Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość powiem niezbyct miło
17:06 [zgłoś do usunięcia] ewawakulinska (ewawakulinska@vp.pl) Witam czytam, i czytam te niektóre wypowiedzi i już mi sie włos na głowie jeży Jestem z okolic Szczecina...miasteczko ma ok 25 tys mieszkanców. W listopadzie otworzyłam sklepik z odzieża. Powiem tak, lokal 60 metrow w tym 30 to całe zaplecze, bez witryny- koszt miesieczny najmu 2500!! taniej nie ma ;/ lokalizacja przy najbardziej ruchliwej ulicy, towar bardzo dobry- odziez damska + bizuteria recznie robiona sebrna, krysztaly swarovskiego i sztuczna( wykonujemy ja sami wobec twego jest tania ) Ruch niby jest, klientki chodza marudza ale nie kupuja bo nie ma kasy. Miasto opiera sie na zakladach chemicznych w ktorych pracuje 3/4 mieszkancow- zaklad ma kryzys wiec ludzie nie kupuja. Od listopada najwiekszy utarg i to przed swietami byl w granicy 700zl z tego zarobek nasz to 350 zl. W tego typu biznesie najwazniejsza jest reklama na ktora nas niestety nie stac. po oplaceniu zusy (ulgowego) czynszu, pradu i gazu , z pracownikiem - mama- na 0,5 etatu jest naprawde ciezko- mimo ze jej wyplata jest tylko na papierze. Towar mamy z warszawy z hurtowni, jest bardzo dobrej jakosci, spodnie materialowe u nas w sklepie to koszt 70- 80zl, golfiki, bluzki, koszule, swetry- od 30- 60zl, sukienki drozsze od 100 do 200zl ( od listopada zeszlo moze ok 7 sztuk) Na sam poczatekk wydalismy moze 20 tys na towar, do tego wymalowanie lokalu, kupno wieszaków i mebli od producenta to kolejne ok 10tys...... Tyle moge powiedziec na ten temat. Jesli do konca wakacji nie bedzie konkretnego utargu zamykamy interes. Sklep z bizuteriawww.emj.com.pl tez nie hula, choc nie wiemy dlaczego. Towar jest bardzo ladny i co najwazniejsze nie powala cenowo...Podalam adres, moze ktoras z was sie skusi Same widzicie jesli checie o cos zapytac slijcie na ewawakulinska@vp.pl powiem szczerze nie dziwie sie ze nie hula ceny masz astronomiczne bizuterii to malo powiedziane ... svarowskiego bizuterie mozna w hurcie kupic za groszaki ...na alegro za te Twoje ceny to by sie dziesiec sztuk kupilo ... niestety soryry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewawakulinska
Witam Niestety ale nie masz racji, na allegro proponuje kupowac osobom ktore nie koniecznie interesuje oryginalność kamieni, podróbki to mozna kupic za 20 zl- czemu nie :) Moje sa autentyczne, z pewnego źródła, dlatego też ceny są troche wyzsze, poza tym do kazdego kompletu jes dokladany łancuszek, i to on tez podnosi cene , bo nie sprzedam go za 1zl...sorry :) Wszystko to co jest na swarovskich jest srebrne a nie posrebrzane...dlatego cena jest wyzsza. Gdybys zobaczyl jakie sa ceny u jubilerow od razu bys zmienil zdanie ..... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem niezbyt miło
nie mówię o kupowaniu na alegro , jestem zarejetsrowana w hurtowni która sprzedaje wyroby svarowskiego i dodatki do samodzielnego robienia bizuterii , ceny są rzedu kilku, kilkunastu groszy za srebrne eleementy tego typu , nie mówie o zadnym alegro , prowadze firme i widze ceny w hurtowniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewawakulinska
A to przepraszam ;) Mogłabym poprosic cie o nazwe tej hurtwoni? maja dostepna oferte przez internet? Niestety ale ja kupuje tylko w hurtwoniach internetowych, nie mam dostepu do stacjnarnych ;/ wyslij mi nazwe na priva ewawakulinska@vp.pl prosze :) Bede niezmiernie wdzieczna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem niezbyt miło
to jest hurtownia internetowa , nie wiem czy maja siedzibe stacjonarna , bo nie korzystam z hurtowni stacjonarnie wszystko zalatwiam przez inetrnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem niezbyt miło
jeśli szukasz tanich towarów to zarejestruj sie na zentradzie albo chh , chh jest bezpłetne dla kupujących ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem niezbyt miło
jesli szukasz czegos tanio to zarejestruj sie na chh , jest bezpłatna dla kupujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
dziewczyny ale jestem szczesliwa:) wczorja po remoncie otworzylam pierwszy dzien o godz 13:00 bo nie dalam rady rano jeszcze niestety sprzedalysmy z mama i utargowalam 308zl dzis otworzylam normalnie o 10 i powinnam miec do 17 ale byly klientki i zostalam do 18:!5 i jestem taka szczesliwa utargowalam 1460zl!!! szok poprostu wszyscy umowia ze slicznie mam po remoncie i chwala moj wiosenny towar mam nadzieje ze jutro sobota i tez targ bedzie niezly:)) no nic pt to ide wypic szampanka z moim "mezem" swietowac utarg:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela77
Gratuluję , żeby mi się tak udało .Jestem po wychowawczym i zdecydowałam że otworzę sklepik z odzieżą trochę się boję ale do odważnych świat należy albo wypłynę albo utonę .Tylko żeby ten towar dobrze wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela77 moze z odzieza dziecieca doswiadczenie masz, no a dziecko zawsze potrzebuje nowych ubran bo rosnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela77
Też o tym pomyślałam tylko u nas jest już sporo sklepików z odzieżą dziecięca, mąż mi mówi abym wybrała odzież z końcówek serii zamawianych przez internet na pomorzu jest ich trochę a u nas nie ma żadnego jestem ze świętokrzyskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz to lepiej z hurtowni bardziej sie oplaca brac ... wiekszosc osob robi zakupy przez internet teraz i zna ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela77
Przeglądam w internecie ,szukam znalazłam kilka ,tylko pierwszy raz to boję się czy ubrania są ok ,ale z tego co czytam to dużo osób zamawia przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprowadzam tylko i wylacznie towar przez internet, prowadze hurtownie , głównie niemieckiej odziezy, i holenderskiej ale to dziecinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela77
A może by zamiast 5-10-15 to zrobić 4-9-14 i bym mogła mieć różności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewawakulinska
Witam Przejzalam obie te hurtownie....i niestety one mnie nnie urzadzają, ja nie szukam gotowych bransoletek, kolczykow... ja szukam polfabrykatow do ich robienia tylko i wylacznie srebrnych... Dzieki za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem niezbyt miło
nie mówilam akurta tego odnośnie tych wyrobów, widocznie nie umiesz szukać bo ja te hurtownie znalazłam do ręki , ja codziennie spędzam kilka czasem naście godzin na wyszukiwaniu najtanszych hurtowni z calej Europy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do andza
Witaj mam prośbę podaj jakiś kontakt do siebie może być gg lub mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do andza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewawakulinska
Mam pytanko w takim razie skoro robimy to samo podpowiedzialabys mi ktoras z hurtowni w Polsce ze srebrem? Nie mówie o Sebzdzie- juz sie na nich przejechalam....Szukam takiej ktora max w tydzień dostaarczy zamowione towary? Poprosze jesli moge na maila ewawakulinska@vp.pl ewentialnie gg 3269306. bede niezmiernie wdzieczna :) Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza do kogo to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata.
andza chcialabym Cię o cos zapytać napisz do mnie beata591@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
missy08 ciesze sie ze masz taki humor i utarg prosze napisz jakie masz ubrania wiosenne i gdzie je kupilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia88
no wlasnie missy gdzie sie zaopatrujesz i jakie masz ubranka ze ci tak ida? i jakie ceny? w jakim miescie masz butik? wlasnie sie przymierzam do otwarcia butiku ale sie boje ze mi nie wyjdzie :( dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menia88
no wlasnie missy gdzie sie zaopatrujesz i jakie masz ubranka ze ci tak ida? i jakie ceny? w jakim miescie masz butik? wlasnie sie przymierzam do otwarcia butiku ale sie boje ze mi nie wyjdzie :( dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
napisalam taka dluga widomosc i mi stronka wygasla...teraz musze juz uciekac wieczorkiem wam na wszystko odpowiem:* milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
missy08 odezwij sie do mnie to moje gg 7835716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andza w moim up każą czekać na druki (nie mówię o kasie )do początku marca .Zaczynam załamywać ręce no ile można czekać.missy08 miło poczytać że komuś się udaje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×