Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość kasia34_75
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia34_75
Nie wiem czemu tak źle wypowiada się Pani o hurtowni Outlet Babilon.Robiłam u nich zakupy i jestem z nich bardzo zadowolona, moje klientki również.Nie znalazłam żadnych brudnych ani podartych ciuszków, więc tym bardziej się dziwię.Przymierzam się do zakupu kolejnej palety i jestem pewna , że będzie tak samo ładna jak poprzednia.Nie każdy docenia znaczenie i wartośc odzieży outlet. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka1971
Do żony cwaniaka:)prosze o przesłanie oferty:)mitek997@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik
witam ja wystawiam na allegro julkap2008 wieczorem wystawie 2 następne asertymenty a do końvca tygodnia resztę Przepraszam ale nie miałam czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlenn69
Cześc! Zastanawiam sie z siostra czy warto otworzyc sklep z ubraniami dla dzieci. Slyszaalysmy ze warto podpisac umowe z jakas firma np Coccodrillo .Podobno takie firmy daja na poczatku towar,a do nas nalezy wybranie i oplata lokum.Czy to prawda i czy warto? Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek1
Cześc wszystkim! Mam do odsprzedania naprawdę TANIO niedlugo używane STYLOWE meble do sklepu odzieżowego - stół ekspozycyjny, wieszaki, przymierzalnie, duże lustra, ceny - lustro 200zł, meble od 300 zł za sztuke; większa ilośc - cena do uzgodnienia. Sprzedam również odzież - tylko nowa, outlet duński, angielski; modne fasony na czasie; Ceny od 19 zł sztuka. Prowadziłam sklep, niestety musiałam zrezygnowac ze wzgledów zdrowotnych, a nawet mi szło...Teraz muszę pozbyc się wyposażenia i towaru, stąd naprwde atrakcyjne ceny. Zainteresowanych proszę o poważne propozycje na mail : kuki170@wp.pl. Prześlę zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guniek1
I zainteresowanym pomogę w organizacji taniego transportu tych mebli. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiaa
witam prowadze dwa sklepiki z odzieżą damską męską i dziecięcą proszę o wszelkie oferty na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira-outlet
www.elwira-outlet.pl zapraszam do współpracy co dwa tygodnie nowy towar. Niskie ceny , dobra angielska jakość , odziez nowa wiekszość z metkami oryginalnie zapakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza_30
Witam, zamierzam otworzyć sklep z odzieżą typu końcówki kolekcji znanych firm tj H&M, ZARRA, PROMOD itp. czy ktoś prowadzi taki sklep i czy to przynosi zyski, jest to niewielka miejscowość ok.50 tys. i jest brak takiego sklepu. Ile trzeba mieć kasy na założenie takiej działalności! Z góry dziękuję za odpowiedz!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ZONY CWANIAKA
żono cwaniaka też poproszę o twoją oferte na adres e-mail kaszpir_80@o2.pl z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna210
Zona cwaniaka proszę o maila z oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPEN-OUTLET
Witam wszystkich. Prowadzę hurtownię z odzieżą typu outlet i przyznam, że przykro czytać wypowiedzi ludzi, którzy sparzyli się wydając pieniądze na " czyściwo" a nie na odzież. Zapraszam wszystkich, których interesuje nowa, ładna, markowa odzież. Serdecznie zapraszam www.open-outlet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta19
"żono cwaniaka" proszę o przesłanie oferty:) Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazp
zono cwaniaka poprosze o twoja ofertę agazp@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marl 21223
Cześć dziewczyny Mam pytanie czy któraś z Was chciałaby się podzielić informacją gdzie znajduje się fajna hurtownia z np.z włoskimi ubrankami ? Pochodzę z woj.mazowieckiego więc jeżeli nie jestem konkurencją to proszę o pomoc. Mo mail :marlenka216@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żony cwaniaka
ŻONO CWANIAKA jeśli tu zagladasz prześlij prosżę ofertę na maila lili_@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam idzie Wam handel? czerwiec u nas był słaby, ale podobno każdy narzekał ja już z utęsknieniem czekam na wyjazd na wczasy bo szczerze mówiąć jestem już wymęczona strasznie od kwietnia nie miałam wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara _ outlet
Żono cwaniaka PROSZĘ O e-mail z ofertą :) ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butik222
Chciałam poprzeć Panią która ostrzega pzed OUTLET BABILON, ponieważ prowadzimy butik z tego typu odzieżą i rozumiemy co to znaczy. Przede wszystkim nauczyło nas to, że nie kupujemy kota w worku i osobiście widzieliśmy tą odzież i JEST TO OSZUSTWO ,marki które są wymieniane na stronie internetowej u nich nie ma. Odzież jest okropna i mamy nadzieje że wygra Pani w sądzie tą sprawe. jeśli możecie to piszcie o hurtowniach i importerach z których nie warto współpracować. Zdajemy sobie z tego sprawe, ze nie chcecie podawać hurtowni z którymi współpracujecie ale może te z którymi współpracować nie warto pomoże nam w zaoszczędzeniu czasu i pieniedzy . Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarabutik
Co do utargów u nas też zrobiło się kiepso, za wcześnie zaczeły się wyprzedaże w centrach handlowych a hurtownicy wcale nie chcą sprzedawać taniej. Jak sprawdzałam na allegro to wielu taniej sprzedaje w detalu , wielki importer który sprzedaje w taki sposób to Hurtownia Amber z Poznania, tylko mają chore koszty wysyłki. A sama dowiedziałam się od klienta i to jest porażka. Pozdrawiam Sara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira-outlet
zapraszam na stronę hurtowni www.elwira-outlet.pl nie kupujesz kota w worku tylko towar prosto z wieszaka. Mozliwośc wyboru oferty na podstawie galerii zdjęć która jest stale aktualizowana .Niskie koszty przesyłki zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leather
Witam, zajmuję się projektowaniem oraz tworzeniem odzieży i dodatków skórzanych typu kurtki, spódnice, rękawiczki, torby, nawet zdarzają się buty ;]Skóra naturalna oraz eko. Nie zabrakłoby również futer i kożuchów. Obecnie robiłam to raczej dla siebie, ewentualnie jakieś przeróbki, chciałabym jednak się wypromować i otworzyć sklep ;) Ceny nie byłyby wielkie, marża niższa niż w typowych sklepach, kolekcje podobne do tych spotykanych w 'sieciówkach' tylko w bardziej oryginalnych fasonach, kolorach ;) Raczej pojedyncze egzemplarze. I teraz moje pytanie czy warto w to wchodzić ? Wiem, że ludzie sa w stanie wydać wiele na takie rzeczy, tylko czy na tyle by się utrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkabydg
a co myslicie o sklepiku z firanami gotowymi i szytymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 408
Myślę,że warto ,mogłaby Pani sprzedawać jeszcze dodatkowo obrusy,serwetki i inne ozdoby dla domu .Wykonuję prace na szydełku;fieranki ,obrusy,serwetki,chętnie mogę z Panią współpracować w ty6m zakresie . Pozdrawiam Jola Wicher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja też chcę otworzyć sklep z odzieżą, może w przyszłości jeszcze z bielizna ale nie mam kasy na start i chciałabym wziąć kredyt ok.30tys. ale czy warto i gdzie najlepiej?czy ktoś może wie? dodam ze zwolniłam się już z pracy w tym tygodniu bo nie wytrzymałam z moimi szefami ale nie chce czekać ileś tam miesięcy na bezrobociu żeby starać się o dotacje z góry dzięki za pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. nie radziłabym Ci brać kredytu!!!Teraz i tak handel jest martwy i to potrwa,niestety.Jeżeli masz możliwości to postaraj się o dotacje,są też podobno i z Unii.I jeśli zaczynasz to najlepiej przed świętami.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×