Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 tolatka

30paro latki starające się o dzidzie

Polecane posty

Julka wciągnęła pączka a teraz hehehe niby to zaczęła sprzątać hhiihihihi ja wiem co to za sprzątanie, chodzi po bufecie na czworaka i wciąga przez slomkę okruchy po pączusiu hahahhahahahah Julka podnieś się z podłogi, bo zaraz manuel nie wyrobi tak się zapatrzyl w Twoje \"tyły\" haahahhaahhahha, zaraz mu młotem przyłoze zdrajca jeden!;) Dziewczyny nie jesteście zazdrosne? Oj cos mi się zdaje że za to sprzatanie to zaraz sie wszystkie wezmą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sprawdzić...bojam sie trochę, bo dźwięki są bardzo bardzo dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy zobaczyłam te dwie kreseczki, oczywiście poczułam niepohamowaną radośc. Ale potem gdy pierwsze emocje opadły zaczęłam się obawiac , czy wszystko będzie dobrze, czy sobie poradzimy itd. CZuję się wyjątkowo, tak jakoś odmiennie. Mąż też powiedział , ze teraz patrzy na mnie innym wzrokiem, inaczej. Poza tym nic się ni zmieniło. Ale wiecie co mam dylemat. U nas w firmie bda wręczać wypowiedzenia zmieniające, bo firma się przenosi 10 kilometrów od Radomia. CZy w moim przypadku oni mogą mi wręczyć . bo mi się wydaje że nie. Tylko co wtedy jak ja będę miała umowę na prace w starym miejscu pracy a cała reszta będzie jeździć tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihhiihhihiih wchodze cichcem , idę za rozlegającym się niespokojnym dźwiękiem, jestem coraz bliżej słysze...to potęzne chrapanie!! na podlodze w przedpokoju omało co nie przewróciłam się o jakies buciory, zaglądam za winkiel i widze, ze kołdra miarowo sie porusza, na podłodze wokól łożka talerz, 2 kubki po kawusi, nadgryziona kanapka, worek po chisach i świeże opakowanie paluszków, ( chyba na rano ) hihhihihhihiih. To genewa chrapie :D:D No nic lepeij się wycofam na z góry upatrzone pozycje i nie bede budzić szefowej bo jak się nie wyśpi to da mi w kość ;) Przynajmniej zagadka się wyjasniła..hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris nie bądź zazdrosna!!! manuel jest dla nas wszystkich a że dziś ogląda się za mną...coż ja na to poradzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mu się wcale julko nie dziwię że się ogląda za taką laseczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris 🌼 🌼 🌼 dla Ciebie :) dziewczyny dziś zapracowane albo zagarnęły manuela tylko dla siebie i dlatego się nie pokazują:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy a jak zażywasz wiesiołka? Bo ja zaczęłam od 5 dnia najpierw 4 a od 6 po 6 (3x2). nie jest to jakaś rewelacyjnie wielka ilość, bo to pierwszy miesiąc, a efekty są ponoć dopiero po kilku miesiącach. Dla mnie jest to znaczna poprawa bo już w pierwszym cyklu na clo śluz mi po prostu padł kompletnie. Tak więc ciesze się bardzo że mam tego wiesiołka. Zastanawia mnie jeszcze to czy wiesiołek może mieć wpływ na endo tzn pozwala mu urosnąć do potrzebnych rozmiarów. Bo niestety clo może działać antyestrog więc i tu można spotkac problem. Hmm.. Musze sie uzbroić w cierpliowść i zaczekac do czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia a mnie właśnie zastanawia ta wyjątkowość jak już się wie :) To musi być wspaniałe uczucie! Chyba nie miałabym wątpliowści z tym czy sobie poradzimy, ja czekała bym jak szalona na rośnięcie brzuszka. Wtedy chyba dopiero bym odetchnęła z ulgą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mówię Ci Solaris czujesz się tak jakby Cię sam Bóg dotknął :-))) Ja się tak czuje . Jestem szczęśliwa ale i pełan obaw. Bo to na pewno wiele zmieni w naszym zyciu. Jeszcze mam obrone na głowie , chciałabym już wszystko mieć za sobą,i myślelć tylko o babiku:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris ja też w tym cyklu zaczęłam brać wiesiołek i muszę powiedzieć, że naprawdę zauważyłam śluz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikunia a kiedy masz tą obronę??? będziemy chuchać i tzrymac kciuki!!! Zobaczysz że wszystko sie poukłada. :) Maleńsatwo na pewno wiele zmieni, też się nad tym zastanawiałam. To chyba zawsze tak jest że jak nie wiemy to bardziej to przeżywamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a ty jak brałaś? No i powiedz czy w te dni miałaś tak wyraźnie więcej? U mnie cos drgnęło, no ale przecież to dopiero 8 dzień??? Już sama nie wiem co mam myśleć, bo ciągle nie wiem czy po eksperymencie będzie jajo no i kiedy??????????? Powiedz jak to było z tym śluzem po wiesiołku?? No i przyznajcie się, ktróra kazała mężusiowi pić colę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie znam terminu , ale gdzieś czerwiec moze lipiec.Jeszcze pracy nie skonczyłam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój colę i tak pija i przeważnie przed snem:P ja brała od 1dc do 13 dc trzy razy dziennie po jednej. Sluz czułam bardzo i tak samo był widoczny, no było mokro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a ja wyczytałam że wiesiołka trzeba brać od 5 dnia, dlatego tak się skradałam z tym wiesiołkiem, 4 tylko troszkę a od 5 ruszyłam do ataku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się martwię o genewę... Wczoraj nie za dobrze się czuła, a dzisiaj nawet na chwilkę jeszcze nie wpadła.. genewo! Hoop! Hoop!! Wstawaj śpioszku!! Dosyć tego chrapania pod kołderką ;) Mam nadzieję ze to tylko kłopoty netowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pafnucy100
no to ja moze za malo bralam wiesiołka, bo 2*1 :-( ale bałam się przesadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to ja mam nadzieję że wskoczysz w tym miesiącu do II tabelki :D No wiesiołek był, cola była, czary były, spokojna mam nadzieję wiosna to i efekt musi być :) Trzymam kciuki julka!! Ech jaki fajny macie czas wyczekiwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solaris też słyszałam że można brać o 3 dc i o 1dc, więc nie wiem jak powinno się brać faktycznie ale ważne żeby brać do owulacji. właśnie co tam u genewy, może to jednak problemy z netem a nie ze zdrowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pafnucy ja wyczytałam że tyle trzeba tzn. konkretnie w tych poradach pisalo że dzienna norma to 3000, więc wyszło 6 tabletek. Nie wiedziałam tylko czy za jednym zamachem czy podzielić na porcje. doszłam do wniosku że lepiej bedzie podzielić po dwie, a wtedy przez cały czas będzie dostawa świeżego wiesiołka do rozgospodarowania :) Nie wiem tez dlaczego ale wolno go brac tylko do owu, a dla mnie to drobny kłopot bo jak wiesz przy clo diabli wiedzą kiedy będzie owu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytałam wiesiołek może powodować skurcze macicy i dlatego bierze się go do owulacji solaris ja się nie nastawiam w tym cyklu, mam takie przeczucie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj juleczko...:( czemu masz takie przeczucie... Ja wiem że nie ma się co nastawiać i nakręcać, bo to raczej przeszkadza niż pomaga, ale tak chociaz odrobinka jakiejś nadziei i radości to jest co? Bardzo trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki solaris:) nie robiłam jeszcze prolaktyny, czekam na pieniądze i po wypłacie pójdę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma coś dzisiaj genewy, już sie zamartwiam o nią... Wklejam tabelkę żeby nam sie nie zgubiła NICK..........IMIĘ.......WIEK...... MIASTO... ILOŚĆ CYKLI... TERMIN @ julk_a..........Sylwia......31.........Sz-n...............5..............30.05 Czarna31......Beata..... 31.........N.Sącz..............odpoczywam!!!! genewa.........Dorota....35.........S-rz...............11............ 29.05. atena32........Aneta......32.........R-sko.............5(4lata)......30.05. Agatje.......Agnieszka....32........Wellen.............2lata......... 04.06 Castopea.......Kasia.......34........Mazury...........3 cykl........ 27.05 solaris...........maja.......32.........wrocław.........3..........czerwiec jodełka30......Kasia.......30.........Kraków...........1cykl............maj pafnucy100....Monika....30.........Kraków............6cykl.............??? pluszka........ .Beata.....31.........R-in........... ... 6 cykl.......10.06. Chcąca bardzo..Aga......30.......Małopolska.........2.............06.06. KOBIETKI W CIĄŻY NICK ..........IMIĘ........TYDZIEŃ CIĄŻY.................TERMIN PORODU majka74......Majka...............................................21.12 . kikunia8.......Kinga.........?(może drugi)...................jakoś w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×