Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość outlet hurtem
Witam serdecznie Jestem bezpośrednim importerem odzieży typu outlet. Są to głownie młodzieżowe marki: Pimkie, Atmosphere, Bershka, Zara, Abercrombie, Hollister, Jack Jones, Fishbone, New Yorker, Xdye i wiele, wiele innych. Jest to odzież z aktualnych kolekcji, pełnowartościowa, nowa, Z metkami lub bez, bardzo szeroki asortyment, częste dostawy. Towar poszukiwany, znany doskonale osobom zainteresowanym tematem odzieży i (co najważniejesze) świetnie się sprzedaje. koszulki: 13-19 zł za szt bluzy: 21 - 35 zł kontakt: outlet.hurt@wp.pl Zainteresowanych proszę o kontakt prześlę ofertę wraz ze zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
gosia1269 tak mam przyznana dotacje nawet poreczycieli zalatwionych wszystko zalatwione z urzedem tylko brak pieniedzy na wyplacenie mi dotacji jutro mam dostac to na pismie ale co z tego jak ja musze juz dzialac a nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
i jak kochane wam dzis szlo?? ja od dzis mam zamkniete remonik...ale z tego co widzialam to pustki byly na ulicach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula06
Ja dzisiaj miałam 170 zł, ludzi jak na lekarstwo ale niestety musimy przetrwać ten okres pod koniec miesiąca jadę po towar to mam nadzieję że będzie coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati25
Witam wszystkich butikowiczów .Mam pytanie chcę otworzyć butik z markową odzieżą drugiego gatunku . Mam pomysł mam lokal lecz nie mam adresów hurtowni ---pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zajmuję się importem nowej włoskiej odziezy. Zainteresowanym chętnie prześle ofertę na maila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outlet hurtem
Witam ponownie Posiadam markową odzież młodzieżową również w 2 gatunku w bardzo atrakcyjnych cenach, w miksach lub na sztuki. Jest to odzież nowa, z aktualnych kolekcji w modnych wzorach. Marki Pimkie, Atmosphere, Bershka, Zara, Abercrombie, Hollister, Jack Jones, Fishbone, New Yorker, Xdye i wiele innych. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PFG
www.polishfashiongroup.pl www.kolekcjebutikowe.pl Wszystko pierwszy gatunek ,ale na pewno znajdzie się coś taniego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
hej dziewczyny dzis odbieram swoj lokal a ponoc w srode beda pieniadze w UP wiec mam nadzieje ze od 1 marca wkoncu rusze trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andza moje gratulacje trzymam kciuki za powodzenie . A w moim up nadal "błoga "niewiedza będę u nich w poniedziałek zobaczymyco powiedzą .pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asineczka1
Witam, mam do sprzedania dekoracyjne naklejki na ścianę i nie tylko.... Koszt naklejki to 4 zł/szt.(średnia), duża to 6 zł. http://allegro.pl/item906645920_naklejki_scienne_kwiaty_dla_dzieci_wyprzedaz.html http://allegro.pl/item906647318_naklejki_scienne_duze_kwiaty_wyprzedaz.html Ilość to ok. 200 szt - średnich i 200 szt. dużych. Zapraszam mieszkanie100@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka.
witam, jeśli ktoś jest z krakowa i potrzebuje pomocy w prowadzeniu sklepu z odzieżą służę radą. mam duże doświadczenie w tej branży i znam sposoby na podniesienie sprzedaży. moje gg 10698122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewawakulinska
Witam czytam, i czytam te niektóre wypowiedzi i już mi sie włos na głowie jeży :) Jestem z okolic Szczecina...miasteczko ma ok 25 tys mieszkanców. W listopadzie otworzyłam sklepik z odzieża. Powiem tak, lokal 60 metrow w tym 30 to całe zaplecze, bez witryny- koszt miesieczny najmu 2500!! taniej nie ma ;/ lokalizacja przy najbardziej ruchliwej ulicy, towar bardzo dobry- odziez damska + bizuteria recznie robiona sebrna, krysztaly swarovskiego i sztuczna( wykonujemy ja sami wobec twego jest tania ) Ruch niby jest, klientki chodza marudza ale nie kupuja bo nie ma kasy. Miasto opiera sie na zakladach chemicznych w ktorych pracuje 3/4 mieszkancow- zaklad ma kryzys wiec ludzie nie kupuja. Od listopada najwiekszy utarg i to przed swietami byl w granicy 700zl z tego zarobek nasz to 350 zl. W tego typu biznesie najwazniejsza jest reklama na ktora nas niestety nie stac. po oplaceniu zusy (ulgowego) czynszu, pradu i gazu , z pracownikiem - mama- na 0,5 etatu jest naprawde ciezko- mimo ze jej wyplata jest tylko na papierze. Towar mamy z warszawy z hurtowni, jest bardzo dobrej jakosci, spodnie materialowe u nas w sklepie to koszt 70- 80zl, golfiki, bluzki, koszule, swetry- od 30- 60zl, sukienki drozsze od 100 do 200zl ( od listopada zeszlo moze ok 7 sztuk) Na sam poczatekk wydalismy moze 20 tys na towar, do tego wymalowanie lokalu, kupno wieszaków i mebli od producenta to kolejne ok 10tys...... Tyle moge powiedziec na ten temat. Jesli do konca wakacji nie bedzie konkretnego utargu zamykamy interes. Sklep z bizuteria www.emj.com.pl tez nie hula, choc nie wiemy dlaczego. Towar jest bardzo ladny i co najwazniejsze nie powala cenowo...Podalam adres, moze ktoras z was sie skusi :) Same widzicie :) jesli checie o cos zapytac slijcie na ewawakulinska@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH ! JESTEM TUTAJ NOWA.ZA DWA TYGODNIE OTWIERAM SWÓJ SKLEPIK Z ODZIEŻĄ.ZOSTAŁO MI JESZCZE DOKOŃCZYĆ REMONT, POSPRZĄTAĆ I MOGĘ JECHAĆ PO TOWAR.NO WŁAŚNIE,W TYM TYGODNIU PLANUJĘ JECHAĆ NA GIEŁDE I NIE WIEM CZY BĘDZIE TAM COŚ CIEKAWEGO,CHODZI MI O WIOSENNĄ KOLEKCJE?MOŻE KTOŚ PODPOWIE?ZAPLANOWAŁAM WYJAZD NA ŚRODĘ.Z GÓRY WAM DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej olsztyn
a ja myśle o zamknięciu firmy, bo dokładam już kolejny miesiąc do biznesu to nie ma sensu - branża budowlana :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelia30-BUTIK Z SUKIENKAMI
Witam serdecznie! Myślę o otwarciu butiku z sukienkami, tunikami plus dodatki. Jest może ktoś, kto prowadzi podobny interes... ? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
hej dziewczyny ja dzis zaczynam maly remont swego lokalu i nie mam pomyslu na kolor scian i dekoracje podpowiedzcie cos prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiz11
Witam, juz od dłuższego czasu śledzę ten watek. W paźdzerniku otworzylam sklepik internetowy z nową odzieżą typu outlet i zastanawiam się nad otworzeniem małego sklepiku stacjonarnego :) Dla pocieszenia dla wszystkich w internecie też od połowy stycznia do dziś straszna kiszka troszkę allegro podbija sprzedaż ale z zysku w lutym nici :) www.dobrzeubrani.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Witajcie Dziewczyny w Łodzi jest już wiosenny towar na ptaku i w Tuszynie ale jeszcze go nie brałam na razie bazuje na sweterkach i tunikach z długim rękawem. Ogólnie jest słabo bo to luty i jeszcze brak słoneczka a pogoda jak wiecie potrafi troche zniechęcić do zakupów.Głowy do góry i byle do wiosny.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
DoniaG nawet mnie nie zalamuj piszesz ze jest juz wiosenny towar a mi UP nadal nie wyplacil pieniedzy prosze napisz mi jak ksztaltuja sie ceny wiosennych ubran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
ja dzis bylam po towar cudenka przywiozlam takze w czwartek po remoncie otwieram jutro tylko wycena i sprzatanko po remoncie...klientki juz pytaja kiedy otwieram tazke jestem dobrej mysli....Ja sie nie poddaje:))) moze byc juz tylko lepiej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kollczykii
sprzedam tanio kolczyki pakowane po 100 lub 200 par, zdjęcia, cena na meila: ika2010@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoniaG
Import włoski sweterki bluzeczki rybaczki płaszczyki ceny od 25-60zł. Polski producent spodnie od 30 35 38 40 45 żakiety 40 50 60. Wybór jest naprawdę duży u mnie pytają sie na razie o tuniki ale długi rękaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelia30-BUTIK Z SUKIENKAMI
hej! jestem załamana, wczoraj na jednym z forum mojego miasta spytałam się czy butik z sukienkami przydałby się w naszym mieście...i niestety odpowiedzi były negatywne! :-( jakis czas temu na innym forum spytałam sie i tam dwie osoby odp. na pytanie, ale za to pozytywne. a teraz 4 odp. i wszystkie negatywne. Myslałam,ze to fajny pomysł...z tego co w innych miastach zauważyłam, taki sklepik powinien się spodobać kobietom. Ja osobisci wolałabym iść do jednego sklepu i mnieć spory wybór sukienek niz latać po cały mnieście....i jeszcze z marnym efektem..jak to w moim mieście bywa często. Nie wiem co robić, naprawde się na niego nastawiłam, mam juz prawie wszystko przemyslane-dostawców, wystrój lokalu...itp. a tu takie rozczarowanie.. Powinnam wziazc sobie do serca te opinie i dać sobie spokój z nim czy nie zwracać uwagi i otwierać? Czy jest ktoś kto ma taki sklep lub mniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
hej dziewczyny jestem w potrzeasku mam wszystko zamowione do sklepu wyposazenie kase itd a UP nadal nie ma pieniedzy remont nawet jakos sie posuwa do przodu wszystko by bylo ok gdyby byla kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Podpowiedzcie gdzie najlepiej pojechać po ubranka dla niemowląt i dzieci?Byłam na Ptaku ale tam raczej wybór jest mały, chyba że coś przeoczyłam.Proszę,napiszcie gdzie warto pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva Ventt
mam bogaty wybór ubranek dla dzieci Disneya, ale nie tylko z niemieckiego neckermana także jak jestes zainteresowana to mój e-mail jest post wyżej przy odziezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×