Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość mastertonka
chciałam zapytać jak wygląda gabinet dr Kluczyk? czy jest chociaż trochę zachowana intymność pacjentki, czy wchodzi i wychodzi kto chce i kiedy chce? czy można tam się rozebrać za jakąś kotarą? co z łazienką? aha i jeszcze najważniejsze- siedzi się przed drzwiami gabinetu i czeka na swoją kolej i wychodzi ktoś, kto wywołuje nazwiskami? proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesse1
M86, niestety na temat lekarzy z Królowej Rodzin nie słyszałąm dobrych opinii. jeden z nich został chyba nawet zwolniony ze szpitala za przyjmowanie pacjentek pod wpływem alkoholu-niestety informacja na ten temat chyba została już wykasowana przez bialystokonline. ja wybieram się do E.Biedryckiego. zobaczę co i jak u niego. słyszałam wile pozytywnych opinii o nim. Podobno dobry jest też Mazurek z CMDamiana. Prowadził ciążę mojej koleżanki-była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastertonka
chciałam zapytać jak wygląda gabinet dr Kluczyk? czy jest chociaż trochę zachowana intymność pacjentki, czy wchodzi i wychodzi kto chce i kiedy chce? czy można tam się rozebrać za jakąś kotarą? co z łazienką? aha i jeszcze najważniejsze- siedzi się przed drzwiami gabinetu i czeka na swoją kolej i wychodzi ktoś, kto wywołuje nazwiskami? proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitchell
Nadżerkę miałam rozpoznaną przez dr. olechno -pełszyńska na awszyngtona usuwała laserem 3,5 roku temu i wszystko jest ok , a kobieta super , prowadziła tez miją ciążę. POlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz częściej słyszę negatywne opinie o tych lekarzach, byłam dwa razy u prof. Kulikowskiego i nie dowiedziałam się niczego konkretnego, a badania zawsze odkłada na mastępną wizytę, jeżeli pacjentka nie upomni się sama o jakieś skierowanie na wyniki to i on sam go nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkan5
a co sadzicie o dr Arciszewskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, we wtorek ide na moja pierwsza wizyte do gina. zapisalam sie do dr.Jolanty Soszka (NaProMedica).chce isc po tabsy. jakie macie o niej zdanie? Opienie slyszalam rozne...z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja chodze do Soszki :P Tyle ze ja w ciazy. Co do tabsow nie wiem, ogolnie jest milla sympatyczna, ale slyszalam ze zabradzo nie lubi pchac rak miedzy nogi... Wiem napewno, ze Wasilewski jest nastawiony anty tabletkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemnic1
no właśnie co sądzicie o Soszce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka89
mam pytanie, otoz mam umowiona wizyte u gina i tak wyszlo ze bedzie to dzien po zakonczeniu miesiaczki. czy bede mogla miec wykonana cytologie? czy to za wczesnie i powinnam przelozyc wizyte? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowaaaaaaaaaaaa
Witajcie, piszę z klasycznym problemem - kogo polecacie z ginekologów w Białymstoku? Opiszę po krótce moją sprawę - od grudnia próbujemy z chłopakiem współżyć, ale nic nie jest w stanie ruszyć mojej błony. Moja ginekolożka (bardzo miła kobieta, starszej daty, spoza Białegostoku), mówi, żeby próbować aż do skutku, no i my przerobiliśmy już wszelakie możliwe pozycje, wiemy, w jakiej najłatwiej dochodzi do defloracji, nie cackamy się z tym, bo ile już można, i wciąż nic. Nigdy nie miałam też cytologii (a mam 22 lata), bo żaden lekarz nie może mnie zbadać przez pochwę. Chciałabym pójść do ginekologa, który fachowo podejdzie do mojego problemu... Dziękuję za wszelakie opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheColdOne
Hej:) ja mam moze takie pytanie nie na temat... czy wie ktos moze czy na badaniu przxed oddaniem krwi( jestem honorowym dawca) czy na badaniu krwi wykryja mi ciaze?? czy jest taka mozliwosc ze zbadaja mi ten hormon dodatkowo ale za darmo?? prosze o odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkan5
nie oznaczaja bhcg. oznaczaja poziom hemoglobiny i robia badania serologiczne-wzw i hiv. bhcg zleci Ci ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka606
Witam, Chodziłam do dr Soszki prawie rok czasu. Na pierwszej wizycie babka jest super. Miła rozmowna. Ale jak są problemy, to Cię zbywa, staje się mało komunikatywna. Osobiście nie polecam. Odnośnie dr Gmyr ze Swobodne. Kolejek nie ma. Gabinet zalatuje PRLem. Lekarka jest trochę dziwna, ale bada delikatnie, przeprowadza szczegółowy wywiad. Byłam u niej pierwszy raz, gdyż zatrzymała się miesiączka. Wypisała Luteinę i kazała przyjść za 2tyg. Ma w gabinecie USG, ale nie zrobiła mi badania. Jak na razie nie mam opinii na jej temat, więc nie chcę ani polecać ani odradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Dziewczyny, polecam dr Małgorzatę Pytko, od niedawna przyjmuje na Antoniukowskiej. Bardzo solidna, wszystko dokładnie tłumaczy, ceny ma takie, jak wszędzie, bardzo miła i delikatna. Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimma
Co możecie powiedzieć o doktorze Biedryckim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx555
osobiście u Biedrzyńskiego nie byłam, ale słyszałam sporo pochlebnych opinii. Szukam ginekologa endokrynologa, możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimma
Jestem już po wizycie u Biedryckiego i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytologia
Hejka! Też szukam dobrego lekarza endokrynologa. Niestety zaczynam mieć "wybuchy" i cierpię! Pomóżcie dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, polecono mi dr Małgorzatę Pytko, która przyjmuje na Antoniukowskiej, więc wybrałam się na rutynową wizytę i po receptę na pigułki. Uważam, że jest godna polecenia, pyta dokładnie o wszystko. To było miesiąc temu, chciałam zmienić pigułki, bo źle się czułam po poprzednich i teraz po tych nowych czuję się zupełnie dobrze, więc wydaje mi się, że trafnie mnie dr Pytko zdiagnozowała. Także warto się do niej wybrać, polecam ją. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkan5
Dobrym endorynologiem jest dr Pomaski,przyjmuje na ul.Lipowej na przeciwko komendy policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś na swojej 1 wizycie i wybrałam dr. Kluczyk w Eskulapie - dużo tu o niej piszecie więc chciałam sie przekonać czy warto ;tak więc NIE WARTO. od razu przy rejestracji zapłaciłam 75 zł za wizyte dużo ale myslałam że warto ;/ no więc juz od wejścia pani K. zapytała po co przyszłam, powiedziałam co i jak że to 1 raz itd i chce recepte na pigułki. Nie zbadała mnie nawet, dała recepte na jakies tabletki o nic nie pytając. Jak się dowiedziałąm w aptece owe pig kosztują 45 zł- dużo jak na studencka kieszeń- ale oczywiście pani doktor nie poinformowała mnie o ich cenie i nie zapytała czy mi odpowiadają ;/ także za 75 zł wyrzucone w błoto nie zostałam nawet zbadana a chyba po to chodzi sie do lekarza, a gdzie wywiad lekarski ja sie pytam ??? Pani Kluczyk stanowcze NIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina268
Czesc za niecaly miesiac koncze 17 lat :) od jakichs 3 miesiecy kocham sie ze swoim chlopakiem ,niesety nie moge prosic mamy o zgode na tabletki bo jest przeciwna wczesnemu wspolzyciu , nawet nie moge z nia o tym porozmawiac. Czy znacie moze jakiekos ginekologa/ginekolozke ktory wypisze tabletki bez zgody rodzica ?? Wolalabym ze byl na nfz bo nie mam tyle kasy zeby placic za wizyte i wszystkie badania . Blagam o pomoc !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulciatw1
Prawie rok hodziliśmy z mężem do dr. Wasielewskiego z Napro. Oczywiście jest bardzo miły ale wiedząc że jest pewien problem dopiero po pół roku kazał nam zrobią badanie hormonów. Wynik co prawda tego dowiodły a że to już zalicza się do leczenia niepłodności to przeniósł Nas na program naprotechnologi a tu już wizyty płatne 100zł plus 50zł. usg.(nie wspominając wizyty u nauczycielki napro kolejne 100zł) Sęk w tym że wiedząc jaki jest problem i że ta cała naprotechnologia może nie przynieść efektu dalej stanowczo namawiał Nas na nią. Koleżanka poleciła mi dr. Jacka Szamatowicza. Pomyślałam że warto zasięgnąć innej opinii. Już na pierwszej wizycie, jedynie po zbadaniu mnie i nie widząc wyników postawił słuszną diagnozę. ( a za wizytę do niedawna płaciliśmy 120 zł. razem z usg ) Powiedział co proponuje i jakie jeszcze badania zalecałby. Od razu dostaliśmy skierowania a że jest on ordynatorem w szpitalu to dość szybko mieliśmy już wszystkie wyniki. Na następnym spotkaniu wytłumaczył co zalecałby dalej i dał czas do zastanowienia się ( nie jak Wasielewski namawiał tylko do naprotechnologi ). Razem z mężem jesteśmy zadowoleni z dr.J. Szamatowicza gdyż widać że ma dużą wiedzę i doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina268
prosze pomozcie ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoladka
Chyba nikt Ci nie wypisze tabletek póki nie skończysz 18 lat. Po co chcesz się truć w tak młodym wieku?! Nie lepiej zabezpieczać się prezerwatywą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina268
przynajmniej bede pewna a nie bede myslala tylko o tym czy dostane okres czy nie , dodatkowo znikinie mi tradzik i bede miala regularne miesiaczki :) wiec moze ktos pomoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka_ciężarna
Dziewczyny, jestem z Białegostoku i środowisko lekarzy gin. nieco znam. Mam stałego, zaufanego lekarza, ale coś mnie tknęło żeby zrobić usg gdzie indziej, bo jestem w ciąży i potrzebowałam natychmiastowej porady /uspokojenia/. Trafiłam do dr Leśniewicza na Parkową i ... jestem zażenowana. Lekarz spóźnił się ponad pół godziny /czekały 4 pacjentki ciężarne !/, od progu mnie poprosił od razu na kozetkę i jeszcze stojąc w progu uruchomił sprzęt. Bylo ciemno w gabinecie okropnie, tylko komputer dawał światło. Usg trwało chwilkę, dostałam wydruk i niedokładnie zwymiarowane dziecko. Niby ok, w normie, nic konkretnego mi nie powiedział. Pytałam o wiele rzeczy ale lekarz już odłożył głowicę i zapakował wynik w kopertę. Powiedział, że na razie w porządku, ale to jeszcze małe dziecko... Jak się strasznie niepokoję mogę jechać na badania do psk /płatne oczywiście/ i będę spokojniejsza. Dodam, że takie badanie w innym miejscu /bez reklamy/ trwa ponad pół godziny i jest mega dokładne. Oczywiście wykonałam, bo tamto to była farsa. Nie mogę źle oceniać wiedzy i kompetencji dr i nie mam takiego zamiaru, nie znam go, może jest świetnym genetykiem, ale nie dał temu wyrazu badając mnie. Straciłam czas i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka_ciężarna
Paulinka,też brałam tabsy w Twoim wieku, bo miałam nieregularne @. Myślisz rozsądnie, skoro i tak współżyjesz, powinnaś zadbać o zabezpieczenie. Państwowo raczej sama nic nie wskórasz, chyba, że gdzieś chodzisz do poradni. Myślę, że najłatwiej będzie prywatnie. Bez problemu powinnaś dostać tabletki. Co do ceny tabletek, to raczej lepsze o niskiej dawce hormonu nie są refundowane /lepsze kosztują ok. 30 zł za opakowanie/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam doktor Barbarę Radziszewską. byłam u niej z pierwszą wizytą. Ma dobre podejście do pacjentki, jest delikatna, tłumaczy co i jak, dobrała mi też tabletki, także jak na pierwszą wizytę było jak najbardziej ok, jestem zadowolona, niepotrzebnie się stresowałam, choć wstydu trochę było :) przyjmuje prywatnie jak i na fundusz, z tym, ze na fundusz długo się czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×