Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Ja tu znikam na chwile, a Wy mnie obgadujecie;) Ufff, odetchnęłąm z ulgą, nie jadę na Ukrainę!!!!!! A na dodatek spadł deszcz i jestem jedyną osobą w pracy, która się z tego cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No to ciesze się bardzo że jednak będziesz z nami i nie pojedziesz!!! No widzisz genewo hehe tu tylko na chwile człowiek wyskoczy a tu ciach, czytasz po powrocie same niespodzianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę ci tego deszczu, tu tylko ciśnienie podłe i zachmurza się ostro ale deszczu ni ma...popadałoby solidnie, to takie powietrze fajne sie robi... potem jakis spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
Wiecie co potrzebuję się pożalić. Strasznie mnie od wczoraj jajniki bolą. :(. Pracował tylko prawy w tym cyklu, okres najwcześniej pod koniec przyszłego tygodnia a mnie po prostu skręca momentami :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodełka 30
Super, że zostajesz Genewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodelka a Ty czemu pomarańczowa??? Mam nadzieję że nikt pod Ciebie się nie podszywa. Ból jajników - niestety musimy się do tego przyzwyczaić, bolą jak jajeczkujemy i bola jak wytwarzają dobre dla nas hormonki, glowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas lalo jak cebra od rana, a teraz 25 stopni i sloneczko, zwariowana ta pogoda, co najmniej jak Jodelka i Solaris:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
ja tez chce takiego jedengo bociana!!!! :-) i mogłyby byc nawet bliżniaki, nie mam nic przeciwko, a jak sobie z nimi poradzić to bede sie martwić jaby już były:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
Solaris a z jakiego dnia jesteś tym strzelcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, nie wiem dlaczego bywam pomarańczowa ;). Tak mi się dziwnie wyświetla. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka, nie rób spacji po \"a\", a nie będziesz pomarańczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
a tak;-) tylko ja z pierwszych dni sztrzelca z 23 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak dobrze, ze nie wyjeżdżam, co Wy zrobiłyście beze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
uciekam , miłego weekendu, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;))). Bardzo się cieszymy Genewa. Pewnie byśmy się pozabijały, bo Solaris mnie dziś wyraźnie unika. ;). Miłego weekendu Kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh wcale nie unika... wpadam przelotrem bo robota mnie dognała, a chcę miec weekend.... Życze wam cudnego i owocnego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak ja się w końcu pojawiam, po dniu ciężkiej pracy, to wszystkie uciekają, buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genewo Genewo. Ja niestety jestem i będę do nocy :(. Żegnam się z tymi szczęśliwymi istotami, które skończyły właśnie pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Zdążyłamm... uffff.... No to wpadam dosłownie na chwil kilka żeby wam buziaki zasłać :):):):):):):) papap bądźcie bardzo niegrzeczne ;) a biedny manuel będzie tęsknił, bo tylko ja wpadam do tego jego ufetu.. No jodełka z genewą i czarna i reszta odwiedzać manuela ::):):):) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
ufff, wreszcie w domu, taki miałam zapiernicz w pracy, że nie zdążyłam nic napisać... byłam u gina, pęcherzyk 21 mm, dostałam pregnyl trzymajcie kciuki za pęknięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Pafnucy a nie pękają Ci samodzielnie?? Bo 21 to wystarczająca wielkość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
niestety nie pękają samodzielnie, a gina stwierdziła, że 21 jest ok, zanim peknie pewnie jeszcze trochę podrośnie...o ile pęknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pafnucy, najwazniejsze, że jesteś pod opieką lekarską, lekarz już coś poradzi i na pewno pęknie, nie martw się. Wreszcie wróciłam z pracy i jestem zmasakrowana, samochód przyprowadził mnie do domu. Dobry samochodzik;) jodełka, ślęczysz dalej przed kompem? Jak idzie pisanie? Doniesieno mi właśnie, że Manuelowi wyczerpują się baterie:) Kto go tak dzisiaj wymęczył, proszę się przyznać. Pozdrawim Wszystkich, odezwijcie się Dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI STARAJĄCE SIĘ NICK...........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ILOŚĆ CYKLI... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata..... 31.........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz...............11............ 29.05. atena32........Aneta......32.........R-sko.............5(4lata)......30.05. Agatje........Agnieszka...32........Wellen.............2lata......... 07.06 Castopea.......Kasia......34........Mazury.............3 cykl........ 27.05 solaris...........maja......32.........wrocław...........3..........czerwiec jodełka30......Kasia.......30........Kraków............1cykl............maj pafnucy100....Monika....30........Kraków.............6cykl.............??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in................ 6 cykl.......10.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY...................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech no Genewo siedzę siedzę niestety... :)). Ale strasznie się pocieszam że jeszcze z miesiąc i normalne życie :))). Buziaki A Manuel - to nei moja sprawka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×