Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Jodełko ja podobnie jak ty też jestem na początku poniekąd, bo w zasadzie drugi cykl w trakcie. Na razie czytam staram się dowiedzieć co najlepeij stosować, sprawdzam opinie innych dziewczyn no i obserwuję reakcje swojego organizmu na to wszystko co się dzieje a przede wszystkim na to co łykam :) Co do zapobiegania to tez wiele lat stosowałam tabletki, a teraz myślę że nie wiem czy to było takie super rozwiązanie, bo cholernie trudno zajść w ciążę :D No ale w moim wypadku czyli przy pco branie anty jest niezbędne więc w sumie dobrze się stało. No i niestety będę na to skazana przez resztę żywota. Kikunia a widziałaś jakie manuel sur drinki serwuje?? Mój był trzykolorowy, istne cudo a jaki smak.. marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam tabelkę KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............5................30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz............9.............. 11.05. genewa........Dorota.....35........S-rz.............11............... 29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen.............2lata.......... 07.06 kinunia8.....Kinga.........31......Radom............8 cykl........... 09.05. Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............. 27.05 solaris........maja........32........wrocław.........2.....................maj KOBIETKI W CIĄŻY NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka......................................................21.12 . solaris, trudno porównywać dwa różne przypadki, nie będziemy się licytowac, która ma gorzej. Może z medycznego punktu widzenia u mnie to wygląda lepiej, ale ja już nie mam czasu. Napiszę Wam o wczorajszej wizycie u giny, ale chyba nie dzisiaj. Nie mam na to siły, źle mi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie a szczególnie nowych gości tego forum.Solaris jak zwykle na tapecie , rozwesela nas i męczy pytaniami ale jak mówią \'\'kto pyta nie błądzi\'\' więc pytaj dalej i zaspakajaj swoją ciekawośc . Jestem po dwóch strasznie ciężkich dniach ale NAPISAŁAM!!!!!! teraz czekam na wyniki no i ustne jeszcze a potem zawodowe w czerwcu ale to pryszcz w porównaniu do pisemnych. Genewo po przeczytaniu twojego sprawozdania ze szpitala ciarki mi po jajnikach przeszły ponieważ znam ten ból a ty przeszłaś to w większym bólu , bardzo ci współczuje , ja po zabiegu tydzień nie mogłam dojśc do siebie a o sexe nie było mowy bo co zamkłam oczy to sie widziałam na tym stole , tak psychicznie na mnie podziałał zabieg i pobyt w szpitalu ale mamy to za sobą teraz odpowiednie kroki w dalszym leczeniu i będzie dobrze Genewo nie dołuj się tak bo to nie pomoże a pogorszyc sytuacje może, stan psychiczny w tym wszystkim jest WAŻNY. 🌼🌼🌼 przesyłam ci na pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena, fajnie, że się odezwałaś. Słyszałam, że było trochę błędów w waszym teście maturalnym. Czekamy z Tobą na wyniki. Dzięki za słowa pocieszenia, sama nie przypuszczałam, że tak ciężko przejdę to hsg. Spodziewałam się dużego bólu i był, ale nie przypuszczałam, że będę taka rozbita psychicznie. Komuś takiemu jak ja, bardzo trudno to zaakceptować. Kurcze, jak to jest, jak ciarki przechodzą po jajnikach?/? Mi przechodzą tylko po plecach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ssolaris kawa jest pyszna właśnie ją wypiłam bo dopiero wstałam ,musiałam odespa stres związany z poprzednimi dniami.Co do brania clo to niewiem czemu biore od 3 dnc ale myśle że mam dośc krótkie cykle bo 26 dn. i żeby nie zakłucac porządku tak biore a i tak mi się przesuneła @ o dwa dni i teraz mam 28 dn. cykle , a metformax( metformine) biore cały cykl po 1 tab. dziennie , a gdy dowiem się że jestem w ciąży mam przestac , więc nie wiem skoro tak gin mówi to chyba nie jest to jakimś strasznym zagrożeniem dla płodu przy tak małej dawce ale jak wiadomo każda kobieta jest inna i co lekarz to inaczej gada najchętniej to bym wcale nie brała tego świństwa no ale cóż skoro podjęłam takie wyzwanie to trzeba kontynuowac, ale sie rozpisałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś jeszcze miałam napisac i w momencie mi uleciało Solaris niech Manuel zpoda jeszcze jedną kawe to sie może dopiero obudze ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ateno!!! hehehe tu pytajnik solaris :D:D bardzo mi to przypadło do gustu, ale czy to -przypadkiem nie jest cofanie w rozwoju do lat przedszkolnych?!?!? ło matko ja w końcu wyląduję u psychologa :D:D Żartuję oczywiscie wszystko jest pod kontrolą, tak mawiają wszyscy wariaciei nałogowcy ;) No superowo że to co najgorsze masz za sobą. Bardzo trzymam kciuki i kibicuję!! Rany, wygońcie mnie wreszcie bo mnie i tak już praca nocna czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! I jak tu nie pytać?? Okazuje się że ty też bieżesz cały cykl, tylko ja nie... Hmmmm.... oj pogadanka czeka mojego doktorka! Ale ja z kolei mam inną dawkę bo biorę trzy razy dziennie po 500. Oszalec z nimi można dosłownie. A manuela wystarczy zawołać, przybiega na każde wołanie i spełnia wszelkie życzenia moje panie ;) tak się przymierzam co by poprosić o lekki masażyk..khmkhm.. no właśnie co to ja mówiłam.. Ateno wskakuj więc do ogródeczka i proś manuela o co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przestałam myśleć jak genewa, a zaczęłam jak potencjalny szef solaris...no cóż, ostatecznie zarządzam sporym zespołem...solaris, moja droga, miałabym Cię na oku;) Niniejszym zostajesz naszą drogą Pytajką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo mnie zazwyczaj też po plecach przechodzą ciarki ale jak wspomne hsg to po jajnikach ciarki idą , a to podobne uczucie tylko w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu małe sprostowanie co do moich egzaminów ja pisałam starą mature jeszcze się załapałambo to ostatni rok więc u mnie testu nie było tylko normalnie po staremu 4 tematy jeden do wyboru , a w czoraj pisałam mate i też po staremu z 5 zadań trzy do zrobienia na celujący i zrobiłam!!! nie chwaląc się bo niewiem czy dobrze ale myśle że będzie ok:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za błędy ale jestem zmęczona i nie wysilam sie nad ortografią, miałaś racje solaris kawa już jest tylko pomyślałam , mniam, z bita śmietaną i z rumem , polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był taki temat , może go dokładnie nie skopiuje ale coś w tym rodzaju : \'\'Ksiądz robak, Wokulsi, dr Judym a może ktoś inny? \'\' postacie literackie jako wzorzec dla czytelnika . był jeszcze temat o miłości jako ważny motyw literacki i jakiś wiersz do zinterpretowania a pierwszego tematy nie pamiętam coś o naprawie Rzeczpospolitej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo baaardzo mi się to podoba :D ;) A teraz serio musze zmykać. Pojawię się jeszcze pewniakiem no bo jak tu do was nie zaglądać?? Polubiałam was wszystkie szalenie!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zmykam , pogoda piękna ide na spacer musze się dotlenic bo ostatnio ino nos w ksiązkach trzymałam :D :D :D wpadne potem PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ateno, na bank bedzie dobrze. fajnie już masz stresa z głowy . A czy jakies ustne tez masz? Solaris drinusie pierwsza klasa:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ateno, na bank bedzie dobrze. fajnie już masz stresa z głowy . A czy jakies ustne tez masz? Solaris drinusie pierwsza klasa:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia powiedz kobieto skąd w tobie tyle niewiary w tym cyklu? No z tabelki to wynika że jestes już dawno po termnie. Nie korci cię żeby zrobić test? A gdzie się julka i castopea zapodziały? I perfumetka? I agtje coś dzisiaj nie wpadła się przywitać? Genewo a tak wracając do wątku to według mnie po odejściu założycielki topiku ty zostałaś NIEKWESTIONOWANĄ JEGO SZEFOWĄ!!!! 🌻 Tak pamiętam jak dzielnie pisałaś monologi i jeszcze nas nawoływałaś aż wreszcie wywołałaś imiennie :D:D To jak moje drogie staraczki, kurki nioski, zgadzacie się ze mną?? SZEFOWĄ TOPIKU ZOSTAJE OD DZIŚ W DRODZE WYBORU GENEWA!!! tzn od dziś tak bardzo oficjanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie, chwilę mnie tylko nie było, bo poszłam obiadek ugotować, a tu takie rzeczy się dzieją za moimi plecami;) Biorąc pod uwagę mój obecny stan, to nie jest dobre rozwiązanie, no chyba, że w grę wchodzi kategoria wiekowa. Rozumiem, starszyzna na czele kolumny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo gdyby zawsze tylko starszyzna miałaby się liczyć nie byłoby młodych i zdolnych :) No i prosze takich niecnych pogłosek nie rozsiewać! Tu są same piekne i młode babki o fajniastym poczuciu humoru i wewnętrznej radości! Same silne i wytrwałe! Nie, nie nie dam ci się wymigac od szefostwa :) Zasługujesz na nie dbałością o topik no i wiedzą, wiedzą przeogromną :) Już nie raz skorzystałyśmy na tym :). Ja właśnie hoduje bakterie na drodze tych z ogonkami :D:D Przecież bez ciebie wcale bym nie wiedziała czym sobie poprawić właściwe ph... Brakuje mi w emoikonkach klaskających rączek, ale bije brawo i wiem że dziołchy się dołączą!!!! Tadam tadam!! Prawda?? (hihih nie byłabym sobą gdybym nie zadała pytania :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze kwiatek dla genewy!!!!!!!!!!! .............@@@.............@@@ ..........@@@@@@......@@@@@@ .........@@@@@@@...@@@@@@@ ...........@@@@@@.....@@@@@ ...............@@@.........@@@ ......................##### ...@@@@@@....#######.....@@@@@ .@@@@@@@@..######...@@@@@@@@ ..@@@@@@@.................@@@@@@@ .....@@@@........@@@.........@@@@ ....................@@@@@ ...................@@@@@@ ....................@@@@@ ......................@@@ ..............................## ...............................##..........### ................................##........#### ...................###.........##......##### ..................#####........##...#### .................. ######......##..## .....................######....## ..........................####..## .................................## ................................## ...............................## Tak z okazji wyborów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
heloł dziewczyny :-) ale mam dziś zapiernicz, dopiero teraz sniadanie jem solaris co do metforminy to najpierw ją brałam 2*dziennie, a potem zasugerowałam lekarce, że może 3*, bo tak wyczytałam i ona, że ok, że mozna tylko ona nie chce żołądka obciążać, ale moja desperacja byłw większa niż wizje wrzodów żołądka albo innych :-) cukru ostatnio nie badałam, a chyba powinnam, ale mam skierowanie z pracy na badania okresowe to może mi od razu zbadają :-) kończę szef się skrada :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafucy a jak ten szef się już odskrada to napisz mi czy wcinasz tabsy cały czas czy tylko do owu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
odskradał się uff...tabsy wcinam cały czas, tak mi gina powiedziała, nie mówiła nic o szkodliwości na ciąże, zresztą do ciąży u mnie daleko więc może dlatego :-) aha biorę jeszcze dexamethason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i następna wcina cały czas... Oszaleję.. Gdybym miała w domu neta to poszperałabym za info, a tak buu.. Musze się tajniaczyć. Powiedz mi co to jest ten dexa..?? Pleass..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny tekścik znalazłam na stronie bociana: ścieżka postępu, to skrót, który w rzeczywistości jest najdłuższą odległością między dwoma punktami. A ciekawe co z Czarną, mam nadzieję, że tak się cieszy, że nie ma czasu do nas zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×