Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

solaris, szkoda nerwów i tyle. Podejmuję kolejną próbę przespania się. Brzuch boli mnie coraz bardziej, tak dziwnie jakoś, muszę jednak coś wziąć. Pa, pa, trzymajcie się, nie smućcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzech informatyków w barze rozmawia oczywiście o komputerach. W końcu jeden wyłamuje się i mówi: - Cholera, zawsze gadamy o tych kompach - może tym razem porozmawiamy o czymś innym? Np. hmm.. o dupach! Pozostali dwaj spojrzeli na siebie i zapanowała niezręczna cisza... Po chwili jeden wypalił: - Moja karta graficzna jest do dupy! Kurcze, nie mogłam się opanować. A jak Wam się podobało o dwóch sąsiadkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika, zdjęcie poszło. Czekam na fotkę zwrotną:) Solaris, ja ci bardzo chętnie wyślę, jak będę miała twój adres. A swoją drogą bardzo wam azdroszczę togo plotkowania na forum podczas dnia pracy. Genewa, może to dodatkowe jajeczkowanie? Takie się zdarzają, więc ja bym na wszelki wypadek po odprężającej kąpieli zaciągnęła męża tam, gdzie wam najlepiej się przytula :D Nigdy nie wiadomo. Witam chcącą bardzo. Lecę, bo mi malce salon rozniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
genewo życzę przyjemnego drzemania, a nade wszystko drzemania!! Ja juz zmykam. pa do jutra.. Mam nadzieję że poniedziałek nie był oznaką jakości tygodnia....bo oszaleję.. Kikunia wpadaj tu fluidy ciążowe rznosić. Rozdmuchuj je zostawaiaj, bo goracy czas nadszedł! ogólnie widze że wszystkie dzisaj przycichłyście. Myślę że to coś w powietrzu takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rznosić.... :D:D:D:D:D No nie idę spać............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieku Agatje , ale ja Ci wysyłałam chyba swoją. Ale oki puszczam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
oj pomysł ze spaniem rewlka , szkoda , że jeszcze musze wyjsc zdomku dzisiaj, jesli to pocieszające to mnie tez brzuch strasznie boli sie nazarłam prochow przeciwbolowych i sie smęcę jakoś, w ogole podobno po pierszwym dzieccku przechodzi wszystko. tylko kiedy to pierwsze dziecko, lae w czerwcu bedziemy dalej pracowac nad tym pierwszym. Własnie dostałąm smsa od mojej przyjaciółki, urodziła dzis syna, ale jej zadzroszcze, ale bardzo sie razem z nią cieszę dla pociesznia ona tez ma 30 lat z tym ze pierwsze miła 3 lata temu p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikunia, Twoja stopka słabo chodzi. Ze spania nici:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki.Czytam wszystko na biezaco, ale nie odzywam sie bo w zasadzie nic ciekawego u mnie nie dzieje sie. Czekam cierpliwie do piatku na @ lub jej brak. Na przyszly tydzien umowilam sie do alergologa i popytam jak ma sie alergia do ewentualnej ciazy. Milo mi ze o mnie pamietacie dziewczynki. Szkoda ze z pracy nie moge za bardzo pisac. Witam Chcaca bardzo. Przylacz sie do tematu. Razem naprawde razniej. Kikunia dbaj o siebie.Ciesze sie bardzo ze Ci sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumetka, a Ty przyślesz nam swoje zdjęcie? Fajnie, że się wreszcie odezwałaś, bo już myslałam, że jakaś deprecha Cię wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia, ładna z ciebie kobietka :) Dzięki. U mne powoli się uspokoja, jeszcze tylko 2 i koniec na dziś. MMM i słoneczko zaświeciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie deprecha, ale jakas taka obojetna jestem na wszystko. Zdjec na aparacie cyfrowym nie mam (ale zacofanie) ale to prawda.Musze poszukac kogos ze skanerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumetka, głowa do góry. To pewno przez pogodę. Szukaj Kobitko skanera i ślij nam zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
cieszę , żźe t5ak mnie wszystkie witacie fajnie, mysle ze faktycznie w grupie raźniej, pozdrowionka dla wszystkich piszacych tu dziewczynek pa, prefumetko pamietaj jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jodełka:) poszukaj manuela i niech zrobi Ci kawusię:) ja dziś jakaś padnięta i taka do niczego, może to przez pogodę było ładnie a potem się rozpadało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! julk_a, u Ciebie pada? Ale numer! A u nas słońce, takie piekące, dziwne. Najważniejsze, że nie wieje. No proszę, jodełka się pojawiła i od razu woła Manuela, a my????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się czujesz genewa? nadal obolała? u mnie co jakiś czas pada i się zapowiadało na to, bo było bardzo duszno i przyciągnęło deszcz ale przynajmniej ciepło jest. czuję że zaczyna mnie kuć jajnik, tyle że na @ jeszcze za wcześnie, mhmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Ojej..... ale wyprodukowałyście ;))). A ja w tym tygodniu do necika tylko w domu się dopinam, czyli wieczorami- tak codziennie będę doczytywać znaczy się. Uśmiałam się strasznie z Waszych kawałów, niezły relaksik po całodniowym kołowrotku. Kinia- BAAAARDZO SIĘ CIESZĘ, że potwierdził. Gratulacje ogrome :)))). Pluszka- ja miałam nadżerkę (ja to chyba większość miałam ;)))). Szybko wyleczona, \"pędzlowana\" jakimś lekiem przez gina kilka razy. Lekarstwo było drogie ale skuteczne. Lecz to szybko bo nie ma z tym żartów. Genewa- jak boli, to przynajmniej wiadomo, że coś się dzieje :))). Solaris- jestem na zdjęciach równie wyraźna co Ty ;). Miłe słowo byś rzekła, że doszło, a nie tylko na mnie narzekasz Manuelowi :)))). Agatje- Twoja suczka to ile ma lat? I ja też chcę Twoje zdjęcie :))). Czarna- ZAZDROSZCZĘ BALKONU! Miałam swój, mieszkając z rodzicami a teraz niestety :(. Przyznam, że nie potrafię sobie wyobrazić Ciebie bardziej opalonej. :)))) Juleczko- mam nadzieję, że Manuel dzisiaj o Tobie nie zapomniał ;). Chcąca bardzo- witaj serdecznie. :))). Perfumetka- odzywaj się to już my Cię wyleczymy z obojętności :)))))) Straaasznie się cieszę z tej Wróżki. Jakoś tak dobrze mnie nastraja :)))). I pytanko ogólne-czy moja mordka doszła? Wiem że dotarła do Solaris i Genewy. :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięlam przeciwbólowe, ale dalej mnie ćmi. Dziś 21 dc i nigdy w tym dniu nie odczuwałam bólu jajników i podbrzusza, na dodatek jeszcze bezbarwny śluz się pojawił, taki bardzo wodnisty. Zgłupiałam. Moze po tym hsg dostanę wcześniej @. julk_a, Ciebie też jakoś wcześnie jajnik alarmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, za wcześnie i oby tylko nie dostać @ wcześniej, choć wolałabym wcale nie dostać:D ale piersi nie bolą więc jednak za wcześnie na @ jodełka manuel nie zapomniał o mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
hej genewa , a może to juz tuz tuz moze wcale nie bedzie @ tylko zupełnie coś inengo, zycze ci tego z całego serducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
Hej dziewczynki Witaj chcąca bardzo;-) Genewo a były w tym rankingo jakieś klinki z torunia , bydgoszczy, włacławka? Jodełko mam pytanko skończyło sie na lekach??? Bo mój obecny ginekolog twierdzi ze nadzerkę można usunąc tylko przez zabieg, a poprzedni twiedził ze nie ruszac bo potem moze byc problem z zajściem w ciąże jak zostaną jakieś zrosty. a ja jestem w kropce jerdn mówi tak a drugi inaczej. Zrobiłam cytologie , wynik dopiero za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
hej genewa , a może to juz tuz tuz moze wcale nie bedzie @ tylko zupełnie coś inengo, zycze ci tego z całego serducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie piersi bolą od wczoraj, więc chyba przyjdzie wcześniej. Najwcześnie zaczynały mnie boleć ok. 23 dnia. Pewno słyszałyście o pożarze kościoła św. Katarzyny w Gdańsku. Słuchałam dzisiaj relacji na żywo i na własne uszy słyszałam jak dziennikarka mówiła, że jej kolega "idzie na pieszo przez kilometr". Musiała być chyba przerażona tym, co widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
czesc genewa , a moze tym razem to wcale nie @, zycze ci miłej niespodzianki z całego serducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcąca bardzo
to znowu ja, do genewy, chyba mi sie za duzo razy wyslalo to samo, moze to jakis znak dlaq ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pluszka, ranking ma tylko 10 pozycji, wśród nich nie ma żadnej kliniki z tych miast, które podałaś. Są np. z Poznania. chcąca bardzo, dzięki za słowa otuchy, ale to chyba niemozliwe. Ja też życzyłabym sobie takiej niespodzianki, ale po HSG nie widziałam u siebie oznak owulacji. Dzięki za życzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ale mam dla odmiany lekki kołowrotek w domciu więc odezwę się później. A Manuela na wieczór zaklepywałam już wczoraj :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×