Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość kol_czyki
SPRZEDAM!!! Sprzedam tanio ładne kolczyki, mogą być gratisem np: dla stałych klientów albo urozmaiceniem towaru do sklepu. Więcej info, zdjęcia, ceny na meila: ika2010@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
witam dziewczyny napiszcie czy warto jechac w sobote do Tuszyna i na Ptaka zobaczyc co proponuja jesli tak to od ktorej otwarty jest Tuszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
No i dziewczyny doszlam do porozumienia z wlascicielem lokalu od czwartku zaczynam remont -powiekszam o 7 m;))takze jestem szczesliwa bede miec wieksze pole do popisu... hihi juz widze moja konkurencje.. oni nie maja wstydu przychodza pod moje okna i patrza co mam hehe i nigdy wczesniej nie mieli wystaw a od kad ja jestem to zaczeli robic i do tego papugowac hihi ja mam walentynkowo to nastep ranka jade do pracy aptrze oni tez hehehe szok poprostu;))) takze ja bede jechala po towar i popatrze co jest ale w okolicach tu poznania do lodzi nie odwaze sie jechac nie wiedzac co tam zastane...nie jak jest taka jeszcze pogoda...takze gdyby jakas dziewczyna moze byla w ptaku czy tuszynie itp to prosze napiszcie co zastaliscie.... Zaczynam kawke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outlet z wieszaka
Mam do zaoferowania odzież typu outlet świetnie nadającą się nawet do małych butików. Jest to odzież londyńskiej drogiej firmy. Ceny sa naprawdę bardzo niskie. Nie wciskamy pakietów czy miksów, kupujesz tylko wybrane przez siebie modele. Zapytaj o więcej informacji: zeeo@o2.pl tel: 505770379 fotki: http://natasza2004.fotosik.pl/zdjecia/1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
missy08 jak tylko pojade w sobote do Łodzi to dam ci znac wszystko zalezy od pogody i czy ktos mi podpowie czy w soboty jest czynny Tuszyn a ty prosze napisz mi gdzie sie zaopatrujesz w poznaniu to jest gielda czy jakies centrum handlowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
tak wgo ale mam swoje ulubione boksy ktore maja inny towar bo tak to co w dugim, jest to samo...oprocz tego sprowadzam rzeczy z angli....;)za wgo jest nowa hala sa tam bizuteria i torebki taniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
a ty gdzie sie zawsze zaopatrujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
a ty gdzie sie zawsze zaopatrujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja w handlu ciuchami
Jak tak dalej będzie to chyba sklepy popadają . Obroty śmiesznie niskie .Ludzie wybrzydzają do granic możliwości . Boję się ,że przetrwają tylko galerie i centra handlowe i duże sieciówki , tak jak sie stało w Niemczech...małe lokalne sklepiki popadały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja w handlu ciuchami
Jak tak dalej będzie to chyba sklepy popadają . Obroty śmiesznie niskie .Ludzie wybrzydzają do granic możliwości . Boję się ,że przetrwają tylko galerie i centra handlowe i duże sieciówki , tak jak sie stało w Niemczech...małe lokalne sklepiki popadały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
missy08 ja dopiero otwieram swoj sklepik teraz pracowalam u kogos i jezdzilismy po towar tylko do Lodzi a teraz jak bede na swoim to chcialabym miec cos innego dlatego tez pytam o poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
ja uwazam ze male sklipiki maja urok i swoich klientow... prowadzac sklepik w takim malym miescie jak ja one przetrwaja dlaczego? Poniewaz nie kazdy ma czas by jechac do wiekszego miasta,albo nie ma czym badz poprostu nie planujac wchodzac do mnie cos kupi;)) by jechac do wiekszego mista ttrzeba zabrac troszke wiecej pieniazkow niz np 50 czy 100zl do tego dochodza koszty paliwa czy innego transportu. Tutaj sklep ma pod nosem i idzie wydac pieniazki ktore zaoszczedzil,nawet drobnostka typu broszka cieszy... Ja osobiscie uwielbiam kupowac w Zarze i w River Island ale nie wszytsko tam zastane dlatego kupuje firmowe jak i normlane ciuszki... i mysle ze tak robi wiecej ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale
Sklep w centrum sprzeda wiecej w 1 godz niz ty przez dzień a moze i tydzien . wiem co mówię , bo mój szef ma siec i zamierza zamknac sklepiki w miastach bo teraz nawet na koszty nie zarabiaja , a te w centrach sa oblegane .Wiem bo pracowałam w lokalnym , a teraz prze niesli mnie do centrum .W lokalnym pracowałam sama i były dni zerowe w obrocie , a teraz nie wiem w co rece włozuc no i w koncu dostałam podwyzka. Tak wiec panie wlascicielki malych sklepikow nie czarujcie ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeeeeej
Podobnie bym powiedziała w tym temacie. Mój własny interes - BUTIK Z ODZIEŻĄ to teraz wielka plajta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jakies nieporozumienie
Przecież nikt tu nie mówi ,że jest super. Nie można jednak się od razu poddawać .Mam nadzieje ze wiosna wszystko zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_kobieta_
ja wczoraj nic nie sprzedałam , a dzisiaj do tej pory utargowałam 179 zł .ręce opadają bo muszę zapłacić czynsz i rach za światło no i zaraz zus . oracownika zwolnilam z koncem roku . Teraz zazdroszczę tym którzy mają ciepłe posadki na etatach. może ktoś mnie tu pocieszy , doda otuchy. pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na zarabianie
Kto zapłaci Tobie 15 000 zł za 30 minut pracy?! Dwa miesiace temu siedzialem w pracy. Dzien ten nie zaczal sie dobrze. Spóźniłem się rano, dlatego, że samochód miałem zasypany śniegiem. W biurze dowiedziałem się, że zgłoszony przeze mnie pomysł na modernizację komputerów jest do niczego i mam się zastanowić zanim złożę ponownie podobną propozycję. W kiepskim nastroju natrafiłem na ciekawy list. I co się okazało? Zarobiłem na nim 15 000zł! TO NIE ŻADEN ŻART!!! Nie wierzysz? To oczywiste, kto da 15000 zł za nic? A jednak. Po pierwsze nie za nic, bo wkład wynosi 5 zł po drugie potrzebujesz troszkę pracy, dosłownie 20 - 30 minut jednorazowo (np. dziś albo jutro!). Zarobisz jak każdy, kto bierze w tym udział ok. 15000 zł w okrągły miesiąc! (ja dokładnie zarobiłem 25435 zł w miesiąc, bo poświęciłem 3 godzinki a nie 30 minut! Opłacało się.). Ten sposób wymyślił Roberto T.Kiyosaki jeden z najbogatszych inwestorów na świecie, który w dodatku nie ma pracy... I tak się rozeszło aż trafiło do mnie i do Ciebie! Opowiem, jakie to łatwe i proste, ale jeżeli nie masz teraz 5 minut żeby spokojnie o tym przeczytać zapisz tą stronę i wróć, kiedy będziesz miał czas: ) Tak więc pomyśl czy warto się troszkę zaangażować - to zależy od Ciebie. Gdy opowiedziałem o tym kolegom, wyśmiali mnie... A jednak wziąłem w tym planie udział. Moi znajomi przekonali się dopiero jak zobaczyli moje konto , a ja mówiłem im: wejdźcie w to od razu. Wiadomo, nawet znajomi czasami są nie ufni. Hehe, teraz się z tego śmieją... Jak sobie przypomnę ich miny, gdy zajrzeli na mój stan konta. Zresztą mi też szczęka opadła jak to zobaczyłem! Nawet teraz, kiedy to pisze, dziwi mnie ile osób musi ciężko pracować by spełnić swoje marzenia samochód, sprzęt komputerowy, podróż życia Dziękuję teraz temu, kto wysłał mi tą wiadomość i przedstawił mi ten pomysł! Dziękuję, że nakłonił mnie do tego, aby zrobił jeden mały skok w bok od szarego życia i zainwestować pieniądze po to by włożone - pracowały dla mnie - a nie ja na te pieniądze. Teraz udowodni Ci, że jest to LEGALNY BIZNES!! Nie musisz niczego sprzedawa! Nie musisz rozmawiać o tym z przyjaciółmi, rodziną lub z nikim innym (chyba, że chcesz). Jeżeli jesteś nieśmiały(a) to problem masz z głowy - bo nie musisz mieć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Ktokolwiek, kto trzyma rękę na pulsie może osiągnąć sukces i wzbogacić się o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jeżli wierzysz, że każdy ma swoje pićć minut to po prostu zrób krok po kroku tak jak jest to napisane poniżej! To Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! To jest NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. OK., zaczynamy, bo się rozgadałem. Ten program działa i nieważne, z jakiego kraju jesteś albo, w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonil, klikał w bannery, lub SPAMował, NIE będziesz także płacił za reklamy itp. Wszystko, czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale nie koniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! KROK 1 Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz coś od siebie dać! Więc pierwsze, co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi Robert T. Kiyosaki- "jeżeli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Tak, więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytułem): "Proszę, dodaj mnie do swojej listy mailowej." CHCĘ, ŻEBYŚ WIEDZIAŁ(A), ŻE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM W 100% LEGALNYM! To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz już się szeroko uśmiechać. Nie wiem czy wiesz, ale już czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy. Oto obecna lista: 1 NR KONTA: 75 9168 1014 3912 5989 3000 0010 2 NR KONTA: 77 1020 2472 0000 6302 0181 9457 3 NR KONTA: 81 1020 4128 0000 1202 0058 9259 4 NR KONTA: 97 1090 1593 0000 0001 0153 6227 5 NR KONTA: 94 1140 2004 0000 3602 5298 8830 PAMIĘTAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz "xxx" ze względu na ochronę danych, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą...!!! KROK 2 Gdy już przelałeś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy (wraz z TĄ dodatkową notką- TO BARDZO WAŻNE !!!), następną rzeczą..., którą musisz zrobić to zrobić kopię tego tekstu, później konto nr.1 skasuj, a za ostatnim numerem konta, dopisz swój numer konta. W ten sposób dalej jest 5 numerów konta na liście. Ponumeruj je ponownie od nr 1 do nr 5. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BĄDZ ZACHŁANNY!!! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie, korzystając z Twojej książki mailowej albo reklamować go na swojej stronie WWW - (tak jak ja zrobilem) Aby osiągnąć prawdziwy sukces wystarczy wysłać ten plan do 40 osób Zapamiętaj, że 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia się. Jeżeli masz apetyt na większe pieniąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Mam pytnie, jeśli można do właścicelek własnych sklepów. Czy słyszałyście o nowo powtsającym śląskim centrum handli hurtowego? Ponoc ma to byc obiekt, porównywalnyy do tych pod Warszawą. Ciekawe czy się im uda ściągnąc klientów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze bo zapomniałam. Centrum nazywa się Gwarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTOŚ PYTAŁ SIĘ CZY W SOBOTĘ OTWARTY JEST TUSZYN. z tego co ja wiem to nie. Jest otwarty w niedziele popołudniu i w tygodniu w nocy, największy jest z wtorku na środe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie styczeń był taki sobie, myślałam,że będzie gorszy. Luty zaczyna się gorzej ale nie miałam jeszcze zerowego dnia w lutym. Za to w bieliźnie mam super. ja mam sklepy w małym centrum handlowym, nigdy nie narzekałam na utargi w bielznie, ale traz jak konkurencja się zamknęła to jest super, nie spodziewałam się takich utargów a są takie jak w sezonie. jedyny minus to jest to,że mam bardzo mały lokal bo 11 m myślę,żeby przenieść się do większego i uzupełnić też o osortyment męski, bo ludzie się mnie pytają o piżamy męskie,szlafroki itp Tylko nie wiem czy się nie wpakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
marta1982 ja uwazam kochana ze skoro ci tak dobrze idzie to pozostan przy tym co jestes ,chyba ze znajdziesz w okazyjnej cenie wiekszy lokal....nie ma co na sile sie przenosic i placic olbrzymi czynsz bo co z tego ze sprzedasz meska bielizne jak zarobek pojdzie na czynss,,,, MI sie marzy moj lokal zawsze tysiaczek bym miala w kieszeni hihi a tak place i place i nic z tego nie mam:(:( no ale moze kiedys sie uda....;) Mam do ciebie kochana jeszcze jedno pytanko jaka masz bielizne? bo ja chcialam wprowadzic do swojego sklepu ale taka tania....by ludzie traktyowali to jako dodatek do zakupow...chyba taka bielizna pochodzi z chin ale nie jestem pewna... a ty masz same firmowe???:) U mnie w "miescie" jest jeden sklep z bielizna babka u mnie ciuszki kupuje wiec tez sie do niej wybralam przed sylwestrem chcialam staniczek do sukienki...wybor kiebski przyznam nic mi nie wpadlo w oko.... jedynie pizamka jedna seowniejsza ale odrazu 80 zl i napewno nie warta tej ceny...no znaczaco za mala hiih bo miseczka B a ja mam D takze nie bylo na mnie tam nic.... chcialam wproawdzic kilka pizamek ale takich bardziej boereczki z koszulka do spania tansze kpl al nie wiem gdzie tego szukac??? czy w ptaku badz tuszynie cos takiego jest??!?! i czy tam na szt czy na paczki sprzedaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
i nie poddajcie sie !!! przetrwamy ten okres,,latem nie bedziemy mialy czasu pisac na forum taki bedziemy mialy ruch hihi:) Ja tez nie mialam ani w styczniu 0zł w kasie najmniej mialam w te sniezyce w 45zł i tak przez 5 dni nie przekroczylam 100zł. i jeden raz mi sie zdazylo miec 0zł pierwszego lutego hehe ale co tam zawsze musi byc ten pierwszy raz!!! nie jest az taki zle wczoraj mialam 260zł a kilka dni temu nawet 527zł takze ja wierze ze przetrwam ten okres i nie poddaje sie....wiem wiem ciezko jest ale kto jak nie MY damy RADE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
jestem zalamana nie ma pieniedzy na dotacje a ja musze od poniedzialku placic czynsz porazka!!! dzieki za odpowiedz na temat otwarcia gieldy w Tuszynie w sobote moze warto chociaz podjechac zobaczyc co jest na Ptaku co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrrynka
do marta1902 moi znajomi mieli przez jakieś 10 lat sklep, wielkością odpowiadający Twojemu, centrum miasta, płacili za niego 600 zł czynszu - sprzedawali torebki, skórzane, materiałowe, portfele itp. mieli za szt. i po 700 zł i po 40 zł, generalnie sklep z "lepszej półki" i bardzo fajny, torebki unikatowe. Jak tam przychodziłam to sama często miałam ochotę kupić z 10 na raz, mieli dużo stałych i bdb klientek. Towaru na pólkach pod sufit. Z 1,5 roku temu przyszło im do głowy aby się powiększyć. Lokal powiększyli ze 4 razy tyle, opłaty prawie 3,5 tyś zł, a klientów prawie wcale... zwolnili pracownicę, torebek skórzanych 0, ładniejszych też prawie wcale nie ma... Dowieźli biżuterii, pasków, utopili tyle w wystrój, powiększenie... Wiem, że bardzo, bardzo żałują, ale cóż... Właściciel lokalu nie chce go zmniejszać teraz. Jeszcze kilkanaście mc temu min utarg był średnio 1500 zł za dzień, a teraz dobrze jak mają 200 zł. Jeśli możesz to nie powiększaj, może pomyśl o innych meblach aby jak najwięcej wcisnąć towaru, a to że ludzie pytają się o szlafrok to nie znaczy że go kupią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
a jaka masz umowe? ja czekajac na dotacje podpisalam umowe przedwstepna i umowilam sie ze place polowe czynszu....taka poprostu rezerwacja i tez mi sie przedluzylo o miesiac i poprostu zaplacilam za ten miesiac polowe choc z niego nie korzystalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
niestety moim wlasciciele lokalu nie zgodzili sie na polowe za polowe lutego jeszcze jakos to przezyje i zaplace ale jak nie dostane do marca dotacji to bede musiala zaplacic za caly miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A...śka czy mogłabym się jakoś z Tobą skontaktować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andza trzymaj się masz chociaż pewnośc że masz dotację ja mam umowe dzierżawy od marca ale jeszcze nie widziałam na oczy druków z up i żadnej pewności czy komuś tam spodoba się mój pomysł na zarabianie chociaż jak czytam wpisy to zaczynam wątpic w to zarabianie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andza trzymaj się masz chociaż pewnośc że masz dotację ja mam umowe dzierżawy od marca ale jeszcze nie widziałam na oczy druków z up i żadnej pewności czy komuś tam spodoba się mój pomysł na zarabianie chociaż jak czytam wpisy to zaczynam wątpic w to zarabianie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×