Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sklep z odzieżą

Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...

Polecane posty

Gość taka jedna co sobie podczytuje
dajcie już spokój z reklamą na tym forum, bo co drugi post jest z reklamą, to robi się nudne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka_mała
Do dora1950 Pierwsze egzemplarze ubrań marki "Quiosque" kupiłam ze 12 lat temu. Był u nas sklep mający właśnie ubrania z tej firmy oraz GANTOSA, MAXIMY. Jakościowo na pewno są niezłe, ceny też raczej przystępne. Wtedy ta firma miała rewelacyjne ubrania, unikatowe. Na kilka lat ta marka znikła z naszego miasta. Teraz jest u nas chyba sklep firmowy, ale nic tam nie kupiłam, chyba mają niewielu klientów. Zwłaszcza, że obok tego sklepu jest sklep który non stop robi spore promocje, wyprzedaże itp. Na wiosnę miałam kupić płaszczyk w Quiosque za 289 zł, ale obok przecenili swoje płaszcze z 259 zł na 99 zł i się nie zastanawiałam. Niby fajne mają ubrania, ale nic co by urzekło i czego by nie było. Niedawno jak tam byłam to sprzedawczyni powiedziała do drugiej: ciekawe czy sklep dotrwa do zimy... Firma nawet fajna, podobna do DE FACTO, ale nie wiem czy przebijesz się z nią na lokalnym rynku. Na pewno dużo trzeba zainwestować na początek, tylko czy to się zwróci? Decyzja należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z innej beczki troszke
Chcialabym Was zapytac o kwestie bezpieczenstwa w sklepie... Bo jak rozumiem prowadzicie je same, same tam siedzicie czy nigdy Was cos nieprzyjemnego nie spotkalo ? Wiadomo, ze ludzie sa rozni, czesto widzi sie roznych lubiacych wypic, albo takich co robia z siebie nie wiadomo kogo i lubia kozaczyc. Czy nic takiego Was nie spotkalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARODZIEJKA_MAŁA
Do dana1950, jeszcze z takich firm mogę Ci polecić: AGGI, GREY WOLF, DANHEN, TATUUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejko mała! Dziękuję,że byłaś tak miła i podzieliłaś się swoją wiedzą ze mną.Od dłuższego czasu się zastanawiam nad wejściem we franczyzę.Fakt,że koszty są duże ale jak się trafi w dobrą firmę to naprawdę jest super.Ja już od dłuższego czasu prowadzę sklep z odzieżą damską i chwilami mam dosyć.Za dużo rzeczy okazuje się nie trafionych i nawet po wielkich przecenach wiszą kilka lat.We franczyzie nie martwię się zapasami.Towar jest własnością franczyzadawcy. Dziękuję bardzo,zainteresuję się tymi firmami,które podałaś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie do końca jest tak, że towar jest własnością franczyzodawcy. Obecnie mam jedną umowę franczyzową i za towar (trochę inne branża) płacę gotówką w dniu odbioru. Analizowałam propozycje współpracy franczyzowej firm odzieżowych i tez różnie z tym jest. Zwykle jednak ryzyko otwarcia sklepu ponosi franczyzobiorca. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franczyza nie ejst taka super
franczyza nie ejst taka super , musisz spełnić warunki, zaplacić za licencję, znak, markę zależnie od umowy, spełnić odpowiednie warunki , dopasować sie do franczyzobiorcy , nie możesz sie na ogól samodzielnie rozwijać ani o niczym decydować, i często płacisz procent od sprzedaży,za towar wyposażenie , wygląd sklepu czy punktu, któy prowadzisz płacisz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
Może jest ktoś zainteresowany kupnem firmowej odzieży dziecięcej do 2 roku życia??? Otwierając sklep wprowadziła stoisko dla dzieci jednak czas pokazał że na tej ulicy jest większe zapotrzebowanie na ubrania dla Pań o większych kształtach więc chce się je zlikwidować. Ubranka są naprawdę śliczne, znanych angielskich marek, z metkami i w atrakcyjnych cenach. Najczęściej po 6 sztuk z danego modelu w różnych rozmiarach od 0 do 23 miesięcy. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę pisać! Oczywiście wystawię fakturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sklepowej
A jakie to te atrakcyjne ceny? I gdzie można do Ciebie napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
carmen60@wp.pl Ceny oczywiście zależą od zamówionej ilości, ale dla przykladu: 7-mio pak body dziecięce dobrej jakości 30zł komplet dla dziewczynek (sukienka, majtki, czapeczka)- 29zł komplet dla chłopców (spodnie, koszulka,kamizelka)- 37zł sukienka dzianinowa dla dziewczynek- 20zł ŻADNEJ CHIŃSZCZYZNY- same markowe ubrania angielskie z metkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sobie podczytuje
Voga sukienkę nr 10 masz za 25 zł a ja płaciłam za nią na ptaku 21 zł i było więcej kolorów, był jeszcze turkus, biały niebieski.... ogólnie widzę,że masz drogie rzeczy a jak u Ciebie z wysyłką całe koszta pokrywa kupujący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sklepowa
te ceny to chyba detal nie hurt, markówki angielskie z metkami to ja mam po 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sklepowa
nic dziwnego że sprzedać nie mogłąs przy takich cenach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
w takim razie czekam na ofertę tych markówek angielskich za 10 zł!!!! carmen60@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
ps. tylko proszę o odpuszczenie sobie ofert typu primark czy matalan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sklepowa
oferta poszła , Dorothy Perkins, Marks&Spencer, Miss Selfridge, Top Shop, River Island, Atmosphere, New Look Disney, Adams, Next, Mothercare, George , Puma, Nike, Adidas takie marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sklepowa
15:44 [zgłoś do usunięcia] sklepowa ps. tylko proszę o odpuszczenie sobie ofert typu primark czy matalan! primark to normalny sklep w anglii badziew, a matalana nawet nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepowa
fajna oferta ale dla kogoś z ogromnym sklepem dziecięcym, ja mam tylko małe stoisko dziecięce w sklepie damskim także wiadomo że nie będę brała na palety czy po 300 sztuk! poza tym przy cenie np. 15zł za sztukę to moja cena detaliczna za 3 rzeczy wcale nie jest taka wysoka... Ja osobiście nie jestem zwolenniczką miksów, wolę sama wybrać towar, nie mniej jednak dziękuję za ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sklepowa
mam i na sztuki , ale oczywiście to już inne takie ceny to tylko hurtowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . dziewczyny powiedzcie mi , czy sprzedając na placu małym targu trzeba mieć założoną firmę ?? .czy mogę kupić towar i zapłacić placowe i stać kiedy chce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za takie pytanie , ale nie mam pracy i chciala bym sobie w ten sposob zawsze coś zarobić ... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cen - staramy się trzymać poziomu Wólki Kossowskiej. Jestem tam dosyć regularnie. Z reguły my pokrywamy koszty przesyłki. Pozdrawiam www.vogahurt.pl - zapraszam do galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna co sobie podczytuje
ania musisz mieć założoną firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniania - teoretycznie możesz nie zakładać firmy, tylko w razie kontroli na placu np.urzędu skarbowego, możesz mieć kłopoty. Widziałam raz jak sprzedający zostawiali swoje stoiska i uciekali. A niektórzy płacili mandat 200 zł i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Importujemy odzież damską z Italii.Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą którą kierujemy do odbiorców hurtowych.Oferujemy Państwu odzież wysokiej jakości w najmodniejszych niepowtarzalnych i oryginalnych wzorach. Strona WWW w budowie wkrótce bedzie dla Państawa udostepniona. Tym czasem ceny, zdjęcia i warunki sprzedaży na email. agnieszka.a1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missy08
czy wam rowniez idzie tak zle? utargi sa tragicze sama nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daję w poniedziałek wypowiedzenie lokalu i robię mega wyprzedaż żeby choć część kasy odzyskać i zapłacić zaległy czynsz. niestety nie dałam rady :( a szkoda, a włożyłam tyle pracy i serca w mój sklepik :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andza
hej dziewczyny czy ktoras z was byla w Tarnowskich Gorach na gieldzie nazwanej Gwarek? odpiszcie bo jestem ciekawa czy warto tam jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w sklepie w kratkę parę dni jest bardzo żle dzisiaj mialam 300 zł .ale i tak zauważylam ze coraz gorzej. sama sie zastnawiam co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też tak w kratkę idzie w ciuchach... w bieliźnie mam ok bo trochę ruszyły się stroje kąpielowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×