Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość tupson
Witam serdeczniem Ja mogę z czystym sumieniem polecić dr Macieja Lipskiego z Zamenhoffa. Jestem w 9 m-cu ciązy w 39 tygodniu i czekam już na rozwiazanie. Gdyby nie dr Lipski to mojego Michasia już dawno bu nie było, bo miałam skurcze w 20 tc. Dostałam leki i jest OK. Podchodzi do pacjentek bardzo rzeczowo, pilnuje wszystkich terminow badań. Mimo że sama śledze wszystkie badania i tak zlecił mi nawet takie o których nie miałam pojęcia. Innymi słowy profesjonalista w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
Trzymajcie babeczki kciuki za mnie(bardzo prosze)bo jutro na 8.15 mam sie stawic w szpitalu na badanie HSG,a boje sie potwornie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
Ja też chodze do Dr Lipskiego-jestem w23tc,powiem tak z początku wydawało mi się że zrezygnuje bo nie mogłam złapac z nim kontaktu,ale powoli się przekonałam ,równiez miałam skurcze w 20tc i otrzymałam leki myśle ze to normalne tak powinien reagowac każdy gin.Dr Lipski moze nie jest zbyt rozmowny ,raczej konkretny i rzeczowy ale znam kilka dziewczyn którym w porę pomógł i równiez go polecam,chyba że ktoś szuka lekarza do pogaduszek -to już nie on.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littlelack90
słyszałam, że na bacieczkach jest dobry ginekolog ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina_katarina
Drogie Panie/Dziewczyny, Mam 18 lat i szukam dobrej "ginekolożki" (do faceta nie pójdę - wiem jestem pruderyjna, ale to nie jest mój największy problem), na NFZ najlepiej. Mój problem to mały biust a raczej jego brak (co niektóre miseczki A za duże!!!). Chodziłam do "ginekolożki" z dsk (taka filigranowa, nie ta "przy kości"), ale ona tylko umiała powiedzieć, że powinnam po prostu więcej jeść i wmawiała mi "psychiczny jadłowstręt" (to już przesada! co prawda jestem szczupła, bo przy wzroście 169 ważę 53 kg...ale po prostu zawsze bylam filingranowa i nigdy w życiu sie nie odchudzałam, a poza tym wiele szczuplejszych dziewczyn ode mnie "ma czym oddychać"), a do tego te jej uszczypliwe uwagi i wogle wredna baba, a przy tym niedelikatna (moja osobista opinia). Pomożecie, Kochane? Proszę,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupson
Ginekolog nie musi być nadwyraz rozmowny, ma być kompetentny i rzeczowy. szczerze mówiąc wole takiego niż jakby mial mi tam zaglądać i żartować w tym czasie. Liczy sie profesjonalizm, na pogaduchy to można iść z kolezanką na kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naneeke
Co myślicie o dr Basi Rogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINOWO
00:37 tupson Ginekolog nie musi być nadwyraz rozmowny, ma być kompetentny i rzeczowy. szczerze mówiąc wole takiego niż jakby mial mi tam zaglądać i żartować w tym czasie. Liczy sie profesjonalizm, na pogaduchy to można iść z kolezanką na kawe. A jeżeli nie jest ani kompetentny ani rozmowny?;-) do takich miałam szczęście. Jak Ci lekarz może pomóc, kiedy nawet nie slucha co do niego mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo zadowolona i polecam
hej dziewczyny!!! nie raz milam tez probleem z ktorym boryka sie nie jedna z nas ... dobry lekarz- ginekolog. Jesli chodzi o bialytsok przewinelam sie przez wielu " specjalistow" o ile niektorych mozna tak nazwac ... az w koncu trafilam, jak wiadomo poczta pantoflowa roznosza sie najlepsze wiadomosci ... bo chodzi o zaufanie i kompetencje. Znalazlam takiego lekarza, bylam juz u wielu, mezczyzn kobiet i zaden z nich nigdy nie mogl mi pomoc i odpowiedziec na moje pytania ( szcegolnie na bardzo dlugie cykle po 40-60 dni) zawsze slyszalam jedno- jak bede chciala dziecko to w tedy zobaczymy...a sek w tym ze dzieci jeszcze nie planuje ale cykle sa niepokojace... i dlatego trafilam uwazam na wybitnego specjaliste a raczej specjalistke... Pani Jolanta świątecka!!!!!!!!, ktora pryzjmuje prywatnie co prawda (100zl za wizyte + 20 zl jesli potrzebna jest cytologia) zawsze chodzilam na fundusz, ale raz stwierdzam ze raz rok mozna wydac te 100 zl i miec swiety spokoj i ZDROWIE!!! kobieta bardzo kompetenta- wypyta o wszytsko wszytkie badania robi jak trza, sam duzo ci podpowie i opowie i nie musisz jej blagac na kolanach aby dala Ci skierowanie, pracuje tez w szpitalu wiec wiele badan jest za darmo. swietna! rzeczowa, konkretna, poprosu ideal lekarza. Mam nadzieje ze nie zapesze ... jak narazie jestem przeogromnie zadowolona- a co najwazniejsze szybko sie umawiasz bo juz na drug nadz 3 dzien!- w sumieplacisz ale wiesz za co. jest to chyba najtanszy lekarza ( w przychodni na zamenhoffa 170 zl za wszytko!!) wiecej inf na ginweb.pl ( jej imie i znazwisko wpiszcie w wyszukiwarke) wiem ze lekarz to tez czlowiek, ale wiadomo jak dla kazdej kobiety stresujaca jest wizyta u ginekologa i ...wstyliwa... Pani J.S usmiechnieta, pogodna rozladuje atmosfere i wstyd opada ... POLECAM JESLI SZUKASZ PRZYJAZNEGO KOBIECIE LEKLARZA ( a takic ertyfikat wlasnie pani S. posiada) Ewa Nowak - to druga osoba ktora polecam , choc osobisie wybralam ta pierwsza pania... Pani Nowak widac ze zna sie na rzeczy ale traktuje pacjentki hurtow, jak mialam infekcje ( 3 raz!!) nawet mnie nie zbadala ... co prawda milam u niej cytologie i takie tam i zawsze jest odpowiada na pytania pracuje na fundusz( tez prywatnie 150zl) tez mozna ja znalezc na gin.web nie polecam PIotra sitnika przyjuje na sienkiewicza... O-KRO-PIEN-STWO... Sam lekarz ujdzie ... choc wpycha tylko tabletki zrezygnowalm z niego. zero konfortu, bada cie ... a baba z recepcji siedzi i sie gapi ....upokarzajce ....nigdy tam nie wroce i sosobiscie nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.G.
Czy ktoś się orientuje jakie są ceny wizyt i badań w Eskulapie? Bo zastanawiam się nad dr Oniszczuk i nie wiem czy będzie mnie na to stać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guana
Czy któras z was orientuje się jaka jest wyprawka u Arciszewskiego po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 15
Hej! Nie wiecie czemu gabinet dr Ewy Nowak na ul. Krętej od jakiegoś czasu jest zamknięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
ona miała teraz być na urlopie. O ile wiem juz po 10 czerwca ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uszi
dziewczyny polecam wam Dr. Kluczyk-Antychowicz. Byłam u niej i jestem zadowolona z wizyty. Delikatna kompetentna lekarz podzrawiam i dużo zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość campina83
Do E.G. Wizyta w eskulapie u dr Oniszczuk kosztuje 60zl, a z badan wiem tylko tyle ze cytologia+stopień czystości 35 jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza83
U doktor Oniszczuk juz 65zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorgusia
Uszi, Dr Kluczyk nie jest kompetentna i delikatna też raczej nie, wpycha nieogrzany wziernik z uśmiechem na twarzy mówiąc, że musi trochę poboleć ;] Jak sie zaczynają jakieś problemy np.z grzybicą to najczęściej mówi ze pacjentka sobie coś wymyśliła że żadnej grzybicy nie ma. Parę moich koleżanek, które do niej chodziły miały identyczna sytuację,.a po zrobieniu badań w innych gabinetach wychodziły duże stany zapalne i grzybicze. Także dr..( wcale dr nie jest, ma tylko specjalizację) Kluczyk jest dobra jak nic się nie dzieje, a jak wychodzą jakieś problemy to się umywa od odpowiedzialności... Np. mi przepisała tabletki antykoncepcyjne bez żadncyh badań, wiedząc ze w rodzinie były częste przypadki zakrzepicy! Co jest nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uszi
widzisz a mi pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil
do guana-jesli chodzi o wyprawkę dla dziecka to raczej wszystko włącznie z pieluchami dają tylko jak jest chłodno do mósisz miec swój kocyk dla dziecka ale jak chcesz sie na 100 upewnic to zadzwoń do kliniki,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifpaf
u mnie Kluczyk powiedziła ,ze to moja obsesja to że mam grzybice!!!!o prosze i widze ,że nie tylko mi. Podczas gdy ja sie z tym problemem borykam 2 rok. Normalnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E.G.
Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiczka82
no ja tez mam problemy z grzybkami;)jak widze na forum nie tylko mnie nawroty dotycza:) dlatego musze sie wybrac do ginekologa szybko , a niestety kolejki do nieprywatnych gabinetow sa 2-3tygodniowe, eh tyle to czekac nie moge, dlatego chcialabym wiedziec czy ktos byl w cyt med na Bema 2???? bo tam pani w rejstracji mowila ze przyjmą mnie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowanie polecam dr Lipskiego pełen profesjonalizm, w tej chwili jestem w 31 tc i wiem że gdyby nie jego podejście i spokój pewnie dalej chodziłabym zdenerwowana że coś się dzieje nie tak. Nie jest to lekarz do pogaduszek, ale ja wolę konkrety niż nawijanie makaronu na uszy, przy czym żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, więc jeśli zadaję pytania zawsze mam odpowiedź pozdrawiam Dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanika87
Witam! Przeczytałam właśnie cały wątek ponieważ dostałam skierowanie na badanie na ul. 27 Lipca i chciałam znaleźć jakiekolwiek informacje na temat tamtejszej przychodni. Niestety nie znalazłam, więc pytam - czy któraś z Was miała tam robione usg dopplerowskie? Jeśli tak to jakie macie wrażenia? BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ :) Na co dzień chodzę do dr Sucheckiej na Antoniuku. Pani dr faktycznie do jednych ludzi podchodzi milej, do innych mniej (Zaleznie tez od dnia i humoru),acz nie zgodze sie z tym,ze badan nie robi - w moim wypadku mam badania w zasadzie zawsze jak tam zajde. Póki co nie narzekam, bo jako lekarz farmakologicznie pomogła mi się pozbywać torbieli,ale te paskudy wracają cały czas :( Co do grzybków - mi je kiedyś wyleczyła bardzo dobrze prof. Sipowicz - starsza pani przyjmująca na ul NMP. Pozdrawiam ciepło i czekam na odp!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, również mam nie dobre doświadczenia z ginekologami w Białymstoku. Pierwotnie leczyłam się u Ostapiuka - uważam że jako lekarz to do czasu jest OK, lecz jak wyczuje możliwość zdarcia kasy to wizytóweczka, leczę to prywatnie itp, zupełne przegięcie to było gdy potrzebowałam skieowanie do szpitala gruczoł berholina mi się odnowił to prywatnie mógł mi je wyłącznie wypisać bo tak to nie mógł mi znaleźć 5min. Dla wszystkich z tym problemem polecam Parkową a skierowanie rodzinny jest też w stanie wypisać. Obecnie jestem na etapie poszukiwania lekarza, który przyjmuje i leczy na fundusz i do którego nie czeka się 3 tygodni. Potrzebuję zrobić kilka badań do HSG i zależy mi na czasie. Doradźcie który przyjmuje po 16 i jest spoko, nie chcę wpaść z deszczu pod rynę i kolejny raz się zawieźć a tym bardziej że będę przez dłuższy czas skazana na leczenie. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czyleczylysie sie u Prof.Szamotowicza Mariana lub Prof.Wołczyńskiego Sławomira ? Którego byscie mi poleciły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem obecnie u Szamatowicza jeśli chodzi o Wołczyńskiego byłam do niego umówiona jednak gdy zaszłam na wizytę to poczułam się jak na jakimś spędzie. Kupa ludzi czekających w poczekalni i nie wiadomo czy przyjmie uciekłam z tamtąd bo przerażające miałam odczucia. Jeśli chodzi o Szamatowicza to prywatnie pełna kultura godziny jak coś się zmienia to pani z recepcji dzwoni przekłada i nie trzeba czatować wiele godzin pod drzwiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela.m
do nanika na 27 lipca przyjmuje dr kowlczuk,jest moim lekarzem i znam go dość dobrze i lubię go ale muszę stwierdzić,że czasem potrafi mieć dziwne poczucie humoru lub jego brak.jeśli wiesz o co ci chodzi i masz swoje zdanie to będzie ok:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabulek123
nie polecam pani Gmyr ze Swobodnej.. Gy bylam w ciazy nie zalecila mi podstawowych badan, wogle pytalam duzo razy (moja 1 ciaza) nie odpowiadała, wydwała sie strasznym mrukiem i olewała mnie. Ciaza zostala usunieta w 24 tyg ze wzgledu na wady plodu, lekarze sie strasznie dziwili, ze nie zalecila mi badan, i poprowadzila wywaidu porzadnie. Gdy juz bylo po wszystkim, bylam u niej.. powiedzialam ciazy juz nie ma, a ona na to :\" no to trudno\" i nic! Za wszystko ci mnie spotkało i strate mojego dziecka mlasnie obwiniam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×