [url=http://www.fidoma-butik.pl]sklepu internetowego z [url=http://www.fidoma-butik.pl]odzieżą damską [url=http://www.fidoma-butik.pl]www.fidoma-butik.pl. [url=http://www.fidoma-butik.pl]Odzież damska sprzedawana przez nas jest najlepszej jakości. Nasz [url=http://www.fidoma-butik.pl]butik prowadzi sprzedaż wysyłkową [url=http://www.fidoma-butik.pl]odzieży damskiej sprowadzanej prosto od producenta z Holandii, Niemiec, Włoch, Danii... Serdecznie zapraszam [url=http://www.fidoma-butik.pl]www.fidoma-butik.pl Twój czas tylko dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejko mała wystawiałas od 1zł? od 5 czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Oszo dałam część w opcji kup teraz w ofertach chyba hurtowych i część do licytacji, miałam szczęście że się sprzedało. Raczej nikt nie da ceny jaką byśmy chciały, niestety. Lepiej jednak sprzedać niż trzymać w domu. Chyba, że masz jakiś znajomy sklep i oddasz towar w komis, obniżysz ceny. Święta będą niedługo, może się sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Oszo dałam część w opcji kup teraz w ofertach chyba hurtowych i część do licytacji, miałam szczęście że się sprzedało. Raczej nikt nie da ceny jaką byśmy chciały, niestety. Lepiej jednak sprzedać niż trzymać w domu. Chyba, że masz jakiś znajomy sklep i oddasz towar w komis, obniżysz ceny. Święta będą niedługo, może się sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Ja też marzyłam o własnym butiku z odzieżą ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi dałam sobie z tym spokuj:( Mieszkam w Aleksandrowie Łódzkim i mam w zasięgu ręki Manufakture,Galerie Łódzką,Ptaka,Tuszyn,Głuchów...W takim otoczeniu chyba nie ma sensu otwierać kolejny butik.Myślałam jeszcze o sklepie z odzieżą dla dzieci ale nie wiem... Jak myślicie? Jeszcze tydzień temu widziałam wszystko w różowych kolorach a dzisiaj jestem nastawiona pesymistycznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do twarda> kolezanka moja miala sklep z odzieża dla dzieci i róznież zamknęła, za duzo mamy hipermarketów, galerii, centrów handlowych itp. ludzie tam kupują wszystko, nie chodzą po małych sklepikach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem TAK Wam
Uważam że z ciuchów da się wyżyć jednak jest kilka złotych reguł, jak towar, cena, lokalizacja, konkurencja itp. Wiadomo, że jak pół małego miasta zaopatruje się u tych samych hurtowników to nie zarobisz dużo bo raz że ceny muszą być ciut niższe, po drugie nikt nie lubi chodzić w rzeczach które ma pół miasta, jak mamy stragan na targu to trzeba zainwestować w jakąś reklame by się wybić, a dążę do tego że jak ktoś ma oszczędności i chce w takie coś wtopić kase, zostawić prace to jest głupi bo myśli że zostanie miliarderem, by w dzisiejszych czasach otworzyć firme i się utrzymać trzeba mieć pieniądze, zabezpieczenie, nerwy, talent i szczęście, konkurencja jest olbrzymia, pieniędzy brakuje, klientów brakuje. Co do sklepów internetowych to jest ich multum, a na allegro sprzedają hurtownie, które mogą spobie pozwolić na sprzedaż za 5zł bo i na tym mają jakiś grosz, albo co innego sprzedają dużo poza normalną cenę i wychodzą na plus. Opłaty allegro są wielkie. Denny Rose, być może i na takim butiku można zarobić, ale zależy w jakim mieście, ile się w co włoży. Znajoma może i ma luksus, ale pewnie wszystko ma na raty, albo mąż dużo zarabia, dostała w spadku darowiźnie. A prawde zna tylko ona i nie koniecznie ją powie. Kryzys jest obecny i otwieranie sklepów z ciuchami to ryzyko, bo ludzie starają się oszczędzać na czym mogą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość machalit
OSZO- jakie masz te bluzki???? bo moze była bym zainteresowana. Mój mail- f164@wp.pl. napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzafaOutlet
Witam, Cieszę się, że udało mi się trafić na tak interesujący temat wielowątkowy. Chętnie podzielę się z Wami moimi doświadczenia w zakresie sprzedaży odzieży na Allegro odzieży, w moim przypadku głównie markowej. Moje jeszcze niespełnione marzenie to sklep internetowy w pierwszej kolejności, w drugiej stacjonarny butik z odzieżą markową. Na razie jestem na etapie sprzedaży na Allegro :) Zanim jednak opiszę co wiem, krótka informacja dla koleżanki OSZO, która otworzyła sklep internetowy z odzieżą dla dzieci - zaglądałam na stronę i chętnie podzielę się konstruktywną opinią (sama bym takiej oczekiwała:))Zastanawiam się jednak czy na forum, czy na na maila - zdecyduj. To na co warto zwrócić uwagę - na pierwszej stronie modallegro znajdziecie najpopularniejsze marki, jest wielu importerów w całej Polsce u których można kupić pojedyńcze sztuki i tymi markami warto się zainteresować, w tytule aukcji zacząć od nazwy producenta, podać wymiar. Nie ograniczać się do Łodzi. Co do formy wystawiania, to co przynajmniej u mnie się sprawdza, ciekawe propozycje wystawiam na listę wypromowanych rzeczy w danej kategorii (koszt 12 zł.) według mnie ta opcja wystarcza, ustawiamy dodatkowo opcję licytuj od 1 zł., ale z ceną minimalną (proponuję skalkulować cenę minimalną tak aby zawierała w sobie koszt zakupu + koszt wystawienia aukcji). Trzeba pamiętać że Allegro przy zawarciu transakcji zwraca część kosztów wystawienia ale pobiera też prowizję (można kupić programy do wyliczania - kosztują na allegro ok. 10 zł.). Ja robię to z ręki. Oprócz tego dodałabym opcję KUP TERAZ (nie wyeliminujemy klientów którzy nie chcą czekać na zakończenie aukcji), tam gdzie możesz zaproponować cenę atrakcyjną w stosunku do konkurencji. Ważna rzecz, ale chyba juz o tym pisano to zdjęcia - zdjęcie powinno być atrakcyjne, zwłaszcza te które będzie miniaturką - ale z tym można sobie poradzić przy pomocy programów graficznych do obróbki samodzielnie lub zlecając ich obróbkę za 0,70 do 2 zł. też na allegro. Aby zminimalizować koszty wystawiania proponuję skorzystać z portalu aukcjoner.pl gdzie można za darmo dodawać zdjęcia do aukcji. Płacimy wówczas tylko za 1 szt. miniaturkę. Nie wiem na ile wniosłam świeżego spojrzenia, ale zdobycie tych informacji na bazie własnych doświadczeń zajęło mi ponad pół roku, więc będzie mi miło jeśli dla kogoś będzie to odkrywcze zwłaszcza na początku fascynującej, choć nie łatwiej drogi budowania swojej własnej firmy :) Życzę powodzenia i trzymam za Was (za siebie też:)) kciuki p.s. zawsze są dołki, ale potem i tak gdzieś pojawia się wierzchołek na który każdemu uda się wdrapać....jeśli będzie tego naprawdę chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzafaOutlet
Przepraszam, ale pomyliłam osoby od sklepiku z odzieżą dla dzieci chodziło mi oczywiście o COSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimi1985
Witam chciałam nawiązać do wątku sprzed kilku miesięcy a mianowicie oszustów- hurtowni Outlet Babilon przed która wszystkich ostrzegałam. Oszukanych osób jest znacznie więcej!!Ciekawym jest dla mnie fakt, że osoba pod nikiem kasia 34_75 tak bardzo ich broni i zawsze wpisuje identyczny komentarz na forum kafeterii oraz portalu o2 zachęcam do zaglądnięcia na forum: http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5821585&start=0 A oto niektóre komentarze: elongata Witam. Chciałam ostrzec wszystkich forumowiczów przed zakupem odzieży w tej hurtowni. Mimo wspaniałej reklamy w pakiecie który oferują nie ma rzeczy wymienianych firm z ich oferty . Na 500 szt odzieży połowa to rzeczy brudne, potargane ,używane, nadające się do śmietnika a nie do handlu. Pozostała część to rzeczy nieznanych firm modne ale 20 lat temu. Szef wyżej wymienionej firmy nawet nie jest racz złożyć jakichkolwiek wyjaśnień. Mam nadzieje że Outlet Babilon z Elbląga nie oszuka już żadnego kontrahenta. Pozdrawiam. kolejny z nich to: kaja09876 Witam,ja niestety też miałam takie szczęście jak to Pani nazwała zaezowate....500 sztuk-brudne,śmierdzące,większość uzywane,nawet dziury po żelazku.Mam nawet problem z oddaniem tego do lumpeksu za 3 zł za sztukę-nikt tych lumpów nie chce,bo inaczej tych szmat nazwać nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep lalyla
Witam, ja założyłam sklep internetowy we wrześniu,po ponad roku sprzedaży na allegro. Idzie mi coraz lepiej. Raz jest lepszy miesiąc(październik), raz gorszy listopad. Poza ZUSem, księgową, towarem nie ma opłat. Na chwilę obecną wychodzę na czystko jakieś 500-600zł na czysto. Trzeba po prostu trochę samozaparcia i dobrych ciuchów, niekoniecznie w Waszym stylu. Zapraszam www.lalyla.pl Jak macie pytania proszę na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee
slabe te ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee
slabe te ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonilla33
sklep lalyla , a ubezpieczasz ten sklepik jakoś? Bo jak rozumiem masz go w domu, ale podobno można taki mały biznesik ubezpieczyć za niewielkie pieniądze i spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×