Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rachela

GINEKOLOG BIAŁYSTOK

Polecane posty

Gość Kopakabana
Maju, z tego, co mi wiadomo, to doktor Biedrycki przyjmuje i na fundusz, i prywatnie. Ja byłam na fundusz, ale trochę czekałam, bo są spore kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha010
Witam! Wczoraj byłam u dr Pytko i stwierdziła u mnie torbiel, czytając wypowiedzi na forum znalazłam stwierdzenie: \"Nie polecam Małgorzaty Pytko . Kobieta po pierwszej wizycie wykryła u mnie nadżerkę i torbiele . Pokazała mi zdjęcia w jakim jest stadium i wogóle . Zaproponowała zabieg!!! Po wizycie u innego lekarza okazało się że nie mam żadnej nadżerki ani torbieli \". Zatem zakupiłam tabletki, które mi wypisała, jednak teraz jestem w kropce czy może się przejść do innego lekarza i się upewnić, co do jej diagozy. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martha010 ja bym sprawdziła jeszcze u innego lekarza na Twoim miejscu..po takiej opini..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil2
Racja ja też bym poszła do innego lekarza aby potwierdził diagnoze brak zaufania do lekarza mówi sam za siebie. POZDRAWIAM:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja-82
do Marglosik ja własnie byłam na krakowskiej i zrobiłam komplet badan teraz czekam na wyniki.Chciałabym sie zapytac czy jak umawiałas sie do doktor Łazewskiej to na Ogrodowej??bo ja tam dzwoniłam,ale nie moge sie dodzwonic i nie wiem czy trzeba dzwonic wtedy jak przyjmuje,bo mi sie ta recepcja nie chce zgłaszac a numer mam taki:0857327515.Ja własnie jestem na takim etapie,ze brakuje mi wiary,ze ten stan zapalny wylecze,najgorzej,ze do Białego mam 130 km,ale innego wyjscia nie mam,bo w mojej miescinie to ginekolodzy to chyba te swoje dyplomy kupili,ale to dlugo opowiadac.W Białymstoku leczyłam sie u jednego doktora wczesniej tu o nim było,oczywiscie tragedia i kupa kasy w błoto wywalona,a teraz poprostu chce w miare dobrze trafic,aby miec znowu nadzieje,ze bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja84
czy badania na krakowskiej są płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc w zyciu nie bylam u ginekologa, za dwa dni koncze 20 lat i az mi wstyd ze jestem taka naiwna... pozardzcie mi kogos najlepszego na ten 1wszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
tak badania na krakowskiej są płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha1982
Mam problem! Dziewczyny,wczoraj trafilam do gina z silnymi bolami i okazalo sie,ze mam bardzo duza torbiel:(Przepisala mi luteine dopochwowo i gynalgin dopochwowo.Staramy sie wciaz z mezem o dzidzie,a tu taki klops,jakby problemow bylo malo...Jesli ktoras z Was miala torbiel to powiedzcie prosze,czy lekami da sie ja usunac i jak dlugo trwa"pozbycie sie"tej cholery???I czy pozniej nie ma komplikacji???Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja84
Muszę zrobić posiew z cewki moczowej. Czy gdzieś to badanie jest za free? A jak nie to ile kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
Mi sie wydaje ,że posiew zcewki moczowej to po prostu badanie moczu- ale koniecznie wjałowych pojemniekach , bo własnie chodzi o to zeby sprawdzic czy nie ma bakterii. Wiec jesli to jest badanie moczu to jest za free jak masz skierowanie od lekarza np pierwszego kontaktu,a jak nie to za opałata ale cena jest zwykle kilka zł- ok 8 w kazdym laboratorium. A najlepiej to własnie spytac sie jakims laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marglosik
do Maja-82 Hej Maju ja znam osobiście Panią Dokotr Łazewską, zawsze dzwonie do niej na komórkę, jezeli chcesz to naszpisze Ci mój adres mailowy. Napisz do mnie , jak bedziesz chciała to w mailu napiszę do mnie mój numer telefonu bedę mogła Cie umówić do Pani Doktor, kiedy będziesz chciała. Mój mail margosk@wp.pl . Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO 75
Co sądzicie o dr Pieciukiewiczu z Parkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO 75
Do 'sosik' posiew z cewki moczowej (sprawdza stan zapalny w dolnym odcinku dróg moczowych) powinien pobrać lekarz zrobić można w każdym laboratorium mirobiologicznym to nie jest to samo co badanie moczu (stwierdza stan zapalny w pęcherzu moczowym i nerkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,prosze o pomoc szukam prywatnego onkologa w białymstoku,znalażlam dwuch ale niestety nie robią zadnych prześwietleń,czy może ktoś mi pomuc jeżeli zna takiego to prosze żeby sie odezwal.jestem w ciąży i wykryłam ża mam guzek w piersi ,nie długo rodze i to mi nie daje spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
do LO -dzieki za info, dobzre jest czegoś nowego sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil2
do elzunia10 -jestem w4miesiacu ciąży i mam ten sam problem co ty ale jeśli chodzi o onkologów to radzę tylko na ogrodowa do przychodni żadnych prywatnych rejestracja od7 rano bez skierowania im wcześniej zajedziesz tym szybciej bedziesz przyjęta ja się wybieram w piątek z rana-bardzo się boję ale trzeba i tobie też radze na ogrodową -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewil2
aa i jesli się zdecydujesz mogę podac nr do rejestracji -tylko przez tel nie rejestrują ale mozna zasięgnąc informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z Was była u dr Jerzego Przepieścia?? napiszcie swoje opinie, bo w necie za wiele o nim nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonarda
Przepieść : ciekawe nazwisko jak na ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uszi
polecam dr Ostapiuka ma gabinet na radzymińskiej i na sienkiewicza prywatny bardzo dobry i sympatyczny lekarz wizyta na sienkiewicza-50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiazpodlasia
a jakies opinie o dr sobolewskim? spotkalam sie z roznymi opiniami i sama nie wiem. jak nie on to kto inny z parkowej jest w porzadku>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azz
Kasiazpodlasia Dr Sobolewski prowadził moją ciążę i zrobił 2 cesarki (2 dzieci) jestem z prowadzenia bardzo zadowolona. Zawsze mogłam na niego liczyć coś się działo albo miałam wątpiliwości mogłam do niego zadzwonić o każdej porze i nie był zły. Miałam ciąże zagrożoną dzięki niemu spokojnie ją donosilam. Potrafił uspokojć i udzielić dobrych rad. A cesarki wspominam w jedo wydaniu z uśmiechem. Zyczę ci abyś trafiła na jego dużur to będzie spokojnie i żartem. A co do innego leczenia to nie mogę powiedzieć nic bo oprócz ciąży to się u niego nie leczyłam. Nie polecam i radzę unikać dr Pieciukiewicza z parkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti8
Hej dziewczyny! Wiecie może ile kosztuje wizyta na parkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt do senki
mozesz podpowiedziec na czym polega badanie faceta -jezeli kobieta miala wypalane klykciny i juz nie ma nawrotow to jest ok :) a co z plcia przeciwna jak to zbadac??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja84
Beti 50zl za samo wejscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw faceta powinien zbadac urolog, czy na \"zewnątrz\" nic nie widać. Jęśli nic nie ma to juz połowa sukcesu. Potem jest gorzej bo trzeba zrobić test na obecność wirusa HPV, a żeby to zrobic to trzeba wziąść wymaz z cewki moczowej - co w przypadku faceta nie jest przyjemnym badaniem, ale wytrzymać sie da. i wtedy w laboratorium sprawadzają czy nie ma wirusa. Pobranie to kolejna wizyta u urologa ok 60 zł i badanie próbki-ok.120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamiiiiii
Możecie poleić kogoś na pierwszą wizytę??? Dr Biedrycki, dr Ostapiuk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×