Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

pluszko, to zależy jak wygląda wykres tempki po tym skoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
utzrmije sie tak 36,6 aż do @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKOK TEMPERATURY Wzrost (skok) temperatury jest to wzrost podstawowej temperatury ciała (ptc) o minimum 0,2°C pomiędzy najwyższą z sześciu ostatnich niższych temperatur, a trzecią z następujących po sobie, niezakłóconych, wyższych temperatur. Jeżeli 3-cia temperatura nie spełnia tego warunku, należy poczekać do 4-tej, która jedynie powinna znajdować się powyżej linii pokrywającej. Dla wyraźnego oddzielenia fazy temperatur wyższych od niższych wykreśla się na karcie tzw. linię pokrywającą. LINIA POKRYWAJĄCA Linia pokrywająca jest to linia pomocnicza do zinterpretowania dwufazowości cyklu, oddziela fazę temperatur niskich od fazy temperatur wysokich. Przebiega o 0,025°C (pół kratki) powyżej najwyższego z ostatnich 6 niezakłóconych punktów fazy temperatur niskich, powyżej linii pokrywającej powinny być co najmniej 3 kolejne punkty fazy temperatury wyższej, trzeci powinien być o co najmniej 0,2°C wyżej od najwyższego z ostatnich 6-ciu niezakłóconych punktów fazy niskiej temperatury. Jeżeli 3-cia temperatura nie spełnia tego warunku, należy poczekać do 4-tej, która jedynie powinna znajdować się powyżej linii pokrywającej. Wykres odpowiadający tym warunkom określamy mianem wykresu dwufazowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
miało być utzrzymuje sie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
miało być utrzymuje sie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
miało być utrzymuje sie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie jest powiedziane, że masz mieć 37 w II fazie. Jeśli jest wyraźny skok, a temperatura utrzymuje się na tym poziomie do @, to wszystko jest o.k. Jeśli potrafisz narysować linię pokrywającą w II fazie i nie ma temperatur poniżej, to nie musisz się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh... Witam Witam Kobietki. Widzę, że ruch niesamowity w interesie, :))) Odezwę się później, bo w biegu jestem. Uprzejmie donoszę, że się właśnie poskanowałam i powysyłałam zdjęcia. Lepszych pod ręką nie mam. :(. Oczywiście mówię na nich ale trudno. Buziaki. Co do testów owulacyjnych. Ja nabywam przez aptekę internetową i kosztują ok. 29 zł. w realu te same od 35-50 zł: ACON LH. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
dzieki dziewczynki uciekam na dzis bo mój maż traci cierpliwość;-) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jodełka, ale tych zdecydowanie nie polecam. Mają słabą czułość. Najlepsze są: Clearplan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
jodełko a u ciebie sie sprawdzały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clearplan w necie kosztują ok. 70 zł. Pluszka, skoro mierzysz temperaturę i obserwujesz śluz i masz skok, to testy nie są potrzebne. Chyba, że straciłaś cierpliwość do mierzenia temperatury. jodełka, dzięki za zdjątka, bardzo ładne i właśnie tak sobie Ciebie wyobrażałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pluszko- u mnie właśnie dzięki testom okazało się, że coś jest nie tak, ponieważ dwukrotnie w ciągu jednego cyklu wyszły pozytywne, w odstępie czasowym tygodnia, co jest teoretycznie niemożliwe(najprawdopodbniej miałam jakieś problemy hormonalne). Generalnie zdecydowałam się na nie, bo słyszałam wiele pozytywnych opinii na ten temat, no ale zasada jest prosta: jeśli jesteś zdrowa i chcesz po prostu \"trafić\"\" w ten dzień to są super i wielu kobietom się udało za 1 lub 2 razem; jeśli masz problemy - np. z owulacją, hormonami itd to test Ci nic nie da ;). Genewo- fajnie że doszły :))). Nie są najlepszej jakości ale miło że Ci się podobają. Buziaki, wracam do pracy. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tylko jeśli wszystko jest w porządku, to po co testy. Jak para jest starająca się, to jest ze sobą przynajmniej co dwa dni, a plemniki żyją w jajowodach ok. 3 dni, czasem dłużej. Jeśli wszystko jest w porządku, to i tak się trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuro Śledcze Oddział terenowy Centralnego Biura Śledczego w Nowym Targu, dzwoni telefon: - Słucham - Dobry.....kciołem podać,że Jontek Pipciuś Przepustnica chowie w stogu drzewa maryhuanę. - Dziękujemy za doniesienie, zajmiemy sie tym. - Kolejnego dnia zjawiają się na podwórku u Przepustnicy spragnienii sensacji agenci CBŚ, rozwalają drzewo, rąbiąc każdy kawałek na 2, ale narkotyków nie znaleźli. Wydukali do przyglądającego się ze zdziwieniem Przepustnicy \"przepraszam\" i odjechali. - Zdziwiony Przepustnica słyszy w domu dzwoniący telefon, idzie odebrać: - Słucham - Cesc Jontek....Stasek godo. Byli u Ciebie z cebesiu? - Byli, tela co pojechali - A drzewa Ci narąbali? - Ano narąbali - Syćkiego nojlepsego z okazji urodzin,hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten akurat znam :))). Fajny jest, Co do testów. No w sumie masz rację Genewo zakładając, że faktycznie ma się siłę, ochotę i możliwości żeby być ze sobą przynajmniej co drugi dzień. Nie zawsze się tak da, a wydaje mi się, że świadomość \"możliwości\" mobilizuje do \"pracy wieczornej\" ;) nawet po najcięższym dniu . :). Myślę, że to dla takich leni, co to nie mają czasu albo zapominają o temperaturze, śluzie itd. Przypomnę, że ja zaczęłam ich używać właśnie po to aby tak beztrosko nie wpaść :) wychodząc z założenia że jak się zdarzy to będzie miło a jakby się zdarzyło później będzie jeszcze lepiej :). No ale to już historia :)))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie doczytuję wszystko... Czarna- szczerze Ci współczuję tych matur ;). Ale już niedługo i 2 miesiące wakacji :))). Genewo- co do wycieczek, my dziś na chwilkę w górki wyskoczyliśmy sobie i też wwaaaiiiiiaaałlłooooo.... :)))) myślałam że mi głowę urwie ;)). Ale było cudnie tak uciec na 4 godzinki ;). Agatje- gratuluję naprawy stosunków małżeńskich... :))))). Mam nadzieję, że jak mężunio ożyje to praca ruszy pełną parą. Pluszka- czy dobrze zrozumiałam, że jesteś matematyczką? ;) Juleczko- ja też jestem rylec :). Tyle że bez ziemi (no babcia ma ogród ale 500 km dalej :) )). Szczerze zazdroszczę tej działki ;) Pluszko- popieram Genewę, jeśli chce Ci się walczyć z temperaturą to może nie warto tak od razu wydawać 70 zł na testy ;). RAZ DWA TRZY zaklepuję Manuela i jego kawę na wieczór jutro :)))). Wcześniej mnie nie ma ;). Buziaki. I dużo siły na ten cholerny poniedziałek babeczki ;)). Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, jak ja Cie rozumiem:) Wlaśnie wróciłam z poprawiania wersji rozszerzonej i padam na twarz! A ubaw miałam nieziemski z niekórych odpowiedzi! Masz niesamowite tempo, bo mi w 2,5 dnia udało się poprawić tylko 60prac. Pozdrawiam maturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętacie jak się nazywały usta Karela Gotta? Karlowe Vary!!! Jodełka, grzebanie w ziemi to niezła frajda (solaris jest innego zdania;)) Ja mam chwilowo wolne w ogrodzie, bo wszystko posadziłam i czekam na pierwsze chwasty. Póki co, wszystko ładnie zagospodarowane, przemarznięte rośliny wyrwane, nowe zasadzone. Oj, ale mnie wywiało na tej wycieczce. Jak to niektórzy mówią: jak się ma otwartą głowę, to trzeba uważać na przeciągi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Genewo zaglądam do Was często, tylko niestety nie mam o czym pisać oprócz swojej pracy:( Wy jesteście już na etapie marzeń o dziecku, a ja dopiero marzę, by móc się w ogóle starać o maleństwo:( A tam szkoda gadać... Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo Genewo! Wszystkie na tym topiku jesteście bardzo sympatyczne, od razu Was polubiłam i dlatego zaglądam tu często. Pa, miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
Witajcie! Czyżbym dziś była tu pierwsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pafnucy. Byłaś pierwsza:) Jak samopoczucie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA MARZEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA MARZEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRÓŻKA MARZEŃ
🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️ KWIATWY PYŁ I SERC NADZIEJA, NIECH SPEŁNIĄ SIĘ WASZE MARZENIA!!!! i PO NECIE WIEŚĆ JUŻ NIESIE, KTO TU WCHODZI TEN ZACHODZI!!! 🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
Witam dziewczynki tak jodełko jestem matematyczką i moze dlatego nie moge sie powstrzymać żeby nie wyliczać kiedy i jakie dni męża jeszcze staram sie w to nie wciągać nich chociaż jedno z nas bedzie spontaniczne Dziekuje dziewczynki za informacje o testach myslałam o nich bo czasami juz tracę nadzieje i wydaje mi sie ze moze coś żle obserwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszka
mam jeszcze jedno pytanko, czy któraś z was mial jakieś problemy z nadżerką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×