Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość onnnnaa
do kobietka_ciężarna ja równiez robilam u dr Lesniewicza usg bedac w ciąży, ale bylam zadowolona poniewaz byl konkretny i wszystko wyjasnil( podczas pierwszego usg).Za drugim razem usg zrobil w pospiechu- ciagu 4 minut z czego 3 minuty rozmaiawl przez telefon( tym bylam niestety zdegustowana bo to"grzebal mi w ci..." i rozmawial przez telefon-troche to nie smaczne:/).Ale uprzedzono mnie ze sie gdzies spieszy , z tym ze mi zalezalo na usg, bo balam sie ze coś sie dzieje ( a to byl 6 tc). Obecnie mam innego gin z którego jestem niesamowicie zadowolona i jest super dobry w tym co robi. Ps. dziś mam juz synka 4 tygodniowego i jestem przeszczesliwa:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona86
Od kilku godzin przekopuję Internet i już zgłupiałam. Chodzę do dr Kuleszy na Słonimskiej, babka jest spoko: sympatyczna, delikatna, komunikatywna. Ale już chyba 6 raz mam infekcję, nie zleciła zadnych badań, a leki dla chłopaka wypisała dopiero jak poprosiłam (chyba za 5 razem). Znacie lekarza, który skutecznie leczy infekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , czy któraś z Was wie ile kosztuje poród naturalny i cesarka na parkowej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa
do agusia1976 ja sie tylko orientuje jak to wyglada na zamenhoffa bo tam niedawno rodzilam .A dlaczego decydujesz sie na parkowa??? Slyszalam ze tam jest gorsza opieka. a nie daj "Boże " coś sie dzieje to do psk ciebie oddaja i maja w nosie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zagubiona86: spróbuj do dr Małgorzaty Pytko, ma gabinet na Antoniukowskiej. Jestem jej stałą pacjentką i jak dotąd jest wszystko OK, jest bardzo solidna :) to jej strona: http://www.mpytko.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do onaaaaaaaa Na zamenhoffa jest tak samo jak na parkowej.... koleżanka rodziła m-c temu , miała komplikacje i od razu zawieźli ją na warszawską..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina268
do diabel_ek : a wyspisze tabletki osobie niepelnoletniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina268
do kobietka_ciężarna : a do kogo chodzilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka1707
Dziewczyny potrzebuję pomocy. poszukuję nr tel do doktor Gacuty- najlepiej komórki. Jestem w 8 tyg ciąży. To jest druga ciąża, pierwsza zakończyła się poronieniem chybionym w 15 tyg. Chodziłam wtedy do doktor Kuleszy na Słonimską. Zero badań, jak pytałam czy mam zrobić jakieś wyniki to mi powiedziała że nie bo to tylko jedno poronienie tak się zdarza, a dziecko nazwała " to kilka flaczków". Tym razem poszukałam lepszego specjalisty. Na pierwszej wizycie dostałam skierowanie na różne badania w tym na cytomegalię do laboratorium na Waszyngtona. Okazało się że dwa wskaźniki mam dodatnie. Przy pierwszym wyniku 30.06 miałam IgM 1,08 IgG 37 UA/ml. Dr Gacuta, którą udało mi się dorwać na ostrym dyżurze powiedziała że to źle że jest taki wynik i kazała iść do rodzinnego po skierowanie do specjalisty od chorób zakaźnych. Po wizycie na łąkowej dostałam skierowanie do szpitala na żurawią, Tam bardzo miła Pani doktor Anna Moniuszko- Malinowska zajęła się mną. Zrobiono mi ponownie wynik na IgM 07.07 wyniósł 1,88, a w dniu 14.07 IgM wyniósł 1,99. Wynik wskazuje na rozwój wirusa, lecz nie mam żadnych objawów. Lekarze twierdzą że to atak choroby był dużo wcześniej i teraz nie jest ona już groźna, ale wyniki się pogarszają. W piątek 09.07 byłam na USG i według Pani doktor Elwiry Agaty Jasińskiej dzidziuś rozwija się prawidłowo, serduszko bije. W dniu jutrzejszym jestem umówiona do doktor Zdrodowskiej na Żurawiej i wtedy dowiem się co dalej. Być może podadzą mi imunoglobinę ( chyba tak się to nazywa) co zahamuje wirusa, ale może mieć skutki uboczne dla płodu. Dzisiaj poszłam PK na Waszyngtona ale doktor Gacuta dzisiaj się nie pojawiła w poradni. Panie z rejestracji umawiają do niej na Listopad, jak mówię jaką mam sytuację to każą dzwonić do doktor i się z nią umawiać. Strasznie się boję, potrzebuję namiary na dobrego specjalistę ginekologa, który podjął by się poprowadzenia tej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa
do agusia1976 zawiezli Twoja kolezanke na warszawska bo maja z nimi umowe podpisana jakby coś sie dzialo .Wiesz to jest kwestia wyboru Twojego chcesz chodzić na parkowa ok , ja nie jestem przekonana co do tej kliniki. do marteczka1707 wspolczuje Tobie jedna ciąza a tylu lekarzy obskoczylaś :| Jak dla mnie to porazka .Jeden lekarz powinien prowadzić specjalista , który zrobilby Tobie wszystkie badania i znal przebieg ciązy a ty chodzisz z drzwi do drzwi , bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny! Mam pytanie: czy któraś może mi plolecić dobrego lekarza w Białym. Takiego który by się znał na hirsuizmie i Pco? Przy którym nie wsydziłabym sie rozebrać i który byłby kompetentny i miły? Leczę się już z 10 lat , lecz z marnym rezultatem. Myślałam żeby do Wołczyńskiego, ale on raczej zajmuje się juz parami które chcę mieć dzieci; ja na razie nie chcę. Jestem juz zrozpaczona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bstok
ostatnio bylam u ginekologa na Białowny u Pana dr Sztromajer . Ta wizyta byla trauma.Ten Pan jest gburowaty, niesympatyczny, robi laskę, ze wykona badanie. Nie polecam tego gabinetu, kobeitki, trzymajcie sie od tego pana z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zz21
Mam problem - wiem, że w Białymstoku działa podziemie aborcyjne. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, gdzie mam się udać? Który ginekolog jest warty polecenia? Gdzie mogłabym usunąć ciążę? Jestem w 4 tyg ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczkak
Poszukuję pilnie dobrej specjalistki przyjmującej prywatnie za przystępną cenę i jakieś namiary na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka1707
i tak to niestety jest na tym świecie. Jedni starają się o dziecko, a dla innych to "kłopot" , który chcą usunąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja1989
Witam mam pytanie czy ktoś mógłby mi coś więcej napisać na temat d.. Wołczyńskiego ile wizyta bo podobno od 100zl w górę w zależności od wykonywanych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja1989
JA BYM NA TWOIM MIEJSCU ODDALA DZIECKO DO ADOPCJI A NIE JE ZABIJAŁA TOŻ TO ŻYWA ISTOTA CZĄSTKA CIEBIE NIE ŻAL CI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anedga
Polecam królowej rodzin, poradnia dla dziewczat i odpowiadajac na poprzedni post - jesli nie masz 18 lat dostaniesz tabletki w nfz bez zgody rodzicow, place za 3-pak 35 zł. przyjmuje je od roku (teraz mam 18 lat). w wieku 17 lat pierwszy raz poszlam na ul. krolowej rodzin do dr. bieleckiego - zadowolona jestem bardzo, szybka fachowa akcja. mialam torbiel na jajniku 12 cm, doktor zadzwonil do szpitala, uprzedzil ze mnie wysyla i bez problemu znalazlo sie miejsce - na nastepny dzien torbiel był juz usuniety. Jeżeli któraś z Was chce o cos zapytac (np. dotyczacego wizyty, tabletek itd) - anetka135@o2.pl . przeszlam juz naprawde duzo i z checia pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxyza
Witam! Chce isc prywatnie do ginekologa, jest to moja pierwsza wizyta. Chce by mi przypisal tabletki antykoncepcyjne oraz mnie zbadal, bo ostatnio mam jakies bole pochwy/macicy, prawdopodobnie jest to infekcja...Czy drogo by wyszla taka wizyta?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyciu do Bieleckiego!!! Odradzam. To najgoerszy lekarz jakiego spotkalam. A przewinalam sie przez kilku... Polecam biedryckiego na Storczykowej, prywatnie mozna szybo sie dostac ale na NFZ troche sie czeka. Co do prywatnych wizyt koszty wachaja sie roznie od 50zl do 150zl zalezy jakie badania itp. Najlepiej zadzwon i sie zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie mogę wypowiedzieć się na temat jednego ginekologa. Byłam kilka razy u dr Marka Sztromajera na Białówny (NFZ). Na wizyty nie umawiałam się tylko przychodziłam kiedy sobie chciałam, prawie wogole nie było kolejek w poczekalni. W gabinecie razem z dr Sztromajerem jest jeszcze pani. Tabletki antykoncepcyjne przepisał mi bez problemu, po wcześniejszym wywiadzie, spytał mnie tez ile mogę przeznaczyć na nie pieniedzy. Ogolnie to jest nawet miły, ale ma dziwne poczucie humoru i zarty, które mi nie odpowiadaja. Pani tez dziwna i czułam sie tam niekomfortowo i bylam skrepowana. Dlatego nie wybieram sie tam wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam wszystkie posty i zaryzykowałam wizytę u dr Synorackiej, prywatną. I pukam się teraz w głowę do jakiej ja strasznej lekarki chodziłam wcześniej. Dr Synoracka zrobiła bardzo dokładny wywiad, badanie na fotelu, USG, którego nie miałam robionego nigdy wcześniej (biorę pigułki już ponad półtora roku), zmierzyła ciśnienie krwi i zbadała piersi(też nigdy wcześniej nikt mnie nie badał). Dostałam skierowanie na badania krwi. Wizyta trwała ok 25 min. Natomiast u dr Pytko, którą swego czasu ktoś tutaj bardzo zachwalał spędzałam w gabinecie w porywach do ok 10 min. łącznie z pierwszą wizytą. Badała ekspresowo na fotelu i wypisywała od razu receptę. Fakt, wyleczyła mnie swego czasu z silnej grzybicy (lekami za 120 zł, ale wyleczyła). Dr Synoracka mimo, że czytałam, że robi dziwne komentarze i rzeczywiście to zauważyłam, to jesli tak to wszystko ma funkcjonować to myślę, że zostanie już na stałe moim lekarzem. Natomiast nie wiem teraz gdzie się udać do laboratorium, żeby zrobić te badania krwi (próby wątrobowe, krzepliwość), bo polecone laboratorium ma akurat teraz przerwe wakacyjną i czy któraś z Was może wie ile mnie to będzie kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa
do zz21 moze zastanow sie jeszcze i nie podejmuj pochopnie decyzji .Być może za kilka lat bedziesz zalaowala ze nie urodzilaś .I nie bedzi Ci dane mieć wiecej dzieci . Ehhhhhh tak jak pisala poprzedniczka tyle kobiet nie moze miec dzieci a inni bez problemu i ich nie chca:( AJ nie dawno urodzilam ślicznego synka i jestem najszczesliwsza mamusia pod sloncem . Kocham swojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgraF
cześć dzieczyny, mam pytanie nabawiłam się chyba jakiejś infekcji i mam pytanie gdzie szybko mnie przyjmą (raczej nie chcę prywatnie), a jeżeli prywatnie to jakich/jakie lekarzy/lekarki polecacie i prosiłabym jjak coś od razu o przybliżoną kwotę wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czekaj w poradni
w mega kolejkach...mama nie uczyła żeby na zdrowiu nie oszczedzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o szybkie interwencje, to polecam dr Małgorzatę Pytko, która ma gabinet na Antoniukowskiej. Bada bardzo dokładnie i delikatnie, przynajmniej w moim przypadku diagnozy zawsze są trafne, bo zawsze w końcu zdrowieję :) Koszt wizyty to 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaarla zgadzam się z Tobą co do szybkich interwencji, ale od lekarza raczej powinno wymagać się więcej niż oferuje dr Pytko. Pani dr jest ok jeśli ktoś oczekuje 5 minutowych wizyt, bo ekspresowe badanie na fotelu i wydrukowanie recept to wszystko na co można liczyć z jej strony. Żadnych innych badań, żadnych skierowań, porażka. A to z pewnością nie jest warte tych 50 zł. Tak samo nie przekonuje mnie wygadywanie bzdur typu "te tabletki chronią przed ciążą w 100 %" Tak więc ja zdecydowanie pani dr nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bojaboja, a mi się nie wydaje, żeby dr Pytko "odwalała chałę", moje wizyty, nawet rutynowe, wcale nie trwają 10 minut, zawsze dokładnie pyta o wszystko i koniec wizyty nadchodzi wtedy, kiedy nie mam już żadnych wątpliwości. Będę obstawała przy swoim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, to spróbuj nie mieć żadnych pytań i mierz czas wizyty, na pewno długo trwać nie będzie. I nie wiem ile czasu do niej chodzisz, ale ja oprócz cytologii i tak jak już pisałam ekspresowych badań na fotelu niczego innego się nie doczekałam a biorę hormony i chodziłam do pani dr od ponad 1,5 roku, a tabletki zmieniałam 4 razy. I teraz wiem, że tak to wyglądać nie powinno. I niestety ale teraz mając porównanie owszem uważam, że pani dr "odwala chałę". Szkoda, bo też uważam, że poza tym jest dobrym specjalistą. Ale już do niej nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie mogę narzekać na jakość usług dr Pytko, jestem u niej dobre kilka lat. W razie problemów przepisuje mi leki i wychodzę z choroby, nie ma żadnych nawrotów. A tabletki powinno się zmieniać w zależności od wahań poziomu hormonów, choć mi w ciągu ostatnich paru lat dr Pytko nic nie zmieniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×