Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Witaj chcąca bardzo, zapraszamy do naszego grona. Dziś dziewczęta zapracowane jak widzę, nawet o manuela się nie biją hihi. A solaris coś złagodniała po weekendzie i nie jest taka zaborcza co do manuela:D śliczna pogoda za oknem a trzeba w pracy siedzieć, nogi same ciągną do wyjścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam genewo, zauważyłam że zniknęłaś gdzieś ;) Ja też dzisaj jakiegos kręćka dostałam. U mnie za oknem jest tak cudna pogoda że po prostu szok!! Ja chcę na spacer :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wklejam tabelkę żebyśmy nie zgubiły bo była juz trzy albo i cztery strony dalej. KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK...........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ILOŚĆ CYKLI... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata..... 31.........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz...............11............ 29.05. atena32........Aneta......32.........R-sko.............5(4lata)......30.05. Agatje........Agnieszka..32........Wellen.............2lata.......... 07.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury.............3 cykl........ 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...........3..........czerwiec jodełka30......Kasia.......30........Kraków............1cykl............maj pafnucy100....Monika....30........Kraków.............6cykl.............??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in................ 6 cykl.......10.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda faktycznie śliczna, a ja się tak źle czuję, buuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatj julko!!! :) Słysze że u ciebie też cudnie i wysiedzieć nie możesz??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... bo ja jestem tajemniczy Don Pedro;) ten od znikania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam że w przyszłym tygodniu mamy gorący czas!! No dziewczyny wpadac do tej drugiej tabelki!! :) Już pogoda wypiękniała jakies boćki na pewno już wytrzeźwiały!! Tylko ta moje pijanica...wrrr...ech!! No dobra nie bój się.... tak tylko marudze.. będę się cieszyć i dam ci żabę. O! O! albo nawet kilka żab!! No to czekam. To było do mojego boćka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, mój pijanica to chyba gdzieś zasnął w rowie i ani myśli wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszym Newaweek\'u jest ranking szpitali. Leczenie niepłodności. Diagnostyka i terapia endoskopowa: 1. Centrum Zdrowia Matki Polski - Łódź 2. Szpital Kliniczny AM w Poznaniu 3. Klinika Rozrodczości i Endokrynologii AM w Białymstoku Leczenie niepłodności. Rozród wspomagany: 1. Białystok 2. Novum - Warszawa 3. Gameta - Łódź. Pisałam troszkę skrótami, ale wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk_a, info dla Ciebie, są na liście także kliniki ze Szczecina, a właściwie jedna. Pierwsza kategoria: miejsce 4 - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 Druga kategoria: miejsce 7 - ten sam szpital kliniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza kategoria: miejsce 7 - Klinika Rozrodczości i Położnictwa AM we Wrocławiu Druga kategoria: brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki genewa za info. słyszałam o tym szpitalu i jakby co to tam się zgłoszę, choć mam nadzieję że mnie to ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff przypieklo mnie to sloneczko, ale już jestem w pracy:) Chcaca bardzo, nie nastawiaj się tak bardzo bo tym większe będzie Twoje rozczarowanie, wiem coś o tym. Ale do nas zapraszamy:) zobaczysz dwie kreseczki zobaczysz w najmniejn oczekiwanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, Ty masz taką karnację, że pewno nie musisz długo przebywać na słoneczku, a efekt gwarantowany! Ja niestety opalam się na czerwono:( Oj, mówię Wam, boli mnie coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie... - No, weszły! Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi: - Ale mam buciki odwrotnie... Pani patrzy, faktycznie! No to je sciagają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciagają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejsć. Uuuf, weszły! Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi: - Ale to nie moje buciki... Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy.Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły! Na to dziecko: ...bo to są buciki mojego brata ale mama kazala mi je nosić. Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała aż przestaną jej się trząsć, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają ..... weszły!. - No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki? - W bucikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz uwaga: Żyły sobie dwie skumotrane ze sobą sąsiadki. Wiekowe sąsiadki. Jedna z nich zaciążyła, no i po przepisowych dziewięciu miesiącach - urodziła. Po powrocie ze szpitala położnicę odwiedziła skumotrana sąsiadka i poprosiła: - sąsiadko pokażcie dziecko - nie pokażę - ależ pokażcie - nie pokażę - no przecież krzywdy mu nie zrobię, proszę pokażcie mi dziecko - NIE POKAŻĘ! - ale dlaczego nie chcecie pokazać? - bo nie pamiętam gdzie je położyłam! Oby ze mną tak nie było:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
genewa a nie wiesz czasami jak kraków w rankingu? pewnie wogóle sie nie załapał tak tu do kitu z lekarzami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy, faktycznie z Krakowem kiepsko. W pierwszej kategorii brak. W drugiej kategorii na 11 miejscu Macierzyństwo Sp. z o.o. To jakoś podejrzanie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
Dzięki za miłe przyjatkop od Was, chyba się faktycznie dziwczyny do Was przytłączę, bo jakos tak raźniej mi jest i mniej smutno , bo kto zrozumie tak dobrze kobietę jak druga kobieta. Nasze starania nie są takie długie, ale stwierdzam , że głupia jestem chyba strasze, ( a taka stara), bo naiwna byłam , że tak szybko nam sie uda. Własnie przeczytalam ze jedna z was stara sie o dziudzunia juz 5 ( 4 ) lata, podziwiam za wtrwłąość, ale aż mi się włosy na głowie zjerzyły ( pod pachami golę- hehe) , że tak długo. widze musze uzbroić sie w cieprpliwość. a tearz coś weselszego ( fakt autentyczny: Facet widzi na plaży fajną babeczkę , wiek ok 34 lata . Ona opala się z rękami podniesionymi do gory. On pyta, przepraszam a pani to chota jest? Ona, czemu pan pyta? Bo pani nie ma włosów pod pachami a moja zona ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
tego sie własnie spodziewałam - wielkie miasto a nie ma się gdzie leczyc...i tak jest z każdą dziedzina medycyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
Matko, a nie móiłam , że jaka stara taka głupia, jak fakt to wiadomo, że autentyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pafnucy, nie narzekaj, chyba kardiologia w Krakowie nieźle stoi. A pamiętacie taki cykl reportaży kiedyś był: Pierwszy krzyk. Kręcili go właśnie w Krakowie. Bohaterkami były kobietki w ciąży. Bardzo mi się podobał. Chcąca bardzo, skoro bardzo chcesz i podoba Ci się u nas, to zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
no fakt, tam podobno fajnie jest urodzić dziecko :-) ale gorzej z tymi co się starają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja padam dzisaj ze zmęczenia.................... Jestem wykończona i słaba i w ogóle zasnęłabym gdziekolwiek... Ja chcę do łóżka!!!!! W czwartek idę sprawdzać moje jajka :) Mam nadzieje że dzielna ze mnie będzie kokoszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcąca a w polsce z tymi faktami to nie do końca takie pewne, bo fakty są czasem polityczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobnie, nawet próbowałam się zdrzemnąć, ale brzuch mi nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym, jesteśmy jedynym krajem na świecie, gdzie występuje zjawisko pomroczności jasnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta genewo..o tej górze to jeszcze kilka kwiatków można dorzucić, choć to akurat smutne i przerażające. Już nie moge słuchac o tych komisjach. G mnie to wszystko obchodzi. Ja chciałabym wreszcie usłyszeć co się robi dla przyszłości!! Czy my w ogóle mamy przyszłość?? Jakoś tu to zupełna cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×