Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość pafnucy100
Dexamethason jest lekiem hormonalnym należącym do grupy glukokortykoidów. Glukokortykoidy są hormonami wydzielanymi przez korę nadnerczy, nieodzownymi w prawidłowym funkcjonowaniu ustroju. Dexametason działa silnie przeciwzapalnie, przeciwuczuleniowo i przeciwalergicznie. Działanie przeciwzapalne leku następuje bardzo szybko. tyle z netu, a mnie gina powiedziała, że podaje się go przy pcos, dalej nie wikałam, bo to było na początku i jeszcze tak tematu nie drążyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy dzięki ci bardzo :) Krótko mówiąc należałoby zrobić jakieś badania żeby ewentualnie myśleć o sugerowaniu z tym dexo.. Strasznie bałabym się to przyjmować, no gdybym musiała to jasne że tak.. Powiedz mi a na podstawie czego dokładnie stwierdzono coś u ciebie i zalecono dexa? Bo nie wiem na ile to istotne i czy pytać mojego gina o te badania i taką ewentualność.. Genewo a może ty coś wiesz bo to takie bardzo hormonalne? Myślę że póki co to nie panikuję, w sumie testo miałam w górnej granicy i z lekka tylko przekroczony..hmm i tak do jesieni to sobie moge pogadać ;) Spotkałam już parę razy wypowiedzi o laparo, ale ponieważ generalnie daleko do jesieni wolałam nie zaglądać a co tam się będę stresować :) Genewo chciałam cię jeszcze zapytać o prolaktynę, tzn, czy orientujesz się kiedy w moim przypadku mogłabym zrobić badania? Jaki wybrać dzień? Z hormonów w sumie jem tylko clo, a chciałabym żeby wynik był miarodajny. No i jeszcze na sprawdzenie w drugiej fazie progesteronu czyli ciałka żółtego. W jakim dniu nalezy je zrobić? Oczywiście licząc tak od owu, bo niestety u mnie od tego zalezy długość cyklu.. A tak pytam, bo może ktoś wie? O czarną też się niepokoję... ciekawe co u niej? Czrna puk puk, odezwij się:) Pytajnik solaris :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wyjaśnienie ścieżki postępu jest co najmniej filozoficzne.... :D:D Bo kurcze między czym a czym jest ta odległość??? Rany... ja chyba powinnam jednak skonsultować przypadłość pytajnika z jakimś co najmniej psychologiem jak nie psychiatrą... :D:D:D Pewnie na podstawie badń zdiagnozowana zostanie nowa choroba 21 wieku a me imię trafi po wsze czasy do książek medycznych :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam naszej Pytajce. Prolaktynę możesz robić w ciągu całego cyklu, aczkolwiek spotkałam się już z taką sugestię, żeby robić ją w II fazie cyklu. Najbardziej miarodajny jest pomiar ok. 2 w nocy (nierealne dla większości). Ja robiłam PRL najczęściej z progesteronem 7 dni po owulacji. PRL jest hormonem stresu, więc dobrze go zrobić rano bez pośpiechu i zdenerwowania. Zalecenia: na czczo, bez stresu, po 2 dniach wstrzemięźliwości seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuje bardzo! :) Tylko jak to zrobic z rana skoro trzeba gonić do pracy. No i musiałabym zrobić piechotką tak z 5 km żeby doczłapac do laboratorium z rana. Ale myślę że warto, więc chyba się pokuszę. A może tak w ogóle to oni i w sobotę działają tylko ja najzwyczajniej w świecie nie zwróciłam nigdy na to uwagi. Oj taka roztrzepana jestem.. Mój kubuś śmieje się ze mnie tzn z tego roztrzepaństwa i nieuwagi.. choć jak twierdzi to urocze i śmieje się całkiem ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam teraz w szpitalu, to pierwsze badania, jakie mi zrobiono to była właśnie PRL i cukier w surowicy krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dopiero teraz, bo maluchy nie dały mi od rana szansy, a potem byłam tak padnięta, że sobie podrzemałam, bo nawet kawka od manuela mi nie pomogła. ścięło mnie na amen :) Pogoda u nas nadal letnia, podczas spacerów z malucham z zazdrością patrzę na osobników delektujących się życiem w ogródkach piwnych i rodzi się we mnie pytanie- czy onie nie muszą pracować?????? Z naszych planów ogródkowo-grilowo-piwnych raczej nici, bo na wekend zapowiadają deszcz. Komu zresztą ładna pogoda potrzebna jak nie musi pracować? Genewa, nie daj się depresji. Jak mnie coś takiego dopada to w chwili obecnej najlepszym antidotum jest kopanie w ziemi i grzebanie przy roślinkach. Też jesteś typ ogrodowy, więc może pomoże? Na pocieszenie dodam, że moja mama leczyła się 6 lat hormonalnie i w wieku 36 lat powiła swoją tu obecną pierworodną. A wtedy nie było takich hormonów jak teraz :D Witam wszystkie nowicjuszki i lece do malców, bo się powoli budzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi się ten typ ogrodowy:D Niestety, nie pójdę dziś pogrzebać w ziemi, bo rano coś podniosłam i brzuch mnie po tym zaczął ciągnąć, więc chyba nie będę kusiła losu. Staram się nie wpadać w depresję, ale ryczę średnio raz na godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo płacz oczyszcza wątrobę :) i w ogóle pozwala wiele paskudnych emocji wygonić no i jeszcze do tego wypłukuje złe myśli. Pozwala mózgowi uporządkować myśli, a on tak już działa że wszystko musi przetrwić i uporządkować, więc płacz śmiało i często teraz a z każdym dniem będzie coraz lepiej!!! :) Zobaczysz! Witaj agatje! No to mamy na topiku żywy dowód możliwości niemożliwych :) też czasem patrzę z lekką zazdrością na tych co w słoneczku na ławeczkach, na grilach na zwiedzaniu i też dręczy mnie pytanie za co ich na to wszystko stać skoro nie pracują.. Ale może po prostu są na urlop[ie? A u ciebie emeryci to pewnie mają całkiem pokaźną emeryturę, która pozwala im tak dostatnie odpoczywać i żyć. Ja pakuję już manatki i spadam do domku i tęskno mi będzie za wami :) Do zobaczyska jutro. Manuel wstaje bardzo wcześnie a strasznie z niego gorrrący chłopak. Jutro ma ponoć założyć sam krawat bez koszuli :) mniam mniam.. Szefowa ma urlop to pewniakiem ja pierwsza się zamelduję. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, emeryci tutaj nie biedują jak w Polsce. Jednak co do tych w ogródkach przed kafejkami, to oni mi w większości na emerytów nie wyglądają. Trochę zazdrość tylko bierze. Genewa pewnie daj sobie czas na leczenie, fajnie jednak że się uśmiechnęłaś. Idzie ku lepszemu:) Ja za to mam trochę zgryza, bo znowu zaobserwowałam, że mi się mleko nieco produkuje - wiadomo PRL! Już tak kiedyś miałam i mi przeszło, ale to nigdy nie jest dobry znak, jeśli chodzi o zachodzenie ;) Tak jakby pośrednio potwierdza to moje spostrzeżenie odnośnie tego, że kontakt z maluszkami tak zmienia hormony, że łatwiej zajść w ciążę. W mojej sytuacji maluszki, jak myślę, uniemożliwiają mi to, bo w niektóre dni serwują mi o wiele więcej stresu niż dopuszczają normy. Moje szanse powinny więc w astronomicznym tempie wzrośnąć podczas wakacji. Oj, będzie się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm.. manuelu jak bosko!! o, o jeszcze tutaj posmyraj i tu pod łopatką bo jakieś lumbago mi wlazło.. oj.. Taaak...... no i prosze kawę może z cynamonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę że śliczna pogoda pognała was po południu na wyprawy wiosenne? Bardzo dobrze, organizm trzeba dotleniać. No szkoda że mi to nie wychodzi za dobrze :( Gnam do domu, wrzucam cos tam na ruszt i ... kanapka do wieczora... Czasem się zastanawiam jak to będie jak będzie ze mna jeszcze taki szkrabek? Nie będzie już możliwości kimania na kanapce całego popołudnia..hmmm..rozmyslałam nad tym i doszłam do wniosku że to nawet lepeij, bo tak po prostu nie mam nic do \"roboty\", a tak pójde na spacerek do piaskownicy, a może na ślizgawce jeszcze bryknę :D:D lądując w wielkim stylu.. hehehe znając swoje talenta :) No, tak poważnie to myślę że będzie baaardzo fajnie! No tylko trzeba jakoś wystarać tego maluszka ;) Petycje piszę gdzie się da, a jak się nie da to wciskam w kieszeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna i kikunia mówcie co tam u was?? Bo czekam już trzeci dzień z zapartym tchem i kurcze w końcu tchu mi nie starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpioszki przeciarcz oczka i wpadać do kawiarenki. manuel jak obieca ł tak zrobił. Górę jego ubioru stanowi tylko krawacik... A jakie ciałko... Dobra to ja zatapiam nos w kawie i czekam na was. Do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ja po bardzo pracowitym wczesnym poranku mogę się w tej chwili też przez pół godzinki podelektować kawą podaną przez manuela. Aż ciarki poplecach przechodzą jak sobie człowiek popatrzy:) Mój umysł jeszcze nie jest zupełnie obudzony, bo nie wiem co pisać😴 Odezwę się później. Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, mam ciężki poranek, po ciężkiej nocy. Depresja mnie nie opuszcza, a nawet jest chyba coraz gorzej. Wczoraj wieczorem stwierdziłam, że oto przeżyłam kolejny dzień, z przyzwyczajenia... To dramatyczne odkrycie. W związku z tym muszę jakoś ratować moją duszę, bo okrutnie boli. Spróbuję dzisiaj gdzieś wyjechać, nie ucieknę od siebie, ale potrzebuję wyciszenia. Trzymam kciuki za Czarną i za kikunię. Trzymajcie się Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś co szalenie mi się podoba, co wzbudza we mnie wile emocji. Nie znam autora tych słów ale wklejam dla was.. Może też wam się spodoba? \"Biedna ta miłość, cała się zmieści w filiżance kawy. Smutna ta miłość, niech się napije, kto ciekawy. Mała czarna - tęsknota, duża czarna - nadzieja. Czy to można tak kochać. kiedy nic się nie zmienia? Filiżanka czarnej kawy z maleńkim kruchym szczęściem. Niecierpliwość, nuda, zawiść, Filiżanka codziennie i częściej. Filiżanka czarnej kawy z okruchem smutku na dnie, z pachnącą goryczką obawy. Powiedz - nie będzie już ładniej? Mała czarna - tęsknota, duża czarna - nadzieja. Czy to można tak kochać. kiedy nic się nie zmienia? Filiżanka czarnej kawy z ukrytym na dnie cierniem, na lenistwo dla zabawy, filiżanka codziennie i częściej. Oceany czarnej kawy zastygły między nami. Rozbitkowie w filiżance kawy Mięciutkiej jak czarny aksamit. Mała czarna - tęsknota, duża czarna - nadzieja. Czy to można tak kochać. kiedy nic się nie zmienia? Biedna ta miłość, cała się zmieści w filiżance kawy. Smutna ta miłość, niech się napije, kto ciekawy.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Mną jako pretendentką do tego przemiłego grona pewnie nikt się za bardzo nie interesuje ;) ale wróciłam wczoraj dość radosna od gina o czym śpieszę donieść. :). Tym razem, wyjątkowo, mój pęcherzych wolno ale bez wspomagaczy żadnych rośnie sobie sam. :)))). Wiem, że to radość przedwszesna, bo może nie rosnąć wystarczająco, nie pękać i cała reszta ALE przecież mógłby wogóle nie zechcieć się różnicować :). Zatem chwała mu i niech sobie powolutku walczy. :). W poniedziałek kolejne USG :))). Do poniedziałku się niestresuję i odbijam lata zaniżonego prze pigułki libido. Solaris.... jeśli dobrze zrozumiałam Manuel ma kreację codziennie inną ;). Mam nadzieję, że oprócz krawata ma jednak kapelusz hę???? ;))). Buziaki. Pozdrowienia dla wszystkich babek, które tu zaglądają :)))). Dużo wiarrrry i siłyyyyy. :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moja genewo...... Przesyłam ci tyle radości i nadziei ile tylko zapragniesz... fruuu...pofrunęła do ciebie!!!! Jedź wypocznij i wracaj do nas :) Bardzo cię tu potrzebujemy i bardzo będziemy tęsknić :) Jeszcze całusa ci dam 👄 na drogę, na dobre myśli. Mam nadzieję że tuż za rogiem spotkasz wielkie ogromniaste szczęście, które wskoczy w ciebie i otoczy cię swoją miękką puchatą otoczką!! A może zaczai się na ciebie pod drzewem, albo w roślince przydrożnej? :):) trzymaj sie ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko alez oczywiście że się zainteresowałyśmy i każda z nas cię powitała. Nawet pisałysmy żebyś wpisała się do tabelki :) Miewam podobne problemy do twoich, czyli drugi miesiąc z rzędu sprawdzam wzrost pęcherzyka :) Musimy się zamienić w kurjki nioski :D:D Oj do dzieła! Ja jestem jeszcze przed @ choć nie do końca wiem kiedy przyczłapie, gdzieś w przyszłym tygodniu. A potem znowu zamieniam się w kurke nioskę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GENEWO MAM NADZIEJĘ ŻE WPADNIESZ TU JESZCZE PRZED WYJŚCIEM BO OPRÓCZ TEGO WSZYSTKIEGO MAM DLA CIEBIE JESZCZE ZACZAROWANE MOTYLE, KTÓRE DODADZĄ CI SKRZYDEŁ!! USKRZYDLĄ TWOJE MYŚLI I UNIOSĄ DUSZĘ WE WSPANIAŁE MIEJSCA GDZIE TYLKO NAJWSPANIALSZE DUSZE BYWAJĄ! :) @.........................@ @@@.................@@@....................@ @@@@.....#......@@@@...................@@........................@ @@@@@...##..@@@@@...................@@@@................@@@ ..@@@@@.##.@@@@......................@@@@@.....#.....@@@@ ........@@...#..@@...........................@@@@@..##..@@@@@ .....@@@.........@@@..........................@@@@.##.@@@@@ ......@@............@@..............................@@. #..@@ .......@...............@............................@@@......@@@ .....................................................@@@.........@@@ .....................................................@@.............@@ .....................................................@.................@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam dziewczyny, jak dobrze, że dziś piątek :-) Jodełka30 fajnie, że jajeczka rozną i to same!! oby więcej takich dobrych wiadomości dzisiaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ja nadal nie mam okresu, jeszcze poczekam do poniedziałku i potem zrobię test. Solaris Ty się chyba udusisz:-))Ale bedziesz miął świetny petekst , żeby MAnuela poprosic o sztszne oddychanie metoda \"usta usta\" :-) Genewko kochana , zaglladaj do nas , wiem że teraz Ci bardzo cięzko , ale bądź tu cały czas to moze jakoś Ci się polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pracusie i te co jeszcze śpią ja już kawe od Manuela wciągłam ale i tak mnie głowa boli chyba jest coś z tą pogodą bo wczoraj też bolała mimo że piękne słońce. Genewo gratulacje awansu 🌼 🌼 🌼 .Czarna co sie dzieje z tobą daj znaki życia bo wielkie jajo zniesiemy oczekując na wieści od ciebie ,tak tak , ja zniose jajo Solaris się udusi bo wstrzymuje oddech , będziesz miec nas na sumieniu. Genewo mam nadzieje że te łzy to szczęścia z awansu bo inne nie wchodzą w rachube , aczkolwiek płacz jest zdrowy uwalnia organizm od toksyn i złej energii , tylko oczy spuchnięte są potem i po co tak brzydko wyglądac.:classic_cool: oh Jodełka dołącz do nas czekając na wieści od czarnej a napewno duże jajeczko urośnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Solaris wiersz jest piękny czy to może piosenka ja mam już melodje do tekstu , a Genewa z tymi prześlicznymi motylami pewnie już pofrunęła tylko żeby wróciła bo bez szefa to tak smutno będzie .Kikunia ja bym nie wytrzymała test bym już zrobiła , ale byłabym szczęśliwa z takich wieści o fasolkach bo to znaczy że coś drgnęło i pokolei będziemy się wpisywac w 2 tabelke , trzymam kciuki i znosze jajko🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Witam nową koleżankę, cześć Jodełka:) kikunia szybko rób teścik bo trzymasz nas w strsznej ciekawości, nie korci Cię aby zrobić test?? genewa tulę Cię cieplutko, jak masz mozliwość wyjechania i pozbyć się tej depresji to jedź!! wyjazd gdziekolwiek zawsze pomoga (mi pomoaga i myślę że i Tobie też) i zasługujesz na to by być szcześliwą. solaris nasz pytajnik, fajnie:) czarna a co u Ciebie? u mnie ciągle dużo pracy i dlatego wpadam rzadko, oby jak najszybciej się to skończyło. Od wczoraj pobolewa mnie jajknik i zastanawiam się dlaczego, bo owulacja dopiero w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..... :))). Mogę się dopisać do tabelki????? Czy to znaczy, że starszyzna mnie przyjęła???? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jODEŁKO ZA STARSZYZNĘ TO ZARAZ LAŃSKO DOSTANIESZ ;) Biegiem wpisuj się w tabelkei dziel się swoimi odkryciami :) Witam ateno i kikunio i julko!!! Jesteście wszystkie strasznie przesympatyczne. Tak manuel to niesamowity kelner w tej naszej kawiarence.. Kikunia normalnie takie dreszcze emocji tu wprowadzasz że szok!!! No dobra fdo poniedziałku jakoś jeszcze na bezdechu wytrzymam :) Julka myślę że to pobolewanie to właśnie zaczyna sie wykluwac jajko :) Chodzisz na monit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............5................30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9.............. 11.05. genewa........Dorota.....35........S-rz.............11............... 29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen.............2lata.......... 07.06 kinunia8.....Kinga.........31......Radom............8 cykl........... 09.05. Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............. 27.05 solaris........maja........32........wrocław.........2.....................maj jodełka30....Kasia.......30........Kraków..........1cykl.............maj KOBIETKI W CIĄŻY NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka......................................................21.12 . To pozwoliłam sobie na dopisanie...... Spodobało mi się u Was. ;). I to nie tylko przez Manuela :)))). Buziaki dla wszystkich \"kokoszek\" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×