Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Dziewczyny z pełną szczerością i bez zastrzeżen polecam Doktor Świątecką, przyjmuje ona na Skłodowskiej (w prywatnym gabinecie) kobietka jest konkretna , na wszystkie pytania odpowie bez problemu i fachowiec w swoim zawodzie..Zanim trafiłam do Pani Doktor przeszłam przez paru ginekologów ale już nie muszę szukać.. Jest to Pani ginekolog która zajmuje się zarówno niepłodnościa jak i regulacja miesiączek itp. Z całym przekonaniem polecam Panią Doktor Świątecką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo wazne pytanie
dziewczyny, czy wiecie może gdzie u nas w Białymstoku można zrobić BADANIE ŻYWEJ KROPLI KRWI?? Jest to bardzo dobre badanie do wykrycia grzybicy ogolnoustrojowej. Bo jesli ktoras z was leczy sie na grzybice pochwy i caly czas ma nawroty to moze to byc wlasnie grzybek w jelitach. Z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki
a jakie tabletki anty zazwyczaj przepisuje wam dr oniszczuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaina jania jania
dobry onkolog na Ogrodowej to dr Jarosz Stanowczo odradzam dr Kowalczyka z Siewnej - konował jakich mało! Kilka razy mi mocno podpadł, jest niedouczony, ma słaby sprzęt USG i ogólnie małą wiedzę, do tego nie potrafi rozmawiać z pacjentką. Wiele razy płakałam przez jego diagnozy. Kiedyś wykrył mi chlamydie, które leczył 3 miesiące 3 różnymi antybiotykami i był zdziwiony że badania nadal pokazują że mam chlamydie. Wykonywał mi niewiarygodne badania, nie miałam chlamydii (zrobiłam prywatnie posiew na ich obecność), niepotrzebnie podawał mi antybiotyki. Nie widział zarodka w 8 tygodniu ciąży i nastraszył mnie pustym jajem płodowym. Teraz jestem w 16 tygodniu ciąży i szczęśliwie chodzę do innego lekarza. Chodzę do dr Wasilewskiego, jestem do tej pory zadowolona. Wszystko tłumaczy jak prostej babie, wszystko wiem, zawsze mnie uspokoi gdy się o coś martwię. Przyjmuje na NFZ w nowej przychodni na Antoniuku Fabrycznym 10. Co do dr Nowaka - nie wiem, na ile prawdą jest to molestowanie, ale ma obecnie trzecią żonę - a jak widzicie jest jeszcze dość młody. To daje do myślenia. Dr Biedrycki ma ogromne kolejki bo rozdaje tabletki anty na prawo i lewo, nie trzeba być świetnym lekarzem żeby to robić. Podobno gdy pojawia się jakaś choroba, albo nie daj boże ciąża - nie radzi sobie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie1
czy ktoś nie wie czy novynette bierze się po kolei jak są na opakowaniu (od poniedziałku) czy jak biorę od soboty to mam wziąć pierwszą tabletkę z napisem sobota (tj. 6 tabletka na opakoawniu) ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie1
czy ktoś nie wie czy novynette bierze się po kolei jak są na opakowaniu (od poniedziałku) czy jak biorę od soboty to mam wziąć pierwszą tabletkę z napisem sobota (tj. 6 tabletka na opakoawniu) ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humana
Novynette wszystkie mają ten skład, są to tabletki 1 fazowe wiec bez różnicy która weźmiesz, byle regularnie i pamiętaj o 7 dniowej przerwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humana
novynette sa tabletkami jednofazwymi, czyli kazda ma ten sam skald, wiec bez roznicy ktora wezmiesz, byle regularnie:) no i pamietaj o 7 dniowej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie1
czy ktoś nie wie czy novynette bierze się po kolei jak są na opakowaniu (od poniedziałku) czy jak biorę od soboty to mam wziąć pierwszą tabletkę z napisem sobota (tj. 6 tabletka na opakoawniu) ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humana
Dziewczyno wiesz,że takie coś jest karalne? Nie można sprzedawać takich leków ot tak sobie!! Rozumiem,że zostało ci opakowanie czy coś, ale pomyśl jakie mogłyby być skutki, gdyby taki lek ( bo tabletki antykoncepcyjne są lekiem) dostałby sie w niepowołane, nieodpowiedzialne rece np. jakieś 15latki, która nie ma pojęcia o działaniu antykoncepcji i zasadach jej prawidłowego stosowania..? Sama znam dziewczynę, która sama sobie zmienia co 2 miesiące rodzaj tabletek, jesli dorwie na necie gdzies taniej. naprawdę zastanówmy się co piszmy a przede wszystkim co robimy..tak na zdrowy rozsądek, jeśli sumienie nas nie rusza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicbialic
witajcie :)od jakiegos czasu czulam ze cos sie dzieje ze mna ale probowalam nie robic sobie nadziei i czekac jak najdluzej ze zrobieniem testu.. dzisiaj rano nie wytrzymalam.. i mam dwie kreski :) czy testy moga sie mylic? zdarzylo wam sie to kiedysbylam juz na becie- jutro wyniki.. tearz sprawa ginekologa... nie mam kompletnie pojecia do kogo sie udac. najchetniej wolalabym kogos z nfz... ale widze ze niektore z was maja juz doswiadczenie i proszewas abyscie mi napisaly szczerze ... czy mam od razu wybrac sie prywatnie? ??o jakich sumach mowimy ( chodzi o cala wizyte lacznie z badaniami) moze poprostu nie ma sensu tracic nerwow i zdrowia na przychodnie publiczne? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka989
Cześć dziewczyny. Czy może macie jakieś namiary na dr. Oniszczuk? Czy przyjmuje na nfz jeśli tak to gdzie i w jakich dniach, godzinach. Czy trzeba się jakoś wcześniej umówić. Piszcie co wiedzie. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakkkk
przjmuje na NFZ w akademiku UMB (jesli jestes studenta) albo na Waszyngotona 15.Trzeba isc na 1 pietro i zarejestorwac sie,do akademika nawet moze przyjac kolejnego dnia natomiast w szpitalu dlugo sie czeka.Tak czy siak zarejestrowac sie trzeba na waszyngtona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka989
A trzeba mieć jakąś legitymacje ubezpieczeniową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaakkkk
no normalna ze trzeba dlatego na NFZ sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniutka555
hej dziewczyny, z całą szczerością polecam dr Świątecką, jest najlepsza spośród białostockich lekarzy, a wielu ich odwiedziłam, tylko ona przedstawia sprawę jasno i rzeczowo i nie olewa pacjenta, tylko problem bo trzeba chodzić prywatnie, a z lekarzy na NFZ polecam dr Kukule-Bukrabe, robi wszystkie badania, bada piersi, świetna NIGDY prywatna klinika!!!, moja koleżanka prawie umarła w jednej z prywatnych klinik białostockich z winy lekarzy bo przeoczyli pare rzeczy podczas porodu, niedlugo sprawa pewnie ujrzy switlo dzienne - najbardziej okrzyczana klinika!!! UWAŻAJCIE CO ROBICIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszka 102
A gdzie przyjmuje dr Kukule-Bukrabe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
hej dziewczyny poradzcie mi proszę :) wiem że dobra jest dr, Gacut słyszałam dobre opinie ale nie mam namiarów czy ktoś ma ?? staram sie z mężem o dziecko :) a może macie jeszcze jakiś gin. tylko kobiety jakiś nie mogę sie przełamać do facetów :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikkkkk
hej dziewczyny słyszałam ze dobra jest dr. Gacut czy ktoś ma na nią namiary ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi l.
www.napromedica.pl rewelacja. a jeśli chodzi o niepłodność - tylko dr Wasilewski! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W szoku...
Do Monikkkkk - poszukaj w internecie pod dokładnym nazwiskiem dr Maria Janucik-Gacuta. Jeśli nic się nie zmieniło, powinna przyjmować w gabinecie na Kołodziejskiej 17. Dla wszystkich zainteresowanych poszukiwaniem lekarza-specjalisty: www.znanylekarz.pl - można zamieścić też swoją opinię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjaj
Poszukuję lekarza (najlepiej kobiety), który bardzo dobrze zna się na hormonach, a poza tym wykona mi dokładne badania jak usg, hormony. Kogo możecie polecic? Chciałabym żeby przyjmował na NFZ, ale wizyta prywatna tez wchodzi w grę.Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_to_zonk
Potrzebuję pomocy! Czy któraś z Was może mi podpowiedzieć gdzie mam wysłać faceta, którego mogłam zarazić kłykcinami?? Dermatolog? Urolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leczka
Cześć dziewczyny. Możecie mi coś powiedzieć o Pani doktor Komorowskiej-Januszek, bo jest to mój pierwszy lekarz i chciałabym poznać opinie innych. Ogólnie z wizyty jestem bardzo zadowolona. Pani miła, delikatna i ospowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Chodzi mi o to jakie jest jej doświadczenie i czy dobrze prowadzi ciążę. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warmianka.
dziewczyny mam prosbę. szukam dobrego ginekologa zajmujacego sie leczeniem nieplodnosci w Białymstoku. Mieszkam w warminsko-mazurskim. Wybrałam kilku lekarzy ze strony znanylekarz i najbardziej spodobały mi sie opinie o dr Wasilewskim. Czy mozecie mi doradzic do kogo mam sie udac? Moze jakis inny lekarz jest tez skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka26
Dr Mrugacz na Akademickiej. Z tego co pamiętam to chyba przychodnia Bocian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bora30
hej dziewczyny czy któraś była pacjetka michała chomańskiego przyjmuje panstwowo w szpitalu w Białymstoku i prywatnie na pewno w bielsku podlaskim.chciałabym poznać waszą opinię.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm mam pewno pytanie. Czy lekarz z prywatnego gabinetu bedzie w stanie przepisać mi tabletki antykoncepcyjne jezeli jestem niepełnoletnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warmianka, dr Wasilewski zajmuje się naprotechnologią, a ona nie we wszystkich przypadkach bezpłodności jest skuteczna. to takie naturalne stymulowanie organizmu, pomocne przy niegroźnych zaburzeniach cyklu. jeżeli zależy Ci na tym, żeby jeżeli wszystko zawiedzie to w ostateczności zrobić in-vitro, to Wasilewski tego na pewno nie zrobi. od zaawansowanych technik leczenia bezpłodności jest m.in. dr Mrugacz z Bociana i prof Wołczyński (ma gabinet na Rynku Kościuszki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warmianka, dr Wasilewski zajmuje się naprotechnologią, a ona nie we wszystkich przypadkach bezpłodności jest skuteczna. to takie naturalne stymulowanie organizmu, pomocne przy niegroźnych zaburzeniach cyklu. jeżeli zależy Ci na tym, żeby jeżeli wszystko zawiedzie to w ostateczności zrobić in-vitro, to Wasilewski tego na pewno nie zrobi. od zaawansowanych technik leczenia bezpłodności jest m.in. dr Mrugacz z Bociana i prof Wołczyński (ma gabinet na Rynku Kościuszki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×