Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Cześć Alanka, miło że wpdłaś do nas i zapraszamy na dłużej:) Jak wyczytałaś z naszego topiku to my prawie wszystkie staramy sie o pierwsze dziecko i też jesteśmy po 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj alanka, dzisiaj mamy dzień przyjęć:) zapraszamy do nas, jak chcesz, to wpisz się do tabelki, opowiedz nam coś jeszcze o sobie. Jeśli chodzi o nas, to musisz przeczytać te 62 strony, które napisałyśmy. Poznasz nas, nasze problemy i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy alanko!!! Wpisz się do tabelki i zapraszamy do staranek :) Tu są same przyszłe mamusie!!!!! :) Owszem każda swoją drogę musi przejść, czasem łatwą czasem bolesną, czasem długą, ale powoli do celu. Nie robimy wyścigów choć każda marzy by było to już dziś. Myślę że najważniejsze to to, by dziecko było zdrowe :). Czarna ciesze sie że się odezwałaś w końcu. Masz ciumaska 👄 Jeśli czujesz faktycznie że musisz odpocząć to odpoczywaj, wyluzuj się zupełenie nie myśl o staraniach, a tak sobie cichcem działaj ;) W sumie całkiem na luzie i spokojnie się żyje jak człowiek wie że teraz to się nie staram i już :) jak ja w tym cyklu. Ech niezbyt zgrabnie to napisałam... wszystko przez to że z lekka się śpieszę... młot nadal nade mną wisi..o już nawet zaczął dyndać niebezpiecznie..:O No to zmykam znowu niestety... Kurcze kto mi skubnął wenę hę?! Może pod krzesło wlazła skubana... wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ,ze przywitalyscie mnie. ze tez szybciej tego topiku nie zauwazylam. mam troche stron do nadrobienia, bo jak na razie przeczytalam je pobieznie i bardzo mi sie spodobalyscie. poki co nie nakrecam sie za bardzo na dzidzie , ale jak kazda z Was chcialabym zobaczyc upragnione 2 kreseczki. tabelke wkrotce uzupelnie. 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh alanko jeśli nie wszystko zdołasz ogarnąć czytaniem to śmiało pytaj :D:D zawsze udzielimy ci odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanka, bo my bardzo fajne dziewczyny jesteśmy:) zaglądaj do nas, czytaj, napłodziłyśmy trochę tych stron;), pytaj i w ogóle: u nas pełny serwis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzięwczęta , jeszcze raz dziękuje za gratulacje , witam nowe przyszłe mamusie , jest nas coraz więcej i dobrze , a zdrugiej strony zle że tak dużo kobiet w polsce i nie tylko ma takie problemy, co się dzieje z tym światem , niedługo wyginiemy . Kikunia ja przez ciebie oszaleje , tak długo czekac , wszystkie paznokcie obgryze do jutra , rób szybciutko teścik i życze pozytywnego wyniku. Czarna wiem co czujesz , ja w którymś cyklu też się załamałam że tyle starań tyle leków a tu nic , też miałam przestac zaglądac na topik miałam odpuścic i odpuściłam, nie myśle tyle o starankach poprostu sie przytulam z przyjemnością a przy okazji może coś wyjdzie , ale na topik zaglądam bo was lubie , specjalnie nie mam z kim o tym pogadac więc tu mogę pogadac na luzie i prosze nie opuszczaj nas , odpoczywaj od staranek niech przytulanki będą spontaniczne ale do nas zaglądaj , możesz dyskutowac na inny temat a my się dołączymy ,pozdrawiam cie cieplutko❤️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja zmykam... Wpadłam zasłac buziaki na dobrą i owocną nockę :D Kokoszki do dzieła! Ależ stasznie tu dzisiaj cicho było... manuel nawet zasnął.. dostał wychodne na popołudnie, a niech tam chłopina zadba o siebie. Fryzjer jakis ciuszek :) No a ja byłam wpiątek u fryzjera i jestem baardzo zadowolona z rezultatu :) Normalnie wierzyć mi się nie chce bo już nie pamiętam kiedy byłam zadowolona po wyjściu od fryzjera. A teraz jestem :D jupi!!!! Ej jakoś nie moge się doczekac początku tego nowego cyklu. Głupolek ze mnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie to szefowa dzisiaj bryka? Jodełka zabalowała pewnie. Kikunia ciągle pamiętam o twojej prośbie!!! ale dziś nawet na potik nie było czasu... Castopea bardzo sie cieszę że doprowadziłaś do ładu swojego pana. I w ogóle stęskniłam się za wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :D No i mam pytanie..... Bo kupiłam sobie gujazyl ( po clo strasznie śluz mi padł ) no i nie wiem od kiedy do kiedy i w jakich ilościach ten gujazyl wlewać w gardzioło.... Z góry dziękuję za info!!! 🌻 śliczny kwiatuszek w ramach nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
Buziaki dla Wszystkich, Pluszka, Zoja i Alanka- witam w gronie nowicjuszek :). Atena- ogrrrrmomne gratulacje maturalne :) Perfumetka- ja jestem bardzo silnym alergikiem ;). Ostatnio ciężko walczyłam z leszczynami miesiąc temu dlatego alergolog, która mnie prowadzi od 14 lat dała mi silniejsze leki. :). Jak poczytałam ulotki to ich nie wzięłam :). Część z nich działa przez dłuższy czas i nie mogą być przyjmowane przez kobiety planujące dzieci. Powinnaś iść do alergologa i powiedzieć że planujesz ciąże. Coś wymyśli a na pewno nie zaszkodzi :). Na własną rękę bym nie ryzykowała. Genewo-czyżbyś została naczelnym zawiadowcą tabelki? ;) Solaris- Manuel wypiął mi się na cymbała więc na przyszłość będziemy musiały śpiewać do trójkąta :)))). Czarna- nie martw się !. Lato, trawka- odstresujesz się i samo przyjdzie :) Dziś ide sobie oglądać jajeczko do gina ;). Pochwalę się co wyszło ale chyba będzie nieźle bo teścik owulacyjny wyszedł pozytywny :))). Zatem wieczorem szykuje się praca dla dwóch osób :)))) nad becikowym. :))). Życzenia od wróżki.... ahhhhh. :)))) SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
Dodam, że opóźniona nieco jestem w odpowiedziach ponieważ nadrabiam całodniową nieobecność :). Doczytuję się dopiero :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maluszki wyjątkowo wcześnie mnie dzisiaj opuściły, więc łapię nieco oddechu przed jutrzejszym szalonym dniem z nową, prawie 3miesięczną kruszynką. Oj będzie się działo. Spacery na razie kasujemy, bo brak mi \"miejsc przewozowych\",będzie tylko wietrzenie w ogródku na jakiś czas. Po kiepskim weekendzie pogoda się dzisiaj znowu zrobiła lepsza. Wściec się można. Ciekawe kiedy się nam w końcu uda zrobić grila. Witam serdecznie wszystkie nowe dziewczyny i życzę przyjemnego czytania, bo stronek się nam sporo narobiło :) Czarna, spokojnie się odstresowuj, jak wiadomo czasem to najlepsza terapia. Lec coś upichcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie. Ja nadal zastanawiam sie nad przerwaniem staran od przyszlego cyklu, dlatego na razie nie dopisuje sie do tabelki bo tylko miejsce zajelabym. Ale napewno Was nie opuszcze. A moze dopisze sie od razu do drugiej tabelki? Poczekam do @. Witam nowe forumowiczki, Alanke i Pluszke. Jodelka, rowniez jestes alergiczka. Teraz trudna dla nas pora nastala. Kupilam dzis w aptece wapno z witamina C, na pudeleczku jest napisane, ze dziala na alergie. Wypilam teraz jedna szklaneczke i zobacze czy dziala. Czarna, nie zalamuj sie. Zobaczysz, ze niedlugo zly humor przejdzie Ci, za dwa miesiace wakacje, wyjedziecie gdzies z mezem, odprezycie sie i bedzie Was trojka po powrocie. OOOOOOOOch, te wakacje.... Kikunia, czekam z niecierpliwoscia na wynik testu- pozytywny. Majka, odzywaj sie do nas czesciej, dajesz nam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim dobrej nocki i udanego jutrzejszego dnia. Jutro wracam do pracy i pewno zajrzę dopiero wieczorem. Sprawujcie się dobrze;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo dzięki jeszcze raz za pamięc chciałam tylko dodac że jeszcze też będę o tym rozmawiac ze swoim ginem jednym i tym z Łodzi 🌼 nie przepracuj się jutro, po takim wypoczynku cięzko wracac do pracy , ja wracam w czwartek po 3-tygodniowym urlopie aż mi się niechce , poleżałabym sobie jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Dzis jest najpiekniejszy dzień w moim życiu. Na teście pojawiły się dwie kreseczki, w prawdzie jedna z nich baaardzo blada , ale jest. MAtko, sama nie moge w to uwierzyc. nikt jeszcze nie wie, oprócz mojego męża i Was. Z ogłoszeniem publicznie tej wiadomości poczekam aż do wizyty u lekarza. Ale wiecie co ucieszyłam si.ę , ale jednoczesnie troche przestraszyłam , ze to już to. Jestem bardzo szczęśliwa. Jak zobaczyłam dwie kreseczki to normalnie łzy mi w oczach stanęły.😘dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
witam wszystkie, dzień dziś piękny słonko świeci...ech szkoda w pracy siedzieć... dziś mój 11dc idę po pracy do gina sprawdzić jak hodowla jajeczek :-) trzymajcie za mnie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
kikunia GRATULACJE z całego serca!!!! jak to dobrze, że tabelka II się wypełnia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki pafnucy:-)) Sama nie moge w to jeszcze uwierzyć , nie dociera do mnie:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
kikunia a czy miałaś jakieś problemy zdrowotne? tzn. brałas jakieś leki? bo stron zrobiło się dużo i ciężko wszystko przeglądnąc zwłaszcza jak sie jest w pracy :-) ten topik przynosi szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, trudno powiedzieć , barałam Duphaston od 16 dnia cyklu , ale u mnie na bank były później owulacje . Więc w ubiegłym miesiący nie wzięłam i wygląda na to , ze poskutkowałą. U mnie na bank owulacja występowała ok 20 dnia cyklu. Nie leczyłam się iczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak rany julek normalnie szok~!!! Zabrali mi prąd z rana i nie mogłam wcześniej wskoczyć do was a tu TAKIE CUDNE WIEŚCI!!!!! KIKUNIA GRATULUJE CI Z CAŁEGO SERCA!!!!! ❤️ To teraz rób bhcg z krwi i pędź do gina!! I kikunia nie opuszczaj nas!! rozsiewaj codziennie fluidy ciążowe i daj dziewczynom wiarę!!!! Kikunia dostałaś maila z adresem ? Sorki że takie tylko jedno zdanko ale strasznie się śpieszyłam.. Normalnie słów mi brakuje, żeby wyrazić swoją radość tymi twoimi krechami!!!!! :):):):):):):):):):):):) Dziewczyny, czar działa!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dzieki za info tez biorę duphaston + clo i tak myslę, że jak w tym cyklu nie uda się to w nastepnym dam sobie chyba spokój z lekami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. No proszę jaka wiadomość na początek dnia. Serdecznie gratuluję kikunia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholewcua skasowałam sobie posta..... kikunia jednak intuicja cię nie zawiodła, żeby odstawić duph.. Gina chyba faktycznie za wcześnie kazała ci go łykać. Bardzo ci ejeszcze raz gratuluję!!! Słuchaj ja się tak strasznie ciesze tymi twoimi dwoma krechami, że aż mnie nosi!! Mało tu z krzesła nie spadam! Wiercę się kręce! Takiego powera dostałam że szok! A to wszystko oczywiście z radości!! :):):):):) ech kikunia tak nas trzymać w niepewności... ja miałam nosa, jakoś tak byłam pewna że to będzie to! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko wow! fajne wieści kokoszko!! :D:D Myślę że zachodowałaś śliczne jajko!!! Ja zaczynam chodować.. i mam nadzieję że w tym cyklu uda mi się zachodować. Trzymam kciuki za usg!!! Śpiewam do trójkąta ;) ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪ hehe zacieszam się do tego monitaora jak głupolek..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę bo @ dzisiaj przyczłapała. KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............5................30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz...........odpoczywam!!!!. genewa........Dorota.....35........S-rz.............11............... 29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen.............2lata.......... 07.06 kinunia8.....Kinga.........31......Radom............8 cykl........... 09.05. Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............. 27.05 solaris........maja........32........wrocław.........2.............czerwiec jodełka30....Kasia.......30........Kraków..........1cykl.............maj KOBIETKI W CIĄŻY NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka......................................................21.12 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×