Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Hejka. I kolejny nowy tydzień pracy się zaczął. Fajnie, że niektóre z was miały tak długi weekend:) i wróciły do nas wypoczęte:) U mnie śliczna pogoda, ciepło i to bardzo, a tu trzeba siedzieć w pracy. Genewo trzymaj się dzielnie. Trzymam kciuki, żeby się powiodło i przesyłam gorący uścisk by choć tak trochę podtrzymać Cię na duchu🌼 Pozdrawiam i miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się przypomniało że ja mam jeszcze pytanie do was. Doczytałam że niektóre z was biorą pregnyl. No właśnie chciałam zapytać, kiedy go bierzecie??? Bo ogólnie wiem co i jak, a nie wiem tylko kiedy należy go podać? W jakim dokładnie dniu? Ostattnio chciałam zapytać mojego gina ale noramlnuie wyleciało mi z głowy. Mój cykl majowy poszedł na straty, bo jajko nie urosło jednak. szkoda no ale cóż będzie następny cykl :) teraz zaczynam z większą dawką clo a poza tym jak wiecie u mnie jeste problem z drożnością więc do jesieni to ja tak raczej proforma. Pafnucy chciałam ci jeszce napisac, że przy clo cykle raczej są długie. U mnie beda wypadały chyba 36 dniowe. A wynika to stąd, że owu po clo wypada między 11 a 19 dniem. Najczęściej jest koło 19 - 22 więc jak do tego dodasz 14 to wychodzi 36.. Bo ta druga faza zawsze ma 14 dni. Zmienna jest faza pierwsza a druga zawsze 14 dni. Obiecałam się odezwać na maila. Wiem i pamiętam tylko troszkę jestem zabiegana. No i nie zapisałam sobie adresu, więc musze odkopać stronę :) Będę wdzięczna za info o pregnylu. Oczywiście pomimo pracy jak widzicie kukam ;) A na dworze jeste tak ślicznie że normalnie nie moge przestać myśleć o spacerku.. A tak w ogóle to najbardziej marzy mi się wyjazd nad morze.. Tfu tfu ale w lipcu chyba pojadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
perfumetko, dzięki za pocieszenie, mój cykl staranek to juz 6, ten obecnie rozpoczęty, w przeciągu tych 5 dwa razy miałam owu, ale z fasolki nici, ciekawe co było przyczną, lat mam prawie 31 :-) solaris, biore pregnyl, jak tylko jajeczka mam odpowiedniej wielkości, chodze na monitoring i gina decyduje kiedy jest już wystarczająco duże, to tak koło 16 dc wypadało, nie wiem jak jest z tą fazą II, bo zakładając, że owu miałam nawet 17 dc + 14 = 31 dni, a ja cykl miałam 37 dniowy, owu potwierdzona została monitoringiem wracam do pracy, bo czuję gorący oddech dyrektora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy dzięki za info, a nie wiesz przypadkiem jakiej wielkości miałaś jajko wtedy kiedy dostawałaś pregnyl? Ja swojego zawsze pytam o wszystkie wielkości. Chciałam ci jeszcze powiedzieć choć może już wiesz, że przy pco i owu zachodzi zależność w wadze tzn. im dziewczyna ma więcej tłuszczyku, tym gorzej z owu. Wyczytałam też, że po schudnięciu często występowała owu, choć wcześniej były kłopoty. Ja jestem akurat chudzielec więc przynajmniej tu jest oki, no i nie mam zespołu czyli włosów i całej reszty. Buźka czyściutka, czasem coś tam na plecach wyskoczy. Wiesz jest taka bardzo medyczna strona o pco za chwilę wkleję ci link. sama wielu użytych tam terminów nie rozumiem ale sporeo tez można wyczytać. I jeszcze chciałam ci napisać że clo straszliwie niszczy śluz i stad mogą powstawać problemy z dotarciem plemników do jajka. Ja od tego cyklu zaczynam stosować oeparol, chociaż mam starszne wątpliwości czy robię dobrze, bo u pcowiczek występuje nadmiar estrogenów.. im ich mniej tym lepiej. Dlatego też zaczęłam jeść mniej potraw tłustych. Kikunia trzymam kciuki za ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a oglądacie może taniec z gwiazdami?? Bo ja prześledziłam całą ostatnią jeszcze trwającą edycję. Wczoraj to się z lekka zdenerwowałam, bo uważam że pozostałe dwie pary tańczyły dużo lepeij od Mroczka, który przecież przez prawie 10 lat tańczył w jakimś zespole. To dwie pozostałe panie nie miały wczesniej żadnych w zasadzie przygód z tańcem a tańczyły dużo dużo lepeij. Ich tańce były bardzo super!!! A Mroczek to normalnie porażka. Widac było zresztą w ocenach a tu ciach smsy pozwoliły wygrać Mroczkowi.. Ja nie wiem, czy nie mają ci ludzie oczu?! Myślę że kierują się sympatiami z serialu a nie o to przeciez chodzi. Bardzo bym chciała żeby wygrała Ola, bo tańczy przeslicznie i wiele się napracowała żeby osiągnąć taki poziom. No ale pewnie to tylko marzenie skoro wszyscy i tak głosują na Mroczka.. Tyle było w jego tańcu niedopracowania.. a jego partnerka to mnie nawet irytuje. Zresztą chyba się dobrali pod względem obycia.. A wy jakie macie zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dzięki solaris za info ja niestety mam wielki problem z włosami, waga w sumie w normie chociaż przydałoby się ze 3 kilo mniej zwłaszcza po tym urlopie :-) tez postanowiłam stosować oeparol, zobaczymy może się akurat poprawi, myslę, że jak nie będziemy przesadzać z ilością to będzie ok, estrogenów chyba nie miałam badanych...a bez clo niestety mojej jajko nie chce rosnąć. przed podaniem pregnylu jajko miałam powyżej 20mm, tak chyba około 23 mm ostatnio, endometrium mialo 13 mm, lekarka zawsze mi mówi, ale ja kurcze nie zapisuję i później zapominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Solaris ja nie oglądałam wczorajszego odcinka. Ale Mroczek wogóle ładnie tańczy. Nie wiem jak wczoraj wypadł. Ale nie ma w tej edycji takiej pary , na którą się czeka . Taką para była np. Cichopek z Hakielem . A z tego co wiem kwaśnieska tez ma jakieś przygotowanie taneczne , prowadzi szkołę salsy czy coś takiego. No ciekawe kto wygra . Za tydzień chyba juz finał tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia a ja wyczytałam że to nie ta ola z ta salsą tylko osoba która tak samo się nazywa. Trudno dokładnie stwierdzić jak je3st w 100% bo jakoś nie specjanie doszukiwałam tych informacji, ale wczoraj rano w tvn leciał program ten poranny i zaproszono całą trójkę i mołkowa tylko o mroczku powiedziała że miał styczność z tańcem, a reszta niespecjalnie, jakieś tamn tylko krótkie wybryki...więc nie wiem w sumie.. Mi się taniec mroczka nie podoba, poza tym jak dziewczyna jest zawodowa to ona nadrabia, bo tak naprawdę to patrzy się przede wszystkim na kobietę nie na faceta..a i tak wczoraj kaszanił. Asia z kochankiem była o niebo lepsza! A tej wxcześniejszej edycji nie widziałam całej a jedynie od finału. Obydwie pary mi się podobały i cichopek i foremniak.. nawet nie potrafiłam wybrać która jest lepsza. To było dla mnie trudne i w zasadzie kibicowałam obydwu. :) A teraz niestety mroczek mi się nie podoba. Gdyby została ola i asia tez miałabym zgryza, bo asia bardzo ostatnio si.ę rozwineła i wczoraj tańczyła przepięknie. No ale zostal mroczek z ola to i wybór do kibicowania jest dla mnie jasny, choć pewnie i tak wynik jest już przesądzony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm wszystkich w nowym tygodniu pracy. Uff jak mi się nie chce!!!!! Julka mialas być następna w tabelce a potem ja i co teraz??? :):):):):) Oczywiście żartuje. Ciekawe jak Genewa,trzymam za nia kciuki mocno. Dziewczyny zapelniać tabelke!!!!!!! Szybciutko. Ja czekam z drzeniem na @. Nie chcę żeby przylazla.Buźka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , mam komunię w rodzinie 28 maja . Co się teraz kupuje , albo ile kasy się daje . Normalnie ostatnio byłam na komuni z 15 lat temu :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie posłucham porad na temat prezentów komunijnych, bo ja w przyszłym roku mam dwoje chrześniaków do komunii wyprawić i też nie wiem co im kupić i na jaki wydatek się przyszykować? Czarna zaciskam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :D coś mi się zdaje kikunia, że tu nie jedna ma ten problem co kupić na komunię. A tak w ogóle to idziesz jako gość czy chrzestna? Powiem ci że ja zupełnie nie wiem co zrobię w przyszłym roku... może dać im po 1.000zł??? Juz nawet to mi chodziło po głowie. No bo co im kupić? Komputery mają, jakieś sprzęty grające też, rowery oczywiście..no to co można im kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szcżescie ide jako gosc. Więc jakos opędze . AlE rzeczywi.ście Ty będziesz miała nie mały kłopot. Ja jakoś opędze , kupię jakąś bomboniere i dam kasę , myślę ze 100 zł wystarczy. Ja dostałam na slub 1000 od chrzestnej. To mi sę wydaje ze 1000 to bardzo dużo na komunię. Albo załóz im jakieś lokaty z wkładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
wydaje mi się, że każdy powinien dać tyle na ile go stać ale mi się zrymowało :-) a co do Oli K., to taka calkiem z tańcem nie obyta to nie jest, przeciez parę lat temu gazety sie rozpisywały jak to tańczyła walca na balu debiutantek gdzieś w europie :-) myślałam, że wygra Jabłczyńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te lokaty to ciekawy pomysł.. Kikunia jesteś genialna! No i łatwiej sie odłoży kasę przez rok. No i faktycznie nie wiem ile dać tej kasy. Wydawało mi się że tysiak będzie oki choc faktycznie to sporo, ale szczerze mówiąc to najzwyczajniej w świecie nie wiem. muszę w najbliższym czasie popytac w banku o takie lokaty, tyle że chyba dla dziecka to się nie da założyć? Tak cos mi sie zdaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy mi sie też wydawało że Jabłczyńska ma największe szanse, no ale nie wiedzieć czemu odpadła.. a na mroczka głosoali.. przyznaj sama że to cnajmniej dziwne.. jabłczyńska w porównaniu do mroczka...ech..chyba nawet nie ma co porównywać.. No ale z tej dwójki co została to ja kibicuję oli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie lokate , to normalne konto. mój brat tak zrobił dla swojego chrześniaka. Myslę , ze jest to możliwe.Musisz sie dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro twój brat założył to może i mi się uda :) Dzięki za pomysł!! No ja już powoli pakuje manatki i idę do upragnionego domku... no może nie tak zupełnie bo jkeszcze przeprawa po mieście mnie czeka z opłatami...brr...tyle kasy człowiek musi oddawać.. Trzymajcie się cieplutko!!! No jutro jak nie będzie manuela to mu nagane dam i to solidną! Jeden dzien kaca moge wybaczyć, ale jutro nie ma siły! Jutro z samego rańca musi zrobić kawę i to pyszną! Genewo trzymam kciuki za ciebie!!! Dziewczyny papapa!!! ps. ciii...dostałam cynk, że jutro z rana wpadnie znowu do nas wróżka odnowić zaklęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pa Solaris , i za łepek tu Manuela sciągaj jutro z samego rańca:-)) Genewa ja tez oczywiście wysyłam cieplutkie fluidki. Do jutra dziewczynki papapap. A co to za wrózka????To trzeba bedzie przystawić łapki do monitora???? :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pa Solaris , i za łepek tu Manuela sciągaj jutro z samego rańca:-)) Genewa ja tez oczywiście wysyłam cieplutkie fluidki. Do jutra dziewczynki papapap. A co to za wrózka????To trzeba bedzie przystawić łapki do monitora???? :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie do Was, wlaśnie obliczylam że dzisiaj jest 14 dzień po ewentualnym zaplodnieniu ale teoretynie @ mam dostać za dwa dni, ale w tym cyklu wyjatkowo wcześnie mialam owulację. A teraz pytanie: robić test czy nie??? Kupilam dzisiaj i wlaśnie się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietra11
witam!! Mam 30 lat. Pierwsze dziecko mi zmarło tuż przed samym porodem. Mimo to rodziłam naturalnie. Teraz boje się zajść w ciąże.Wszyscy mówią odpocznij, dojdz do siebie,zacznij prace i wtedy staraj się o dziecko , ale ja już mam 30 lat!!!!! To wszytko mnie przeraża a byłam już tak blisko. Ciągle nie mam nic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Pietra w naszym gronie.Nadzieja (mówi się,ze jest matką głupich) ale to ona dla mnie jest motorem zycia ,tym co odbija mnie od dna,kiedy wszystko jest czarne.Pojawia się zawsze predzej czy póżniej.Wspieraja ją jeszcze marzenia,a tu natym forum jedno z nich mamy wszystkie takie samo -dziecko.Niektóre z nas mają więcej latek niż Ty.Bardzo Cię pozdrawiam iżyczę dużo sił i jeszcze więcej nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka marzeń
🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ KWIATOWY PYŁ I SERC NADZIEJA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA!!!! CZAR PO NECIE WIEŚCI NIESIE, KTO TU WCHODZI TEN ZACHODZI!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! jejku, ledwie zwłokłam kości z wyra...tak cudnie się spało, a tu jeszcze pół godziny wcześniej musiałam wstać, żeby umyć główkę. No dzisiaj musiałam szałowo wyglądać, bo manuel kawę parzy!!! Hehehe słuchajcie śliczny ten nasz manuel...cholewcia aż ślinkę przełknęłam.. ta muskulatura, lekki brąz ciała, piękny uśmiech, zdrowe ząbki, błysk w oku.. mmmm...juz czuję zapach kawy :) Oooo idzie zwinnym kocim krokiem dzierżąc w dłoni filiżankę pysznej pachnącej kawy.. Niezapomniany widok :) Zrekompensował mi ten widok zdecydowanie poranne wstawanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka marzeń
🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ KWIATOWY PYŁ I SERC NADZIEJA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA!!!! CZAR PO NECIE WIEŚCI NIESIE, KTO TU WCHODZI TEN ZACHODZI!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak żeby stronka działała ;) Czarna nie wiem co ci doradzić z tym testem. Ja chyba poczekałabym jeszcze kilka dni. To zależy jak bardzo chcesz wiedzieć i jak bardzo jesteś niecierpliwa :) Ale u licha!! Trzymam kciuki dziewczyno!!!! Oby ci się udało wskoczyć do tej drugiej tabelki!!! :) Pietra witamy w naszych skromnych progach :) Bardzo ci współczuję tego co przezyłaś... nie potrafię sobie nawet wyobrazić bólu jaki czułaś i czujesz. Mam znajomą, która pierwsze dziecko utraciła dokładnie tak jak ty. Rok później urodziła zdrową śliczną córeczkę, a potem jeszcze jedną :). Jesteś o krok do przodu od nas wszystkich bo byłaś już w ciąży i wiesz że ponownie zajdziesz. Jest wiele kobiet które latami starają się choćby o zajście w ciążę i okazuje się to znacznie trudniejsze niż może się wydawać. I nie zamartwiaj się wiekiem. Można śmiało powiedziec że masz dopiero trzydzieści lat!!! Wierz mi że to wcale nie jest dużo. Znam wiele kobiet, które zostały matkami znacznie później, mając 36, 38, a nawet 39 lat!! Masz jeszcze mnóstwo czasu! Kiedyś nawet oglądałam taki program dokumentalno badawczy dotyczący późnego macierzyństwa. Okazało się że naukowcy od lat zajmowali się tym problemem choć pod innym kątem. Otóż z tych wszystkich badań eyszło, że późne macierzyństwo sprzyja zdrowiu i młodości mam!! Okazało się, że organizm matki zaczynał zachowywać się nieco inaczej niż kobiet, które dawno miały już dzieci, bo liczył się z koniecznością ich odchowania. Niewyjaśniona zagadka, ale tak właśnie jest. :) Głowa do góry pietra i jeśli chcesz do nas dołączyć to zapraszamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze biedna genewa dzisiaj ma taki straszny dzień... Genewo dołączam się do fluidków dla ciebie!!! 🌻 No a ja tymczasem zatapiam nos w kawie i popatrzę na zgrabny tyłeczek manuela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×