Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Ateno nie mam kompletnie pojęcia skąd ten tekst pochodzi..?? Po prostu mnie zachwycił. Ma w sobie tyle prawdy, smutku, ale i radości :) Tak ogólnie lubię wiersze, tylko słabo autorów zapamiętuję...to jedno z moich dziwactw :) taka lekko dziurawa pamięć tzn. wybiórcze niezapamietywanie drobiazgów :D Mój kubuś zawsze się z tego nasmiea i twierdzi że jest moją podręczna pamięcią do drobnych szczegółów :) Ateno ale czyżbyś miała gitarę i na niej ułożyłaś nuty do tekstu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jodełko fajnie że dopełniłas formalności :D:D Czytałas zreszta że bez wpisu w tabelkę to z czarem i kiepsko? Wróżka wpada na poczatku każdego tygodnia :) O i widze że podobnie jak ja oznaczyłas termin @ :) Ja na pewno w przyszłym tyg. myślę że pon albo wtorek albo środa najpóxniej. A potem do dzieła!! Zamienię się w kokoszkę :D jak to ślicznie ujęłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane, dziękuję Wam za wszystkie słowa otuchy. jodełka, niezła numerantka z Ciebie i to nam się podoba;) Ale uważaj, bo jak starszyzna się zdenerwuje...;) A tekst, który podała solaris jest Agnieszki Osieckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filiżanka czarnej kawy, to tytuł piosenki, którą śpiewała Barbara Nawratowicz dla kabaretu Tingel-Tangel, prawdopodobnie 1961 r., muzykę napisał Krzysztof Komeda. Mogę Wam zagrać na gitarze, ale nie wiem, czy nagłośnienie zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest źle Agnieszka Osiecka śpiewała Urszula Dudziak Po co jest tak, że człowieka wciąż brak Ani Ty ani nikt od lat Po co jest tak, że poznajesz ten świat A gdy poznasz go to nie to Po co tak jest, że najmilszy to pies Ani Ty ani nikt od lat Po co jest tak, że nadziei też brak A tak chcesz kogoś mieć Głupsta pleść pragniesz też Kogoś pragniesz mieć, głupstwa pleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to trafiłam że to piosenka , gitary nie mam ale lubie sobie podśpiewywac , ale prosze, prosze nasza szefowa jest muzykalna , to od dzisiaj Solaris daje tekst , szefowa gra , a ja śpiewam . Prosze reszte o dołaczenie do huru o lalalalala 💤 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to śpiewamyyy!! ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪]♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ Tralalala traaalllaaalla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo twoja wiedza mnie powala... :) Jestem pełna podziwu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, nie powalaj się, w pracy jesteś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris myślę, że faktycznie to jajko:D, a na monit nie chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo bardzo postaram się nie podpaść ;). Obiecuję. Wszystkim kokoszkom, które własnie walczą życzę powodzenia. :). Solaris mam pytanko, czy Ciebie po USG boli podbrzusze? Moja gin jest super delikatna babka, w dodatku ze specjalizacją i jakimiś kursami w stronę USG itd. ale po każdym takim badanku pod wieczór moje jajniki dość jasno pokazują, że im się nie podobało. A tak do śpiewania- Atena! ja się zgłaszam do bębenka albo n trójkąt ;). Ewentualnie możemy z Manuelem jakiegoś cymbała wypróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokoszki nioski z nas :) No julcia trzymam kciuki za dorode i prężne jajo!!!! Ja zaczynam w przyszłym tygodniu znosić :) Swoją drogą to dosyć dziwne, bo z jedej strony wiem o tych moich zrostach a z drugiej jakoś tak gdzieś niknie w tej mojej głowie ta myśl i mam wrażenie że warto starać się w każdym cyklu... Jakoś tak z radością czekam na ten nowy.. bo ten był niestety bez jajka.. a ciesze się jak głupolek na ten następny :) Lubię wyzwania :D Genewo daleko nie polecę :D hehe, najwyżej pod stół choć z uwagi na szaleńczą wielkość pokoju i wszystkiego co mnie otacza zwłaszcza ścian, byłoby to ciężkie albo ujmując inaczej upadek niegroźny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka, ja też coś dzisiaj jajniczek poczułam i śluz się pojawił. Mamy przykazane od lekarza starania, ale ja taka jestem zmasakrowana po tym hsg, że nie wiem, czy w tym cyklu dam radę. Coś się tam chyba wykluwa, ale nawet myśleć mi się nie chce. Poza tym owulacja to sprawa losowa, nie wiem czy akurat trafi się przy drożnym jajowodzie. Myślę, że tu zaraz jakaś kapela nam powstanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jodełka z manuelem na cymbałak hahaha:D:D dziewczyny mamy nową pozycję :D Bez urazy żartowałam tylko ;) Jodełko ja chodze do znanego i bardzo fajnego gina - pana. jest szarmancki i delikatny. Nigdy po usg nie odczuwałam żadnych dolegliwości z wyjątkiem niebieskich upławów :D znikają po umyciu się ;) to też tak dla żartu. Zawsze mam usg dopochwowe i widać jajniki ale przecież nigdy tak głęboko nie wchodzi.. A może ty masz takie zewn usg i przez to że przyciska mocno podbrzusze to cię pobolewa?? Trudno mi powiedzieć. Myślę że powinnaś o to zapytać swoją gin, dlaczego tak się dzieje że cię boli... Druga ewentualność jest taka, że usg robimy w dniach owu, a zatem ból może być związany zwyczajnie z owu i jajkiem które właśnie się wykluwa :) Pogadaj ze swoją gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superrrrrrrrr odrazu weselej na topiku , ale sie rozśpiewałam ale teraz pędze coś upichcic bo potem do szkoły po wynik ciężkiej pracy jade mam nadzieje że będą oki ,,buzki,, dla wszystkich papapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jodełka, to dziwnie masz z tym usg, ja nigdy nic takiego nie czułam, a ostatnio dość często miałam robione usg. Może taka Twoja uroda:) solaris, nie martw się, Manuel Cię podtrzyma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo ruszaj do dzieła!!! Może być krótko byle treściwe!!! A przyjemności zostawisz na później :) Jak przeglądała te różne stronki to tez trafiłam na wypowiedzi dziewczyny o tym samym kłopocie co twój, no miała znacznie większy kłopot, bo oprócz jednego czynnego miała jeszcze pco, a jajko uparcie po stymulacji rodziło się w tym nieczynnym. Z tego co doczytała w dalszej części opisu, to podali jej większą dawkę clo na wywołabnie owu na obydwóch jajnikach, potem jeszcze pregnyl, do tego progesteron bo clo osłabia ciałko no i się udało!! Może więc coś takiego przedyskutuj ze swoją gin? A teraz zakasaj rękawy i do pracy! Nie forma a treść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jesteś jeszcze? Mi się tak skojarzyło że podobnie jak genewa walczysz z prolaktyną? Mam nadzieję że tym razem się nie pomyliłam...:O Chciałam sie dopytać (:D) czy brałas castagnusa?? Bo wyczytałam że ten właśnie preparat pozwala zwalczyć za wysoką prolaktynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ateno cholewcia trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co dobrego pichcisz? Pafnucy a ty gdzie nam się podziałaś? Szef się znowu zakrada do ciebie? :) A jak u ciebie z usg? masz jakies dolegliwości czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakakolwiek farmakologia nie wchodzi teraz w rachubę. Stymulowanie owulacji jest bardzo ryzykowne, poza tym biorę norprolac, a on nie tylko zmniejsza poziom prolaktyny, ale także pobudza jajeczkowanie. Norprolac stosuje się też jako lek przywracający płodność. solaris, o castagnusie pisałyśmy juz kilka stron wcześniej, przeszukaj nasz topik na ten temat, a julka nie ma chyba problemów z prolaktyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris ja nie brałam nic na prolaktynę, tzn. gin nic mi nie dała bo uznała że wysoka prolaktyna jest od stresu, który od kilku m-cy bardzo przeżywałam i stąd. Powiedziała by za 2 m-cy zrobić ponownie i jeśli nadal będzie wysoka to wtedy dostanę coś na zbicie. Jedynie przepisała mi duphaston na wyregulowanie cyklu i wydłużenie @, którą miałam tylko przez 2 dni. Pod koniec m-ca będą szła do lekarza i zrobię prolaktynę i zobaczymy co będzie. A o castangusie słyszałam, to ziołowy lek bez recepty i niektóre dziewczyny go biorą na podwyższoną prolaktynę ale przeważnie lekarz przepisuje lek na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris ja nie brałam nic na prolaktynę, tzn. gin nic mi nie dała bo uznała że wysoka prolaktyna jest od stresu, który od kilku m-cy bardzo przeżywałam i stąd. Powiedziała by za 2 m-cy zrobić ponownie i jeśli nadal będzie wysoka to wtedy dostanę coś na zbicie. Jedynie przepisała mi duphaston na wyregulowanie cyklu i wydłużenie @, którą miałam tylko przez 2 dni. Pod koniec m-ca będą szła do lekarza i zrobię prolaktynę i zobaczymy co będzie. A o castangusie słyszałam, to ziołowy lek bez recepty i niektóre dziewczyny go biorą na podwyższoną prolaktynę ale przeważnie lekarz przepisuje lek na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa prolaktynę miałam wysoką, jak robiłam 2 m-cy temu i teraz muszę sprawdzić co z nią i wtedy okaże się czy mam problemy z prolaktyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, żeby to były jakieś bóle nie do przeżycia ;). Delikatne acz znaczące kłucie. USG dopochwowe. Co do pani gin- trafiłam do niej po 2 latach tłułaczki po różnych konowałach i prowadzi mnie przez 6 lat. To najlepszy lekarz jakiego w życiu miałam :))). Chyba rzeczywiście najlepiej będzie jak Jej w poniedziałek napomknę. ;). Pozycja na cymbała? no no ;) i to z Manuelem! :))). Dziewuszki jesteście fantastyczne :). Powodzenia Wszystkim ! Powalczcie przez ten weekend. Genewa do pracy!!!. Bo napuścimy Manuela żeby zatańczył na stole i Ci się całkowicie odechce ;)))). Zajrzę później, pora się brać do roboty :)). Buziaki kokoszki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, żeby to były jakieś bóle nie do przeżycia ;). Delikatne acz znaczące kłucie. USG dopochwowe. Co do pani gin- trafiłam do niej po 2 latach tłułaczki po różnych konowałach i prowadzi mnie przez 6 lat. To najlepszy lekarz jakiego w życiu miałam :))). Chyba rzeczywiście najlepiej będzie jak Jej w poniedziałek napomknę. ;). Pozycja na cymbała? no no ;) i to z Manuelem! :))). Dziewuszki jesteście fantastyczne :). Powodzenia Wszystkim ! Powalczcie przez ten weekend. Genewa do pracy!!!. Bo napuścimy Manuela żeby zatańczył na stole i Ci się całkowicie odechce ;)))). Zajrzę później, pora się brać do roboty :)). Buziaki kokoszki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, ja się ulatniam, idę grzebać w ziemi. Nie mam pomysłu na wyjazd, na rower nie siadę, bo cosik mnie boli, więc została mi tylko matka ziemia. Postaram się jeszcze zajrzeć, żeby sprawdzić: jak wyniki ateny, jak solaris po dłuższym obcowaniu z manuelem, może czarna zajrzy, może juleczka dłużej z nami posiedzi, a może castopea się odezwie, a może jodełka jeszcze coś napsoci, a może agatje już doszła do siebie, a może kikunia jeszcze wpadanie z dobrą wiadomością. julk_a, ja to napisałam w znaczeniu, nie leczona. Pa, pa. Ogarniam Was wszystkie dobrymi myślami, czyli jeszcze została mi zoja i perfumetka i pafnucy. Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jodełka, to ja wybieram mojego męża, zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! i to jest dobra decyzja!. :)))) Manuel jeszcze nie zaczął a już cel osiągnięty :). Ściskam :). I biegnę pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Choć raz mnie pamięć nie zawiodła kompletnie ;) Tak mi się zdawało że julka zamartwiała się prolaktyną. a o castagnusie wszystko pamiętam bo sama się nad nim zastanawiałam. tak tylko mi sie o tym jego dobroczynnym działaniu na prl przypomniało więc jukcię zapytała czy może łyka? Jula mam nadzieję że prl ślicznie ci spadnie jak się już odstresowałaś :) Jak nie to wskakuj na poranne masaże do manuela hihihi rany jak mnie bosko dziś wysmyrał :D Genewo to nic tylko brać się do roboty! Tak mówię, a pewnie sama taka obolałą nie miałabym chęci.. troszkę cię rozumiem, bo jak człowieka coś boli to naprawdę się nie chce, a miałam tego próbkę przy boleściach żołądkowych..przytulić się i owszem, ale żeby tak coś więcej.. brrr.. no chyba że na szybcika w celu wiadomym :D:D po części na szczęście na usg wyszło że jajka i tak nie budiet więc mogłam spokojnie odchorować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, ja bym się tam manuelowi nie dała wysmyrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×