Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Gość pluszka
NIe jeszcze nic nie biorę, ... mam niby regularnie, więc poki co próbujemy bez pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
dzięki za słowa wsparcia odezwę się po powrocie od giny fajnie jodełko, że ślad po pco nie został, mam nadzieję, że mój lewy też będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, oczywiście bardzo wielkie i gorace gratulcje dla kikuni. Ja Ci zazdroszczę tych mdlości i sikania:):):) Witam wszystkie nowe , topik się rozrasta. Tylko chcialabym zeby mnie ta wrózka zaczarowala i spelnila moje marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super jodełko , ciesze się . Mówię Wam coś czuje ze ten miesiąc będzie obfity. Trzymam kciuki. Wróżka zaczarowała i od razu wiadomo:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszka ! to witaj w klubie. :). Ja też do ok. października próbuję samodzielnie. :). Co prawda okresy mam nieregularne ale przez 8 lat (z przerwami) brałam pigułki więc gin powiedziała, że to może trochę potrwać, tym bardziej, że mam obecnie dosyc dużego stresa (zawodowo). Więc trzeba jechać na wakacje i odpocząć a potem się dopiero zacząć martwić :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
uciekam na dziś. Trzymam kciuki Pafnucy!!! miłego popołudnia wszyskim ludzikom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKUNIA WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!! , ciesze się niezmiernie , no i pare paznokci uratowałam , teraz tylko do lekarza na potwierdzenie , tylko teraz się oszczędzaj zamiast aerobik to na basen chodz , woda świetnie wpływa na dzidziusia i twoje samopoczucie i oczywiście zaglądaj do nas i opowiadaj o swoim stanie psychicznym i fizycznym ,jeszce raz GRATULACJE🌼 🌼🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
JA też przez trzy lata brałam pigułki a przed tem mialam raczej nie regularnie. Teraz mam tak dzień różnicy wiec zastanawiam sie czy tak mi sie uregulowalo czy to jeszcze tabletki dzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czarna🌼 wróżka spełni twoje marzenie i zobaczysz jak szybko to się stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna jak miło że jesteś!!! :) Wróżka bardzo nas polubiła, bo jesteśmy sympatyczne i wesołe! Dlatego zagląda tu co tydzień by odnowić czar!!! Czarna wysłałam ci maila, ale niestety wrócił bo masz pełną skrzynkę. Jeśli jesteś zainteresowana to daj znać jak ją oczyścisz. A tak poza tym mówię ci że wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna! Może jakiś mały fanclub? Ja też jej zazdroszczę sikania :). Będzie dobrze, zobaczysz ;). Pluszka- ja przed pigułkami miałam regularne jak w zegarku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełko a tobie gratuluję super jajniczków!!!! Nic tylko czekac dobrych wieści!! :) Julka dostałas maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris dostała ale nie mogłam otworzyć zdjęć, wyskakuje mi jakiś błąd programu. Spróbuję otworzyć w domu bo w pracy nie chcę się otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juko, ponieważ są to skany to może się tak stać, że trzeba je najpierw zapisać to wtedy się otworzą. Przykro mi ale moje możlwiości manewru w tym zakresie są małe :( Jak zapiszesz to powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok solaris spróbuję zapisać i dam znać jak poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia,potęzne gratulacje dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Życzę Ci cudownych 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale grzebiecie dzisiaj, moje kurki nioski;) Ja niestety byłam uwiązana w pracy, musiałam wysłuchać problemów z całego tygodnia, doradzić, rozstrzygnąć spory itd, itp. Ale teraz już jestem Wasza. Muszę tylko przeczytać, co naskrobałyście i odebrać pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris niestety nie udało mi się ale już wiem dlaczego, po prostu nie mam tego programu do odczytywania takich plików ale spoko wrócę do domu to ujrzę Twe oblicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, strasznie jesteś podobna do mojej bliskiej koleżanki!!! Kto chce moje zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chętnie zobaczę wasze zdjecia. Zaraz oczyszczę skrzynke. A jak mozecie to wysylajcie mi na drugi adres, pojemność skrzynki jest tam większa: krokus08@poczta.fm Swoje zdjecia wyśle z domu, ale mam tylko slubne na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewa jak masz jeszcze jakieś swoje zdjęcia to chętnie poproszę:) czarna ja Ci wyślę też z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam zdjęcie chyba od solaris nie jestem pewna albo od kikuni. Odpiszę na wasze maile jak dotrę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, nie mam jeszcze nowych, ale prześlę Ci to, co rzuciłam na skaner. czarna, cieszę się, że zajrzałaś. Chętnie prześlę Ci zdjęcia, tylko, to ostatnie skanowane, które wysyłałam np. julce, miało 6 MB. Zmieścisz je u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa no ja chce Twoje i Was wszystkich Przypominam maila:kika_8@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym Was chętnie pooglądała ale nie mam na razie co wysłać w odpowiedzi :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna to na pewno jest od kikuni bo moje wróciło. Jutro postaram się wysłać do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pokombinuj, może tak jak ja puścisz na skaner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewa , dzięki . Zdjątko dotarło:-)))Fajnie razem wygladacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×