Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Czy jest tu ktoś kto rodzi w czerwcu lub maju 2010? Gdzie myślicie rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
laura ja bede rodzic w maju . I mialam zamiar rodzic na warszawskiej ale moj lekarz przeszedl na zamenhoffa wiec zapewne ja rzechodze razem z nim :)Raczej na pewno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce rodzić na Warszawskiej, ale trzeba mieć skierowanie. Chcę zapisać się do prywatnej gin. J. Niklaszewskiej, jest ona też położną na Warszawskiej. Czy słyszałaś coś o niej? Czy ona wypisze mi skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaprysik83
Witam! Czy ktoras z Was miała może usuwaną nadżerkę na Zamenhoffa??? Albo może poleciłybyście jakiegoś dobrego lekarza?Jestem spoza Białegostoku i za bardzo nie mam pojęcia o lekarzach w Białymstoku.Bardzo bym prosiła o podpowiedż:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do laurunia nie wiem czy ta kobieta Tobie wypisze takie zaswiadczenie .Ale wiem ze jak bedziesz chodzila do szkoly rodzenia wlasnie do tej przy szpitalu to tam podpisujesz deklaracje ze zgadzasz sie również na poród w tym szpitalu .Wiec sprawa rozwiazana :) do kaprysik83 JA nigdy nie mialam z tym problemow ale smialo moge polecić Tobie swojego lekarza gin któy wg mnie jest dobry w tym co robi i smialo może Tobie pomoć .On rowadzi moja ciąże .Jak bedziesz chciala dam Ci namiary na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenamarlena
ODP DO:kaprysik 83..witam !!odnośnie nadżerki to ja też mam ten sam problem, jestem z b-stoku to mój nr gg 817605 jak chcesz pogadac to sie odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA NOWAK-NIE POLECAM !!!!
Witam. Rozpoczęłam współżycie z moim chłopakiem dwa lata temu i wtedy również chciałam zacząć się zabezpieczać. Wybrałam pigułki antykoncepcyjne. Pozostała mi wtedy tylko kwestia wyboru lekarza ginekologa-jako, że miała by być to moja pierwsza wizyta chciałam, żeby była to koniecznie kobieta. Koleżanka mi poleciła miła lekarkę- DR EWĘ NOWAK. Zachęcona jej opinią postanowiłam,że na pierwszą wizytę umówię się prywanie. Pani doktor była bardzo miła, oczywiście powiedziała,że skoro to moja pierwsza wizyta u ginekologa to przydałoby się zrobić USG - kolejne 50 zl, chociaż nie powiem, okazało się przydatne bo dowiedziałam się,że mam odwróconą macicę i to może być przyczyną moich silnych bólów krzyża podczas okresu. Aczkolwiek pani doktor stwierdziła,że przejdzie mi to po urodzeniu dziecka (?) w co nie chce mi się jakoś wierzyć. Zapisała mi YASMINELLE z wielką chęcią, zachwalając,że sa odpowiednie dla młodych kobiet i niezbyt obciążają organizm. Całość kosztowała mnie 150zl. Na kolejną wizytę-po receptę zdecydowałam się iść na fundusz. Jakież rozczarowanie mnie spotkało-pani doktor oburzona wręcz po co przychodzę do niej po receptę i zawracam jej głowę skoro lekarz rodzinny może mi przedłużyć mi receptę. Byłam u niej jeszcze dwa razy-raz kiedy złapałam prawdopodobnie grzybicę-bez badania to stwierdziła i wszystkie te rady,które juz tu wyczytałam również usłyszałam no i maści i czopki. Drugi raz i ostatni kiedy się do niej wybrałam, to niepokojące mnie bóle jajników utrzymujące się ok.2 tygodni,opisałam moje objawy pani doktor,która z wyrzutem stwierdziła: "A SKĄD PANI WIE,ŻE TO JAJNIKI". Z wielką łaską zbadała mnie ręką stwierdzając,że to problemy z trawieniem ??????? Nie wiem czy to była prawda,czy nie, aczkolwiek powtarzają się te objawy i zamierzam wybrać się z tym do KOMPETENTNEGO lekarza,a nie takiego, który ma w dupie pacjentki i chce jak najszybciej się ich pozbyć z gabinetu.NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE DR NOWAK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA NOWAK-NIE POLECAM !!!! c.d
Aha ! Zapomniałam dodać, że przy ostatnich dwóch wizytach pani doktor stanowczo odradzała mi antykoncepcję- PO CO SIĘ TRUĆ- ciekawe tylko czemu tak ochoczo je wypisywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowa mamusia
Co do Warszawskiej, to faktycznie-lezalam tam 2 razy na patologii i sama zaobserwowalam ze Kurzatkowski w ogole sie nie odzywa, tylko stoi gdzies na szarym koncu, najblizej wyjscia;-) Ale tez slyszalam, ze to bardzo dobry specjalista, zreszta chodze do jego kliniki na USG prenatalne. A Kobylec, no coz... gbur i jeszcze raz gbur.Nic konkretnego nie mowi, tylko burczy cos pod nosem. Jezeli potrzebujecie jakiegos "fachowca" z Warszawskiej, zeby jednoczesnie byc spokoja o porod tam, to szczerze polecam dr Michalaka. Jest z-ca ordynatora na poloznictwie i jest naprawde super facet. Co prawda wizyty w jego gabinecie sa dosc drogie, ale jak sie chce byc pod dobra opieka, trzeba sie z tym liczyc;-) W kazdej chwili mozna do niego zadzwonic i jak cos naglego, to zawsze mozna podjechac do niego na Warszawska. I co najwazniejsze, nie martwie sie o porod w tym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia92
Ja osobiście mogę polecić Dr J. ŚWIĄTECKĄ ze Skłodowskiej. Profesjonalne podejście do pacjentki. Miła, przesympatyczna, rozmowna. -Pani Świątecka ma bardzo dużo pacjentek, na prywatną wizytę zawsze czekam 3-4 tygodnie (przyjmuje chyba tylko prywatnie) -w gabinecie są drzwi do łazienki, w której mozna załatwić swoje potrzeby, skorzystać z bidetu, rozebrać sie, są też jednorazowe spódniczki do zasłaniania -koszt wizyty to 100zł, USG dopochwowe +10zł, cytologia +20zł. dpsyć dużo, ale chociaż wiem za co płacę -tabletki najpierw dostałam na 4 miesiące, poźniej na 6, na następnej mam dostać receptę na 9. -Pani doktor odpowiada zawsze na wszystkie pytania, nie spieszy się (pacjentki są zapisywane tak, żeby na każdą przypadało 20minut). Jak dla mnie, same plusy. Dodam, że jestem młodą dziewczyną (mam 18 lat) i takie podejście lekarza jest bardzo ważne, szczególnie na pierwszej wizycie, na któej również byłam u Dr Świąteckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardashia
Ja chciałabym się dowiedzieć coś o Pani leśniewskiej? Imienia nie pamiętam. Podobno to dobra ginekolog. Wcześniej przyjmowała również w Mońkach a teraz ma gabinet w Białymstoku/Może ktoś z Was ma namiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salixus
Czy któraś z was słyszała może o dr Małgorzacie Makowskiej albo Grażynei Synorackiej? Czy przyjmują na NFZ? Dzięki za wszelkie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salixus
A duże są kolejki do niej na NFZ? Mogalbys coś więcej powiedzieć? jak atmosfera, podejście. Czy położna jest w jednym pokoju i przy badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rejestrujesz się telefonicznie i czekasz 1-2 tygodnie na wizyte. Położna pracuje w drugim pokoju i tylko w określonych godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salixus
laurunia, a jak oceniasz samą panią dr? Kompetentna? mila?Czy aby szybciej pacjetke przyjąć i na kawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buddahfan
Piszę, by ostrzec Was przed doktor Janucik - Gacutą. Potraktowała mnie jak klacz, nie jak kobietę. Po badaniu nie powiedziała ani słowa o jego wyniku, nic nie wyjaśniła. Zmieniła mi tabletki antykoncepcyjne mimo mojego wyraźnego sprzeciwu z takich, po których czułam się dobrze na takie, które wywołały we mnie niemal wszystkie skutki uboczne opisane na ulotce. Zrobiła to bez żadnych wskazań, a przynajmniej mi nie podała powodu. Może ona czerpie z tego jakieś korzyści, bo na pewno nie ja, jako pacjentka. Poza tym wysoce NIEKULTURALNA i nieżyczliwa. Jak najgorsza opinia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się spodobała od początku, juz na pierwszej wizycie. Kompetentna i miła. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Mam pytanko czy króraś z was zakładała wkładkę u dr Biedryckiego? Ja zamierzam to zrobić i nie wiem czy zna sie on na rzeczy i czy nie było wpadek po założeniu? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , chciałam ostrzec Was dziewczyny przed doktor Synoracką...leczyłam się u niej przez wiele lat i zawsze miałam o niej jak najlepsze zdanie...jestem w 5 m-cu ciąży i choć moja przyjaciółka mi ją odradzała , jak również siostra ja od początku ciąży chodziłam do niej, bo uważałam , że nie powinnam zmieniać lekarza.Ale ostatnio tak mnie wkurzyła, że w końcu przejrzałam na oczy i teraz leczę się na parkowej u doktora Mossakowskiego.. w ciągu półgodzinnej wizyty dowiedziałam się od Mossakowskiego więcej rzeczy o ciąży niż u Synorackiej przez kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ile dokladnie kosztuje sama wizyta u dr oniszczuk bez zadnych cytologii itp? bo potrzebuje raczej samej konsultacji. bo naturalnie moge sobie odmowic jesli zaleci mi. i jeszcze jedno pytanie, czy jesli pojde na wizyte prywatna to nie potrzebne mi sa dokumenty zadne [ksiazeczka zdrowia itp]? z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
hej czy wie któraś z Was gdzie obecnie przyjmuje doktor Wasilewski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam 16 lat i chciałabym sie udac do gina tylko jest problem.Moja mama jest za granica jestem jedynaczka ,a z ojcem krepuje sie isc.Dzwoniac do paru ginekologow z NFZ kazali przyjsc z rodzicem chore???.. Mieszkam w Białymstoku czy ktoras z was dziewczyn moze dac namiary na publicznego ginekologa ktory przyjmie mnie bez problemu bo zalezy mi na tabletkach ANTYkoncepcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam pierwszy raz u doktora Sitnika na Sienkiewicza kolo Trzech klosow. Ale tam jest strasznie nie mila pielegniarka :P Polecam na Siewnej, ginekolozki na Bema i dr Biedryckiego ze Storczykowej (ale u niego kolejki jak za komuny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr. Wasilewski przyjmuje na Anotniuku Fabrycznym w nowej przychodni Klinika Leczenia Nieplodnosci Napromedica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszalam ze tam na bema to jest strasznie ... straszne ginekolozki i zalezy mi na tym aby to byla kobieta.Prosze o wiecej informacji i nalepiej imie i nazwisko oraz adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia to moze wejdz na znany lekarz... tam sa opinie. Bo babiczki to ja zadnej nie znam. Tylo te z bema. Aaaa sorki oklamalabym cie na Kretej na NM jest ale nie pamietam nazwiska podobno swietna i na WItosa tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia to moze wejdz na znany lekarz... tam sa opinie. Bo babiczki to ja zadnej nie znam. Tylo te z bema. Aaaa sorki oklamalabym cie na Kretej na NM jest ale nie pamietam nazwiska podobno swietna i na WItosa tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaladypank
NowaTu24 rozumiem , że Wasilewski tak tylko prywatnie ??;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, przyjmuja tez tam na NFZ, ja chcodze ale do dr. Soszko. Zaszlam w ciaze i nie moglam sobie pozwolic na czekanie na wizyte do dr. Wasielewskiego prawie 2 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×