Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

dziewczyny, czy ktoras z was moze podac mi bezposredni numer do dr oniszczuk? myslicie ze bede mogla normalnie bez przeszkod isc pywatnie, jak jestem prawie pelnoletnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka888
Hej dziewczyny a moglybyscie kogos polecic do wykonania usg piersi? ciagle mam z nimi jakis problem bo prawa mnie boli ale tylko wtedy kiedy biore tabletki anty bo w przerwie nic, guzków nie wyczuwam ale wolałabym to zbadac, chodze do Biedryckiego, ale on ma coraz wiecej pacjetek i troche bagatelizuje niektóre sprawy. Aha i jeszcze jedno jezeli podacie prywatny gabinet to ile takie cos kosztuje :) wiem ze u arciszewskich 80zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do moonikaa "czy jesli pojde na wizyte prywatna to nie potrzebne mi sa dokumenty zadne [ksiazeczka zdrowia itp"-> jak idziesz prywatnie to wez tylko pieniążki o ksiązeczke nikt nie poprosi:) oczywiscie jesli masz skonczone 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenasylwia
nr do dr oniszczuk to na nowy świat do eskulapu (85)7450036, lub na białówny (85)7416901, (85)7328041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenasylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenasylwia
odp. dla natalka dr sadowska robi usg piersi i robi to bardzo dobrze, ja za usg piersi,usg dopochwowe i cytologie zaplacilam 100 zl,nr do niej to 608 654435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PełnaNadziei
Hej dziewczęta! Do tej pory tylko się przyglądałam waszym wypowiedziom oczywiście w poszukiwaniu dobrego,kompetentnego lekarza a z tym to jest niemały problem ,dodam ,że nie jestem z Białegostoku.Po przeczytaniu wielu waszych wypowiedzi zajrzałam jeszcze na portal www.znanylekarz.pl i postanowiłam umówić się do Dr.Sobolewskiego z Parkowej mam nadzieję że się nie zawiodę. w lutym urodziłam córcie o całe 11 tyg za wcześnie ciąża przebiegała dobrze a tu ni stąd ni zowąd pojawiły się skurcze urodziłam na warszawskiej wspominam nienajlepiej a szczególnie pediatrzy bardzo niemili niestety doszło do jakiegoś zakażenia u mojej kruszynki i po dziewięciu dniach zmarła:(dlatego teraz potrzebuję dobrego fachowca żeby poprowadził porządnie moją ciąże i zajął się mną jak należy żebym mogła urodzić teraz zdrową dzidzię o którą mamy zamiar się starać niedługo.PS.może jakieś opinie o Dr sobolewskim pozdrawiam wszystkie forumowiczki i zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenasylwia
witam!! ja dwa lata temu urodziłam blizniaki,tez zmieniłam w trakcie ginekologa,gorąco polecam dr.JERZEGO PRZEPIEŚCIA, prowadził moja ciążę od 12 tygodnia i jestem bardzo zadowolona, przyjmuje on na ul.wojskowej prywatnie i w psk na nfz ale trzeba czekac ze 4 miesiące. jak bys chciała do niego nr to chetnie dam, naprawde swietny fachowiec i pracuje na porodówce w psk.ma tytul doktora a co najwazniejsze wizyty nie sa wcale drogie ,ja w 2007 płaciłam 60zl,jezeli chciała bys pogadac to moj nr gg:817605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei
czy może któraś z was orientuje się w cenniku u dr sobolewskiego na parkowej sam zleca różne badania czy trzeba się dopominać i czy kieruje na badania nieodpłatne.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
do pełna nadziei nic innego jak Wam wspolczuć , dlatego ze zdarzaja sie przypadki ze dzieci rodza sie również w 27 tc a nawet i wczesniej i sa zdrowe .Dlaczego u Ciebie bylo takie nie dopatrzenie??? i czy w 29 tc nie można bylo powstrzymać porodu np pompą ?? PRzecież na warszawskiej jest patologia ciązy i jak coś sie dzieje to wlansie tam klada kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na wizycie u doktora Sobolewskiego. Trudno mi ocenić czy jest dobrym lekarzem, bo tylko jedna wizyta do tej pory. Ale i złego nic powiedzieć nie mogę. Poszłam do niego w bardzo czesnej ciąży. Zlecił mi ( dla mego spokoju, bo nalegałam ) usg, a i tak kazał zaczekać choć troszkę żeby było coś widać, i wszystkie badania. Dużo tłumaczył i rozmawiał. Otrzymałam sporo rad co i jak, co jeść, czego nie, i ogólnie jak teraz funcjonować. Widzę, że ma bardzo zdrowe podejście do ciąży. Wcześniej trafiłam do dr. Lipskiego na Zamenhoffa. Naciągnął mnie na usg, choć doskonale wiedział, że jeszcze nic nie będzie widać. Zapłaciłam za wizytę u niego 150 zł, a on nie odezwał się do mnie słowem. Byłam załamana i dlatego poszłam do innego. Z tych dwóch lekarzy stanowczo lepsze wrażenie zrobił na mnie doktor Sobolewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei
do pandaaa minęło już prawie 3 miesiące a ja wciąż nie mogę w to uwierzyć i pojąć dlaczego.Nie jestem z Białegostoku i nie miałam zamiaru tam rodzić tylko w swoim mieście dzień wcześniej przed tym jak zaczęły się skurcze byłam u mojej pani doktor i powiedziała że wszystko jest ok muszę dodać że w tym czasie zbadała mnie ginekologicznie a dużo osób powiedziało mi teraz ze w dużej ciąży nie powinno się badać w ten sposób mogła mi naruszyć szyjkę macicy już sama nie wiem.całą ciążę czułam się dobrze nigdy nie było powodu zebym leżała na patologi no tak zapomniałam wspomnieć ze w czwartym miesiącu miałam zapalenie pęcherza i przyjmowałam antybiotyk.Tak więc kiedy zaczęły się te skurcze udałam się do szpitala ale nie dało się nic zahamować cała akcja posuwała się strasznie szybko po 2 godz skurczów miałam już 7 cm rozwarcia dopiero po jakiejś godz przyjechała karetka z białego i przewieziono mnie na warszawską jak mnie tylko przywieźli to od razu odeszły mi wody i zaczął się poród wszystko trwało gdzieś 5 godz od skurczy do końca. Wszyscy mnie pocieszali ze mniejsze dzieci ratują i w gorszym stanie a moja kruszynka nie była taka malutka jak na swój wiek ważyła 1250 g byłam pełna nadziei ale bóg chciał inaczej.już sama nie wiem czy lekarze zawinili czy poprostu maleńka nie poradziła sobie ale tego nigdy się nie dowiem wciąż czekam na wynik sekcji.(pediatrzy są tam strasznie aroganccy wprost bałam się o coś spytac bo od razu z gębą do mnie traktowali mnie tam jakbym sama sobie poród wywołała strasznie to wspominam) przepraszam ze tak się rozpisałam ale potrzebowałam się wygadać chyba.dzięki do dziewczyny z nadzieją dzięki o info o dr Sobolewskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei
Dodam że to moje pierwsze dzieciątko także ciężko było mi rozpoznać że to są skurcze tym bardziej ze nie spodziewałam się ich w 29 tc.Moja lekarka nie zleciła mi żadnych badań w ciąży oprócz tych niezbędnych jak morfologia,mocz i glukoza a no i odczyn coombsa bo mam czynnik Rh-Dlatego teraz sama robię sobie badania i szukam dobrego ginekologa który w przyszłości poprowadzi moją ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandaaaaa
pełna nadziei to jest straszne co Ty piszesz.Z tego co sie orientuje to ginekologicznie nie bada sie juz od 4 msc dopiero co przed samym porodem .Faktycznie skoro nie mialaś rzadnych innych objawów zlego samopoczucia a tym bardziej skurczy wiec nic nie moglas podejrzewać. Dziwi mnie tylko to że w momencie kiedy zaczely sie skurcze w szpitalu też nic nie mogli zrobić ( mojej kolezance powstrzymywali skurcze od 22 tc gdzie ona równiez maila duze rozwarcie tak ja trzymali do 33tc gdzie zrobili cesarke i jej synuś czuje sie swientnie , kilka tygodni musial leżec w szpitalu by nabrac masy ciala bo byl malutki i plucka mial nie roziniete, podlanczali jej na zmiane to pompe , leki na podtrzymanie ciazy i mase innych leków), -> to dzialo sie na warszawskiej ) A waga 1250 g to tez wcale nie tak malo , poprostu w inkubatorze dlużej trzymaja i tam sie jej organy rozwijaja .Wole nie myślec co przeżywacie , bo to zapewnie niesamowity ból:(:( i rozpacz .W końcu pod serduszkiem nosilas dzidizusi i z każdym dniem czuls jego ruchy ahhhhh . Jakoś sie ułoży bedziesz jescze mama ale kategorycznie radzilabym tobie zmienić lekarza . U mnie zacyzna sie 34 tc i też sie nie moge doczekac zeby wszystko bylo po mysli i żebym donosila do terminu . Moj lekarz jest o tyle solidny , zleca duzo badan i caly czas trzyma reke na pulsie.Jakby sie coś dzialo dal do siebie numer tel zeby dzwonić o karzdej porze. Trzymaj sie cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei
Cóż tak się stało i niestety nie miałam na to wpływu lekarza zmienię napewno teraz będę prowadziła u dwóch żeby mieć pewnoś że wszystko jest pod kontrolą. Dziękuję Ci za słowa wsparcia też mam nadzieję ze jeszcze urodzę zdrową dzidzię tak bardzo o tym marzę. Tobie życzę wszystkiego dobrego dużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania za kilka tygodni żeby dzidzia była zdrowa.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkan5
czy ktos sie orientuje gdzie mozna zrobic wymrazanie nadzerki na nfz? lub platnie i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenasylwia
ja miałam wymrażanie 7.04 w eskulapie ,kosztowało mnie to 300zl, no i wczesniej oczywiscie wizyta u lekarza 75 zl(dr. oniszczuk zajmuje sie nadzerkami), wiem tez ze na zamenhoffa robia wymrazanie, tez kosztuje 300 zl, z tymże wizyta do lekarza 160zl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkan5
a na nfz nioe mozna? przeciez ten zabieg jest refundowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenasylwia
oczywiście że jest refundowany, tylko nie kazdy gabinet ginekologiczny to wykonuje,poza tym myslę że nie zrobią tego zabiegu od reki i bedzie trzeba troche poczekać, ja dzwoniłam do gabinetu przy psk to trzeba 4 miesiace czekac na wizyte, ale tam na pewno to robią, jak chcesz moge podac Ci numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenasylwia
powiem tak, ja zawsze chodziłam na wizyty do sadowskiej która przyjmuje na zielonych wzgórzach, wykryła u mnie nadżekę, i wyszła mi zła cytologia, dostałam leki przeciwzapalne, i potem mialam sie umówic na kontrol i skierowanie na usuniecie,ale żeby dostac sie na kolejną wizytę na nfz musialam czekac 2 miesiące, (albo zaplacic prywatnie wtedy od reki przyjmuje) zadzwoniłam do psk no i jak pisałam wczesnie trzeba czekac 4 miesiace, wiec umówiłam sie prywatnie i jestem juz po zabiegu 2 tyg, fakt duzo kosztowało,jednak zdrowie najwazniejsze......we wtorek byłam na wizycie a w srode miałam juz zabieg, pozdarwiam i zycze zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc12343567
doktor kluczyk nie jest dobrym specjalista! Chodze do niej od czwerwca 2009 roku i zostałam przebadana tylko raz! wręcz sama prosiłam o badanie, oczywiscie jesli chodiz o tabletki pyta sie o cene ale poleca i wypisuje yaz yasminelle..po yaz mialam ogromne piersi, wlosy mi wypadały a samopoczucie bylo okropjne, yasminelle biore juz 3 miesiac...pierwsze 2 miesiace wspaniałe nawet schudlam 2 kg lecz zaczely dziac sie straszne sprawy z moja cera! Nie dba o pacjentow, jesli ma zbyt duzo pacjentow recepty sa wypisywane na szybko bez badania bez niczego! NIE POLECAM dziewczyny nie psujcie sobie zdrowia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palotyna
Jeżeli komuś zależy na szybkiej wizycie to polecam na Swobodnej. Szybkie badanie, recepta i do następnego razu. Kolejki tyle co przed drzwiami, jak dobrze trafisz to po kilku minutach po wszystkim. Lekarka trochę dziwna ale jest O.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkan5
chodze do dr oniszczuk na nfz wizyty ale skierowania nie chciala mi wypisac na wymrazanie ale rakiem i bezplodnoscia w zwiazku z nie usunieciem nadzerki to mnie straszyla.4mies nie jest dlugo tym bardziej ze musze najpierw wziac leki (wyleczyc infekcje) to troche sie zejdzie. kie kazdemu tak sie dobrze uk;ada zeby odrazu wylozyc 300zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenasylwia
dla mnie tez nie bylo latwo tyle kasy wyłożyc, o nadżerce dowiedziaąłm sie w styczniu, zanim ją wyleczyłam i usunęłam minęło 4 miesiące wiec przez ten czas udało mi sie zebrac 300zl,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenasylwia
podobno dr kolada ktory przyjmuje na sienkiewicza robi usuniecie nadżerek na nfz, nie wiem czy wymraza, wiem ze laserem usuwa napewno,przyjmuje 2 razy w tygodniu, spróbuj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkan5
co powiecie o ginekologach na krolowej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was miała do czynienia lub słyszała coś o prof. Marku kulikowskim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abootL
Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda wizyta dr Makowskiej? Czy najpierw idzie się do jakieś rejestracji, położnej? Czy w gabinecie jest jakieś pomieszczenie do rozebrania, czy jakaś kotarka, czy dostaję się fartuszek na czas wizyty. Wszelkie info się przyda :) Czy są duże opóźnienia czasowe? Czy jeśli ma się wyznaczona godzinę to raczej o tej przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AbotL
Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda wizyta dr Makowskiej? Czy najpierw idzie się do jakieś rejestracji, położnej? Czy w gabinecie jest jakieś pomieszczenie do rozebrania, czy jakaś kotarka, czy dostaję się fartuszek na czas wizyty. Wszelkie info się przyda :) Czy są duże opóźnienia czasowe? Czy jeśli ma się wyznaczona godzinę to raczej o tej przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastertonka
chciałam zapytać jak wygląda gabinet dr Kluczyk? czy jest chociaż trochę zachowana intymność pacjentki, czy wchodzi i wychodzi kto chce i kiedy chce? czy można tam się rozebrać za jakąś kotarą? co z łazienką? aha i jeszcze najważniejsze- siedzi się przed drzwiami gabinetu i czeka na swoją kolej i wychodzi ktoś, kto wywołuje nazwiskami? proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×