Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość azz
Chciałam zapisać się do dr. Oniszczuk państwowo, jakie było moje zdziwienie kiedy zadzwoniłam i pierwszy wolna data to 19.08 Szok!!!!! Koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d2905b
W przychodni studenckiej takie kolejki? na Waszyngtona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azz;dziekuje ze informacje. Czekam na wiecej jesli ktos zna tych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Przejrzalam mniej wiecej ten watek i naprawde bardzo ciezko jest sie zdecydowac na jakiegos lekarza, o kazdym z nich mozna znalezc i pozytywne i negatywne opinie. Ja chodzilam, a wlasciwie jeszcze chodze do doktora Lipskiego w klinice Arciszewskiego. Sama klinika jest swietna, przyjemna obsluga i czuje sie komfort. Doktor Lipski? Taki sobie, wlasciwie wyglada mi na to ze zapisuja do niego kazda nowa pacjentke ktora sie zglasza do kliniki, a co za tym idzie mozna wywnioskowac ze nie ma stalych pacjentek. Slyszalam ze dobrze prowadzi ciaze ale nie wiem jak z innymi przypadlosciami. Ja do niego chodzilam z nietypowym przypadkiem - zapalenie gruczołu Bartholina. Nieciekawa sprawa bo to takie chorobsko ktore bedzie sie za mna ciagnelo do konca zycia. Minusem kliniki na Zamenhoffa sa zabojcze ceny. Idziesz i nastawiasz sie ze zaplacisz 50 zl za sama wizyte ale zrobia Ci przy okazji kilka badan czy konsultacji i zostawiasz w recepcji 150 a nie 50 zl:) Moze ktoras z Was cierpiala na Bartholina i moze mi polecic jakiegos specjaliste? Moze wiecie gdzie wykonuja profesjonalnie zabiegi marsupializacji? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruki
Hej;-) Ja do dr. Lipskiego trafiłam przez przypadek, chodziłam do niego na wizyty tak 1,5 roku a teraz prowadzi moją ciążę. Ze sposobu prowadzenia ciąży jestem dotychczas zadowolona, fakt że wizyty są kosztowne, ale mam wszystko pod kontrolą a dzięki temu spokój psychiczny. W razie potrzeby nie miałam problemu z krótką konsultacją telefoniczną co daje też poczucie że nie jestem zdana sama na siebie. Ja słyszałam o nim pozytywne opinie i mam nadzieję że to zdanie nie ulegnie zmianie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil2
witam kobietki długo nie zaglądałam na forum.Prowadzę ciąże u dr Lipskiego w Poliklinice Arciszewskiego jestem w16 tyg.Od początku miałam wątpliwości byłam już na 3wizytach i powiem tak Pana Doktora trzeba ciągnąc za język bo sam nie udziela żadnych informacji robi usg ściągnie kase i dowidzenia a to nie o to przecież chodzi,na kolejną wizytę zapisałam się do dr Lemancewicza na jutro opowiem wam po wizycie bo słyszałam o nim dobre opinie ale się okarze .Ichodzi o to że nie mało sie tam płaci więc mamy prawo wiedziec za co płacimy a nie 10 minut z uśmiechem na twarzy i dowidzenia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil2
Jenny_Colgan z tego co wiem wizyty w Poliklinice u Arciszewskiego kosztują od 80 do 180 zł a nie 50 takiej kwoty nie zapłacisz nawet za samą wizyte -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Kobietki poradzcie. Karmie piersią i zastanawiam się jaką metodę antykoncepcji wybrać. Nie mogę używać wkładki wewnątrzmacicznej a przed tabletkami mam obawy, ponieważ mam kłopoty z żylakami i boję się utyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja--82
Witam!!Chciałabym sie poradzic,czy ktos mógłby polecic lekarza,który zajałby sie kompetentnie zapaleniem bakteryjnym,gdzie juz wszystkie antybiotyki były przyjmowane a dolegliwosci ciagle sa.Juz od kilku miesiecy choruje byłam juz u 3 lekarzy i zaden nie umiał mi pomóc:(...Moze ktos był w sytuacji podobnej,ze przez wiele miesiecy leczył sie na zapalenie tylko nie chodzi mi o grzybice,ale zapalenie bakteryjne i ktos mu pomógł przez odpowiednie badania,a moze diagnoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evil2 wlasnie chodzi o to ze raz placilam tam 50 zl a raz 150 i te wizyty sie zupelnie niczym nie roznily, w takiej sytuacji juz po prostu stracilam rachube i nie wiem co tam ile kosztuje:D nic dziewczyny nie piszecie o bartholinie, czyzbym byla sama ze swoja dolegliwoscia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil2
Milly-to żywcem reklama ,a coś wiecej konkretnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black tea
Witajcie! Mam do was prośbę o podanie mi kontaktu do przychodni studenckiej. Pewnie będziecie wiedziały co i jak. :) W necie jakieś sprzeczne informacje znajduję, a nie pochodzę z Białego. Proszę o szybką odpowiedź. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
Ja w zasadzie do poradni studenckiej nigdy nie chodziłam,ale u nas na Uniewrsytecie Medycznym w domu studenta na akademickiej 3-wchodzisz głownym wejsciem, potem na prawo i w dól na półparter- i tam jest poradnia studencka min ginekolog. O ile wiem to własnie dyżury tam maja lekarki które tez przyjmują w poradni PSK lub wogóle w kilnice psk- chyba własnie też Oniszczuk( nie wiem czy nadal bo jak widze cieszy sie sie dużą popularnościa ) Światecka, chyba też Gacuta ,ale dawno tam nie zachodziłam i nie wiem czy coś sie nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black tea
Dzięki! Sprawdzę to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkująca
ja chodze do doktor Oniszszuk do Eskulapu i umawiam się z dnia na dzień, nie ma żadnego problemu. no ale niestety jak miałam zapalenie przydatków, to kazała mi tylko robić kompresy, więc poszłam do Ostapiuka i jestem bardzo zadowolona. faktycznie na radzymińskiej długo się czeka ale chyba warto :) teraz do Oniszczuk chodzę jak mam coś pilnego i nie moge czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja--82
Chciałabym sie zapytac czy ktos był u doktor Marii Łazewskiej,która przyjmuje na Ogrodowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka91
Z tego co wiem z relacji kolezanki dosc dobry gabinet znajduje sie na ul. Broniewskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1980
hej dziewczyny! Bylam pacjentks dr KLUCZYK przez osiem lat. Przyszlam do niej po zrobieniu testu ciazowego i podobnie jak jedna z przedmówczyn olala mnie! Kazala przyjsc za 3 tygodnie, o USG powiedziala, ze ona tam jeszcze nic nie widzi, itp... Zaplakana wrócilam do domu, nastepnego dnia poszlam do dr LIPSKIEGO i okazalo sie, ze jestem w ósmym tygodniu zdrowej ciazy! Na USG wszystko pokazal, wytlumaczyl, zlecil badania. Owszem ta wizyta nie byla bezplatna, ale czymze sa pieniadze w porównaniu ze zdrowiem psychicznym :-) Od tamtej pory chodze na Zamenhoffa, do porodu zostalo mi 1,5 miesiaca i ciesze sie, ze zrezygnowalam z uroczej opieki dr Kluczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia gratulacje.Ja tez chodziłam do Dr.Lipskiego.A powiedz mi czy do teraz jestes zadowolona z niego, czy musisz go ciagnac za jezyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia1980
szczerze mówiac bywa róznie :-) W koncu doktor tez czlowiek i miewa swoje humory. Ale najwazniejsze jest, ze pilnuje badan, sprawdza dokladnie wyniki i wyczerpujaco odpowiada na nasze (moje i meza) liczne pytania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia 1980, jasne ze człowiek i humorki tez miewa-dało sie raz odczuc.Mnie tylko wkurzało ze trzeba go było ciagnąc za język.Ale nie moge teraz narzekac, bo to co mi dolegalo zrobił dobrze.Stwierdziłam ze najwazniejsze ze jest dobrym specjalista, a w sumie wygadany nie musi byc.A tobie dobrego rozwiązania wkrótce.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marglosik
Do maja-82 Ja znam bardzo dobrze Panią Marie Łazewską od kilku lta. Naprawdę godna polecenia lekarka. Miałam probmely z zajściem w ciążę, byłam u Profesora Wołczyńskiego od razu bez zadnych badań kazał robić inseminację. Byłam troche zdziwiona bo powiedziałam mu że mam probmelmy ze stanami zapalnymi itd a on swoej. Poszłam do Pani Łazewskiej, po 1,5 miesiąca leczenia ( i to wcale nie hormonalnego) zaszłam w ciąże. To jest prawdziwy lekarz z powołania, bardzo uczciwa i sumienna. Można jej zaufać w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja-82
Dziekuje za odpowiedz jesli chodzi o Marie Łazewska!Ja własnie od 8 miesiecy walcze ze stanem zapalnym i byłam juz u 4 lekarzy i zaden nie umiał mi pomóc,a ja nie moge normalnie funkcjonowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marglosik
Do maja-82 - to koniecznie idź do Pani Doktor Lazewskiej , ona Ci pomoże. Na Orgodowej przyujmuje od wtorku - piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koraliczek smoczek
a ta dr Maria Łazewska przymuje na NFZ? a czy mogłabyś podać dokładny adres? ta jest raczej po stronie szpitala onkologicznego czy raczej po drugiej stronie tam gdzie jest apteka Pod Lwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trichomonas
Łazeska przyjmuje tam nad apteką pod lweem, prywatnie, a państwowo w szpitalu MSWiA.. Ja sklei nie polecam jej, u mnei stanu zapalnego nie potrafiła wyleczyć.... Samo badanie trwa moze 30sekund, niezbyt dokładne. Prywatnie nie ma usg, wiec kieruje do szpitala, a tam kolejki ponad pół roku.. Jest sympatyczna i ciepła, ale to nie wystarczy by być dobrym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopakabana
Maju 82, polecam Ci doktora Biedryckiego z przychodni przy ulicy Storczykowej. Też walczyłam ze stanami zapalnymi, byłam u wielu lekarzy, ale dopiero on mi pomógł. Podczas wizyty pobrał wydzielinę i obejrzał ją pod mikroskopem, a następnie wypisał mi leki dokładnie na to, co tam zobaczył. Tak więc niepotrzebnie nie faszeruje chemią, jak robią to inni, stosując metodę prób i błędów. Niedawno jeszcze przyjmował przy ul. Rocha, a od dwóch czy trzech miesięcy właśnie przy ul. Storczykowej . Doktora Biedryckiego poleciła mi koleżanka, która też tylko do niego chodzi. We wcześniejszych wypowiedziach widziałam dokładne namiary na poradnię dr Biedryckiego, poszukaj i zarejestruj się. Jeśli nie znajdziesz, daj znać, powinnam mieć gdzieś jego pieczątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja-82
Do Kopakabana Czy ten doktor Biedrycki przyjmuje prywatnie czy mozna panstwowo??Juz mam metlik w głowie,bo tak bardzo chciałabym w koncu aby ktos dobrze postawił diagnoze,bo jak znowu w topa to znowu kolejny miesiac do tyłu.Obecnie juz na własna reke zrobiłam kompleksowe badania(posiewy na wszystko co mozliwe) wiec na razie musze poczekac na wyniki...Dziekuje za namiary!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marglosik
do Maja-82. maju sposób jest prosty. Nalezy najpierw zrobić kompleksowe badani ai określić jakie wirusy lub bakiterie są w twoim okranizmie. Ja poszłam na krakowską, tam jest labolatorium gdzie wykonują badania ( posiew i krew) nastepnie zbadali co tam u mnie siedzi i na co te paskudy są najbardziej wrażliwe. Na podstawie tego wynkiu Pani Doktor Łazewska przepisze Ci taki antybiotyk jaki jest najskuteczniejszy w walce z tymi bakteriami. Sory ale ja miałąm takie stany zapalne że myślałam że już nic się nie da zrobić. Panio Doktor pomoże ale pod warunkiem że będziesz stosowała się do jej wszystkich zaleceń, nic nie można lekceważyć. Nie wierzę że komuś ni epomogła. Widocznie nie wszystko ten ktoś robił co było wskazane. Napdawde polecam, ale podkreslam nic nie da trafianie z lekami. trzeb akoniecznie sprawdzić co u Ciebie tam siedzi a potem przygotować leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×