Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miśka_24

koszty wesela

Polecane posty

Gość justynek84
Witaj, tak jak napisałam koszt wesela zamknął nam się w 15 tys. zł. i ta cena obejmuje wszystko, m.in. formalności w USC, przystrojenie kościoła i sali weselnej itp. A chleb ze smalcem jak na każdym przyzwoitym weselu też był, oczywiście jako dodatek do reszty dań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nangelsonka
Czytam tak te wasze wypowiedzi i też dochodzę do wniosku, że tradycyjne wesele to chyba nie dla mnie. Zapraszanie 200 osób z których znam może 50 to żadna przyjemność, a koszty jak ktoś zauważył też są niebagatelne. Dlatego już praktycznie podjęliśmy decyzję, że robimy obiad weselny dla 20 osób, w tym najbliższej rodziny i znajomych. Reszta niech się obraża, trudno. Tak sobie myślę, że 250 zł na osobę to chyba będzie w porządku. Za taką kasę zrobi się jakieś fajne przystawki, solidne danie obiadowe no i oczywiście alkohol. Myślicie że taka kwota wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
250 spokojnie wystarczy na wszystko:) Nawet jak nie bedzie to calonocna impreza to wydasz duzo mniej. No albo w sumie jak jest tak malo osob to mozna zaszalec z menu i podac co bardziej wykwitnego niz dewolaj i pieczen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nangelsonka
Raczej nie myślimy o imprezie całonocnej. Posiedzimy kilka godzin, pogadamy i rozejdziemy się do domów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka_klotka2
250 PLNów powinno być jak najbardziej ok. Można przyjąć, że w dobrej restauracji przystawki kosztują 20-30 zł na osobę, drugie danie no powiedzmy 40-60 zł co daje ok. 100 zł na jedzenie. Zostaje więc jeszcze 150 zł, które moim zdaniem spokojnie można przeznaczyć na tort i alkohol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejt-Frut
Grupa Grejt-Frut oferuje swoje usługi na weselach, studniówkach, eventach, dancingach, festynach i innych. http://www.grejt-frut.pl/ Zespół muzyczny Lubuskie - wesele Lubuskie - Zielona Góra Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×