Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Dzień dobry. Dzisiaj melduję się pierwsza:) Jeszcze nie zupełnie obudzona pędzę do manuela na kawę. I tak poniedziałek jest brrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA MARZEŃ
🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️ KWIATOWY PYŁ I SERC NADZIEJA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA!! WIEŚĆ PO NECIE NIESIE... KTO TU WCHODZI TEN ZACHODZI!! 🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS CIEPLUTKO I SERDECZNIE!!! Najpierw ciumas dla agatje bo już siedzi u manuela i wciąga przez słomkę jakies kolorowe cudo :) Zamówiłam kawę i czekam na cud przebudzenia myśli... Ateno gratualacje!!!!!!!!!!!!!! No po prostu jesteś rewelacyjna!!! Brawo!! (a teraz musze zniknąć na dłuższą chwilę.. mus to mus...) wpadnę jeszcze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
Witam, jestem tu pierwszy raz ale mam nadzieję zaglądać częśćiej. No i mam nadzieję, żę wpis wróżki się sprawdzi. Przez internet poznałam mojego męża, więc i moze w dzidzi pomozę. Staramy się od 5 cykli i na razie nic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!!!! Nie wiem, co się dzieje, ale jestem jakaś nieprzytomna z rana, własnie mąż pobiegł zrobić mi kawkę. oj solaris, ja nie wiem, czy to zawołanie z bocianowej strony u nas zadziała, a może nie zaszkodzi. Witaj pluszka, zaglądaj do nas i opowiedz coś o sobie:) Dziewczyny, proszę po weekendzie tu zaglądać i meldować co się dzieje:) Pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Melduję się po weekendzie, który za szybko minął oj za szybko. Witaj pluszka:) Zaglądaj do nas często a wróżba wróżki się spełni:D razem będzie nam raźniej i nie martw się 5 cykli to nie jest tak długo i może właśnie ten 6 będzie udany:) genewa może to z powodu ciśnienia taka nieprzytomna jesteś, dziś ma coś być z tym ciśnieniem i oby kawusia Ci pomogła. u mnie dziś zapowiada się sporo roboty ale postaram się zaglądać a na ten czas miłego dzionka:) może czarna się dziś do nas odezwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, Dziewczynki! Co tu tak cicho??? Proszę wstawać z łóżek, nie leniuchować, albo zrobić sobie przerwę w pracy!!! Co to ma być?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu kukam mimo straszliwego młota wiszącego nad moją głową ;) Czarna odezwij się i napisz co tam słychać u ciebie? Czekamy z niecierpliwością na wieści, podobnie jak i na wieści od kikuni!! Kikunia pisz co z tym testem?? Pluszka witamy w naszych progach :) Napisz kilka słów o sobie i może coś o tym niesamowitym poznaniu męża przez neta? :) Wskakuj do tabelki . O szefowa ruszyła do boju ;) No i jak tu nie wpadać?? hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumetka i pafnucy, was też nie ma jeszcze w tabelce :) Zoja jeśli zechcesz to wpadaj częściej :) Agatje a ty popraw tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wpisem Agatje jest wszystko w porządku. Oj, nie obudzili się nam niektórzy;) Manuel jeszcze nie wymasował??? Niedobry chłopiec, niedobry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany julek! :D:D to ja idę na ten masaż... a po drodze poszukam szarych komórek bo chyba gdzies poszły na spacer... Może i wenę gdzieś znajdę po drodze bo też jest mi dziś niezbędna... Agatje sorki.. No i co byśmy tu zrobiły bez szefowej ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
a jak wskoczyć do tej tabletki? mąż studiwał w Bydgoszczy moim rodzinnym mieści. klikaliśmy kilka razy na czacie, ale się nie umówiliśmy wtedy. Dopiero jak skończył studia i rozsta ł się z poprzednią dziewczyną ,a ja rozstałam się z moim Włochem odważyliśmy się na spotkanie i tak jakoś dalej się potoczyło. Teraz mieszkam na wsi a net mam tylko w pracy. no i nie mam z kim pogadać i posmucić się:-) Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka, skopiuj tabelkę i potem wklej, dopisując siebie. Chodziłaś z Włochem? I jak wrażenia? Bo ja byłam w ubiegłym roku w wakacje w Rzymie i tak niezbyt mi się wydali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............5................30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz...........odpoczywam!!!!. genewa........Dorota.....35........S-rz.............11............... 29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen.............2lata.......... 07.06 kinunia8.....Kinga.........31......Radom............8 cykl........... 09.05. Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............. 27.05 solaris........maja........32........wrocław.........2.....................maj jodełka30....Kasia.......30........Kraków..........1cykl.............maj KOBIETKI W CIĄŻY NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka......................................................21.12 . Dziewczyny sorki za moją nieobecność ale znowu się nie udalo, mialam dola strasznego a poza tym na razie rezygnuje ze staranek, muszę odpoczac bo nie mam już sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, proszę Cię. Nie można się załamywać. My tu umierałyśmy ze strachu o Ciebie!!!! Chcesz tak po prostu zrezygnować!!! Litości!!! Nie zostawiaj nas, przecież my się tu wszystkie wspieramy, walczymy, dopingujemy!!! Czarna!!!! A Ty się nie martwisz o nas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwię i bardzo mnie obchodzicie, ale muszę trochę odetchnąc bo mnie to wszytsko przywalilo i nie mam sil. Potrzebuję przerwy. Chociaz mam wewnętrzne przeczucie że i tak nic z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, ja Cię proszę, nie załamuj się. Choć może jak przestaniesz tak mocno się starać, to może coś zaskoczy. Bardzo Cię proszę, nie zostawiaj nas, bo zaraz pomyślę, że my tak depresyjnie na Ciebie działamy. Jesteś cześcią tego topiku i nikt Cie nie zastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna tulę Cię🌼 Proszę nie zostawiaj nas, my wszystkie Cie prosimy. Zostań z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, czy Ty słyszysz te jęki z całej Polski. Rozumiem Twój ból i stan psychiczny, doskonale. Wiesz przecież ile się staram, ile mam lat i ile już przeszłam. Jesteśmy dla Ciebie wsparciem, czy tego chcesz, czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
Czarna, też miałam takie chwile, ale stanowczo stwierdzam, że jak się człowiek wywnętrzy na topiku, to mu lżej na duszy :-) wpisuję się do tabelki: KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK......IMIĘ.......WIEK...... MIASTO..... ILOŚĆ CYKLI..... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n..............5................30.05 Czarna31......Beata......31........N.Sącz...........odpoczywam!!!!. genewa........Dorota.....35........S-rz.............11............... 29.05. atena32.......Aneta.......32........R-sko..............5(4lata)......30.05. Agatje.....Agnieszka.....32.......Wellen.............2lata.......... 07.06 kinunia8.....Kinga.........31......Radom............8 cykl........... 09.05. Castopea...Kasia........34.........Mazury........2 cykl.............. 27.05 solaris........maja........32........wrocław.........2.....................maj jodełka30....Kasia.......30........Kraków..........1cykl.............maj pafnucy100....Monika.......30........Kraków..........6cykl.............??? KOBIETKI W CIĄŻY NICK ......IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74..Majka......................................................21.12 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, ale to jest tak jak siadam przed komputerem i czytam te różne problemy to caly czas ma schizy ze mam jakąś chorobę i coraz bardziej się doluję a tu nadal fasolki brak i to powoduje jeszcze większy dól. A moje kolezanki zachodzą w ciązę jedna po drugiej a miesiące mijają i presja rośnie. Same wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, ja wiem, moje koleżanki już przestały zachodzić w ciąże, wszystkie już mają dzieci. I to zazwyczaj dwójke, albo więcej. Spróbuj znaleźć dobre strony bycia z nami i wchodź tylko do nas, my aż takie strszne nie jesteśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, damy Ci czas, ale pomyśl, ze my tu jesteśmy też po to, żeby leczyć Twoje schizy, żeby popatrzeć jakoś z innego punktu widzenia na pewne kwestie, to chyba cenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki weekendzik minałza szybko, @nie mma nadal ,dzisiaj kupię test i jutro z samego rana zrobię. Wczoraj ciocia , której nie widziałem może 1 miesiąc powiedział ze chyba przytyłam, no normalnie załama. To ja się męczę, ćwiczę nie jem słodyczy , a ta mi wyleciała z takim tekstem . Czarna , dobrze ze się odezwałąś, głowa do góry , moze rzeczywiście jak czujesz ze musisz odpocząc to zrób to. Atena gratulacje:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, ale Ty masz stalowe nerwy, ja chyba nie dałabym rady tyle czekać. Życzę dwóch, grubaśnych kresek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dawno Was nie odwiedzałam Wszystkim Wam się uda ja juz zaczęłam 3 miesiąc ciąży czuję się w miarę i powoli jest mi ciasno w ciuchach Trzymam za Was kciuki powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka, dzięki że nas odwiedziłaś, wpadaj tu częściej! I melduj jak się czujesz, obowiązkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. zobaczylam dzis ten topik i chcialabym do Was dolaczyc, bo wlasnie jestem 30sto paro latka , ktora zaczyna starac sie o dziecko, o pierwsze dziecko. moze troche pozno ale tak sie moje zycie ulozylo, ze chyba pozniej niz normy wskazuja znalazlam moja milosc, moje kochanie i to z nim chce miec dzieci. zrobilam m.in badania hormonalne i wyszly dobrze. usg ok. lekarz mowi , ze wszysko w porzadku a ja z obserwacji mojego organizmu nie jestem tego pewna. martwia mnie moje @ ktore zazwyczaj sa skape i juz sie tyle naczytalam,ze podejrzewam , ze mam zbyt cienke endometrium, ktore moze powodowac, ze jajeczko nie potrafi sie zagniezdzic. mysle, ze w tym cyklu pojde na usg dopochwowe i czegos sie dowiem, jak to ze mna jest. malo tu jeszcze na tym topiku przyszlych mamus ale mam nadzieje , ze szybciutko sie to zmieni. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alanka. Fajnie ze do nas zajrzałaś. Narazie jest jedna mamuska , ale wkrótce na bank będzie nas więcej:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×